>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

US Open '10 - turniej główny

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Lindstedt/Tecau - Bracialli/Starace (+4,5 gema) @ 1,95 ✅ 6/3 6/4
Jak dla mnie kursik perełka, bo para szwedzko-rumuńska jest co najmniej półkę wyżej jeżeli chodzi o grę deblową niż reprezentanci Italii, zwłaszcza na twardych nawierzchniach. Świetny serwis i bardzo dobra gra przy siatce to ich znak firmowy, czego nie można powiedzieć o typowych przedstawicielach kortów ziemnych, jakimi niewątpliwie są Daniele (choć ten grał kiedyś debla w parze z Gio Galimbertim i to dość przyzwoicie) i Potito. Linia niezbyt wysoka, wystarczy 6/4 6/3, a myślę, że Włosi będą mieli problem z ugraniem 4-5 gemów.
Nalbandian - Serra under 35.5 @ 1,95 ✅ 7/5 6/4 6/2 = 30 gemów
Kolejny underek grany przeze mnie, mam nadzieję, że ponownie szczęśliwie. Argentyńczyk wrócił do gry po długiej przerwie, męczył się niemiłosiernie w pierwszej rundzie z Rikiem De Voestem, natomiast Florent nadspodziewanie łatwo ograł Floriana Mayera. No ale, czy zwycięstwo z wiecznie chimerycznym Niemcem powinno robić wrażenie? Chyba jednak nie. David jest tenisistą z światowego topu i nie powinien mieć żadnych problemów w tym meczu. Po takim kursie trzeba spróbować.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Gasquet R. - Anderson K.
Typ: 1
Kurs: 1,40
Praktycznie pod każdym względem róznica klas. Rysiek jeden z największych teletów w turze świetna technika bajeczny jednoręczny BH... no ale jak do tej pory raczej nie spęłniony, no ale może teraz sie uda? Wczoraj po prostu zniszczył Davydenke, grał równo, bez głupich błedów i przestojów w grze- widać jak podchodzi do tego turnieju. Anderson dobre wyniki podczas spotkań na amerykańskiej ziemi, kilka dobrych wyników, jego dobre podanie i Fh pewnie pozwoli na toczenie wyrównanej gry ale tylko do pewnego momentu.... 3:0 lub 3:1 dla Francuza nie ma innej opcji
Allez Gasquet!
 
mozi 552

mozi

Użytkownik

Ryan Harrison w super formie, Kei Nishikori w 3 rundzie US Open!
Bardzo ciekawie rozwinął nam się turniej panów ;) Zakończył właśnie swój drugi mecz w turnieju głównym (piąty na kortach w NY) Ryan Harrison, kwalifikant. W głównym na wstępie wychowanek Nicka pokonał Ljubicica (w czterech setach) i odpadł właśnie ze Stakhovsky&#39;m (w pięciu). Na Ukraińca, który drugi raz miał problemy ze swoim rywalem czeka teraz walka o czwartą rundę Wielkiego Szlema, a zagra najprawdopodobniej z utalentowanym Francuzem Beoitem Paire. Wracając do Amerykanina ze zdjęcia, to był dziś świetny technicznie, waleczny, szybki, sprytny i grający bardzo różnorodnie, zagrywa skróty, loby, atakuje bekhendem po linii, crossach, forhend też świetny, w dodatku skuteczny pod siatką. W meczu który właśnie zakończył nieźle też serwował. W NY pokazał się z dobrej strony, oby nie jego forma diametralnie się nie zmieniła kiedy wróci do gry na niższym poziomie.
Równie dobrze radzi sobie tutaj mój ulubieniec Kei Nishikori. Japończyk ograł w drugim meczu w turnieju głównym Marina Cilica. Nie byłem pewny tego czy ra radę, a jednak i ja bardzo się z tego cieszę. W kolejnej rundzie ma Montanesa, a więc jest duża szansa na R4.
Roger Federer powinien pewnie wygrać ćwiartkę z Soderlingiem, Nishikorim, czy Ferrero. W tej nieco wyżej jest ciekawiej, bo w ćwierćfinale może dojść do pojedynku Gasquet - Djokovic, a w aktualnej formie Serba nie musi on mieć wcale łatwej przeprawy z Richim. Uważam nawet, że w tej chwili to Francuz ma najwięcej szans na półfinał z tej części drabinki. O ile wejdzie w ogóle do ćwierćfinału, do ogrania jeszcze Anderson, a później Tipsarevic lub Monfils. U góry drabinki aż tyle nie wiemy, więcej o nich jutro ;) A na dzisiejszy wieczór:
#16 US Open
Gilles Simon - Philipp Kohlschreiber 1 @ 1.70 Betsafe (3/3) ✅
Kolejny typ z serii tych wyżej stawkowanych. Waleczny Francuz Gilles Simon wraca do formy. Może jeszcze nie do tej z 2008 roku, ale może niedługo? Bardzo pewnie na korcie wygląda Simon, dobrze serwuje, a do tego bardzo pewnie z linii końcowej. Atakuje zarówno z forhendu i bekhendu, a umiejętności do tego ma bardzo dobre. Kohlschreiber niemrawo. Gra jak zawsze solidnie, ale z Francuzem nie wygra, bo to trochę inna półka niż choćby Kamke. Simon jest cholernie równy i to wystarczy na Niemca. Zysk/Strata: ✅ 2.1j
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Gilles Simon - Philipp Kohlschreiber 1 @ 1.70
Simon jest cholernie równy.
yyy...
że co? ????
Clement - Fish @ 6,09 ⛔ 6/4 3/6 4/6 6/1 3/6 szkoda...
No to mamy perełkę, jeżeli chodzi o kurs. Mardy chyba trochę pod formą, bo jak można inaczej tłumaczyć pięciosetówkę z Hajkiem? Z Cuevasem w pierwszym secie też były problemy, potem jednak Pablo spuścił z tonu zupełnie, oddając mecz bez walki. Arnaud ograł Baghdatisa, wygrywał ze Schwankiem, kiedy ten skreczował, ma na pewno zapas sił jeszcze na jedną-dwie rundy. Szanse oceniam 45/55, więc po takim przeliczniku trzeba zagrać.
Melzer - Ferrero @ 1,75 ⛔ 7/5 6/3 6/1 ????
Jurgen ograł Tursunowa i Berankisa, ale okupił to ogromną utratą sił - dwa razy grał po pięc setów, a więc przy takiej pogodzie w Nowym Jorku musiał to odczuć. Hiszpan szybciutko odprawił do domu Kliżana i Mello, a więc zawodników słabszych niż przeciwnicy Melzera. Nie zmienia to jednak faktu, że jest faworytem i powinien Austriaka ograć, jak robił to zwykle w tego typu konfrontacjach.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
z tym Clementem to trochę przesadziłeś, jedyną jego szansę upatruję w tym, że mało pograł w ostatniej rundzie i będzie bardziej świeży. Dobry typ jest jutro na Nishikoriego ale to o tym jutro albo później. ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Dobry typ? bardzo smieszne.
Bardzo zdziwię się jeśli Hiszpan nie odprawi tu Japońca w 3 setach.
Czym można się sugerować grając Japońca? zwycięstwo z Ciliciem który popełnił prawie 100UE, przeciętna gra z Korolevem?
Monta to typowy Walczak, nie odpuszcza, zrobi z nim to samo co z Carstenem.

Japoniec dzisiaj aut.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Djokovic-Blake Typ Djokovic (-1.5)w tym pojedynku faworytem jest serb, nie bedzie niespodzianki amerykanin jest poprostu za słaby Djokovic w ważnych turniejach na tym szczeblu nie zawodzi zawsze zaczyna od ciężkiego początku tak samo jak w meczu otwarcia na wibledonie 5 setów z Rochusem tak teraz z Troickim ale w ważnych momentach podkręca tempo i przechyla szalę na swoją korzysc .Djokovic nie jest królem serwisu w tem elemencie trochę lepszy jest Blake ale wymiany bedą padac łupem serba
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Dobry typ? bardzo smieszne.
Bardzo zdziwię się jeśli Hiszpan nie odprawi tu Japońca w 3 setach.
Czym można się sugerować grając Japońca? zwycięstwo z Ciliciem który popełnił prawie 100UE, przeciętna gra z Korolevem?
Monta to typowy Walczak, nie odpuszcza, zrobi z nim to samo co z Carstenem.



Japoniec dzisiaj aut.
Walczakiem to ja jestem w ping-ponga, a nic mi z tego jeszcze nie przyszło. Walczyć można, ale trzeba mieć czym. Nishikori wraca powoli do formy, jaką zgodnie z jego umiejętnościami powinien mieć. Jak dla mnie Nishikori win tutaj, o jego umiejętnościach nie będę się rozpisywał, bo wystarczająco już tutaj napisano na ten temat.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Jurgen Melzer - Juan Carlos Ferrero
Typ: 2
Kurs: 1,70
Dwóch dość uniwersalnych zawodników, radzących sobie na każdej nawierzchni, ale to Melzer tym razem nie jest w najwyższej formie. Hiszpan, taaak, jest lepszy na mączce, ale był kiedyś tam w finale USO. Zawsze się motywuje na szlemy i moim zdaniem ma szanse dotrzeć daleko. Nie czuję się zbyt kompetentny, ponieważ nie oglądałem żadnego z spotkań Ferrero, ale oba wygrał gładko 3-0 (nie było nawet żadnego TB), natomiast Melzer już mógłby być za burtą - dwie pięciosetówki, a w meczu z Berankisem (w sumie bardzo dobry junior na hardzie) już przegrywał ze stratą przełamania w 5 secie, ale wyciągnął. Także, ze stawką nie przesadzamy, ale typujemy Juana Carlosa.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Bhup/Mirny vs Schwank/Zaball. 1,35

Nie za czesto gram deble, staram się je omijac, no ale tutaj jednak z najlepszych par świata, którzy jak przegrywają to tylko z etatowymi deblami... Na przeciwko dwóch Argentyńczyków którzy oczywiście w singlu już odpadli w debla zagrali razem kilka spotkań zazywczaj kończyło sie to na 1r lub 2 teraz będzie podobnie ????
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
???? Albert Montanes vs. Kei Nishikori. ✅✅✅
Niestety, po raz kolejny jestem zmuszony stawiać na człowieka, który o grze na hardzie ma pojęcie śladowe, miał po prostu szczęście w losowaniu i trafił na względnie łatwą drabinkę. W 3. rundzie przyjdzie mu się zmierzyć z Keiem Nishikorim, bardzo utalentowanym Japończykiem, któremu może zabraknąć sił. Nie zapominajmy, że Kei wraca po kontuzji, a tu nagle musi grać 5 ciężkich setów z Cilicem. Nie przeceniałbym też jego wygranej z Chorwatem, Marin popełnił bowiem masę niewymuszonych błędów, a Nishikori po prostu wykorzystał słabszy dzień swojego rywala. Montanes zakopie się za linią końcową, wciągnie Japończyka w wymiany i mecz może być długi i męczący, idealny pod Hiszpana.
Typ: Albert Montanes to win. Odds: 2.32. Stake: 5/10.

???? Novak Djokovic vs. James Blake. ✅✅✅
Definitywny koniec Blake`a w tym turnieju. To, że zaszedł tak daleko zawdzięcza tylko korzystnej drabince. Vliegen potwierdził swoją katastrofalną dyspozycję, a Polansky`emu, mimo momentami wyrównanego meczu, zabrakło doświadczenia i opanowania na tym poziomie rozgrywek. Djokovic jest o milion klas lepszy od dwóch poprzednich rywali Jamesa i jestem pewien, że ten mecz wygra, a bardzo prawdopodobne, że zrobi to bez straty seta. Pojedynek zaplanowany na sesję wieczorną, czyli idealnie pod Nole, który grając w popołudniowych upałach często szybko opada z sił.
Typ: Novak Djokovic (-2.5) to win. Odds: 2.02. Stake: 7/10.
 
A 0

avengedsevenfo

Użytkownik
Ja na dzis polece dwa spotkania pierwsze to mecz Hiszpana Juana Carlosa Ferrero z Austryjakiem Melzerem.Hiszpan mimo iz specjalizuje sie w grze na clayu o grze na innych nawierzchniach jako takiej pojecie ma pierwsze dwie rundy przeszedl bez wiekszych problemow chodz prawde mowiac przeciwnikow nie mial zbyt wymagajacych.Melzer natomiast w 1 rundzie meka 5 setowa z slabo ostatnio dysponowanym Rosjaniniem Tursunovem , druga runda podobna 5 setow z 20 letnim Litwinem ktory wiekszosc sezonu grywa w challengerach.Mysle ,ze dzis zdecyduje chlodna glowa spokoj hiszpana oraz co moze byc waznym czynnikiem zmeczenie melzera ktory ma juz w nogach 10 setow.Dodam ze H2H na korzysc Hiszpana 4-2.
kurs 1,60
Drugi mecz to spotkanie dwoch rosjanek Kuznetsowej z Maria Kirilenkohttp://tennis.matchstat.com/Player/Svetlana%20Kuznetsova
Rosjanka 1 runde troche przespala jednka w 3 setach pokonala prawie 40 letnia japonke druga runda to juz 2 setowy spacerek z Sevastova.Jesli chodzi o Marie od poczatku turnieju nie prezentuje sie najlepiej wczorajszy mecz ponad 2h pol godziny z bardzo przecietna Austryjaczka Meusburger jest tego najlepszym dowodem.Mysle ,ze dzis zdecyduje sila gry starszej z rosjanek ktora z meczu na mecz powinna grac lepiej.H2H wyrowane 2-2 jednak na hardzie oba spotkania wygrala Kuznetsowa
Kurs 1,40
 
flint 0

flint

Użytkownik
Na szybko, bo zaraz zaczną.
Soderling - De Bakker
Nie wydaje mi się, by Szwed miał tutaj wygrać do 0. Thiemo nie jest aż takim ogórkiem, żeby nie spróbować zagrać na niego handi +2.5.
Typ: De Bakker (+2.5) 1.75 [Expekt]⛔
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Gasquet-Anderson
typ; -4.5 games Gasquet
1.77
Pinnacle
Analiza:
Dziś w spotkaniu trzeciej rundy turnieju us open panow richard gasquet zagra z kevinem andersonem .
Reprezentant Francji na tym turnieju nie stracil jeszcze nawet jednego seta . Pokonal w pierwszej rundzie Simona Greula . W drugiej doszlo do sporej niespodzianki , gdyz Francuz wyeliminowal numer 4 tego turnieju - Nikolaya Davydenke . Trzeba jednak przyznac ze z przebiegu spotkania to zwyciestwo bylo calkowicie zasluzone . Gasquet zagral swietny mecz i jesli tylko podtrzyma taka forme moze namieszac jeszcze w tym turnieju . dla Andersona nie watpliwym sukcesem jest juz dotarcie do rundy numer 3 . Anderson rowniez ogral zawodnika rozstawionego - Thomasa Belluciego w pieciu partiach . Jednak brazylijczyk nie byl ostatnio w zbyt dobrej dyspozycji . Gasquet jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i mysle ze moze rozstrzygnac go w co najwyzej 4 setach .
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Llodra M. - Robredo T.
Typ: 1
Kurs: 1,60
Llodra w świetnej,fantastycznej dyspozycji. Jak takich tenisista jak Berdych był bezradny jak 7 letnie dziecko to co może zrobić złego Robredo? Może na ziemnych kortach tam serwis i gra s&amp;v ma inne znaczenie ale tutaj, widac, iż te elemnty &quot;siedzą&quot; Llodrze w tym turnieju. Co może zaproponować Hiszpań? Jak to On przebijac piłki bez końca i czekać na błedy przeciwnika, no ale nie z Llodrą rakie rzeczy. On będzie starał sie kończyć szybko wymiany, zaatakować Robredo wypadami do siatki przy jego serwisie zapewne nie będzie walki a Hiszpana na pewno uda się przełamac i to nie raz i nie dwa razy
 
macmaster 43

macmaster

Użytkownik
Też rałbym Llodre, ale martwi mnie jego medical timeout w meczu z Hanescu ? Czy wie ktoś czym był spowodowany ? Jesli Llodra bedzie w pelni sil powinien gładko ograć Tommyego...
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
propozycje na jutro:
Nalbandian - Verdasco @ 1,62 ⛔ 4/6 6/3 3/6 2/6
Trzecia runda to odpowiedni moment na pakowanie przez Hiszpana walizek. Niestety Fernando od dłuższego czasu gra tragikomicznie słabo, popełnia mnóstwo typowych dla siebie błędów, brakuje mu spokoju i pewności. Nalbandian z meczu na mecz się rozkręca, wydaje mi się, że może w tym turnieju dojść daleko.
Robredo - Llodra @ 2,42 ✅ 3/6 7/6 6/4 2/1 i krecz
Nie mogę się zgodzić, z tym co napiał Widzu. Mikael to tenisista bardzo nierówny - wydaje mi się, że nie jest w stanie rozegrać trzech meczów na podobnym poziomie. A poza tym, Tommy ma cały arsenał returnów i zagrywek na takich serwismenów jak Francuz, co pokazał choćby w meczu z Dentem przed tygodniem.
Querrey - Almagro @ 1,47 ✅ 6/3 6/4 6/4
Sami ma dość przeciętny sezon, ale w Nowym Jorku dobrze mu się serwuje i to będzie kluczem w tym meczu. Almagro stracił po seciku z GGLem i Starace, co dobrze nie wróży przed spotkaniem z Amerykaninem, który wielu szans do przełamania mu zapewne nie da.
Youzhny - Isner @ 1,76 ✅ 6/4 6/7 7/6 6/4
Lubię BigJohna, ale akurat z Miszą nie daję mu wielkich szans na wygraną, zwłaszcza, że ten gra od dłuższego czasu naprawdę bardzo dobry tenis. Jankes na pewno wyserwuje sobie trochę punktów, ale w wymianach nie powinien zagrażać Rosjaninowi.
Lopez - Stakhovsky @ 2.00 ⛔ 6/3 4/0 i krecz
Lalo podobnie jak jego przyjaciel Verdasco raczej pożegna się z kortami w Flushing Meadows już w III rundzie. Sergij w wielkiej formie, podbudowany dodatkowo wspaniałym zwycięstwem z Ryanem Harrisonem. Może odczuwać trudy tego meczu, ale Feliciano męczył się podobnie długo z Benoit Paire, co świadczy o nim tak sobie.
Bopanna/Qureshi - Nestor/Zimonjic @ 3,2 ✅ 6/3 6/4
Wielkie value. Idzie nowa fala w świecie debla, a para indyjsko-pakistańska jest na jej samym szczycie.
+ Soderling - Montanes (+2,5 seta) ale nie ma jeszcze kursów :-|
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
???? Michael Llodra vs. Tommy Robredo. krecz Llodry.
Trzeba grać póki kurs stoi na dobrym poziomie, bo jutro niewątpliwie spadnie. Llodra, tak jak pisałem wcześniej, jest w super formie i potwierdził to w pojedynku z Hanescu. Francuz jeszcze ani razu nie stracił własnego podania, co jak na dwa wielkoszlemowe pojedynki i łącznie 6 rozegranych setów jest znakomitym wynikiem. Ba, łącznie dał rywalom zaledwie 7 szans na przełamanie. Robredo zaszedł tak daleko tylko dzięki szczęśliwej drabince. W 1. rundzie trafił na przeciętnego Rosola, a w drugiej na schorowanego Benneteau. Podtrzymuję zdanie, że z mocnymi przeciwnikami na hardzie Hiszpan nie ma szans. Nie wydaje mi się też, że Michael nagle zatraci tak świetną formę. Pasywny Boredo kontra znakomicie operujący volleyami pod siatką Llodra. Scenariusz może być tylko jeden. Kurs zadziwiająco wysoki, dlatego bez wahania stawiam na Francuza.
Typ: Michael Llodra to win. Odds: 1.70. Stake: 8/10.
 
pezio 25K

pezio

Użytkownik
Dokładnie, popieram 2 typy PhillipSa - Nalbandian @1,65 to główny kąsek na jutro. David to ścisła czołówka ATP w obecnej formie, tylko on miotał przed paru laty Fedexa ???? Po kontuzji w sumie śladu już nie widać i to cieszy. Świetna forma, z Serra mega poprawny mecz. A Verdasco chimeryczny, to co wyprawiał z Fogninim to przechodzi ludzkie pojęcie. Szarpie grę, traci serwisy na sucho, często myli się z Forhendu. Nalba go spokojnie wypunktuje, kurs jak najbardziej do grania.

No i Robredo @2,5 także popieram, Llodra jak na razie in plus niespodzianka ale on taki jest, zachwyca , widowiskowo gra ale myślę, że jutro z solidnym Hiszpanem, który potrafi grać przeciwko zawodnikom prezentującym S&amp;V nie da rady.


Co do meczu Czarodzieja z Isnerem, to dla mnie jedynie over. Linia z pewnością będzie wysoka ale moim zdaniem warto.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
#17 US Open
Jurgen Melzer - Juan Carlos Ferrero (-2.5) 2 @ 1.75 Betsafe (3/3)
Szybko bo mecz za chwilę. Melzer bardzo przeciętna forma na hardzie, niby to tu powinien królować, a jednak zdecydowanie lepiej gra na cegle, czy nawet w halach. Ferrero nie grał dużo na hardzie przed USO, ale przecież to strasznie doświadczony grajek i na pewno skoro tak zaplanował swoje starty był pewny swojej formy. Na razie ograł dwóch słabszych rywali, czas na Melzera i jego regularność i solidność powinny wystarczyć w spotkaniu z Austriakiem.
PhilipS - Tak, tak Simon jest bardzo równo grającym tenisistą. Może i na szybkich kortach sporo atakuje, ale chodziło mi o to, że sam nie robi wielu błędów, cały mecz potrafi rozegrać na równym, solidnym poziomie.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom