>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '10 - turniej główny

Status
Zamknięty.
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: ANDERSON, Kevin - BELLUCCI, Thomaz
Typ: 3:0 w setach dla ANDERSONa
Kurs: 4,40
Bukmacher: Centrebet
Anderson grał dużo przed USO an kortach twardych i bardzo dobrze sobie radził, przegrywał tylko z Nadalem, Isnerem i Quarreyem. Tych dwóch ostatnich to mocni tenisisci na tego typu nawierzchniach a Nadal to jest Nadal;) Bellucci spisywał sie znacznie gorzej, przegrywał w pierwszych rundach. Mimo tego że Brazylijczyk jest wyżej w rankingu o Andersona to na tej nawierzchni to własnie Anderson jest faworytem tego spotkania, stawiam dośc ryzykowny typ z dokładnym wynikiem ale po takim kursie mozna zagrac.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Robin Soderling - Taylor Dent
Typ: Taylor Dent +6.5 gemów; @1,833
PinnacleSports

Soda nie zachwyca w tym roku w US Open Series. Tutaj w Nowym Jorku w pierwszej rundzie męczarnie ze słabiutkim Haiderem-Maurerem. Dent w US Open Series troszkę pograł. Tutaj w pierwszej rundzie pewna wygrana z Fallą. Myślę, że Taylora stać na w miarę wyrównany pojedynek i pokrycie handicapu +6,5 gemów.
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Robin Soderling - Taylor Dent
Typ: Taylor Dent +6.5 gemów; @1,833
PinnacleSports

Soda nie zachwyca w tym roku w US Open Series. Tutaj w Nowym Jorku w pierwszej rundzie męczarnie ze słabiutkim Haiderem-Maurerem. Dent w US Open Series troszkę pograł. Tutaj w pierwszej rundzie pewna wygrana z Fallą. Myślę, że Taylora stać na w miarę wyrównany pojedynek i pokrycie handicapu +6,5 gemów.
typ popieram
widziałem Sodę w turniejach poprzedzających USO
z DeBakarem wygrał cudem ,masa błędów, serwis nie siedział, masa szczęścia
z Nalbandianem to samo, na własne życzenie Argentyńczyk przegrał seta, potwierdza to 1r.

co do Denta, widziałem połowę meczu z Fallą i powiedzieć, że pewnie wygrał nie można, bo to raczej cyrki Kolumbijczyka to sprawiły, a nie choćby poprawna gra Denta; wyglądało to tak: trafię/ nie trafię, ryzyk fizyk
Falla dał wygrać skoro *5-4 30-0 przegrywa seta 5-7, co więcej przy nikłym udziale Amerykanina

na seta nie liczłbym, bo Taylor gra mizernie, ale i Soda nie powala
=========
dla mnie warto zwrócić uwagę na Tipsę z Monflisem, Francuz jak zwykle dużo szumu, a Janko odprawił Andy;ego
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Blake - Polansky @ 1.64 8/10 ✅ 6/7(1) 6/3 6/2 6/4
JBlock poradził sobie z Krzysiem który musiał być pożarty teraz dostaję młodziana Polanskyego który podczas USO Series i tutaj wybija się z nadprzeciętnej listy zawodników. Można szczerze powiedzieć jak na Szlem dla Jamesa jest to cakedraw pierw Vliegen, teraz Polansky później może być Djoker lub Petzi to już co innego ale jak na osobę która jest schorowana i ma przy niepowodzeniach kończyć karierę drabinka powinna pasować. Doświadczenie jak i poziom na pewno po stronie Amerykanina lecz przy kontrastach wytyczających się z zakończeniem kariery i ciągłych kontuzjach które łapią JBlocka, a graniem u siebie i jednak walczenie do końca o najlepszy wynik powinno dać motywację Jamesowi na Polanskyego, obaj nieregularni, James trochę bardziej i wynika to między innymi właśnie z ciągłych niedobrych wejść w spotkanie, a u Kanadyjczyka po prostu jeszcze niemoc by być solidniejszym, ostatnio Hanescu jak na jego przystało dostosował się do słabego poziomu rywala i w Toronto grał z Kanadyjczykiem wygrał spotkanie i jedynie co wystarczyło na Kanadyjczyka to taka bardziej gra wyniesiona Rumuna z gry na mączce czyli trzymanie wymiany i dobre podanie, dzisiaj James na pewno nie raz będzie chciał bombardować swym bh i jest tutaj tylko pytanie czy będzie regularniejszy niż Kanadyjczyk, a z Belgiem w pierwszej rundzie pokazał że jeszcze może grać na przyzwoitym poziomie, pokazał parę oldschoolowym zagrań. Mecz ostatni z serii na Louis Armstrong Stadium przed NS więc publiki powinno być trochę więcej jak i doping powinien być bardzo dobry nie gorszy jak w ostatnich latach czy już w tym sezonie w meczach ARoda z Tipsarevićiem czy Fishem z Hajkiem.
 
dymacz18 4

dymacz18

Użytkownik
Spotkanie: Melzer Jurgen - R. Berankis
Typ: Jurgen Melzer - Wygra 3-1 3.75
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365

W dzisiejszym meczu w amerykanskim turnieju US OPEN na kort wyjdzie dwóch zawodników. Faworyzowany Jurgen Melzer z Austrii oraz Ricardas Berankis reprezentujacy naszych wschodnich sąsiadów czyli Litwę. Mimo iż Jurgen w poprzedniej rundzie miał drobne kłopoty z Tursunovem którego jednak pokonał po 5 setówce, to w tym meczu jest on oczywiscie pretendentem do przejscia do nastepnej rundy. Zajmuje on w koncu wysokie miejsce w rankingu a swojego rywala wyprzedza o ponad 100 pozycji. Litwin pokonał w swojej drodze natomiast reprezentanta gospodarzy Sweetinga w czterosetowym pojedynku. Melzer wydaje sie prezentować dobrą formę co powinno zakonczyc sie dzisiejszym zwyciestwem. Pytanie tylko jakim? 3-0 wydaje się troche zbyt kolorowe bowiem Litwin potrafi sie takze zmobilizowac i pokazac sie szerszej publicznosci, dlatego typuję 3-1 dla Jurgena !
 
flint 0

flint

Użytkownik
Blake - Polansky
O tym meczu napisano już wiele więc nie ma sensu, bym się powtarzał. Nie podejmuję się typowania kto w tym meczu zwycięży. Choć jeśli już bym musiał to skłaniałbym się jednak do postawienia na Blake. Ale ja nie o tym. Blake przed turniejem w New Heaven w jednym z wywiadów powiedział, że jeśli zaprezentuje się źle we wspomnianym już NH, jak i US Open to kończy karierę. W New Heaven odpadł w II rundzie w meczu z Dolgopolovem. Wychodzi więc na to, że został mu już tylko obecny turniej. Trzymam go za słowo. Liczę, że naprawdę da z siebie wszystko (choć mam nadzieję, że jednak nie na tyle, by wygrać 3:0;f) i powalczy z Polanskym, który, co jak co, ale w pojedynku z Monaco zaskoczył swoim zwycięstwem do 0. W kwalifikacjach wygrywał 2x 2:1. Liczę, że również będzie walczył przez cały mecz, by pokazać, że wygrana z Monaco nie była żadnym przypadkiem. No i dookoła wiadomo, że Amerykanin jest do puknięcia, a awans Kanadyjczyka do III rundy to już naprawdę będzie spore wydarzenie.
Podsumowując. Powinniśmy dziś oglądać walkę na całego z obydwu stron. Choć większa motywacja powinna być u Blake&#39;a. A skoro walka będzie na całego to można spodziewać się &quot;wysokiego&quot; wyniku.
Typ: over 38,5 1.84 [Unibet]✅
Melzer - Berankins
Śmiało można powiedzieć, że to kolejny z dzisiejszych typów dnia. Tak jak i przedmówcy bardziej skłaniałbym się, by postawić na zwycięstwo Litwina, jednak nie mam aż takiej pewności, by zaryzykować swoje pieniądze.;] Co innego jeśli chodzi o over. Tak jak w spotkaniu, które opisałem powyżej myślę, że over jest całkiem możliwy. Berankins staje przed naprawdę dużą szansą awansu do III rundy, bowiem Melzer swoją formą w ogóle nie zachwyca, co udowodniło spotkanie z I rundy. Ale nie wydaje mi się też, żeby był w aż takiej słabej formie, by przegrać z Berankisem w 3 setach. Co jak co, ale Litwin to dla takiego zawodnika jak Melzer ogórek. Chodzi mi o indywidualną opinię (choć oczywiście mogę się mylić, bo to tylko moje podejrzenia;]). Dlatego nie pozwoli sobie, by złapać szybkie 3:0. Zważywszy na fakt, że po takiej pięciosetowej męczarni w poprzednim meczu, teraz wyraźnie przegrać.;]
Typ: over 38.5 1.87 [Unibet]✅
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
krótko na jutro, bo czasu brak.
Mikael Llodra - Victor Hanescu @ 1,5 ✅ 7/6 6/4 6/2
Francuz w takiej dyspozycji serwisowej i fizycznej jak w meczu z Berdychem powinien zjeść Victora bardzo szybko. Rumun nigdy nie był królem tej nawierzchni i tak już pozostanie, a leworęczny Llodra ma wszelkie atuty zrobić swoje i pewnie awansować do III rundy.
Julien Benneteau - Tommy Robredo @ 2,34 ✅ 4/6 6/6 i krecz Benneteau
Gdyby nie ostatni mecz Julka, w którym nie czuł się najlepiej, pewnie próbowałbym grać jego, a tak zagram na Robredo, który co prawda z grą na hardzie nie jest za pan brat, ale swoje wyniki osiąga i zawsze jest w stanie swoim doświadczeniem i spokojem odprawić do domu słabiej dysponowanego rywala.
Gael Monfils - Janko Tipsarevic @ 2,05 ⛔ 7/6 6/7 6/2 6/4
Janko naprawdę mega forma, mimo kłopotów zdrowotnych Roddicka można było zachwycać się jego grą - pewny serwis, dużo winnerów, spokój - a właśnie to jest kluczem do sukcesu, którego brakuje Gaelowi. Ciągle jest dzieciakiem na korcie i nie wydaje mi się, żeby to się zmieniło w najbliższym czasie. Jeżeli Serb zagra 70% tego co z ARodem to jestem spokojny.
Murray - Brown @ 31,00 ⛔ 7/5 6/3 6/0
Wierzycie w cuda? Bo ja tak. Zwłaszcza w sporcie. Myślę, że przy takim kursie warto spróbować, choćby symbolicznie. Jamajczyk zrobił wielkie postępy, można powiedzieć z całą pewnością, że reprezentuje już poziom ATP. A Andy jaki jest, dobrze wiemy - potrafi grać wybornie, a czasami nic mu nie wychodzi. I jeżeli będzie to właśnie ten drugi przypadek, cud stanie się realny.
i dubelek z debelków z łącznym ako @ 2,00
Bopanna/Qureshi - Kohlmann/Nieminen @ 1,6 ✅ 6/4 6/4
Fish/Knowles - Lacko/Chiudinelli @ 1,25 ✅ 6/4 6/1
 
B 7

bolo112

Użytkownik
???? Tommy Robredo vs. Julien Benneteau.
Typ, który na pierwszy rzut oka może się wydawać zaprzeczeniem wszystkich moich dotychczasowych betów przeciwko Robredo na hardzie. Jednak tylko na pierwszy rzut oka, bo tak naprawdę to nie jest typ na zwycięstwo Robredo, a na porażkę Benneteau. W 4. secie meczu ze Stepankiem Francuz ledwo trzymał się na nogach, przerwał gema przy stanie 30-30, po czym udał się w kierunku narożnika kortu, gdzie... zwymiotował. Chwilę odpoczął, zdołał przełamać Stepanka, a później wygrać cały mecz, jednak nie wyglądało to zbyt dobrze. Robredo znany jest z rzeźbienia na korcie, jego styl gry jest bardzo męczący, zarówno dla przeciwników, jak i dla oka. Wymiany mogą przeciągać się w nieskończoność, a przy takiej dyspozycji fizycznej Benneteau może szybko wysiąść kondycyjnie. Czasu na regeneracje mało, a pogoda w Nowym Jorku do końca tygodnia upalna. Przy całej mojej pogardzie dla gry Hiszpana na hardzie, wierzę, że akurat w tym meczu i przy tak sprzyjających okolicznościach powinien sobie poradzić.
Typ: Julien Benneteau to lose. Odds: 2.27. Stake: 7/10.
Julien Benneteau - Tommy Robredo @ 2,34

Gdyby nie ostatni mecz Julka, w którym nie czuł się najlepiej, pewnie próbowałbym grać jego, a tak zagram na Robredo, który co prawda z grą na hardzie nie jest za pan brat, ale swoje wyniki osiąga i zawsze jest w stanie swoim doświadczeniem i spokojem odprawić do domu słabiej dysponowanego rywala.
Koledzy ładnie opisali sytuację dodam tylko, że Tommy wygrał z JB w Dubai Tennis Championships ( Tennis Hard Court ) na początku tego roku: 02/23/2010 14:05 T. Robredo - J. Benneteau 2 : 0 (6 : 2) (6 : 1). Co prawda w następnej rundzie Robredo odpadł z Melzerem ale jednak jest wygrana, wtedy też trafił na &quot;zmęczonego&quot; Benneteau, który był po przegranym finale Open 13 Marseille ( Indoor Hard Court ). Historia lubi się powtarzać więc: 03.09.2010 17:00 Julien Benneteau - Tommy Robredo 2.30 Tobet
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Julien Benneteau - Tommy Robredo @ 2,34

Gdyby nie ostatni mecz Julka, w którym nie czuł się najlepiej, pewnie próbowałbym grać jego, a tak zagram na Robredo, który co prawda z grą na hardzie nie jest za pan brat, ale swoje wyniki osiąga i zawsze jest w stanie swoim doświadczeniem i spokojem odprawić do domu słabiej dysponowanego rywala.
Ja tylko krótko. Na jakiej podstawie twierdzisz, że Benek nie jest w formie? Po ostatnim meczu ze Stepankiem, który wg mnie odzyskał formę po kontuzji i grał bardzo dobrze w 1 rundzie, a mimo tego przegrał 3;1 czy może po ostatnim turnieju w Cicinnati, gdzie wygrał z lodrą i wawrinką, przegrywając po bardzo dobrym meczu z Nadalem? Według mnie Benka jak i jego kolega z debla są w życiowej formie i mogą bardzo daleko zajść w tym turnieju. Nie wspominając już, że Tommy serwuje jak baba i na hardzie nie potrafi grać.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Victor Hanescu - Michael Llodra
Typ: 2
Kurs: 1,50
Wynik: ✅ 0-3 (6-7 [2-7], 4-6, 2-6)
Hanescu nie jest za dobry na hardzie, natomiast Llodra gra wyśmienicie. 3-0 z Berdychem w pierwszej rundzie to mistrzostwo. Kto oglądał, ten wie. Tak dysponowany Michael sprawiłby tego dnia problemy nawet Federerowi (z którym notabene przegrał w Toronto 6-7 3-6, ugrał całkiem sporo). Jak siedzi mu pierwszy serwis to w 90% wygrywa punkt, bezpośrednio, świetna gra przy siatce. Nie sądzę, żeby Hanescu złamał go więcej niż raz w tym meczu. Stawiam na 3-0 albo 3-1 (bo może się pojawić jakiś gorszy gem doprowadzający do straty seta albo nieudany tb), ale przezornym polecam czysty win po przyzwoitym kursie 1,50. Podręcznikowa pewka. 9/10, tylko kontuzja mogłaby przeszkodzić Jodrze.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja tylko krótko. Na jakiej podstawie twierdzisz, że Benek nie jest w formie? Po ostatnim meczu ze Stepankiem, który wg mnie odzyskał formę po kontuzji i grał bardzo dobrze w 1 rundzie, a mimo tego przegrał 3;1 czy może po ostatnim turnieju w Cicinnati, gdzie wygrał z lodrą i wawrinką, przegrywając po bardzo dobrym meczu z Nadalem? Według mnie Benka jak i jego kolega z debla są w życiowej formie i mogą bardzo daleko zajść w tym turnieju. Nie wspominając już, że Tommy serwuje jak baba i na hardzie nie potrafi grać.
Forma, formą, bardziej chodzi o jego zdrowie. Z tego co czytałem miał ogromne problemy w ostatnim secie. Stepanka w obecnej formie to nawet Janowicz pokonałby. Jeżeli to był jednodniowy kryzys to Francuz powinien sobie poradzić.

P.S. Zaczyna robić się masówka niczym na Balla ????
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Llodra - Hanescu @ 1.50 8/10 ✅ 7/6(2) 6/4 6/2
Francuzi od końca USO Series wzieli się za robotę Monfils, Benneteau, Chardy czy właśnie Michael Llodra. Pod względem mentalności lekkim faworytem jest Francuz, Hanescu to u mnie jeden z ulubionych graczy lecz pod egidą &quot;dymiących czaszek&quot; gdzie oprócz tego jest Melzer czy Lopez na podium. H2H 1-0 dla Rumuna było to na RG &#39;03 więc kupę lat temu, więc to nie powinno przeszkadzać. Llodra jeden z ostatnich mohikanów ogólnie i jak na tym turnieju który gra s&amp;v, a przy grze z Rumunem będzie to bardzo przydatne ponieważ Rumun będzie siedział na linii końcowej sporadycznie próbuje coś z drugiej linii i nie kończy się to z takim powodzeniem jak u Francuza, Hanescu jak zwykle będzie chciał rozrzucać rywala grać mocno, długo i trzymać się serwisem ale nie sądzę by Llodra nie raz pokazał niezłe zagranie defensywne i jak najszybsze skrócenie akcji i zdobycie punktu, a jeśli lepszym wirtuozem jak i mentalność Francuza też jest lepsza nie powinien mieć problemów by wygrać z Rumunem.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Forma, formą, bardziej chodzi o jego zdrowie. Z tego co czytałem miał ogromne problemy w ostatnim secie. Stepanka w obecnej formie to nawet Janowicz pokonałby. Jeżeli to był jednodniowy kryzys to Francuz powinien sobie poradzić.

P.S. Zaczyna robić się masówka niczym na Balla ????
Widziałem grę na jakimś ATP poprzednim Stepanka z Gonzem, który też cos slabo, ale myknął go bez problemu i serwował dość równo. Z Benkiem też nie zagrał fatalnie. A co do zdrowia. Chlopaki grali w upale, rzygnął podczas któregoś gema ze zmęczenia, zdarza się. Jeden dzień w medycynie sportowej to dużo czasu.
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
???? Michael Llodra vs. Victor Hanescu. ✅✅✅
Po tym co pokazał Llodra w meczu z Berdychem ponownie zacząłem mu ufać na innym terenie niż hale we Francji. Michael był bezbłędny. Kapitalnie serwował, w tempo nachodził na volleye, którymi perfekcyjnie kończył akcje i popełniał mało niewymuszonych błędów. Hanescu return ma przeciętny, nie widzę go też w roli mijającego, nie z takimi passing shotami. Jeśli Francuz zagra choć w połowie tak dobrze, jak w pojedynku z Czechem, to popularny Drakula nie będzie miał wiele do powiedzenia. Kurs nie powala na kolana, ale mecz wydaje się dość bezpieczny, bo nie sądzę by Llodra z dnia na dzień stracił taką formę.
Typ: Michael Llodra to win. Odds: 1.50. Stake: 8/10.


???? Andy Murray vs. Dustin Brown. ⛔⛔⛔
Linia overowa stosunkowo niska, a Murray może mieć z Dustinem Brownem lekkie problemy. Jamajczyk to dość specyficzny gracz. Łatwo się dekoncentruje, czasem potrafi przegrać gema przy wysokim prowadzeniu, czy z niczego oddać seta, ale to z reguły w challengerach, ze słabszymi od siebie tenisistami. Do meczu ze Szkotem na pewno podejdzie wyluzowany, więc trochę może Andy`ego pomęczyć. Brown dysponuje również mocnym serwisem, w meczu z Rubenem Ramirezem Hidalgo zaserwowal 21 asów. Przy wyniku 3-setowym, Dustin musi ugrać minimum 10 gemów. Jest to jak najbardziej wykonalne.
Typ: Over 27.5 games. Odds: 1.72. Stake: 6/10.


???? Gilles Simon vs. Philipp Kohlschreiber. ✅✅✅
Mimo że bardzo nie lubię gry Simona, głównie z tego względu, że opiera się ona na nudnym przebijaniu piłki na drugą stronę kortu, tak wierzę, że w meczu z Kohlschreiberem taki styl może dać Francuzowi zwycięstwo. Niemiec miewał ostatnio problemy z regularnością, np. w meczu z Alejandro Fallą w Cincinnati, czy w 1. rundzie USO z Tobiasem Kamke. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z kimś, kto większość jego ataków przebije, nie popełniając przy tym wielu błędów. Krótko mówiąc, uważam, że kluczem do zwycięstwa będzie cierpliwość i regularność Francuza.
Typ: Gilles Simon to win. Odds: 1.85. Stake: 7/10.


???? Janko Tipsarevic vs. Gael Monfils. ⛔⛔⛔
Tipsarevic rozegrał kapitalny mecz z Andym Roddickiem. Fakt, że Amerykanin po mononukleozie nie doszedł jeszcze do pełni zdrowia, ale to w żadnym stopniu nie umniejsza sukcesu Serba. Grał po prostu znakomicie. Serwis wchodził jak należy, stracone piłki nie istniały, raz po raz Janko raczył nas kapitalnymi backhandami po linii, do których Roddick nawet nie startował. Monfils z kolei pokonał Igora Andreeva, co ostatnio wielką sztuką nie jest, gdyż Rosjanin to cień samego siebie. Podejrzewam, że nawet tak dobry defensor jak Gael będzie miał problemy z dochodzeniem do bardzo mocno bitych uderzeń Tipsarevica. Serb jest na fali, Francuz nie gra nic specjalnego, stawiam więc na Janko.
Typ: Janko Tipsarevic to win. Odds: 2.05. Stake: 7/10.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Tylko jeden typ na dzisiaj ale to jaki
Benneteau Julien - Robredo Tommy
Dlaczego ??
Benneteau ze Stepankiem pod koniec meczu to był wrak . Zaczął wymiotować na korcie ( wpiszcie sobie w najpopularniejszym portalu z video &quot; benneteau sick &quot; ) i tylko cud go uratował przed porażką . Zresztą wygrana ze Stepankiem to wielki wyczyn nie jest ponieważ Czech po ostatnie kontuzji od powrotu nic wielkiego nie pokazał . Sytuacja analogiczna do tej co miała pół roku temu . Benek wszedł do finału Marseille i potem musiał lecieć do Dubaju , wielkie zmęczenie tak jak i teraz i Robredo go rozbił 62 61
Spotkania 5 setowe i historia graczy
Bilans Benek 21-30 ostatnie 50 spotkań 21-29
Bilans Robreo 79-46 ostatnie 50 spotkań 32-18
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Spotkanie: Victor Hanescu - Michael Llodra
Typ: Michael Llodra -Wygra 1. seta i WYGRA mecz
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godz 17 polskiego czasu dojdzie do pojedynku między Victor Hanescu a Michael Llodra w US OPEN.
Victor Hanescu który jest sklasyfikowany na 54 pozycji w rankingu ATP
ma 29 lat. Na Twardych i szybkich kortach na którym rozegra dzisiejsze spotkanie ma bilans 6 wygranych i 6 porażek. Do tej pory na hardzie nie pokonał żadnego silnego rywala. Oólnie rzecz biorąc nie radzi sobie najlepiej na tej nawierzchni np porażka ze Stepankiem który słabo sobie radzi ....Do tego warto dodać że Hanescu potrafi &quot;sprzedać&quot; mecz i już nie raz pokazał jak np na Wimbledonie prowadził 2-0 miał 5-4 i swoje serwy oraz 7 piłek meczowych i przegrał mecz...W 1 rundzie US OPEN pokonał Berlocq 3-0 który jest slaby na tych nawierzchniach.
Michael Llodra ma 30 lat i zajmuje 35 pozycję w rankingu ATP. Na twardych nawierzchniach spisuje się przeciętnie 5 wygranych przy 9 porażkach rewelacji jakiejś nie robi ale przegrywał z takimi postaciami jak Federer po naprawdę zaciętej walce. W 1 rundzie US OPEN sprawił ogromną sensację odprawiając w 3 setowym pojedynku Bedrycha....Jak już ktoś wspomniał wcześniej kto oglądal to spotkanie wie że Michael wygral zaslużenie a jego gra była świetna.
Reasumując uważam ze to może być 3 lub 4 setowy pojedynek ale wg mnie jedno jest pewne wygrana Michaela zarówno 1 seta jak i całego pojedynku kurs całkiem całkiem 1.66 .
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
????Nalbandian wygra 3-0 1,90 bet356 ✅ 3-0
Agrentyńczyk niemiłosiernie się męczył w 1szej rundzie, ale nie zmienia to faktu że jest po kontuzji w świetnej formie. Po przejściach z zawodnikiem z 3 bodaj setki myślę że tym razem nie pozwoli sobie nawet na stratę seta i zrobi szybkie 3-0. Choć mogę nie być obiektywny do czekam z niecierpliwością aż wróci do 10tki ATP gdzie jego miejsce ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
US Open, 17:00
Stakhovsky - Harrison
Typ: Stakhovsky (-4.5 gema)
Kurs: 1.85
Bwin
Dzisiaj o godzinie 17:00 dojdzie do bardzo ciekawego spotkania 2 rundy US Open, w którym zmierzą się Ukrainiec Sergiy Stakhovsky i Amerykanin Ryan Harrison. Zdecydowanym faworytem tego spotkanie jest 24-letni Ukrainiec, który zajmuje w rankingu ATP najwyższe miejsce w swojej karierze - 36. Jego rywal jest 0 6 lat młodszy, jest to 220 zawodnik tegoż rankingu, najwyżej był na początku sierpnia na miejscu 215. W turniejach ATP Stakhovsky ma w tym roku bilans 22-18, Harrison 3-8. Najlepsze wyniki Sergiy uzyskuje na trawie, ale jest zawodnikiem, który potrafi odnaleźć się na każdej nawierzchni, świetną formę osiągnął w zeszłym roku właśnie w okolicach US Open, którą utrzymał już do końca sezonu. Ryan wychowany na hardzie, większość turniejów gra na poziomie challengerów, niekiedy próbując sił w kwalifikacjach do dużego turnieju. Wyniki osiąga jednak nadal dość przeciętne, wystarczy powiedzieć że w challengerach sierpniowych na kontynencie Amerykańskim odpadał kolejno w Vancouver w pierwszej rundzie z Levine i potem w Binghamton w drugiej rundzie z Bogomołovem po ograniu Jonesa. A Stakhovski wygrał turniej w New Heaven, ogrywając Luczaka, Robredo, Baghdatisa, De Bakkera i Istomina. Fajnie że Amerykanin pokonał w pierwszej rundzie ledwo zipiącego na korcie Ivana Ljubicica, ale to tak naprawdę biorąc pod uwagę co od dłuższego czasu gra Chorwat nie jest wcale jakieś wielkie osiągnięcie. Stakhovsky natomiast pokonał Australiczyka Polskiego pochodzenia Piotra Łuczaka, który w ostatnim czasie gra nieźle. Obaj swoje mecze wygrali w 4 setach, bez dwóch zdań dla mnie Ukraińca i Amerykanina dzieli spora różnica, młodemu 18-latkowi życzę jak najlepiej, ale to zdecydowanie jeszcze nie poziom zawodnika z najlepszej 50-ki rankingu ATP. Tegoroczny bilans Sergiya na hardzie to 13:9 a Harrisona 1:6. Wysoki Ukrainiec powinien pewnie wygrywać większość swoich podań i wypracować sobie sporo okazji do przełamania młodego rywala. Handicap -4.5 gema to nie powinien być dla Ukraińca jakiś wielki problem. W Ladbrokes -3.5 gema po 1.66
do tego polacam:
Llodra
Ferrer
Clijsters 2:0
i Ivanovic
:cool:
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Victor Hanescu-Michael Llodra 1 3.1
Jestem chyba jednym z nielicznym którzy zdecyduja się postawić swoje pieniądze na rumuna.Za bardzo sugerujecie się pojedynczym meczem Llodry dla mnie zwycięstwo francuza z Berdychem nie jest nawet nispodzianką i to 3:0.Oglądałem mecz Llodra grał bezbłędnie praktycznie tyle że granie na dłuższą mete serve i wolej nie przejdzie a taki styl prezentuje francuz.Wystarczy ze przegra 1 seta i mecz skończy się szybko 3:0 3:1.Hanescu podobnie jak Llodra ma dobry serwis i dobry backhand którego będzie używał częściej niż forehandu który ma troche gorszy.Szanse obydwu zawodników dość wyrównane im więcej osób gra francuza tym kursy coraz większe na Hanescu.Ja to wykorzystam i zagram rumuna skromnie za 100zł kurs jak najbardziej do grania a dużej różnicy nie ma w umiejętnościach.Wiadomo że zapatrzyliście się na mecz z Berdychem jak Llodra świetnie grał i bierzecie pod uwage to że Berdych bije na głowe Hanescu ale w typowaniu takimi kategoriami się nie należy kierować.Też śmieszą mnie tłumaczenia że Hanescu nie umie grać na hardzie.Sądze że połowa forum dzisiaj przegra na tym typie i stawiam na Hanescu konsekwentnie pierwsza myśl zawsze najlepsza.Niektórzy z was liczą już pieniądze przed meczem a to duży błąd mecz powinien być na styku
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Pierwszy raz musze sie zgodzic z Dancevicem. Typu raczej nie popieram bo to no bet a Llodra jak bedzie dobrze serwowac to wygra ale masowka na Francuza nie ma zadnego sensu. Llodra to typ gracza, ktory potrafi wygrac chyba z kazdym a na drugim dzien przegrac z kazdym. Nie ma planu b, slaby z koncowej linii, slaby bh. Za duzo przecietnych elementow zeby go wystawic 1,40 z graczem solidnym potrafiacym grac w tenisa. Hanescu tez mocno serwuje, umie mijac, ma szybka reke, niezly bh, fh. Zdecydowanie wiecej atutow ale jakosc poszczegolnych zagran jedncozescie czesto nizsza. Przewidziec wynik temu meczu jest nie realne. 3-0 w obie strony mnie nie zaskoczy, jesli juz cos ruszac to chyba jednak over i liczyc na to, ze Llodra bedzie solidnie podawać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom