>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '10 - turniej główny

Status
Zamknięty.
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Peschke K / Qureshi A U H - Shvedova Y / Knowle J
Typ: Shvedova Y / Knowle J
Kurs: 1.75
Buk: Betway


Już dzisiaj ok. godz 1.00 nad ranem czasu Polskiego na korcie nr. 10 w turnieju US Open Mixed dojdzie do bardzo ciekawego meczu pomiędzy dwoma mocnymi deblami. Szczerze mówiąc debel który dziś typuje że przegra czyli Peschke i Qureshi uważałem jeszcze nie dawno za jeden z najlepszych na tym turnieju jednak w pierwszym meczu pokazali się bardzo słabo bo wygrali ale dopiero po Mistrzowskim Tie Breaku 2-1, dzisiejsi moi faworyci też wygrali 2-1 ale w 3 secie 10-1 więc chyba dość pewnie kontrolowali ten mecz. Jest to 1/8 finału. Z całej czwórki tylko Knowle odpadł w deblu mężczyzn i na pewno turniej mikstów jest dla niego najważniejszy. Zacznijmy od statystyk Kvety Peschke. Jest to świetna deblistka ale wydaje mi się że tylko w parze z Srebotnik potrafi grać na takim poziomie. W parze właśnie z Srebotnik wygrały w 1 i 2 rundzie a mecz 2 rundy skończył się dzisiaj około 2 godzin temu a więc zawodniczka może odczuwać skutki tego meczu tym bardziej że z całej czwórki gra ostatnio najwięcej bo w poprzednich turniejach deblowych pod koniec sierpnia żachodziła do finałów i to jest największy jej problem. Jej partner pochodzi z Pakistanu i także w deblu mężczyzn wygrał 2 pierwszy rundy i jutro gra w następnej. Krótko mówiąc wydaje mi się że ten debel może być bardziej zmęczony niż moi faworyci bo to Oni w tym roku w poszczególnych turniejach zachodzili wysoko a przecież w USA bardzo wysoka temperatura która nie będzie pomagać na zmęczenie. Moi faworyci to świetni debliści ponad to już grali razem w mikście w tym roku na Wimbledonie i tam byli w ćwierćfinale! Tutaj dla Knowle to ostatnia szansa na zarobienie pieniędzy a jego partnerka także tutaj zarabia na deblach. Myślę że wygrają bardziej ograni razem, mniej zmęczeni Knowle i Shvedova.
 
flint 0

flint

Użytkownik
Blake - Djokovic
Ja tam wierzę w Blake&#39;a. Wydaje mi się, że Amerykanin także uwierzył w siebie po pierwszy dwóch rundach tj. wygranych do 0 i do 1. Gra u siebie, więc może być pewien, że publika będzie zdecydowanie po jego stronie. Od samego początku James powinien zaatakować i nie odpuszczać Novakowi. Później może być gorzej, ale naprawdę nie zdziwię się, gdy dalej przejdzie... Blake. Dlaczego? Oglądałem pojedynek Djokovicia z Troickim i nie wyglądało to za dobrze. Późniejsza wygrana z Petzschnerem mimo, że do 0 też nie wygląda na jakąś zdecydowaną. Zresztą Petzschner do US Open kolekcjonował na hardzie same porażki. Kursy i gra obu zawodników naprawdę zachęca mnie do wejścia w grę co niniejszym czynię.;]
Typ1: Blake (+2.5 seta) 1.70 [Expekt]⛔
Typ2: Over 35.5 1.75 [Expekt]⛔
Typ3: Zwycięzca I seta: Blake 3.85 [Expekt]⛔
 
flint 0

flint

Użytkownik
Typ1: Blake (+2.5 seta) 1.70 [Expekt]⛔
Typ2: Over 35.5 1.75 [Expekt]⛔
Typ3: Zwycięzca I seta: Blake 3.85 [Expekt]⛔
3 kupony w pałkę (na szczęście nie szalałem ze stawkami;]). Jednak kto oglądał to spotkanie na pewno nie żałował tego, że siedział do tak późnej godziny. Pierwszy set był jakimś nieporozumieniem. Choć ciekawostką jest to, że już w pierwszym gemie Blake miał 2 szanse na przełamanie Serba. Drugi set to była poezja. Dawno już nie widziałem lepszego niż ten dzisiejszy. To było coś pięknego, a ja sam oglądałem go ze szczeną przy podłodze. Amerykanin zasłużył na wygranie tego seta. To co typ momentami grał to było mistrzostwo świata. Naprawdę coś niesamowitego. Początek trzeciego seta to następstwo tego poprzedniego. Blake jakby stracił wiarę w siebie i oddał swojego gema serwisowego i już do końca nie potrafił go odzyskać. Choć raz przy swojej przewadze został przekręcony przez sędzinę. Piłka była w korcie, Djoko ją wyrzucił, a laska wyczaiła gdzies aut. Challenge oczywiście rozwiał wszelkie wątpliwości, ale co z tego jak piłkę trzeba było powtórzyć...
Podsumowując. Blake mówił, że jeżeli zaprezentuje się źle e New Haven i US Open to kończy karierę. Trzymam go więc za słowo, bo po takim meczu jak ten z Djokoviciem nie ma prawa tej kariery skończyć. To zawodnik z potencjałem na pierwszą 10 rankingu ATP. A jeśli chodzi o grę &quot;dla oka&quot; plasuję go jeszcze wyżej.:cool:
 
sylwia10 4

sylwia10

Użytkownik
Bez urazy Flint ale chyba oglądaliśmy inny mecz.
Jedyny plus jaki mogę dać Blake&#39;owi za ten mecz to return. Serwis miał bardzo słaby no i psychika też nie ta. W drugim secie po pierwszym swoim braku od razu go oddał w następnym gemie by za chwilę bronić setowej przy swoim serwisie. Podobnie w tie breaku, gdy odrobił dwa mini-breaki zaraz je oddał przy swoim serwisie. W 1-szym i 3-cim secie nawet nie podjął walki.
Miał publikę za sobą, mógł stworzyć świetne widowisko lecz z tej szansy w ogóle według mnie nie skorzystał, w przeciwieństwie choćby do Istomina we wczorajszym meczu z Nadalem, czy wcześniejszych występów Gabashvili vs. Nadal i Petzschner vs. Djokovic.

Pozdrawiam.
 
prof 11,7K

prof

Użytkownik
Zgadzam sie z Flintem.Widowisko bylo na najwyzszym poziomie.Swiadczy o tym fakt ze dotrwalem bez problemu do konca spotkania.Blake gral na maksymalnym ryzyku a Djokovic niesamowicie sie bronil.Kilka wymian bylo naprawde takich ze rece same skladaly sie do oklaskow Blake staral sie podejmoawc walke ale warunki na korcie strasznie mu przeszkadzaly.Bardzo duzo niewymuszonych bledow bo wiatr hulal ze hoho a przy jego grze zdmuchiwalo mu pilki.W TB gdy odrobil straty i bylo 4-4 to Amerykanin pechowo po siatce uderzyl i pilka wyleciala na out.To byl decydujacy moment ktory zawazyl o przegranej parti.Z ta sytuacja w 3 secie to rzeczywiscie cyrk straszny i oszustwo co niewatpliwie zawazylo o przegranym trzecim secie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Lopez - Stakhovsky @ 2.00
Lalo podobnie jak jego przyjaciel Verdasco raczej pożegna się z kortami w Flushing Meadows już w III rundzie. Sergij w wielkiej formie, podbudowany dodatkowo wspaniałym zwycięstwem z Ryanem Harrisonem. Może odczuwać trudy tego meczu, ale Feliciano męczył się podobnie długo z Benoit Paire, co świadczy o nim tak sobie.
Sergij w wielkiej formie?
wspaniałe zwycięstwo z Harrisonem?
chyba nie oglądałeś tego pojedynku, Ukrainiec zagrał dramatycznie słabo, gdyby nie brak doświadczenie u młodego Amerykanina Stacha nie byłoby już w turnieju. Grał fatalnie ze strachem w oczach, brak kontroli nad uderzeniami, no fatalnie to wyglądało. Dzisiaj na przeciw staje Lopez, który też może zrobić w tym meczu wszystko, zdecydowanie odradzam każdemu granie czegokolwiek w tym spotkaniu...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Bopanna Rohan/Qureshi Aisam Ul Haq - Nestor Daniel/Zimonjic Nenad
Typ: 1
Kurs: 3.54
PinnacleSports
Kolejny dzień wielkoszlemowego US Open, na dzisiaj wybrałem spotkanie deblowe pomiędzy Danelem Nestorem i Nenadem Zimonjicem a Rohanem Bopanną Aisamem Qureshi. Nestor z Zimonjicem to byli liderzy rankingu, mają na swoim koncie wiele sukcesów, w tym roku wygrali m.in. French Open. Bopanna z Quareshi nie mają na swoim koncie tak spektakularnych sukcesów ale wygrali już w tym roku w Johannesburgu. Faworytami niewątpliwie są buli liderzy rankingu, jednak w ostatnich tygodniach nie imponują formą, odpadli w pierwszej rundzie w Waszyngtonie, w ćwierćfinale w Toronto, w pierwszym swoim meczu w Cincinatti i w drugim w New Haven. Lepiej prezentowali się w ostatnim czasie ich przeciwnicy, którzy byli w Waszyngtonie w półfinale, potem odpadli w pierwszej rundzie w Toronto, w drugiej w Cincinatti i w finale w New Haven, pokonali ostatnio choćby takie pary jak: Bhpauthi/Mirnyi czy bracia Bryanowie. W pierwszej rundzie US Open para Nestor/Zimonjic wygrała z parą Butorac/Rojer 7:6 :6:3 a w drugiej z parą Gonzalez/Ventura 6:7 6:3 6:1. Natomiast para Bopanna/Qureshi pokonała w pierwszej rundzie parę Battistone/Deheart 6:3 7:6 a w drugiej parę Kohlmann/Nieminen 6:4 6:4. Zagrali do tej pory jeden mecz ze sobą, lepsi okazali się Nestor/Zimonjic, którzy wygrali 2:6 7:6 10:6.

jeszcze pewniej wygląda over 20.5 gema 1.90
 
gju 134

gju

Użytkownik
Ferrer - Gimeno-Traver 2 (4.75) Gamebookers⛔
Kurs zadziwiający. Buki skreślili Gimeno już w meczu z Nieminenem, którego później szybciutko rozstrzelał w 3setach. Później mecz z Chardym i co prawda sam byłem przekonany, że tu już może być ciężko z awansem, ale Daniel sprawił sporą niespodziankę i dał sobie urwać tylko jednego seta. Hiszpan jest naprawde od jakiegoś czasu w dużym gazie i pokazuje to też na USopen. Ferrer również nie wygląda źle biorąc pod uwagę, że za hardem nie przepada. David nie stracił seta zarówno z Beckerem co specjalnie nie dziwi i z Dolgo co jest już większym wyczynem. Tutaj bardziej stawiam na świetną dyspozycje Gimeno, niż na minusy Ferrera. Za mniejsze pieniądze warto grać ???? (opcjonalnie over gemowy albo +7 na Gimeno)
 
flint 0

flint

Użytkownik
Nadal - Simon
Ja tam wierzę w Simona. Francuz jest zdesperowany, by wrócić do czołówki, by uniknąć takich pojedynków, z takimi przeciwnikami, jak Nadal, już w III rundzie. Co prawda nie sądzę, by dziś udało mu się pokonać Rafę, ale jeśli chodzi o urwanie seta to już jak najbardziej. A jeszcze po takim kursie to aż żal nie skorzystać. Simon bez problemu uporał się w I rundzie z coraz lepszym Amerykaninem Youngiem. w II rundzie wrócił z dalekiej podróży i pokonał w pięciosetówce Kohlschreibera. Jeśli chodzi o Nadala to na sześć setów w tym turnieju w aż trzech dochodziło do tiebreaka. Dwa razy z Gabashvilim i raz z Istominem. Simon to dla mnie zawodnik zdecydowanie lepszy od tej dwójki więc szanse na pierwszą stratę seta przez Hiszpana oceniam bardzo wysoko.
Typ1: Simon (+2.5 seta) 2.30 [Expekt]⛔
Typ2: over 32.5 1.68 [Expekt]⛔
 
gju 134

gju

Użytkownik
Nawiązując do tego co pisze Flint to polecam jeszcze taki typ:
Nadal - Simon [Tie Breake] YES (2.20) Gamebookers
Zostało już napisane, ile było tie breaków w meczu Rafy. W poprzednich turniejach też mnóstwo ich było. Simon będzie walczył z zębem. Nie obejdzie się bez tiebreake&#39;a ;)
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
???? John Isner vs. Mikhail Youzhny. ✅✅✅
Spodziewam się długiego i zaciętego meczu, nawet 5-setówki. Youzhny od zawsze potrafił grać z serwisowcami, a Isner na własnym terenie, przy aplauzie publiczności również swoje ugra. Linia stosunkowo wysoka, ale prawdopodobieństwo jej przekroczenia jest spore.
Typ: Over 40.5 games. Odds: 1.83. Stake: 6/10.


???? David Nalbandian vs. Fernando Verdasco. ⛔⛔⛔
Obydwaj zawodnicy w 1. rundzie przeszli drogę przez mękę, ostatecznie i jeden i drugi wygrał po zaciętej pięciosetówce. W drugiej rundzie natomiast już żaden nie pozwolił sobie na stratę seta. Kolejny mecz w dniu dzisiejszym, w którym ciężko wytypować zwycięzcę, dlatego odpowiednim typem jest gemowy over.
Typ: Over 39 games. Odds: 1.85. Stake: 6/10.


???? Daniel Gimeno-Traver vs. David Ferrer. ⛔⛔⛔
Buki nie doceniają dobrej formy i znakomitej gry Daniela Gimeno-Travera. Hiszpan jest w wybornej dyspozycji, bez większych problemów ograł Nieminena i Chardy`ego i nie wierzę, że nie będzie w stanie urwać seta starszemu rodakowi. Ferrer jest oczywiście faworytem, ale kurs 1.80 na to, że nie wygra 3:0 to lekkie przeszacowanie jego sił.
Typ: Daniel Gimeno-Traver (+2.5) to win. Odds: 1.80. Stake: 6/10.


???? Rafael Nadal vs. Gilles Simon. ✅✅✅
Simon mimo wygranej z Kohlschreiberem, tylko w dwóch ostatnich setach zaprezentował tenis, który mógłby być potencjalnym zagrożeniem dla Rafy Nadala. Przez pierwszą część meczu byla to zwykła przebijanka, w jego stylu. Dopiero jak zauważył, że to nie zdaje egzaminu, bardzo słusznie zmienił taktykę i zaczął więcej ryzykować, co przyniosło oczekiwane efekty. Nie sądzę jednak, by Francuz był w stanie nawiązać równorzędną walkę z Hiszpanem, który mimo tego, że nie jest w swojej najlepszej dyspozycji, nadrabia ambicją, szybkimi nogami i ogromną wolą walki, jak na niego przystało zresztą. Po takim kursie zdecydowanie warto spróbować.
Typ: Rafael Nadal (-2.5) to win. Odds: 1.76. Stake: 7/10.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
#18 US Open
David Nalbandian (-3) - Fernando Verdasco 1 @ 1.80 Betsafe
(3/3) ⛔
Ciekawy bet na ten mecz. Nalbandian wraca do wysokiej dyspozycji, wygrał turniej przed US Open, wcześniej ograł Jużnego w Pucharze Davisa. Jest w formie i to widać, solidnie podaje, gra kombinacyjnie, bardzo dużo kończy, zarówno z forhendu, jak i swojego magicznego 2bh. Niewątpliwie Verdasco stracił gdzieś formę z ubiegłego roku, dalej wygrywa większość spotkań ze słabszymi od siebie, ale z lepszymi nie zdarza mu się wygrać często, a praktycznie w każdym elemencie mocniejszy jest w tym pojedynku Argentyńczyk.
#19 US Open Feliciano Lopez - Sergi Stakhovsky 2 @ 1.97 Betsafe (2/3) zwrot
Typ bardziej niż na Ukraińca skierowany przeciwko Hiszpanowi. Bardzo szczęśliwie obaj znaleźli się w 3 rundzie. Stakhovsky ostatnio w wysokiej formie, ale tutaj w obu spotkaniach męczarnie. Będzie to ciekawy mecz, dwa mocne podania + dwóch tenisistów świetnych pod siatką. Niby mecz powinien być wyrównany, ale równiejszą formę prezentuje Ukrainiec i to powinno przesądzić o wyniku tego pojedynku.
#20 US Open
Sam Querrey - Nicolas Almagro 1 @ 1.45 Betsafe (2/3) ✅

Nie będę się rozpisywał. Wszyscy znamy Sama i jego możliwości na hardzie, tym bardziej w USA. Almagro od dawna w przeciętnej formie, jego czas w tym turnieju dobiegł końca.
Podsumowanie:
Suma stawek: 5j (bez zwrotu)
Suma wygranych: 2.9j
Zysk/Strata: ⛔2.1j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Lopez - Stakhovsky @ 2.02 5/10 ✅ 6/4 4/0 Stakhovsky ret.
Jeśli ktoś oglądał spotkanie młodego Ryana z Sergiyem to młodzian miał wszystko oprócz jednej piłki zamykającej mecz którą nie wiadomo jak nie wykorzystał będąc bardziej all-around w tym spotkaniu lobował, mijał, niezłe bh, fh, krosy, mnóstwo wolejów to bardziej on przypominał mi Fedexa niż porównywany często do niego młody Bułgar Dimitrov. Ukrainiec był w TB już tylko sępem czekał na okazję bardzo klarowne kończył je smeczami lub mocnymi uderzeniami bez finezji. Lopeza nie oglądałem ale ostatnio chłop miesza style gra z baseline&#39;u mocny fh jak i dodaje swój s&amp;v czy slajsy bekhendowe, polepszył serwis i jeśli jest skoncentrowany naprawdę może trzymać długo bez wahań swoją zagrywkę i to zadecydowało w meczu z Francuzem dodać trzeba też że Paire miał inny pięciosetowy pojedynek z Schuttim. W H2H 0-0 pomiędzy tymi zawodnikami. Lopez jest w na podium w zawodnikach których uznaje za niezłe pussiaki ale w tym sezonie jest poprawa i gdyby nie oglądany mecz Ukraińca z których wynosi się na pewno mieszane uczucia wobec jego gry stawiałbym na Sergiya ale ostatnia poprawa pewności siebie Hiszpana powinna i tutaj zaowocować bo jednak Stakhovsky powinien być do ogrania.
Llodra - Robredo @ 1.70 5/10 ⛔ 6/3 6/7(6) 4/6 1/2 Llodra ret.
Francuz robi tutaj za Stepanka z tamtego sezonu czyli świetne podanie, dynamiczne ruchy do siatki i kończenie wymian smeczem lub pięknymi wolejami. Widać po samym Francuzie i Francuzach że od USO Series chcą coś pokazywać znowu w zawodowym cyklu, rok temu do trzeciej rundy USO doszło zaledwie czterech graczy w tym mamy ich sześciu i na pewno dwóch w kolejnej fazie turnieju. Robredo tak naprawdę nie miał z kim do tej pory się zmierzyć pierwsza runda Lukas Rosol, druga to spotkanie już z bardzo podmęczonym fizycznie Benneteau który w meczu ze Stepankiem wyglądał naprawdę blado pod koniec spotkania wywołany przez ciężkie warunki na korcie. Teraz jeśli Llodra wierzy dalej w swój sen by wyrównać swój najlepszy występ na USO powinien pokonać Hiszpana.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Sergij w wielkiej formie?
wspaniałe zwycięstwo z Harrisonem?

chyba nie oglądałeś tego pojedynku, Ukrainiec zagrał dramatycznie słabo, gdyby nie brak doświadczenie u młodego Amerykanina Stacha nie byłoby już w turnieju. Grał fatalnie ze strachem w oczach, brak kontroli nad uderzeniami, no fatalnie to wyglądało. Dzisiaj na przeciw staje Lopez, który też może zrobić w tym meczu wszystko, zdecydowanie odradzam każdemu granie czegokolwiek w tym spotkaniu...
Dramatycznie słabo na pewno Ukrainiec nie zagrał, to raczej Harrison rozegrał fenomenalny mecz, dodatkowo miał za sobą publiczność. Wychodziło mu niemal wszystko, bardzo dobry serwis (w czołówce jeżeli chodzi o prędkość, a to przecież młodzian!). Gra różnorodna, wszystko było w palecie jego zagrań, zabrakło tego szczęścia tylko. Gdyby Ukrainiec był słaby, to by nie obronił 3 piłek meczowych (czy ile ich tam było nie wiem dokładnie). A Lopez? Cienias, dla mnie. Ostatnio brak motywacji. Oglądałem go przed US Open i zagrał właśnie on tragicznie. Masa niewymuszonych błędów, waleczny to on nie jest. I moim zdaniem to ten &#39;&#39;fatalnie&#39;&#39; grający Stachowski wygra. ;)
 
gju 134

gju

Użytkownik
Federer - Melzer TYP: under 33.5gemów (1.75) Gamebookers ✅✅✅
Tak jak ostatnie typy były trochę szalone ;) tak teraz nie ma wyboru. Fedexa nie lubię, nie jest dla mnie tak wieeeelki jak dla co poniektórych, ale trzeba przyznać, że złapał formę w stanach. jego magiczne uderzenia &#39;z niczego&#39; znowu doszły do głosu. nie mogę patrzeć na tego typka, ale melzera to on połknie bez przepity. dlaczego? to zupełnie inna półka, inny świat. wygrana Melzera 3:0 z Ferrero nic tu nie zmienia, bo Ferrero oddał ten mecz Melzerowi bez łaski. Przypominam, że Fed połknął Melzera na Wimbledonie a był w gorszej formie.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Mardy Fish - Novak Djokovic
Typ: 1
Kurs: 3,75
Fish ma świetny sezon. W ostatnim czasie wygrał turnieje w Newport i Atlancie, był w finale w Cincinnati (przegrał 1-2 z Federerem po zaciętej walce). Bardzo dobrze radzi sobie na swoim terenie, teraz przed nim wielka szansa na wyrównanie swojego najlepszego osiągu podczas US Open czyli ćwierćfinału, w którym był w 2008 roku (uległ Nadalowi). Bardzo dobry serwis i gra z głębi kortu. Djokovic dobre mecze z Petzschnerem i Blake-m, ale momentami gra wręcz słabo jak na swoją pozycję rankingową, gubi się, bez sensu wyrzuca piłkę, robi podwójny błąd, a niefart rywali sprawił, że wygrał te mecze bez straty seta (z Troickim w pierwszej rundzie 3-2). Spotkali się podczas USO w 2006 roku, wynik to 6-7 4-6 6-3 6-7, czyli aż dwukrotnie Serb wygrywał dopiero w TB. Spodziewam się podobnej ilości gemów, ale wygranej Amerykanina. Po takim kursie ogromne value.
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
???? Roger Federer vs. Jurgen Melzer. ✅✅✅
Federer do tej pory nie napotkał problemów na swojej drodze, wygrywając z każdym w trzech łatwych setach. Podejrzewam, że nie inaczej będzie dziś. Melzer już raz został przez Rogera upokorzony, a jego ataki serve &amp; volley były dla Federera przysłowiową bułką z masłem. Sytuacja miała miejsce na Wimbledonie, gdzie teoretycznie Austriak powinien mieć większe szanse, przegrał jednak do 3, do 2 i do 3. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie przebiegal podobnie. Początkowo chciałem grać under 31.5, ale ostatecznie wybiorę bezpieczniejszy wariant, dając Rogerowi margines błędu i możliwość doprowadzenia do jakiegoś tajbreka.
Typ: Under 33.5 games. Odds: 1.75. Stake: 8/10.


???? Novak Djokovic vs. Mardy Fish. ✅✅✅
Djokovic po morderczej walce z Troickim w 1. rundzie nabrał pewności siebie i bez problemu ograł swoich dwóch kolejnych przeciwników, Petzschnera i Blake`a. W meczu z Amerykaninem widać było pewność siebie, znakomicie funkcjonował też serwis. Fish miewał ostatnio straszne przestoje, bo jak inaczej wytłumaczyć dwa sety stracone z Hajkiem, czy wyrównaną walkę z Francuzem Clement. Fakt, że Arnaud grał na USO bardzo przyzwoicie, ale czasem Fish po prostu się dekoncentrował i wyrzucał łatwe piłki, nie radząc sobie ze slajsami przeciwnika. Będzie to na pewno trudny mecz dla Serba, ale podejrzewam, że więcej niż jednego seta nie straci. Zadecydują wymiany, które Fish gra ostatnio bardzo pasywnie.
Typ: Novak Djokovic (-1.5) to win. Odds: 1.69. Stake: 7/10.


???? Mikhail Youzhny vs. Tommy Robredo. ✅✅✅
Definitywny koniec Robredo, nie wyobrażam sobie tego człowieka w cwierćfinale USO. Lepszej sytuacji chyba nie mógł sobie wymarzyć. Po przeciętnym Rosole Hiszpan trafił na Benneteau, który w poprzedniej rundzie miał ataki torsji, a następnie na Llodrę z kontuzją stopy. Nigdy nie lubiłem stawiać na psychicznego Rosjanina, jakim jest Jużny, ale teraz sytuacja mnie do tego zmusza. Nie wierzę, że nie poradzi sobie z tym żenującym na hardzie Boredo.
Typ: Mikhail Youzhny to win. Odds: 1.57. Stake: 9/10.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Verdasco vs Ferrer
Typ: 1
Kurs: 1,65
Obaj znają sie jak łyse konie, grali ze sobą 10 razy 90% meczy jednak na kortach ziemnych, praktycznie tylko na tej nawierzchni David osiąga sukcesy. Fernando jest dużo bardziej elastyczny pod tym względem, tutaj gra świetnie wczoraj pokonał Nalbandiana po świetnym meczu. Sam mówi, że z meczu na mecz czuje sie tutaj pewnie i teraz już wie, że stać go w tym roku na sukces! Czy stać go na wygranie turnieju? Wg. mnie jeszcze nie, ale w tym pojedynku powinien wyjść zwyciesko, na pewno będzie dużo walki, może 5 setów. Ferdasco jest dla mnie lepszym zawodnikiem i jutro to udowodni

Youzhny M. - Robredo T
Typ: 1
Kurs: 1,40
Krótko i na temat; Hiszpana już wczoraj nie powinno być w turnieju, zdroy Llodra zmiótłby go w trzech setach. No ale wczoraj mu sie udało, ale teraz juz sielanka się skończyła, gra z Mishą, który jest w optymalnej formię. W takiej dyspozycji jest zagrożeniem dla najlepszych w turze, Tommy do nich już nie należy dlatego wątpie, iż nawiąrze wyrównaną walkę z Rosjaninem
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
???? Robin Soderling vs. Albert Montanes. ⛔⛔⛔
Jeśli Soderling się skupi, to wygra z trzema szóstkami po swojej stronie. Umiejętnościami i klasą przebija Montanesa kilkukrotnie, natomiast może zabraknąć koncentracji. Szwed spotkał już w swojej wielkoszlemowej karierze Montanesa i dwa razy wygrał stosunkiem 3:1, właśnie przez lekkie rozkojarzenie. Teraz, po ciężkiej przeprawie z Haiderem-Maurerem w 1. rundzie, radzi sobie świetnie, odprawił bowiem gładko Denta i de Bakkera, czyli tenisistów całkiem niezłych. Montanes to hardowe dno, dużo słabsze niż wyżej wspomniany Holender, dlatego też skłaniam się ku typowi na bezproblemowe zwycięstwo Robina.
Typ: Under 30.5 games. Odds: 2.30. Stake: 6/10.
 
V 0

varg1

Użytkownik
Verdasco vs Ferrer
Typ: 1
Kurs: 1,65
Obaj znają sie jak łyse konie, grali ze sobą 10 razy 90% meczy jednak na kortach ziemnych, praktycznie tylko na tej nawierzchni David osiąga sukcesy. Fernando jest dużo bardziej elastyczny pod tym względem, tutaj gra świetnie wczoraj pokonał Nalbandiana po świetnym meczu. Sam mówi, że z meczu na mecz czuje sie tutaj pewnie i teraz już wie, że stać go w tym roku na sukces! Czy stać go na wygranie turnieju? Wg. mnie jeszcze nie, ale w tym pojedynku powinien wyjść zwyciesko, na pewno będzie dużo walki, może 5 setów. Ferdasco jest dla mnie lepszym zawodnikiem i jutro to udowodni
a to ciekawe co piszesz, bo poki co najlepszym osiagnieciem D.F. w GS byl polfinal w ... US Open ???? , poki co cichaczem mniejszy Hiszpan przedarl sie do 4R nie tracac seta i tracac 2 razy swoje podanie w 3 meczach, a rywali mial jak bardzo niedoceniach tak niezle grajacych na hardzie, nie wydaje mi sie, ze szalony wloch i francuz bez serwu sa lepsi niz Dolgo i GT (Beckera nie licze), wygrana z Nalba moze byc bardzo przeceniana - popatrz jak wiele UE popelnial Nalba i jak latwo tracil swoje podanie (nie byl juz w takim gazie co kilka tygodni temu), Ferrer popelnia bardzo malo wlasnych bledow, niezle returnuje, trzyma podanie, juz w Cincinnati niezle zagral, pogonil querreya jak chcial, ale trafil na wyjatkowo dobry dzien Davydenki, duzo zalezec bedzie od jak Dasco bedzie trafial 1wszym podaniem, poki co idzie mu dobrze, jesli nie to moze sie przejechac, bo juz fognini go lamal jak chcial (wiadomo 1R nie byl skoncentrowany itp :d) roznie moze byc ale skoro 5 setow to lepiej zagrac over gemowy, raz ze pewniejszy to i z lepszym kursem, ale nierownego Dasco po takim kursie? tak czy owak powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom