>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

M 20

mirekswirek

Użytkownik
na tej kartce pisze o dobrowolnym podaniu sie karze, potem wrzuce skan, nic o karach nie bylo mowy, mówie mu ze godzina ale dlugo sie zeszlo a on no ze na dzis ma jeszcze trzy osoby umówione i ze jedni sa bardziej rozgadani inni mniej i ze ja bylem wyjatkowo malo rozgadany, i powiedzilaem mu o tym ze w wezwaniu pisalo ze mam dokumenty na siebie przyniesc i ze to jest zabronione no to powiedzial ze mial nadzieje ze sie dam zlapac, z usmiechem na ustach, czulem sie tak jakbym w ankiecie uczestniczyl, daty tej wplaty nie pamietam, pokazywal ze juz jest w tym czasie co weszla ta ustawa i tyle,
ale powiedział o dacie wejścia ustawy 2011.07?
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
jak dla mnie sprawa nie pójdzie dalej, za mało dowodów aby ktoś chciał się z tym dalej bawić a tym bardziej, że nie dostarczyłeś dowodów na siebie samego i nie dałeś się złapać ????
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ale ty podpisałeś papier o dobrowolnym podaniu się karze?
Co to jest jakiś dokument in blanco, że teraz bez sądu mogą ci przywalić każdą karę i musisz to przyjąć. To chyba jakiś żart i przekroczenie uprawnień ze strony celnika/urzędu skarbowego.
Było trzeba nic takiego nie podpisywać.
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Nic takiego nie podpisywalem. Źle zrozumiales. Dostałem pouczenie ze mogę poddać się dobrowolnie karze i tam. W tym druku jest wszystko opisane co i za ile. To jest tylko pouczenie.ie i ja podpisalem ze się z tym dokumentem zapoznalem. Niedługo wstawie skan tego papierka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 147

luminat

Użytkownik
Aha, to ok, jeśli to było pouczenie, a nie jakaś zgoda na dobrowolne podanie się karze. Skanu nie wklejaj, przecież to dokument dla ciebie, a nie dla nas.
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Jakie to jest proste i oczywiste. Jak wół widać, że trafiło się ślepej kurze ziarno. Wyciekły dane tys. ludzi z baha i z jednego banku i żerują na tym jak hieny i teraz każdemu sobie wyślą taką samą regułkę i tylko liczą jaki procent ludzi z tego to naiwniacy. Jeszcze tekst, że było dwóch innych i że odpowiadali dużo więcej na pytania, a co do dowodów, to że mieli nadzieje, że da się człowiek złapać i sam na siebie doniesie historię zawierania zakładów... Pewnie tych dwóch nawet na tym forum nie było i nie wiedziało co ma robić. Zaloguje się tutaj ze 20%, dostanie podpowiedź jak mają się zachowywać i tych spiszą na straty, bo szkoda na nich męczarni, a takich nieświadomych sobie wykasują na wyrokach nakazowych dzięki przyznaniu się bądź doniesieniu dowodów i potem będzie wielki procent walki z przestępstwem szeroko obwieszczany i wychwalany.
Trudno to nawet podsumować. Brak słów.
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Nic takiego nie podpisywalem. Źle zrozumiales. Dostałem pouczenie ze mogę poddać się dobrowolnie karze i tam. W tym druku jest wszystko opisane co i za ile. To jest tylko pouczenie.ie i ja podpisalem ze się z tym dokumentem zapoznalem. Niedługo wstawie skan tego papierka.
Możesz wstawić, przynajmniej następni będą wiedzieć dzieki tobie jak to wygląda od początku do końca
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
wstawiam skany tego dokumentu o dobrowolnym poddaniu sie karze, kto sie wczyta na pierwszej stronie są kwoty, pozdrawiam, z mojej strony narazie wszystko, mam nadzieje ze pomoglem, teraz pewnie z pare miesiecy bede czekal na kolejny ruch UC.
o dwieście zł robic zadyme to smiech na sali, szkoda papieru
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Dzięki Adaś za wszystki szczegóły link do twoich wpisow na inne fora aby rozwijać parę możliwości, jak bedziesz mógł to informuj o dalszych postępowaniach w twojej sprawie ???? Powodzenia! Ale bramę mógłbyś pomalować na inny kolor ????
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Ha ha. No tam to tylko matka mieszka moja. Ma prawie 80 lat.Bramą stara lepszej nie trza. Ja mieszkam w wyszko pod innym adresem. na przelotowej mam tylko meldunek.. W 2010 r jak.psy tam wpadli na przeszukanie do sprawy karnej to im powiedziała ze mię trzy lata nie widziała. Haha. Dane ujawnilem bo na nic się nikomu nie zdadzą. Teraz wszędzie.skan dowodu.jakby jakiś kredycik albo co. A w biku u mnie na czarno. A poza tym chciałem pomoc. Powiedzmy ze mam.zaufanie do hazardzistow. Ha ha . Jestem w szarej.strefie i to ma swój urok i są z tego korzyści... Niedorabiam zusu niedorabiam polityków. nastarosc nie liczę na państwo. Prędzej dzieci pomoga
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Dobra dobra ważne że pomagasz naprawdę! nie tak jak niektórzy, zero konkretow! Mnie tylko chodzilo o wpis do krk!
Jeszcze raz dzieki za pomoc i powiem że wlaśnie takich konkretnych forumowiczów trzeba. Mam nadzieję że ułoży ci się wszystko... Odzywaj sie jak coś
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
dzięki Adam !
jest przynajmniej klarownie napisane że jak się przyznasz sąd to klepnie i nie ma wpisu do KRSu a to baaarzdo istotne
myślę że przy każdych małych kwotach sąd się zgodzi spokojnie
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
z wpisem jest tak ze jak masz wyrok np rok na trzy lata to wpis jest 3 lata i pół roku dodatkowo. A potem zostaje wymazany automatycznie.. Jak gdzieś będziesz pracował a cie skażą to twój pracodawca nawet się o tym może niedowiedziec.
 
Q 0

qurek789

Użytkownik
z wpisem jest tak ze jak masz wyrok np rok na trzy lata to wpis jest 3 lata i pół roku dodatkowo. A potem zostaje wymazany automatycznie.. Jak gdzieś będziesz pracował a cie skażą to twój pracodawca nawet się o tym może niedowiedziec.
w tej sytuacji na podstawie okazanych dokumentów wynika że po przyznaniu proponują dobrowolne poddanie się karze na podstawie KKS

zastępuję to akt oskarżenia (a wiec sytuacja kiedy sie nie przyznajesz oni maja dowody itd.) i wydanie wyroku przez sad (nakazowy)

w tym wypadku sad wydaje wyrok zatwierdzający przyjęcie dobrowolnego poddanie się karze i nie podlega wpisowi do KRK zgodnie z KKS
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
w tej sytuacji na podstawie okazanych dokumentów wynika że po przyznaniu proponują dobrowolne poddanie się karze na podstawie KKS

zastępuję to akt oskarżenia (a wiec sytuacja kiedy sie nie przyznajesz oni maja dowody itd.) i wydanie wyroku przez sad (nakazowy)

w tym wypadku sad wydaje wyrok zatwierdzający przyjęcie dobrowolnego poddanie się karze i nie podlega wpisowi do KRK zgodnie z KKS
Dokładnie tak! chyba że grałeś za grubą kasę i może się sąd niezgodzić na dobrowolne poddanie sie karze...
 
A 0

andrew44

Użytkownik
Tylko pamiętajcie, że dla dobrowolnego poddania się karze potrzebna jest zgoda sądu + kwalifikacja prawna czynu to musi być wykroczenie skarbowe, bo jak będzie wniosek o dobrowolne poddanie się karze, ale kwalifikacja zostanie art. 107 § 2 KKS, to sąd nie będzie mógł przyklepać dobrowolnego poddania się karze, bo jest art. 17 § 2 pkt. 1 KKS, o którym w podanym piśmie informacyjnym od UC nie ma mowy.
§ 2. Niedopuszczalne jest udzielenie zezwolenia na dobrowolne poddanie się odpowiedzialności, jeżeli:
1) przestępstwo skarbowe zagrożone jest karą ograniczenia wolności albo karą pozbawienia wolności;
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
A A
Tylko pamiętajcie, że dla dobrowolnego poddania się karze potrzebna jest zgoda sądu + kwalifikacja prawna czynu to musi być wykroczenie skarbowe, bo jak będzie wniosek o dobrowolne poddanie się karze, ale kwalifikacja zostanie art. 107 § 2 KKS, to sąd nie będzie mógł przyklepać dobrowolnego poddania się karze, bo jest art. 17 § 2 pkt. 1 KKS, o którym w podanym piśmie informacyjnym od UC nie ma mowy.
Dlatego chodzi o klasyfikację ale wydaje mi sie że przy wyplatach i wplatach do 5000/rok nie bedzie problemu do klasyfikacji wykroczenia... Art 107par4 poza tym nie sadze żeby prokurator i sad chcieli by się bawić przy malch kwotach w odsylanie akt do ponownego rozpatrzenia...
 
Do góry Bottom