>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

L 516

lipny

Użytkownik
Z reszta skąd by mieli historię gry? Skąd mają taka informacje ze grałem?
Nie mają, dlatego na wezwaniu masz zebyś dostarczył:]
Skąd wiedzą o mnie? Ktoś im bazę danych udostępnił czy jak??
I to 1. pytanie jakie powinieneś zadać;) Może została złamana ustawa o ochronie danych osobowych:]
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Skąd wiedzą o mnie? Ktoś im bazę danych udostępnił czy jak??
I to 1. pytanie jakie powinieneś zadać;) Może została złamana ustawa o ochronie danych osobowych:]
Jeśli ktoś chce brać wzorzec z elit to niech sobie przypomni sprawę podsłuchów z sierpnia ubiegłego roku.
Kiedy prominentne osoby zostały nagrane to ich pierwszą (i niejednokrotnie jedyną) linią obrony był kontratak: dlaczego zostałem nielegalnie nagrany?
Treść rozmów okazała się kompletnie nieważna, bitwa zakończyła się na wzajemnych przepychankach o kwestię: jak zdobyto dowody.
I jaki był skutek? Sprawa nie poszła dalej ????

Bajka na dziś:
- Drogi Panie X, czy grał pan w zakłady bukmacherskie w firmie Y, bowiem z naszych informacji wynika, że..
- SKĄD MACIE TE INFORMACJE?
- Na podstawie Pana rozliczeń bankowych...
- JAKICH ROZLICZEŃ? JAK ZDOBYLIŚCIE TE INFORMACJE?
- ... wynika, że grał Pan w okresie ...
- SKĄD WYNIKA? NA JAKIEJ PODSTAWIE DOSZŁO DO NARUSZENIA TAJEMNICY BANKOWEJ?
- ... i na podstawie przepisów... o... zakładach wzajemnych...
- &amp;%$%$#$@! DOŚĆ TEJ SZOPKI! STEFAN, PANOWIE JUTRO DOSTANĄ POZEW NA PIŚMIE. WYCHODZIMY!
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
M 0

marasik17

Użytkownik
Witam dostałem wezwanie do uc z kalisza ale wezwanie jest w charakterze swiadka chociaz bralem udzial w zakladach teraz nie wiem co mowic na tym przesluchaniu
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
K 1

kylko

Użytkownik
Grono idiotów próbuje przekonać stado baranów że, ściga ich Urząd Celny o wpłacili do buka 200 zł i wypłacili 50... ;) chociaż minimalna wypłata na konto jest 120... oczywiście przedstawiają dowody. Ale powiedzmy sobie szczerze, czy przeciętny licealista nie zrobi wam takiej kopii w mniej niż godzinę ?
Co należy zrobić aby dostać wezwanie od UC,
1. Wchodzimy w Worda
2. Szukamy wezwania które już ktoś dostał
3. Przepisujemy wszystkie rubryki, jedynie zmieniamy dane osobowe ????
oczywiście ich nie zamazujemy(jeszcze ktoś pomyśli że umiemy korzystać z painta)
zaletą tego jest że pokazujemy całej Polsce jak się nazywamy i gdzie mieszkamy :grin:
przechodzimy w painta i w prawym dolnym rogu robimy lewy podpis
(najszybciej zrobić zrzut i wkleić)
4. Drukujemy karteczkę.
5. Strzelamy fotkę aparatem.
6. Skanujemy
7. Otwieramy nowe konto i piszemy &quot;dostałem wezwanie ... bla bla bla ... czy jak się przyznam że przeszedłem na czerwonym świetle to dostanę mniejszy wyrok?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

marasik17

Użytkownik
Chyba jednak musze , wyskakuje taki komunikat : ,Aby móc umieszczać linki lub grafiki w postach, musisz mieć napisane 10 lub więcej postów. Aktualnie napisałeś 3 postów.
Usuń linki lub grafiki ze swojego posta, wtedy będziesz mógł go umieścić na forum&#39;&#39;
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
kylko masz wybujałą czupryne z deka, nie chcesz nie wierz twoja sprawa,
w środe napisze co mi powiedzieli, a co do gry to napisałem jak było, nie chcecie nie wierzcie, wasza wola,
 
M 0

marasik17

Użytkownik
Adamkrasinski masz racje ludzie maja a przedewszystkim polacy do wymyslania teori spiskowych :) Ja mam wezwanie na piątek jezeli juz bedziesz po to zdaj relacje o co pytali i jak dalej sprawa sie potoczy
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie doceniacie naszego państwa.
Państwo wlepiając Ci grzywnę 3000zł (jednocześnie nabijając sobie też statystyki wykrywalności przestępstw gospodarczych oraz oczywiście statystyki wyroków skazujących bo inny tu nie padnie) chroni Cię abyś nie wpadł w szpony hazardu gdyż na zagramanicznych grach sieci INTERNET mógłbyś przegrać nawet 200 zł.
Co do tłumaczenia które zaproponował AuroksReno,to jest to trochę sytuacja w stylu Froga jeżdżącego w centrum miasta 200km/h który nie stwarzał zagrożenia,a szaraczek na zadupiu jadąc 65 km/h staje się bandytą.
Prawo jest ZAWSZE po stronie silnych i bogatych.
Szaraczki mają go przestrzegać i się bać,możesz mieć jakiekolwiek tłumaczenia,to nie serial amerykańskiego CSI ,oni mają dowód w postaci jakiegoś tam przelewu ,a jak zdobyty i czy to robi z Ciebie winnego gry w INTERNETACH to nie ma znaczenia.
Jesteś szarakiem to jesteś winny.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
do kylko sfabrykuj sobie to frajerku
życzę ci 24 na dołku to wtedy zobaczysz co to jest prawdziwe życie hehe
Szanowny panie Adamie jak zamieszcza pan zdjecie niech pan zasloni adres zeby potem nie mial pan problemow jest takie cos jak ustawa o ochronie danych osobowych
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Szanowny panie Adamie jak zamieszcza pan zdjecie niech pan zasloni adres zeby potem nie mial pan problemow jest takie cos jak ustawa o ochronie danych osobowych
Ale to jego własne dane, które w świadomy sposób sam tu zamieścił.
 
Do góry Bottom