>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
wincent 150

wincent

Użytkownik
ZGADZAM SIĘ W PEŁNI Z POWYŻSZĄ ANALIZĄ typera DUO. Moja propozycja jest następująca na ten mecz po lepszym kusie:
D. Nalbandian (+2.5 Sets) vs R. Nadal (-2.5 Sets) dla Mecz.
WYNIK ?
KURS: 2.340
PinnacleSports


Na pierwszy rzut oka wariacki typ ale moim zdaniem ma spore szansę powodzenia. Nadal jak to Nadal, nikomu nie trzeba tłumaczyć jaka jest jego ulubiona nawierzchnia i gdzie czuje się najlepiej. Na pewno nie jest to HARD i US OPEN ???? Dodatkowo David mu jakoś wyjątkowo &quot;nie leży&quot; bo w 5 meczach między tymi zawodnikami jest bilans TYLKO 3:2 dla Nadala! Piszę tylko, bo mało kto z top 100 może się takim bilansem z Nadalem pochwalić... Nalba będzie na pewno walczył na całego jak w ostatnich meczach na HARDZIE w Miami i Indians Wells gdzie urywał seta NAdalowi i przegrywał po walce 1:2. Myślę, ze dziś będzie podobnie i wcale tak łatwo Nadalowi nie pójdzie jak można by przypuszczać...
Porównywanie Nalby z 2006/7 i 2011 jest kompletnie bez sensu i podpieranie się tak starą statystyką to paranoja. Dla osób które interesują się tenisem od święta i to od niedawna - Argentyńczyk był pare lat temu w życiowej formie i grał fantastycznie, wygrywał nawet z Federerem (grającym nieziemsko wtedy) potem kontuzje, kontuzje, kontuzje i teraz gra jak gra- znaczy się różnie. Nadal jest bez formy i jako że 1)nie lubię hiszpana 2)Nalba jest 2gi na liście moich ulubionych tenisistów zagram podobnie ALE k**** ludzie, myślcie co piszecie w tych &quot;analizach&quot; bo one się kupy nie trzymają. :zoltakartka:
Biorąc pod uwagę potencjał zawodników i rangę turnieju, oraz to że Nalba gra w dwóch trybach a)tryb boski 2) tryb fatalny , to prawdopodobnie wygra Nadal i to w 3 , 4 setach. Obym się mylił ;)
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Mecz: Roddick - Beneteau
OVER 37,5 gema


Moim zdaniem linia na to spotkanie jest zdecydowanie za niska, widzę tutaj 4 sety.
Roddick grał z dwoma rodakami Russelem i młodym Sockiem. W pierwszym meczu z Michaelm stracił jednego seta, myślę, że jeśli Russel był w stanie to osiągnąć to Benneteau zrobi to bez większych problemów.
Benneteau jest w wielkiej formie, finał w Winston-Salem gdzie przegrał po 3 zaciętych setach z Isnerem. Tutaj ograł gładko Almagro z TOP10 i niezłego Istomina, również w 3.
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Mecz: Roddick - Beneteau
OVER 37,5 gema


Moim zdaniem linia na to spotkanie jest zdecydowanie za niska, widzę tutaj 4 sety.
Roddick grał z dwoma rodakami Russelem i młodym Sockiem. W pierwszym meczu z Michaelm stracił jednego seta, myślę, że jeśli Russel był w stanie to osiągnąć to Benneteau zrobi to bez większych problemów.
Benneteau jest w wielkiej formie, finał w Winston-Salem gdzie przegrał po 3 zaciętych setach z Isnerem. Tutaj ograł gładko Almagro z TOP10 i niezłego Istomina, również w 3.
Almagro na wielkich szlemach gra zawsze katastrofę, więc 3-0 dla Benka nie powinno tutaj dziwić. Jest, jak mowisz, w formie, ale Roddick też gra coraz lepiej. Inny fakt, że uważam, iż Andy nic wielkiego na US Open nie osiągnie, ale może mieć dzień konia i wystarczy: 7-6, 6-4 7-6 i choć wynik dość bliski to overek umiera śmiercią naturalną.. Uważam jednak, że typ ogólnie dobry, ale jeśli ja miałbym coś polecic - no bet.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US OPEN
Spotkanie: Feliciano Lopez - Andy Murray
Typ: Czy będzie rozegrany tie break? TAK
Kurs: 2.00
buk: betsson
Data: 05.09.2011 - 1:05
Analiza:


Mecz otwierający sesję wieczorną na Flushing Meadows w Nowym Jorku zapowiada się niezwykle ciekawie. Murray w poprzedniej rundzie niesamowicie musiał się namęczyć, aby wyeliminować znajdującego się w dobrej formie Holendra Robina Haase, natomiast Hiszpan stoczył zacięty pojedynek z Kanadyjczykiem Vaskiem Pospisilem. O ile jestem w stanie zrozumieć to, że Lopez męczył się z młodym uzdolnionym zawodnikiem o tyle nie jestem w stanie pojąć jak czwarty zawodnik świata mógł oddać dwa sety dużo niżej notowanemu rywalowi, pomimo tego że Holender był dobrze dysponowany. Jeśli tego by było mało to w piątym secie mając przewagę 4:0 pozwolił Robinowi się dogonić, ale w decydującym momencie jednak przeważył szalę zwycięstwa na swoją stronę. W moim mniemaniu dzisiaj na pewno Szkota nie czeka łatwy pojedynek, gdyż Feliciano Lopez znany jest z bardzo dobrego, mocnego serwisu, po którym często atakuje do siatki i kończy akcje wolejami. Murray zarówno w pierwszej jak i w drugiej rundzie rozgrywał tie breaki z zawodnikami, którzy serwis mają zdecydowanie gorszy od Hiszpana, dlatego sądzę, że i dziś przyjdzie Szkotowi rozstrzygać przynajmniej jeden z setów w tie breaku. Lopez w pierwszej rundize uporał się szybko z Japończykiem Tatsumą Ito (6:2 6:4 6:4), ale w drugiej do zwycięstwa poprowadziły go dwa wygrane tie breaki w czwartym i piątym secie. Feliciano Lopez gra bardzo urozmaicony tenis, jednoręczny backhand, którym potrafi grać bardzo kąśliwe, atakujące slajsy jak i mocne płaskie uderzenia kilka centymetrów nad siatką. Ogólnie jego gra jest ładna dla oka, bo gra bardzo techniczy tenis i jeśli tylko serwis będzie na przyzwoitym poziomie to myślę, że będize mógł nawiązać walkę ze Szkotem. Osobiście nie zdziwię się jak to Hiszpan znajdzie się w czwartej rundzie, bo Murray do tej pory nie pokazał nic nadzwyczajnego.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Almagro na wielkich szlemach gra zawsze katastrofę
4 r. ao w tym roku, 4 r. ao w zeszłym roku, 3 r. wimb w tym roku, cwiercfinal rg w zeszlym roku. Dwa lata temu w każdym szlemie 3. runda. Gdzie te słabe wyniki? Mówisz o wtopie z Kubotem?
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Co do jutra to myślę, że warto zagrać na Tipsę, pomimo tego, że dopóki Berdych nie miał kontuzji i szli łeb w łeb w pierwszym secie to myślę, że Tipsa powiezie Ferrero, który i tak już swoje zrobił. Drugi typ ale mniej pewny to na Tsongę, gładko ograł Verdasco, chociaż nie polecam grać grubo przeciwko reprezentantowi gospodarzy, ale patrzac na repertuar zagrań i formę obu zawodników, mysle ze po ciezkim boju francuz powinien dac rade. Pozdro
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open 2011
Spotkanie: John Isner - Alex Bogomolov
Typ: over 9,5 gema (1 set)
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Na dziś wybrałem ostatni mecz z US Open tego dnia. Amerykanie Isner i Bogomolov grają ze sobą i myślę, że będzie to wyrównany mecz, stąd się wziął mój typ &quot;over&quot; na pierwszy set. Jak wiemy obaj dobrze serwują, Isner jest lepszy od Ukraińca, ale jak wiemy jest to &quot;tyczka&quot; i gdy Alex będzie dobrze serwował to Isner nie będzie go przełamywał i w tym upatruję swoją szansą na ten typ. Obaj grają dobrze w tym turnieju i co najważniejsze grają skutecznie przy własnych gemach serwisowych. Ustawianie gry przy swoich serwisach lepiej wychodzi temu wyższemu, ale Alex poradzi sobie sprytem i zwinnością, oby panowie sobie pograli długiego pierwszego seta i zaliczyli korzystny dla mnie wynik.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Wczoraj jeden z userów przedstawił ciekawą sprawę z graniem że będzie tie break w meczu(chyba bettson) i jednocześnie u innego buka że nie będzie-co dawało pewny zysk bo oba kursy pow.2,0 były, wiem że to nie do końca na temat ale jestem bardzo ciekaw jak to sie skończyło. Prosze moda o nie kasowanie na razie tego postu
 
P 0

prostek21

Użytkownik
Witam
co sadzicie o meczu Tsonga-Fish@powyzej 3,5 setow 1,50 bet365
Wydaje sie ciekawa propozycja na dzis
Ferrer-Roddick @ Ferrer 1.61 bet365
 
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
Na dzisiaj widzi mi się 3:0 dla Djokera, lubię grę młodego Ukraińca ale gdy dochodzi do spotkania z kimś z czołówki to już w szatni Dolgopolov przegrywa ten mecz. Do tego Tipsa @ 1.42 i mamy dobry dubel.
Djoko 3:0 @ 1.28
Tipsarevic @ 1.42
ako: 1.81
e: Myślę jeszcze, że jest spore value na Fisha @ 2.1. Moim zdaniem tutaj panowie mają szanse 50/50, a za grającym u siebie Fishem przemawiać będzie jeszcze publiczność.
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Odniosę się jeszcze do meczu Del Potro - Simon. Przy stanie 1:1 w setach postawilem na Simona, chociaż żałuje, że nie zagrałem na niego przed meczem, kurs dochodził do 3.80 a tak mi sie wydawało, że moze wygrać z Del Potro. Del Potro już we wczesniejszym meczu pokazał, że ma problemy z kondycją, w 3 secie poprzedniego meczu ledwo zipał i gdyby nie grał z ogórem to juz moglby odpasc przedtem, a w meczu z Simonem równiez było widać, że jest wyczerpany, źle był przygotowany do tego turnieju i tak to się zakończyło. Teraz Simon zagra z Isnerem i tu już ciężko jest cos wytypowac, chociaz Isner mnie nie przekonuje jakos i mysle, ze taki kurs na Simona jest wart zagrania.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Witam ponownie
Roddick - Ferrer
typ: 1 kurs 2.20
Aż nie mogę uwierzyć patrząc na ten kurs, ale jak dają to trzeba brać bo może spadać do jutra. Obu panów widziałem w poprzedniej rundzie i co by nie powiedzieć, to Roddick jest w kapitalnej formie. Styl w jakim pokonał Benneteau robi ogromne wrażenie. To nie Benneteau grał słabo (wszyscy wiemy że był w życiowej formie), na takiego Roddicka kibice czekają. 21 asow, 81% skutecznosci pierwszego podania, 69% drugiego. To statystyki, jednak kto oglądał wczorajszy mecz może potwierdzić na jak wysokim poziomie on był. Najciekawszy był 3 set w którym Andy praktycznie nie popełniał błędów, grał przy siatce, ryzykował, potrafił mijać Benneteau. Podobnie Benneteau, który do samego końca przycisnął Roddicka, jednak był minimalnie gorszy. Ferrer wiadomo, klasa światowa, ale to nie mączka, więc dlaczego Roddick miałby nie ograć Davida? O przełamanie Andy&#39;edo będzie naprawdę ciężko przy takiej dyspozycji. To, że Ferrer ograł Blake czy Mayera do mnie nie przemawia, widziałem mecz z Blakiem i Amerykanin grał bez głowy po prostu, mnóstwo prostych błędów. Roddick to zupełnie inny poziom grania.
edit: pomyłka, kurs zamiast spadać, rośnie. 2.37 już na Roddicka w bet365
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja tak trochę offtopikowo. Wczoraj Del Potro przegrał z Simonem,kto oglądał ten wie dlaczego. Masa niewymuszonych błędów Argentyńczyka i dobra taktycznie gra Francuza. Ale ja po raz kolejny jestem pod wrażeniem siły forhandu Del Potro. Chyba nikt na tej planecie nie uderza z taką siłą(plus precyzja). Jeśli on wróci do tego co grał przed kontuzją(2009) to według mnie będzie nr 1. Jest stosunkowo młody jeszcze,więc trzymam kciuki. Moim zdaniem to jest nie do końca oszlifowany diament;) Gdyby tak do tej siły potrafił dodać jakiś skrócik bądź częstsze chodzenie do siatki to byłby the best.Co wy o tym sądzicie?
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Na dzisiaj widzi mi się 3:0 dla Djokera, lubię grę młodego Ukraińca ale gdy dochodzi do spotkania z kimś z czołówki to już w szatni Dolgopolov przegrywa ten mecz.
no tak do końca to się z tym nie zgodzę bo patrząc tylko na ten sezon to np. Junior pokonał dwukrotnie Tsonge i wygrał również po kapitalnym widowisku w Australian Open z Robinem Soderlingiem czyli z graczami ze ścisłej czołówki Ukrainiec grać potrafi co nie oznacza że Nole nie wygra 3-0.
 
P 15

panasik

Użytkownik
Ja tak trochę offtopikowo. Wczoraj Del Potro przegrał z Simonem,kto oglądał ten wie dlaczego. Masa niewymuszonych błędów Argentyńczyka i dobra taktycznie gra Francuza. Ale ja po raz kolejny jestem pod wrażeniem siły forhandu Del Potro. Chyba nikt na tej planecie nie uderza z taką siłą(plus precyzja). Jeśli on wróci do tego co grał przed kontuzją(2009) to według mnie będzie nr 1. Jest stosunkowo młody jeszcze,więc trzymam kciuki. Moim zdaniem to jest nie do końca oszlifowany diament;) Gdyby tak do tej siły potrafił dodać jakiś skrócik bądź częstsze chodzenie do siatki to byłby the best.Co wy o tym sądzicie?
bardzo możliwe, pokazał to wygrywając US Open w erze takich dominatorów jak nadal, federrer i djokovic, który wydaje się obecnie poza zasięgiem.., jego FH wygladaly wczoraj bardzo widowiskowo, simon slał piłki, które Del Potro musiał atakowac, liczyl po prostu na jego UE.. mysle, ze jeżeli kontuzje nie będą go prześladować to dołączy do top 5 w przyszłym roku.
Djokovic dzisiaj 3;0 jak nic, nie ma innej możliwości, zbyt dobry obecnie.
 
L 0

lucek255

Użytkownik
Witam ponownie
Roddick - Ferrer
typ: 1 kurs 2.20
Aż nie mogę uwierzyć patrząc na ten kurs, ale jak dają to trzeba brać bo może spadać do jutra. Obu panów widziałem w poprzedniej rundzie i co by nie powiedzieć, to Roddick jest w kapitalnej formie. Styl w jakim pokonał Benneteau robi ogromne wrażenie. To nie Benneteau grał słabo (wszyscy wiemy że był w życiowej formie), na takiego Roddicka kibice czekają. 21 asow, 81% skutecznosci pierwszego podania, 69% drugiego. To statystyki, jednak kto oglądał wczorajszy mecz może potwierdzić na jak wysokim poziomie on był. Najciekawszy był 3 set w którym Andy praktycznie nie popełniał błędów, grał przy siatce, ryzykował, potrafił mijać Benneteau. Podobnie Benneteau, który do samego końca przycisnął Roddicka, jednak był minimalnie gorszy. Ferrer wiadomo, klasa światowa, ale to nie mączka, więc dlaczego Roddick miałby nie ograć Davida? O przełamanie Andy&#39;edo będzie naprawdę ciężko przy takiej dyspozycji. To, że Ferrer ograł Blake czy Mayera do mnie nie przemawia, widziałem mecz z Blakiem i Amerykanin grał bez głowy po prostu, mnóstwo prostych błędów. Roddick to zupełnie inny poziom grania.
edit: pomyłka, kurs zamiast spadać, rośnie. 2.37 już na Roddicka w bet365
Akurat z tym roddickiem to bym się zastanowił, bo jak do tej pory te zwycięstwa o niczym nie świadczą. Jedyne co utrzymuje go przy życiu to serwis, który i tak stracił na sile. Te spowolnione korty sprzyjają grze defensywnej z linii końcowej, a to jest domena hiszpana który jest zbyt cierpliwy i solidnie w obronie. Wypunktuje roddicka, który po kilku uderzeniach będzie próbował w głupi sposób skracać wymiany biegając do siatki i będzie mijany przez hiszpana. Roddickowi brak jest siły ognia z FH i BH, także wg mnie ferrer wygra w 3 lub 4 setach.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Fyrstenberg/Matkowski &amp; Llodra/Zimonjić @ 1.56 8/10 ⛔

Polacy przed kolejnym spotkaniem z serii &quot;trzeba to wygrać&quot; bo w ćwierćfinale prawdopodobnie będzie Bhupathi/Paes.

Delgado i Marray para Brytyjska typowo challangerowa, większy zakres gry na innych turniejach dał im tegoroczny Wimbledon jak i USO bo nigdy nie osiągneli tutaj III r.

W ich grze nie ma polotu jest to bombardowanie serwisem i wbijanie gwoździ lub notoryczna chęć skończenia szybko gry, nie powinna ta para znowu być aż tak wymagająca dla naszych reprezentantów Polski.

Llodra i Zimo po Bryanach jest aktualnie największym faworytem przynajmniej do gry w finale czy samym zwycięstwie na Flushing Meadows, jedynie w drabince mają Melzera/Petzschnera ale i Niemieckojęzyczni debliści nie mają łatwego spotkania bo będą grać z Jużnym i Stachowskim.

Marrero/Seppi sklejka która udało się wejść dzięki dobre drabince, a nie świetnej grze, pokonanie starych już graczy jak Clement/Dlouhy czy Kohlmann/Waske nie dziwi, a niespodzianką byłoby pokonanie Francuza i Serba którzy jednak aktualnie tworzą druga siłę w deblu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Ja tak trochę offtopikowo. Wczoraj Del Potro przegrał z Simonem,kto oglądał ten wie dlaczego. Masa niewymuszonych błędów Argentyńczyka i dobra taktycznie gra Francuza. Ale ja po raz kolejny jestem pod wrażeniem siły forhandu Del Potro. Chyba nikt na tej planecie nie uderza z taką siłą(plus precyzja). Jeśli on wróci do tego co grał przed kontuzją(2009) to według mnie będzie nr 1. Jest stosunkowo młody jeszcze,więc trzymam kciuki. Moim zdaniem to jest nie do końca oszlifowany diament;) Gdyby tak do tej siły potrafił dodać jakiś skrócik bądź częstsze chodzenie do siatki to byłby the best.Co wy o tym sądzicie?
Ponad 70 niewymuszonych błedów jednak ja uważam ze była szansa na wygranie tego meczu ale.......
włsnie Del Potro po 2 godzinach gry umarł na korcie zawodnik profesionalny miał siły na gre dwie godziny reszte meczu człapał po korcie i dla tego przegrał
przypomne 5:4 i 3 set pointy w 4 secie gdyby Potro zagrał z głowa spokojnie wyczekał Simona byłby 5 set a i jeszcze jedno serwisem potro zawsze zdobywał sporo punktów tutaj serwis jego to tragedia
A żabojad grał tylko przebidke i czekał az Potro walnie w siatke albo w aut
kondycja kondycja kondycja to zawarzyło
 
lukasss 35

lukasss

Użytkownik
Witam ponownie

Roddick - Ferrer
typ: 1 kurs 2.20

Aż nie mogę uwierzyć patrząc na ten kurs, ale jak dają to trzeba brać bo może spadać do jutra. Obu panów widziałem w poprzedniej rundzie i co by nie powiedzieć, to Roddick jest w kapitalnej formie. Styl w jakim pokonał Benneteau robi ogromne wrażenie. To nie Benneteau grał słabo (wszyscy wiemy że był w życiowej formie), na takiego Roddicka kibice czekają. 21 asow, 81% skutecznosci pierwszego podania, 69% drugiego. To statystyki, jednak kto oglądał wczorajszy mecz może potwierdzić na jak wysokim poziomie on był. Najciekawszy był 3 set w którym Andy praktycznie nie popełniał błędów, grał przy siatce, ryzykował, potrafił mijać Benneteau. Podobnie Benneteau, który do samego końca przycisnął Roddicka, jednak był minimalnie gorszy. Ferrer wiadomo, klasa światowa, ale to nie mączka, więc dlaczego Roddick miałby nie ograć Davida? O przełamanie Andy&#39;edo będzie naprawdę ciężko przy takiej dyspozycji. To, że Ferrer ograł Blake czy Mayera do mnie nie przemawia, widziałem mecz z Blakiem i Amerykanin grał bez głowy po prostu, mnóstwo prostych błędów. Roddick to zupełnie inny poziom grania.

edit: pomyłka, kurs zamiast spadać, rośnie. 2.37 już na Roddicka w bet365
Wiesz co jest najgorsze? Nie to, że wypisujesz kompletne bzdury, ale to, że wierzysz w to co piszesz. Roddick kapitalna forma? Proszę cię, nie pisz takich rzeczy bo aż uszy więdną. To co zagrał wczoraj Roddick to istna tragedia. Miał szczęście, że Bennetteau zrobił z siebie błazna. Na prawdę trudno wytłumaczyć to co zrobił wczoraj Francuz, od jakiegoś czasu był w wysokiej formie, ale to co zrobił wczoraj to jest tragedia. Uderzenia grał na pół siły, wykonywał tylko połowę zamachu, nie kończył uderzenia, wyglądało to tak jakby pierwszy raz trzymał rakietę tenisową i bał się uderzyć piłkę. Tyle prostch błędów co wczoraj to dawno nie popełnił. Roddick oprócz serwisu, który od jakiegoś czasu wcale nie jest jakiś rewelacyjny nie pokazał kompletnie nic. Tak pasywnej gry to dawno nie widziałem, Backhand to tylko slice i nie jakiś atakujący tylko takie baloniki, forhend też beż żadnego pomysłu, tylko przebijał piłkę na drugą stronę siatki i czekał na błąd Francuza, a gdy Amerykanin próbował coś zagrać w ofensywie i zaatakować to robił to tak żenująco, że nawet Francuz w beznadziejnej formie mijał go jak chciał. Ferrer mimo, że nie należy do moich ulubionych zawodników, to trzeba przyznać, że jest to bardzo klasowy zawodnik, i wcale nie tylko na clayu radzi sobie bardzo dobrze. Z Roddickiem grali 8 razy i zawsze na szybkich nawierzchniach i Hiszpan prowadzi w bezpośrednich pojedynkach 5:3. Hiszpan gra w Nowym Yorku bardzo dobrze, jak na razie tylko jeden przypadkowy przegrany set. Jest on lepszy od Amerykanina w każdym elemencie gry oprócz serwisu. Jeśli Roddick nie zmieni swojego stylu gry, to Hiszpan go wypunktuje jak jakiegoś juniora i będę bardzo zdziwiony jeśli Roddick ugra w tym meczu więcej niż seta, choć i to będzie już wielkim sukcesem.

Ferrer D. - Roddick A. @ 1.60

Kursy na Hiszpana lecą bo jest tu mega faworytem.
 
advantage 2

advantage

Użytkownik
TYP # [Bet365]
???? Tsonga J.W. - Fish M.
▶ Typ: over 9.5 gema 1 set - 1.57
▶ Stawka: 7/10

Kolejne spotkanie w wielkoszlemowym US Open. Jak dla mnie najciekawsze spotkanie z dzisiejszego planu gier, a mianowicie francuski pupilek publiczności Jo Wilfried Tsonga, zmierzy się z gospodarzem Mardy Fishem. Dwóch bardzo doświadczonych grajków i o dziwo będzie to ich dopiero pierwsze spotkanie. Odpowiednio jedenastka oraz ósemka z rozstawienia w turnieju. Obydwaj zawodnicy mieli dość łatwe spotkanie, które wszystkie trzy każdy z nich wygrał po 3:0.
Tsonga, który ma szansę na zdobycie swojego najlepszego osiągnięcia na zawodach w Nowym Jorku z pewnością, postara się o wygraną. Tylko raz w ubiegłym roku zdołał dojść do czwartej rundy, teraz już wyrównał to osiągnięcie. Jak wspomniałem bez straty seta, jak na razie idzie Jo-Wielfried. Tylko czterokrotnie jego rywale zdołali odebrać mu serwis. Na rozkładzie ma już Lu, Bubkę oraz Verdasco. Trochę statystyk, Tsonga ma już na swoim koncie 24 asy, jego najszybszy serwis to 222 km/h, po trafionym pierwszym podaniu wygrywa aż 79% piłek, a po drugim 56%.
Rybka, który świetnie spisywał się w US Series, dla przypomnienia: wygrana w Atlancie, finał w LA oraz Montrealu, oraz półfinał w Cinncinnati, pokazują że świetnie Mardy trafił z formą. Tylko raz w 2008 roku grał w ćwierćfinale, ale tym razem ambicje ma z pewnością większe, niż tylko wyrównać swój życiowy sukces z kortów flushing meadows. Podobnie jak jego rywal bez straty seta odprawił już z kwitkiem: Kamke, Jaziriego oraz Andersona. Mardy ma na sowim koncie 23 asy, średnio wygrywa po trafionym pierwszym podaniu 74%, a po drugim 59%.
Uważam, że tacy zawodnicy z takimi statystykami powinni utrzymywać swój serwis, a już na pewno w pierwszym secie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom