>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Z Djokoviciem przegrał 3-0 w AO.
No w sumie tak ale Djokovic to nie Tsonga a Nole miał wtedy życiową formę która się troszkę się przedłużyła bo aż do teraz hehe:p ale sądzę że Djoko w US Open nie wygra i odniesie kolejną przegraną, podkreślając oczywiście kolejną;P. A oglądając go wydaje mi się że na początku sezonu grał dużo lepiej niż teraz. Wracając do Tsongi to nie gra na tak wysokim poziomie jak Djoko żeby pokonywać rywali do 0 pokroju Federera
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
US Open 2011 - Mężczyźni - Roger Federer vs Jo-Wilfried Tsonga
Liczba setow + 3,5 kurs 1.57 bet365


christopher48 // Nie podajemy suchych typów. Pamiętaj o tym na przyszłość.

Powodzenia przy tym typie ;-)
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Osobiście zagrałem 2 single na nocne spotkanie Federer - Tsonga, które polecam też grającym. Osobiście faworyta upatruje we Francuzie, ale może to być długa 5-setówka w której jednak wygra Szwajcar, dlatego:
Federer - Tsonga +4,5 games @ 1,83

stawka 8/10
Federer - Tsonga +1,5 sets @ 2,18

stawka 6/10
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Federer - Tsonga +4,5 games @ 1,83 stawka 8/10
Ja, zapomniałem napisać, obstawiłem
Federer - Tsonga over 38,5 gemów.
stawka 9/10
Jak to nie wejdzie to będę mocno zdziwiony, dla mnie jest to pewniak jakich mało wystarcza 3 tie breaki i weszło;p. polecam mocno ten typ i pozdrawiam
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Ogląda może ktoś mecz dwóch serbów? Jet jakaś szansa że Djoko pokryje handi -8.5 gema? Bo po wynikach na live ciężko mi wywnioskować co tam się dzieje na korcie...
Jak Ci rozliczyli? Bo z jednej strony pokrył te 9 gemów (rzutem na taśmę ;P) a z drugiej poddał się. Czysta ciekawość, choć jak na mój gust to kupon wygrany.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czy na tysiąc osób chociaż ze dwie postawiły na Championa z kraju sera? Niektórzy ewidentnie odebrali charakter i wole walki Rogerowi - gdzie bym nie zajrzał, handicap na gemy, sety, zdarzały się też czyste dwójki i wszystko argumentowane jednym i tym samym. Dumny jestem z niego, uciszył większość. Brawo Federer, jeszcze nie gaśniesz mój idolu!
pewny over -
handicap gemowy -
handicap setowy -
mecz -
 
krajanka 43

krajanka

Użytkownik
Coś cisza o dzisiejszych meczach, a to pewno dlatego, ze buki nas nie rozpieściły kursami:
1) Isner - Murray 5,2 - 1,15
2) Roddick - Nadal 4,75 - 1,16.
Kursy wg bwin, jeszcze rano można było złapać po 1,2 na faworytów.
O tyle o ile w pierwszym meczu nie widzę innej opcji jak zwycięstwo Murraya, bo Isner wczoraj straszny drewniak i tylko dzięki Simonowi jest w tej rundzie (to co Francuz zagrał w dwóch piłkach w ostatnim tiebreaku woła o pomstę do nieba) to w drugim chciałbym aby Roddick powalczył, ale tak wciąż myślę czy jest o możliwe. We wczorajszym meczu Amerykanina do początku 3 seta wszystko wyglądało znakomicie, potem przegrał 3 seta, w 4 przegrywał 2-3 z przełamaniem i chyba 15-40 przy serwisie Ferrera - wyglądało to tragiczne bo Andy sprawiał wrażenie że pogodził się już z przegraną, nie biegał, grał niestarannie, cała mowa jego ciała mówiła że przegra, i tu nagle 2 piłki popsute przez Ferrera i Andy znowu &quot;odpalił&quot; wygrywając seta i cały mecz :razz:
Meczu Nadala nie oglądałem, jedynie jego początek dzień wcześniej kiedy to został przełamany to się nie wypowiem. Po wynikach też nie jestem w stanie stwierdzić bo chociaż nie przegrał jeszcze seta to tak na prawdę nie miał żadnego wartościowego gracza, ktoś napisze że Nalbandian, ale to nie jest ten Dawid co kiedyś!
Ja ogólnie za Nadalem nie przepadam i będę kibicował Roddick&#39;owi. I chyba postawię na Andego bo kurs ciekawy, jeżeli ten jego wczorajszy kryzys nie ma jakiejś większej postawy to jest szansa aby znalazł się on w półfinale USOpen.
 
gregor07 792

gregor07

Użytkownik
Czy na tysiąc osób chociaż ze dwie postawiły na Championa z kraju sera?
Nie no raczej większość stawiała na Rogera, tylko liczono na bardziej wyrównany mecz. Ja sam postawiłem czystą jedynkę w jednym, a -1,5 na drugim kuponie. Myślałem nad 3:0, ale przyznaję nie odważyłem się ;)
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Nadal jest zdecydowanie dzisiaj do ugryzienia, Hiszpan gra słabo jak na swoje możliwości i tutaj upatruję szanse dla A-Roda. Nadal nie licząc meczów na mączce nigdy z Roddickiem łatwo nie miał, dziś powinno być podobnie. Andy wytrzymywał wymiany z Ferrerem wiec i dziś nie powinno być najgorzej. W świetnej dyspozycji serwisowej jest Amerykanin, który wczoraj zagrał 19 asów, mając po drugiej stronie siatki świetnie returnującego rywala. Sercem za Andym, choć wiem że będzie ciężko bo to jednak Nadal będzie rywalem, niemniej jednak kurs w granicach 1,2 czy 1,5 na HC jest komiczny, linia na 38,5 stosunkowo niska więc ja pobieram OVER.
 
rvn19 331

rvn19

Użytkownik
Ja mam wrażenie, że Nadal z meczu na mecz gra coraz lepiej i nie będzie miał większych problemów z ograniem Roddicka, który moim zdaniem będzie miał dziś ogromne problemy z returnami Nadala. Dlatego dziś postawie postawie na Nadala z handicapem -5,5 po kursie 1,8.
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Heh, niektórzy tu widzę odlatują.
Roddick ma szanse z Nadalem? Przepraszam bardzo, ale właściwie to w czym? Owszem, Rafa nie gra jakoś fenomenalnie, ale do finału bez problemu się doczołga, a Roddick miał słabych rywali i na ich tle zaprezentował się średnio (pewnie zaraz zlecą się fani jego talentu, tak jak niedawno Fisha, gdy napisałem, że przegra z Tsongą i Simona, gdy pisałem że przegra z Isnerem). Nie widzę elementu, w którym Roddick jest lepszy, nawet serwis ma już nie taki, jak niegdyś.
Co do drugiego spotkania, które mnie interesuje, to Isner z Murrayem. Nie widzę tu szans dla Johna, jak go lubię. Wczoraj w meczu Simonem dał się przełamać raz w pierwszym, dwa razy w drugim secie (czwartego nie widziałem). To bardzo dużo. Owszem, ma koleś serwis, ale nic poza tym. Forhandem coś próbuje, ale to tak pół na pół. Szkot może nie gra jakiegoś wielkiego tenisa, ale z takim rywalem musi wygrać.
Wobec tego:
Nadal 3-0 2.10
Murray 3-0 2.20
Nadal - Roddick under 38.5 1.85
Murray - Isner under 38.5 1.85
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
moim skromnym zdaniem na Andy&#39;ego przyszedł kres. Mimo wszystko, że jest w dobrej formie i gra dobrze, to mecz z Ferrerem pokazał, że Andy jest do ugryzienia nawet przez słabo grającego Ferrera. Nadal to inna półka, wczoraj zmiażdżył Mullera, tak naprawdę od momentu 0-3 Muller ugrał 7 gemów.... Roddick jest lepszy serwisowo, ale do Nadala to mu brakuje. Rafa nie popełnia UE, 11 we wczorajszym meczu, 81% pierwszego podania. Muller też juz pozniej grał slabo, ale Andy raczej nie da rady....
Rafa ma przede wszystkim świetny return, także w miarę powinien łapać serwy Roddicka. Wprawdzie nie o to do końca chodzi, on po prostu poczeka jak Roddick się wystrzela. Jeśli w pierwszym secie Rafa wygra, to zniechęci Andy&#39;ego. No ale zobaczymy. Nie odbierajmy Andy&#39;emu szans. Może seta ugra, ale pamiętajmy że Nadal jest mlodszy.
3-0 Nadal 2.0 ✅
 
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
zgadzam się co do Isnera, dokładnym trzeba być jednak, 2 razy złamany w 1wszym i 2 razy drugim secie, raz w czwartym, swietny return Francuza wczoraj robil szkody spore, dzisiaj bedzie jeszcze gorzej, mysle ze Jasiu pociagnie jako tako w 1wszym secie poki bedzie mial sily, a pozniej juz coraz gorzej

Heh, niektórzy tu widzę odlatują.
Roddick ma szanse z Nadalem? Przepraszam bardzo, ale właściwie to w czym? Owszem, Rafa nie gra jakoś fenomenalnie, ale do finału bez problemu się doczołga, a Roddick miał słabych rywali i na ich tle zaprezentował się średnio (pewnie zaraz zlecą się fani jego talentu, tak jak niedawno Fisha, gdy napisałem, że przegra z Tsongą i Simona, gdy pisałem że przegra z Isnerem). Nie widzę elementu, w którym Roddick jest lepszy, nawet serwis ma już nie taki, jak niegdyś.

Co do drugiego spotkania, które mnie interesuje, to Isner z Murrayem. Nie widzę tu szans dla Johna, jak go lubię. Wczoraj w meczu Simonem dał się przełamać raz w pierwszym, dwa razy w drugim secie (czwartego nie widziałem). To bardzo dużo. Owszem, ma koleś serwis, ale nic poza tym. Forhandem coś próbuje, ale to tak pół na pół. Szkot może nie gra jakiegoś wielkiego tenisa, ale z takim rywalem musi wygrać.

Wobec tego:
Nadal 3-0 2.10
Murray 3-0 2.20
Nadal - Roddick under 38.5 1.85
Murray - Isner under 38.5 1.85
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja bym Wam polecał granie meczu Murka na live, zobaczy się pierw jaka dyspozycja Isnera bo wczoraj wygrał większość przez UE Gillesa. Na pewno zdarzy się TB, a tam Amerykanin wie co robić.
Ja osobiście zagrałbym +2,5 na wieżowca i over gemowy w pierwszym secie, póki będzie w miarę dobrze dysponowany fizycznie.
Wszystko podam w swoim temacie, Powodzenia ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja znalazłem ciekawy zakład w Betsafe:
Isner ponad 16,5 asów @1,85✅✅17 fuksik
Isner zagrał do tej pory 4 mecze,2 razy po 3 sety i 2 razy po 4. Kolejno od I rundy posłał liczbę asów: 14,20,17,26. Średnio ponad 19 asów na mecz. Sądzę,że Isner skupi się właśnie na tych asach w meczu ze Szkotem,bo w pozostałych elementach gry nie bardzo ma jakieś większe szanse. Jeśli nie straci koncentracji to powinien spokojnie pokryć wystawioną linię.
 
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
nie będzie miał większych problemów z ograniem Roddicka, który moim zdaniem będzie miał dziś ogromne problemy z returnami Nadala
nie wiem gdzie ty się naoglądałeś tenisa i naczytałeś takich głupot. Problemy z returnami Nadala? a od kiedy jest obdarzony wspaniałymi returnami? po pierwsze jak ma się za przeciwnika airoda to nie ma się za dużo szans po 1 serwisie na dobry return chyba że roddick wykona jakąś kretyńską akcję i pobiegnie od razu do siatki a po 2 podaniu Roddick nie biega prawie nigdy do siatki także nie wiem gdzie on ma zabłysnąć tymi returnami.

pewnie zaraz zlecą się fani jego talentu, tak jak niedawno Fisha, gdy napisałem, że przegra z Tsongą i Simona, gdy pisałem że przegra z Isnerem
I uważasz siebie za wielkiego typera? Ktoś nieznający się na tenisie patrząc na same kursy mógłby przegrać takie zakłady. Mecz Isnera byłem w 100% pewny że wygra a o Francuza nie byłem taki pewny w końcu grał z świetnie grającym ostatnimi czasy Fishem ale udało mu się po bardzo ciężkiej walce wygrać, a że był faworytem to większość ludzi obstawiała na niego pomijając fakt że Fish nigdy nie był w pierwszej piątce to spora część obstawiających ten mecz 1 raz w życiu widziała Fisha grającego w tak takiej rundzie i dziwiła się kto to jest...

Co do drugiego spotkania, które mnie interesuje, to Isner z Murrayem. Nie widzę tu szans dla Johna.
Murray 3-0 2.20
Ja w ogóle nie widzę takiego wyniku. Isner potrafi znakomicie serwować i wystarczy że serwis mu będzie siedzieć to dojdzie do Tie breaka a w US Open Wielki John nie przegrał jeszcze żadnego z rozegranych Tie breaków. Muszę ci też przypomnieć że ten słabiak Murray przegrał dwa pierwsze sety z Robinem Hasse po czym cudem bożym ocknął się i wygrał trzy następne. To wszystko według mnie wskazuje na to że nie będzie tu szybkie łatwe 3-0 dla niespełnionej nadziei Brytyjczyków - Murraya.
PS. Federer zagrał bardzo dobry mecz oby tak dalej, ni spodziewałem się zupełnie że tak rozłoży na łopatki Francuskiego tenisistę. over nie wszedł ale postawą Federera jestem ogromnie zadowolony:p
 
J 13

jrq-

Użytkownik
Cóż, oglądałem Johnego w każdym meczu na USO i jak dla mnie to on gaśnie w oczach. Mecz z Bagietą pod względem serwisowym był kapitalny, kolejne już nie tak bardzo, a wczoraj z Simonem owszem, zaserwował kilka asów, ale dał się załamać aż 5 razy (63% 1st serwu), Simonowi. Isner gra straszną padakę na US Open, ratują go serwy (i to nie zawsze), Szkot nie gra wyśmienicie, ale jak dla mnie to na niego wystarczy. Oczywiście, może dojść do jakiegoś tb, którego wygra Isner, wiadomo, ryzyko zawsze jest. Ale wg mnie warto. I nie uważam się za wielkiego typera. Kto ma rację, będziemy widzieć po meczach.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@JrQ
Nie chciałbym Cie negować, lecz popatrz na sprawę trochę inaczej. Isner przed US Open rozegrał 11 bardzo ciężkich meczy w krótkim okresie czasu. Na obecnym turnieju również ledwo dychał,
vs Baghdatis (7-6, 7-6, 4-6, 6-2)
vs Bogomolov (7-6, 6,4, 6-4)
vs Simon (7-6, 4-6, 7-6, 7-6)
Jedynie lekki mecz z Gineprim, ale tam też swoje pobiegał.
Można mój post argumentować - przecież to sportowiec, dla niego to normalne. To jest fakt, lecz każdy widzi kim jest Isner, łatwo przy takich warunkach fizycznych takich długich meczów mu się nie gra, choć jest do nich przyzwyczajony.
Ja i tak podziwiam Johna, świetnie poprawił grę z głębi kortu, co pokazuje minimum US Series. Wygrana w Winston-Salem, finał w Atlancie, półfinał w Washingtonie coś argumentuje.
 
M 28

mitch

Użytkownik
@JrQ
Nie chciałbym Cie negować, lecz popatrz na sprawę trochę inaczej. Isner przed US Open rozegrał 11 bardzo ciężkich meczy w krótkim okresie czasu. Na obecnym turnieju również ledwo dychał,
vs Baghdatis (7-6, 7-6, 4-6, 6-2)
vs Bogomolov (7-6, 6,4, 6-4)
vs Simon (7-6, 4-6, 7-6, 7-6)
Jedynie lekki mecz z Gineprim, ale tam też swoje pobiegał.
Można mój post argumentować - przecież to sportowiec, dla niego to normalne. To jest fakt, lecz każdy widzi kim jest Isner, łatwo przy takich warunkach fizycznych takich długich meczów mu się nie gra, choć jest do nich przyzwyczajony.
Ja i tak podziwiam Johna, świetnie poprawił grę z głębi kortu, co pokazuje minimum US Series. Wygrana w Winston-Salem, finał w Atlancie, półfinał w Washingtonie coś argumentuje.
Ogólnie się z tym zgadzam. Nie zmienia to jednak faktu, że dla mnie to będzie 3-0 dla Murray&#39;a.
Nie lubie bardzo stawiac takich wyników, ale się skuszę chyba, bo u Isnera widać w nogach te mecze jeszcze z poprzedniego turnieju. Do tego &quot;Big John&quot; grał wczoraj mecz... A przecież na wieklim szlemie z założenia powinno się grać co drugi dzień.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Cóż, oglądałem Johnego w każdym meczu na USO i jak dla mnie to on gaśnie w oczach. Mecz z Bagietą pod względem serwisowym był kapitalny, kolejne już nie tak bardzo, a wczoraj z Simonem owszem, zaserwował kilka asów, ale dał się załamać aż 5 razy (63% 1st serwu), Simonowi. Isner gra straszną padakę na US Open, ratują go serwy (i to nie zawsze), Szkot nie gra wyśmienicie, ale jak dla mnie to na niego wystarczy. Oczywiście, może dojść do jakiegoś tb, którego wygra Isner, wiadomo, ryzyko zawsze jest. Ale wg mnie warto. I nie uważam się za wielkiego typera. Kto ma rację, będziemy widzieć po meczach.
Jak dla Ciebie 26 asów w 4 setach to jest kilka,to zdradź mi swoją definicję słów:dużo asów?:?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom