>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Ale ja wcale malych kwot nie wplacalem ja sam sie dziwie ze w charakterze swiadka Mnie wzywaja, bo ja grube tysiace wplacalem.. ale niestety nie wyplacalem
to widocznie wlasnie dlatego ze nie wyplacales i nie zarobiles ????
Jasne, że tak.

Przecież już 30 lat temu Bareja wiedział co się święci...

Hazardzista: Sto piętnaście!
Celnik I: Powinno być sto dziewiętnaście. Cztery złote wam brakuje!
Hazardzista: Przegrałem cztery złote, bo mi szurbet nie wszedł!
Celnik II: Słowem wracają do kraju cztery złotówki mniej...
Hazardzista: Tak!
Celnik II: A gdyby tak każdy wracał ze stratą paru złotych byłoby tych pieniędzy mniej coraz!
Celnik I: Złotówek Polaków!
Hazardzista: To co mam zrobić?
Celnik II: Sześćdziesiąt za każdą brakującą złotówkę. A wykształcenie macie jakieś?
Hazardzista: Wyższe!
Celnik II: A przepraszam! To po siedemdziesiąt pięć.


[youtube]h04UBP-179s[/youtube]

Więc pamiętajcie, jeśli skończyliście jakieś studia to koniecznie trzeba zapytać jaki mają cennik dla tych z wyższym wykształceniem!
 
M 0

marekdx280

Użytkownik
Ale ja wcale malych kwot nie wplacalem ja sam sie dziwie ze w charakterze swiadka Mnie wzywaja, bo ja grube tysiace wplacalem.. ale niestety nie wyplacalem
A z jakiego banku wpłacałeś?
Jakiego rodzaju przelewem? karta, przelew bankowy czy przelewy24
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Konto mam w BZ WBK na bah juz dobrze nie pamietam bo to bylo kilka lat temu , ale byly chyba bezposrednio wplacane przez konto i przelewy 24 , na bet365 wplacalemm przez karty kredytowe ,przelewy 24
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ale ja wcale malych kwot nie wplacalem ja sam sie dziwie ze w charakterze swiadka Mnie wzywaja, bo ja grube tysiace wplacalem.. ale niestety nie wyplacalem
Skoro tylko wpłacałeś, to zapoznaj się z tym co w wątku o Ustawie hazardowej napisałem innemu koledze @pawel1615 w formie podpowiedzi, gdyż chyba i Ty lubisz oglądać transmisje na stronach buków, chcesz mieć dostęp do pełnych informacji i statystyk oraz lubisz otrzymywać gadżety ????
http://forum.bukmacherskie.com/f98/ustawa-hazardowa-prawo-hazardowe-cz-2-a-58266-201.html#post5166155
 
L 516

lipny

Użytkownik
AuroksReno

marasik17 Podstawą wezwania jest zawarcie zakładu na np BaH&#39;u na terytorium Polski. To jest podstawa do udowodnienia, osądzenia, nałożenia kary :] cała reszta to wypadkowe
 
M 0

marasik17

Użytkownik
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Wychodzi na to ze mają dane z jakiegoś okresu, ludzie którzy w tym okresie wplacali i wyplacali dostają wezwanie jako podejrzany. W roli świadka wzywają tych co mają tylko wpłaty.
@karolec1989, Roxanne też dostała wezwanie, a jest tutaj moderatorem.
@marasik17 po przesłuchaniu koniecznie napisz jak było, o co pytali itd
 
N 0

nie-legalny

Użytkownik
nie przyczepic ???? przyczepic sie moga tylko jak wyplaciles wiecej niz wplaciles bo jak sie rozmnozyly bez grania ? ???? ja bym na twoim miejscu powiedzial im tak jak ktos zaproponowal juz w innym temacie - ze dokonywales wplat zeby ogladac transmisje z meczow - to jest legalne i zapisane u nich w regulaminie ;)
 
M 0

marasik17

Użytkownik
nie przyczepic ???? przyczepic sie moga tylko jak wyplaciles wiecej niz wplaciles bo jak sie rozmnozyly bez grania ? ???? ja bym na twoim miejscu powiedzial im tak jak ktos zaproponowal juz w innym temacie - ze dokonywales wplat zeby ogladac transmisje z meczow - to jest legalne i zapisane u nich w regulaminie ;)
Nawet jesli wplacalem grubsze kwoty? To troche podejrzane ze wplacalem tysiace za ogladanie meczy :razz:
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Nawet jesli wplacalem grubsze kwoty? To troche podejrzane ze wplacalem tysiace za ogladanie meczy :razz:
Nikt nie ma prawa decydować gdzie trzymasz swoje oszczędności... wierzysz tylko maltańskim bukmacherom, taka Twoja natura.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czyli jednak nie mowic ze sie gralo?
Nigdy do niczego się nie przyznawaj, złapią cię pijanego w samochodzie, to mów, że nie piłeś, znajdą ci dolary w kieszeni, to mów, że to pożyczone spodnie, a jak cię złapią na kradzieży za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.
— Cichy - &quot;Młode wilki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
neil 5

neil

Użytkownik
Z tego co widzę to są tutaj głównie wezwania za rok 2011 czy spotkał się ktoś z okresem za rok 2012 lub bliższy obecnemu? Być może mają jedynie dane z lat 11/12 czy coś takiego
 
M 20

mirekswirek

Użytkownik
Witam ,czytam forum od paru miesięcy ponieważ sam grałem w Bah ale tylko do 04.2011 i wiem po przeczytaniu uzasadnienia sądu dla plusgsm że mogą mnie cmoknąć w pup ę. Jedyny problem to ,że grałem w innym i wpłacałem kartą kredytową drobne kwoty , ale to raczej nie wyjdzie...
Z moich obserwacji wynika to,że mogą mieć problemy tylko osoby mające konto gracza na Bah do roku 2012 i robiąc wypłaty i wpłaty z konta banku w Polsce(obojętnie jakim) na ich konto w pekao lub mającym konto w pekao (kiedyś takie z żubrem na niebieskim tle) którzy wpłacali lub wypłacali z innych buków na konto w pekao ponieważ UC musi dostawać dane od nich o przelewach podejrzanych z kont zagranicznych ,dlatego niektórzy dziwią się ,że nie mieli nic wspólnego z Bah a dostają wezwanie...
Jeszcze pytanko,adamkrasinski kiedy postawiłeś dom na przelotowej 12 w Wyszkowie? Bo z tego co pamiętam to są tam tylko nieparzyste numery działek?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rosomak74 54

rosomak74

Użytkownik
Ja mam wezwanie w charakterze podejrzanego na początek marca.Chciałbym aby ktoś kto już był, napisał jak się odbyło przesłuchanie, czy się przyznał czy nie i jak ewentualnie został ukarany.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Moze jak ktos dostanie wezwanie niech napisze z jakiego Urzedu Celnego przyszlo wezwanie zebysmy wiedzieli czy mamy sie czego obawiac ????
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Ja mam wezwanie w charakterze podejrzanego na początek marca.Chciałbym aby ktoś kto już był, napisał jak się odbyło przesłuchanie, czy się przyznał czy nie i jak ewentualnie został ukarany.
Tylko jakos nikt takich relacji nie zdaje:) o przepraszam jedna osoba opowiadala a tak to
nie widzialem :) To ja sie pytam gdzie jest tych ponad23 tys ludzi ?:)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z tego co widzę to są tutaj głównie wezwania za rok 2011 czy spotkał się ktoś z okresem za rok 2012 lub bliższy obecnemu? Być może mają jedynie dane z lat 11/12 czy coś takiego
Przeczytaj:
Sąd Rejonowy w Pabianicach wymierzył karę grzywny w wysokości 12 tys. złotych 37-letniej mieszkance Pabianic, która w ciągu ostatnich czterech lat uczestniczyła za pośrednictwem Internetu w nielegalnych zagranicznych zakładach wzajemnych.
http://www.lodz.ic.gov.pl/index.php?id=15&amp;amp;look=362
..............
Tym razem Sąd Rejonowy w Częstochowie orzekł 3 tys. złotych kary grzywny dla mieszkańca Częstochowy. 37 – latek we wrześniu 2012 roku uczestniczył za pośrednictwem Internetu w nielegalnych zagranicznych zakładach wzajemnych.
http://www.katowice.ic.gov.pl/zapadaja-kolejne-wyroki-za-udzial-w-nielegalnych-grach-hazardowych-w-internecie,n-300
 
Do góry Bottom