>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

US Open '10 - turniej główny

Status
Zamknięty.
gju 134

gju

Użytkownik
mniej więcej można się z wszystkimi zgodzić poza dyńkiem89.
Youzhny ma wielki potenciał, cały czas nie mogę uwierzyć, że gość o takich możliwościach jest poza pierwsza 10tką rankingu. Gdyby dać mu głowę Rafy to na stałe zawitałby do pierwszej 5tki ;) Misiek ma niesamowitą rękę, potrafi zagrać piłki nie z tej ziemi, świetnie odgaduje kierunek serwisu, bekhend zupełnie unikatowy, a jego slajsy czyszczą linię jak doświadczony kortowy. Wawrinka ma problem z nogą, nie może jej mocno obciążać i jest wykończony po maratonie z Samem i niełatwym pojedynkiem ze Andym. Może uda mu się urwać pierwszego seta bo Misza potrafi długo wchodzić na najwyższe obroty, ale meczu nie wygra. Gdyby Querrey nie był kościotrupem z anemią i mógł się poruszać to by zjadł Wawrinke w 5secie. Sympatyczny Stasiu ma za mało argumentów i tylko koniec świata w głowie Youzhnego może go uratować.
Youzhny - Wawrinka 1 (1.73) Gamebookers ✅✅✅
Soderling - Federer (2 wygra pierwszego seta i mecz) 1.45 ✅✅✅Gamebookers
Fed w solidnej formie. Powstrzymać go może tylko Rafa (Djo? chyba jednak jeszcze nie teraz) Po raz kolejny piszę, że Szwajcar w Stanach odzyskał formę. W poprzednich meczach pomiędzy tymi zawodnikami spodziewano się po cichu niespodzianek i następowały one. Teraz niestety wszystko jest przeciwko Robinowi. Forma przeciętna, nawierzchnia, którą uwielbia jego przeciwnik, zapewne kibice no i zatrważająca regularność w kolekcjonowaniu kolejnych szybkich 3setówek przez Rogera. To już nie jest przeciwnik z półki Montanes. To jest przeciwnik co najmniej dwie półki wyżej. Jeżeli Soda chce ugrać seta to musi się mocno spiąć dziś w nocy. Nie będzie to jednak pierwszy set bo Robin chwilkę wchodzi w mecz. ????
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
Rafael Nadal - Fernando Verdasco | ponad 9,5 gema w 1. secie | 1,80 | bwin
Verdasco, przynajmniej wg mnie, póki co radzi sobie nadzwyczaj dobrze w turnieju i pokazuje, że jest w stanie powalczyć z każdym. W starciu z Ferrerem przegrywał już 0:2, by ostatecznie wygrać spotkanie, bo dowodzi silnej psychice tego tenisisty. Nie uważam, by był w stanie wyeliminować z US Open samego Nadala, bo H2H zdecydowanie przemawia na korzyść zawodnika z Majorki (12-0), ale jest w stanie dzielnie stawiać mu opór. Nadal z Feliciano Lopezem w 2 setach stracił 4 gemy, a myślę, że w meczu z Verdasco łatwiej nie będzie. Przewiduję wyrównaną walkę w 1. secie i co najmniej 4 gemy urwane faworytowi przez underdoga.
UWAGA! Kurs spadł z 1,80 do 1,48!
 
N 0

nielat

Użytkownik
kiedyś zagrałem podobny zakład - ostatni mecz Nadal - Federer, powyżej 9,5 gema w 1 secie. Sugerowałem się tym, że będzie to wyrównany mecz, gdyż gracze są najlepsi z najlepszych ;) na moje szczęście mecz zaczął Federer i set skończył się 6:4 dla Nadala. Byłoby 6:3 gdyby to mecz zaczął Nadal. Dlatego uważam, że obstawianie tego typu nie jest dobrym pomysłem. Dwa argumenty przeciw - 1. W tym zakładzie na prawdę ważne jest kto zaczyna (więc jedno przełamanie, jak mówisz przy wyrównanej walce, czyli szanse 50%). - 2. Verdasco to nie Federer, Nadal gra świetnie na USO, i tak jestem pod wrażeniem że Fernando tak daleko zaszedł, czyli dążę do tego, że to nie będzie wyrównana walka. Nadal wygra co jest pewne 10/10 (1.15 Nadal -1,5 set bądź 1.55 na 3:0). Faeco, oczywiście życzę Ci szczęścia i jak już chcesz to grać to na Betssonie Twój typ ma kurs 1.95 ????
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Moja propozycja:
Jużny vs Wawrinka
Huber / Bryan vs Peschke / Qureshi
Nadal vs Verdasco
O pierwszym meczu powiedziane bardzo dużo. jużny ma spory potenciał i jak na razie prezentuje się naprawdę nieźle. Myślę, że nie będzie to mecz na 3:0, ale Michaił da radę wykorzystać problemy zdrowotne szwajcara i wygrać to spotkanie.
Debel światowej klasy, nie ma co wydziwiać. Grają bardzo dobry tenis na US Open i myślę, że jeszcze nie czas aby ich zatrzymać (przyznam jednak, że deble to nie moja specjalność i ew. podpowiedzi spokojnie wysłucham)
Nadal - tu raczej nie ma co gadać. Pewny win. Stawiam na podbicie kursu.

@ 2.54 - Jak na mój gust, biorąc pod uwagę bardzo wysokie prawdopodobieństwo powodzenia, to ten kurs jest świetny!
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
trzeba łapać ten kurs wystawiony przeciwko amerykańskim braciom Bryan. Bopanna i Qureshi w tym turnieju pokonali już kilka wysoko rozstawionych par, więc dlaczego nie mieliby jebnąć pewnych siebie Amerykanów. Nie opisuje tutaj poszczególnych umiejętności, statystyk itp, Może ta egzotyczna para będzie takim Juanem Del Potro z poprzedniego sezonu ????
Kurs 3.60 warty zagrania.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Jeszcze typ z serii tych za mniejsze pieniądze ;)
Wawrinka - Youzhny (Wawrinka wygra pierwszego seta i przegra mecz) (6,50) Gamebookers ✅✅✅
Youzhny długo wchodzi w mecz. Wyrzuca bardzo dużo prostych piłek. Szczególnie z forhendu. Wyniki pokazują co innego ale jak ogląda się Misze to nie można nie odnieść wrażenia, że długo się rozkręca. Widać to dobrze było chociażby z Robredo kiedy to hiszpan długo miał przewagę w pierwszym secie. Wygrywał on swoje podania do zera a Misza bardzo męczył swoje gemy i dopiero w dwóch ostatnich gemach, z pomocą hiszpana, rosjanin złapał wiat w żagle. Wawrinka nie dopuści do tego. Nie będzie też się uderzał rakietą po głowię jak Isner w pierwszym secie. Pozatym chyba ma świadomość, że jeśli na początku da się rozkręcić Michałowi to już nawet cud go nie uratuje.

Oczywiście zgadzam się z Nielatem. Te zakłady ponad 9.5 to omijam szerokim łukiem.

Co do deblów to ja więcej argumentów widzę po stronie Brayanów. Sam stawiałem na B/Q w ostatnich meczach widząc, że są w gazie, ale teraz czeka ich jednak mecz o przynajmniej pół półki trudniejszy. Kurs fajny, ale dużo pieniędzy bym osobiście nie zagrał.
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
kiedyś zagrałem podobny zakład - ostatni mecz Nadal - Federer, powyżej 9,5 gema w 1 secie. Sugerowałem się tym, że będzie to wyrównany mecz, gdyż gracze są najlepsi z najlepszych ;) na moje szczęście mecz zaczął Federer i set skończył się 6:4 dla Nadala. Byłoby 6:3 gdyby to mecz zaczął Nadal. Dlatego uważam, że obstawianie tego typu nie jest dobrym pomysłem. Dwa argumenty przeciw - 1. W tym zakładzie na prawdę ważne jest kto zaczyna (więc jedno przełamanie, jak mówisz przy wyrównanej walce, czyli szanse 50%). - 2. Verdasco to nie Federer, Nadal gra świetnie na USO, i tak jestem pod wrażeniem że Fernando tak daleko zaszedł, czyli dążę do tego, że to nie będzie wyrównana walka. Nadal wygra co jest pewne 10/10 (1.15 Nadal -1,5 set bądź 1.55 na 3:0). Faeco, oczywiście życzę Ci szczęścia i jak już chcesz to grać to na Betssonie Twój typ ma kurs 1.95 ????
Kurs spadł z 1,80 do 1,48 - coś chyba jest na rzeczy :] Nadalowi nie chodzi o to, by wysoko wygrać każdego seta, on dąży po prostu do tego, by skończy mecz wynikiem 3-0. Patrząc na jego dotychczasowe wyniki w US Open można zauważyć, że często tracił 4 lub więcej gemów w secie. Typu nie uważam za niesamowicie pewny, ale myślę, że jest duża szansa powodzenia, o czym świadczy chociażby tak duży spadek kursu ????
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Kurs spadł z 1,80 do 1,48 - coś chyba jest na rzeczy :] Nadalowi nie chodzi o to, by wysoko wygrać każdego seta, on dąży po prostu do tego, by skończy mecz wynikiem 3-0. Patrząc na jego dotychczasowe wyniki w US Open można zauważyć, że często tracił 4 lub więcej gemów w secie. Typu nie uważam za niesamowicie pewny, ale myślę, że jest duża szansa powodzenia, o czym świadczy chociażby tak duży spadek kursu ????
A no. Widać to, kiedy dochodzi to TB. Walczy wtedy o 100% lepiej niż w innych gemach. To samo, jeżeli np. przy serwie przeciwnika i stanie 5-3 zwęszy okazję do wygrania podania. Włącza mu się szósty bieg i wtedy już robi się ciężko.
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
gju- mądrze piszesz.

???? Mikhail Youzhny vs. Stanislas Wawrinka. ✅✅✅
Już w meczu z Murrayem Wawrinka narzekał na uraz nogi, przeciwko Querreyowi również kilka razy wzywał medyka. Jużny mimo bardzo średniego występu z Robredo, jest zdrów jak ryba. Im dłużej będzie trwał mecz, tym większe szanse ma Rosjanin. Szwajcar podczas maratonu z Samem miał sporo szczęścia, Amerykanin momentami grał calkowicie bezmyślnie. H2h na hardzie wynosi 2:0 na korzyść Mishy. Jego perfekcyjne rozrzucanie po korcie rywali przy pomocy uderzenia slajsowanego może wybić Wawrinkę z rytmu. Przewiduję u Szwajcara niemałe problemy z dobieganiem do takich uderzeń i jeszcze większe ze skutecznym ich atakowaniem. Mecz profilaktycznie zagram w bwin, gdzie wystarczy jeden rozegrany punkt, by zakład w przypadku kreczu został zaliczony.
Typ: Mikhail Youzhny to win. Odds: 1.73. Stake: 6/10.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
nadal zniszczy fernando tak jak pozostalych rywali na tym turnieju, gra fantastycznie, podobnie jak przed wimbledonem gral slabo w poprzedzajacych turniejach a potem wygral w londynie. tu odbiegajac od tego meczu tez wygra. gra wrecz wybornie, jak na niego piekielnie mocno serwuje, nie stracil jeszcze sema serwisowego, gdy nie moze zlamac niszczy w TB. verdasco to tez grac swietny ale wiekszych szans mu nie daje mimo tego iz jest najlepiej returnujacym zawodnikiem w NJC pewnie nie ugra tu nawwet seta. jest po dwoch wyczerpujacych 5 setowkach w tym tej fenomelnej z ferrem, od rolanda gra z niezaleczona kontuzja stopy, wiem ze fernando jest podobnie jak rafa niezwyklym fighterem i kondycyjnie jest przygotowany swietnie to jednak takie mecze jak z ferrerem musza dac o sobie zanc. swiezy i chyba najlepiej grajacy rafa w swojej karierze na hardzie poprostu nie ma prawa tutaj przegrac.
-6,5 gema do grania
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
???? Rafael Nadal vs. Fernando Verdasco. ✅✅✅
Nie chcę mi się wierzyć, że Verdasco coś urwie Nadalowi. Ferrera pokonał tylko dlatego, że ten zupełnie pokpił sprawę. Na początku trzeciego seta Verdasco grał `na 1 strzał`. Już mu nie zależało, był pogodzony z porażką, jednak wtedy zaczął dużo trafiać, Ferrer się posypał i ostatecznie przegrał. Nie zmienia to faktu, że przez większą część meczu jego ataki, tak jak pisałem w analizie, często wracały i Fernando nie potrafił być na tyle regularny, by je skutecznie ponawiać. Rafa jest znacznie lepszym defensorem od Davida, a jak trzeba, to potrafi też zaatakować. Według mnie trzy sety dla Nadala.
Typ: Rafael Nadal (-2.5) to win. Odds: 1.82. Stake: 6/10.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja myślę, że zobaczymy po raz pierwszy od Australian Open 2009 szwajcarsko-hiszpański finał. Federer jest w świetnej formie. Djokovic też gra nieźle, ale musiałby urwać aż trzy sety Szwajcarowi, który nie stracił jeszcze ani jednego w tym turnieju. Czy to jest możliwe? Nie. Jeśli chodzi o drugi mecz to bankowo Nadal. Gdyby to był półfinał jakiegokolwiek innego turnieju poza Wielkim Szlemem to można by Jużnemu dawać jakieś szanse, ale nie w turnieju GS.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja myślę, że zobaczymy po raz pierwszy od Australian Open 2009 szwajcarsko-hiszpański finał. Federer jest w świetnej formie. Djokovic też gra nieźle, ale musiałby urwać aż trzy sety Szwajcarowi, który nie stracił jeszcze ani jednego w tym turnieju. Czy to jest możliwe? Nie. Jeśli chodzi o drugi mecz to bankowo Nadal. Gdyby to był półfinał jakiegokolwiek innego turnieju poza Wielkim Szlemem to można by Jużnemu dawać jakieś szanse, ale nie w turnieju GS.
Zgadzam się z Tobą w 100%. W tym roku będzie na prawdę ciekawy finał Nadal vs. Roger obaj w super formie, Nadal nigdy nie wygrał US Open głodny sukcesu, a H2H z Rogerem jest na jego korzyć. 1,05 na Nadala z Juźnym trochę przesadzone. Ale według mnie zanim Rosjanin rozkręci się w meczu to Nadal go już skończy. Wawrinka to nie nadal, a w początkowych setach gładko go przełamywał. Tak jak tu już ktoś napisał, że Juźny długo się rozkręca w meczu. Nadal to zupełnie inna liga. 3:0 powinno wejść gładko.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Jesteście tacy pewni zwycięstwa Federera z Novakiem?
Serb pokazał kilka bardzo ładnych zagrywek w ostatnich meczach i udowodnił, że nie można go od tak ignorować. Myślę, że nie ma co liczyć na gładkie 3:0 w ich meczu. Spodziewam się, że co najmniej jeden z setów zakończy się Tie-Break, i tak właśnie będę stawiał (1.52) i ew. Djok. +4.5 gema (2.14). Ponadto wcale się bym aż tak nie zdziwił gdyby to Federer został odesłany z kwitkiem... Choć mocno wątpię ;)
 
wuuja 2

wuuja

Użytkownik
???? Rafael Nadal vs. Mikhail Youzhny. ✅✅✅
Co tu dużo pisać, Rafa stracił zaledwie jednego gema przy własnym podaniu i to przez wiatr, Youzhny z Wawrinką łamali się z częstotliwością godną WTA, zwycięzca tego meczu może być tylko jeden. Co prawda Nadalowi zawsze ciężko grało się z Jużnym, ale kluczowy w tym zdaniu jest czas przeszły. To nie sezon 2006 czy 2007, teraz Hiszpan poczynił ogromne postępy w każdym elemencie gry. Nie gloryfikowałbym za bardzo Rosjanina za dojście do półfinału, bo prawda jest taka, że nie miał wcale trudnej drabinki. Zje Mikhaila w trzech łatwych setach. W 3. rundzie Isner, a serwisowcy leżą Miszy jak mało kto, następnie Robredo, co nawet nie wymaga komentarza, a teraz wymęczony i połamany Wawrinka, z którym o dziwo musiał grać aż 5 setów, by udowodnić swoją wyższość. Nadal sprowadzi go na ziemię w trzech łatwych setach.
Typ: Rafael Nadal (-2.5) to win. Odds: 1.68. Stake: 8/10.
 
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Rafael Nadal - Mikhail Youzhny 2 @ 12 | Over 33,5 @1,9 | +2.5 @2,5


Proste, że kamąą Czarodziej. Jak ktoś ma zatrzymać tu Nadala to tylko on. Ogólnie gra tutaj bardzo dobrze, wczoraj może trochę słabiej ale 4 i 5set już pięknie, bez błędów, śliczny BH siedział. Rafa gra swoje, seta jeszcze nie stracił i to może być paradoksalnie jego kłopot jutro. Rusek na pewno będzie walczył, fakt serwis nie jest jego mocną bronią ale daje sobie uciąć rękę, że złamie Rafe minimum 2 razy. Oby to były kluczowe momenty. Jest mega szybki, jak trzeba to jest regularny. H2H na hardzie 4-2 Juzny :&gt; Jest cudowny. Ja mam przed oczami tylko finał z Chennai i 6-0 6-1 Czarodzieja. Jak będzie miał swój dzień to wszystko będzie trafiał i ugra coś jutro. Nadal na hardzie to nie to samo co Nadal na clayu. Będzie pięknie ????
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Rafael Nadal - Mikhail Youzhny 2 @ 12 | Over 33,5 @1,9 | +2.5 @2,5

Proste, że kamąą Czarodziej. Jak ktoś ma zatrzymać tu Nadala to tylko on. Ogólnie gra tutaj bardzo dobrze, wczoraj może trochę słabiej ale 4 i 5set już pięknie, bez błędów, śliczny BH siedział. Rafa gra swoje, seta jeszcze nie stracił i to może być paradoksalnie jego kłopot jutro. Rusek na pewno będzie walczył, fakt serwis nie jest jego mocną bronią ale daje sobie uciąć rękę, że złamie Rafe minimum 2 razy. Oby to były kluczowe momenty. Jest mega szybki, jak trzeba to jest regularny. H2H na hardzie 4-2 Juzny :&gt; Jest cudowny. Ja mam przed oczami tylko finał z Chennai i 6-0 6-1 Czarodzieja. Jak będzie miał swój dzień to wszystko będzie trafiał i ugra coś jutro. Nadal na hardzie to nie to samo co Nadal na clayu. Będzie pięknie ????
To jest szukanie cudu. Oczywiście w sporcie ich nie brakuje więc tego nie można zabronić grać jednak... Ja tu widzę ew. +2.5 na Ruska. Może ugra jednego seta. Jednak, początki ma fatalne, więc spodziewam się, że Nadal szybko wygra 2 pierwsze sety. Teraz kwestia tego, czy Michaił ma dość mocną psychike aby wyjść z 0:2 na te 1:2. Ale i tak wtedy Nadal wrzyca bieg numer 6, lub nawet 7... I tyle było Ruska.
Jednak... Powodzenia ;)
 
hiro 83,8K

hiro

Użytkownik
Spotkanie: Federer - Djokovic (Djokovic - wygra więcej niż 1 seta?)
Typ: Nie
Kurs: 1,50
Buk: bwin
Analiza: Federer spisuje się nadzwyczaj dobrze w turnieju, najwyraźniej wziął sobie do serca 2 porażki w ćwierćfinałach RG oraz Wimbledonu. W poprzednim roku Szwajcar zaliczył wpadkę przegrywając w finale z Del Potro 1-3, natomiast w latach 2004-2008 wygrywał 5 razy.
Federer gra bardzo efektownie i efektywnie. Efektownie - wystarczy spojrzeć na to zagranie z pierwszej rundy
http://www.youtube.com/watch?v=A8DGgOODtd4
Natomiast efektywnie - w turnieju w 5 meczach nie stracił seta. W pojedynku ćwierćfinałowym z Soderlingiem przegrywał w 3 secie już 3:5, jednak wygrał 4 gemy z rzędu i zakończył mecz 6:4, 6:4, 7:5. Szwajcar do każdego meczu podchodzi bardzo skoncentrowany i wg mnie jest murowanym faworytem tego spotkania.
Djokovic gra słabo w tym turnieju, czekałem na jego porażki w meczach z Fish&#39;em czy Blake&#39;iem. Dotarł do półfinału i wydaje mi się, że tak świetnie dysponowanego Federera będzie mu bardzo ciężko pokonać.
Zastanawiałem się nad różnymi opcjami tego meczu. 3:0 lub 3:1, jednak ta opcja wydaje mi się być bardzo prawdopodobnym typem. Djokovic moze wygrać fuksem 1 seta, jednak 2 sety to zdecydowanie za dużo.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Nadal-Youzhny kto bedzie miec wiecej przelaman w meczu
typ; +5.5 przelaman Youzhny
1.95
Bwin
Analiza:
Dziś w spotkaniu polfinalowym turnieju us open rafael nadal rozstawiony z numerem 1 zagra z rosjaninem mikhailem youzhnym . O ile obecnosc w 1/2 finalu rafaela nadala nie jest zaskoczeniem , to to , ze Rosjanin gra tak wysoko jest spora niespodzianka . Youzhny pokonal na tym turnieju juz takich zawodnikow jak Stanislavs Wawrinka , Tommy Robredo czy John Isner . Hiszpan natomiast nie stracil w Nowym Jorku jeszcze nawet jednego seta . Wybralem dziś typ na przelamania w spotkaniu . Aby uznac moj typ za niepowodzenie Nadal musialby wygrac kazdego seta (jesli wygra 3-0 ) conajmniej dwoma przelamaniami , co jest w moim odczuciu raczej niemozliwe. Nadal mimo , ze wygrywal kazde spotkanie po 3-0 , to z zadnym przeciwnikiem nie mial jeszcze przewagi 6 przelaman . Youzhny jesli dotarl juz do polifnalu to musi cos soba prezentowac. Takze , uwazam , ze rowniez on nie przegra z Nadalem tak wysoko .
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie wiem na jakiej podstawie w większości kategorycznie skreślacie Novaka. W bezpośrednich pojedynkach jest 10-5 dla Federera. Natomiast w ostatnich 6 pojedynkach już tylko 3-3. Przez ostatnie 3 sezony Roger wygrywał w US Open z Nole - stracił tylko jednego seta, ale większość z nich to były bardzo wyrównane i dobre widowiska. W 2007 roku - Roger super forma - zwycięstwo w finale ze zmęczonym strasznie Novakiem, 2008 w półfinale - analogicznie, 2009 - Novak miał moim zdaniem nienajlepszy turniej - przegrywa w półfinale z dobrze dysponowanym Szwajcarem. Wszystkie mecze były w końcówkach turnieju, gdzie Serb zawsze był po jakimś maratonie i ledwo żył - teraz jest inaczej. Zagrał 5. setów w upale tylko z rodakiem Troickim w 1. rundzie - już pewnie nie pamięta, później 2 razy sesja wieczorna pozwoliła mu uniknąć upałów i nie stracił już seta. W GS wygrał już z Federerem w Australii, gdy zdobywał jedyny do tej pory tytuł. Wtedy również był świeży i moim zdaniem w tym turnieju w ostatnich 2 meczach jest bardzo podobny do siebie z tamtego okresu. Ostatni mecz obu panów w Toronto, gdy Djoko był jeszcze bardzo nierówny, wracał po kontuzji. 1. set - strzały w niebo - pewnie wygrywa Szwajcar, natomiast od 2. seta na korcie rządził Novak - jednak kolejny przestój w końcówce meczu i przegrał swoją szansę. Moim zdaniem szanse są 60-40 dla Federera, a kurs 3,5 na Novaka jest dużym value. Kort zweryfikuje wszystko.

Co do Nadala to chyba wszystko jest jasne już przed meczem. Jednak będę kibicował Michaiłowi - przecież cuda się zdarzają :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom