>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

X 283

xpiccolox

Użytkownik
W jakim banku pan ma konto? Czy aby na pewno nie miał pan kiedyś styczności z bet at home? Jeśli nie to będzie Pan pierwsza osoba ktora dostała wezwanie nie grając w bah. No i czy w tym okresie co oni podali dokonał pan wpłaty czy wypłaty?
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
witam, zarejestrowałem sie tylko by zasiegnąć rady co z tym kór... zrobić,
mnie już dopadli skór.... odpalta załacznik,
niby na 20 ale zadzwonilem i przesunełem na 25 luty
troche tylko pograłem a potem skasowalem konto a 50zł co mi zostało wyplacilem, grałem na bvin
lipa
Hahaha, te debile jeszcze chca historie zakladow zeby im dostarczyc. Niezle ????

Pamietaj, ze nie maja ZADNYCH dowodow, ze uczestniczyles w zakladach. Na podstawie bankowego przelewu moga Cie w du.pe pocalowac co najwyzej. Zaden sad im tego nie uzna.

Masz dwa wyjscia:

a)przyznac sie do gry i zaplacic kare jaka Ci wymierza (mysle, ze nie wiecej niz 3000zl)

b)nie przyznawac sie do niczego i isc w zaparte. praktycznie nie moga Ci nic zrobic, ale sprawa na pewno bedzie sie ciagnela przez jakis czas
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
&quot;Ponadto zobowiązuje się Pana do dostarczenia w w/w dniu do Urzędu Celnego w ... wydruków z historii uczestnictwa Pana w zagranicznych grach hazardowych w sieci INTERNET za okres ... - wpłaty i wypłaty przypisane do Pana numeru.&quot;
Przeurocze.
Prawnicy właśnie dostali kolki od śmiechu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Prawnicy właśnie dostali kolki od śmiechu.
Wiesz problem jest tego typu, że nie każdego stać na prawnika. A też w tej dziedzinie nie każda kancelaria ma nie wiadomo jak wielką wiedzę. Więc dla zwykłych osób, które pograły dla zabawy to wcale nie jest taka prosta i fajna rzecz ciągać prawników po sądach i tracić czas. No, ale wiadomo hasło wyborcze &quot;By żyło się lepiej&quot; zobowiązuje do takich absurdów.
 
portowiec 4

portowiec

Użytkownik
witam, zarejestrowałem sie tylko by zasiegnąć rady co z tym kór... zrobić,
mnie już dopadli skór.... odpalta załacznik,
niby na 20 ale zadzwonilem i przesunełem na 25 luty
troche tylko pograłem a potem skasowalem konto a 50zł co mi zostało wyplacilem, grałem na bvin
lipa
Jak wypłaciłeś 50zl skoro na bwin minimalna kwota wypłaty na konto było 120 zł?
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
a co do tych prawnikow to racja nie stac mnie na nich, nie chce mi sie latac po sadach na rozprawy,
gralem dla emocji i troche z nudów, ile wplacilem nie pamietam,

sorry ze w 3 postach odpisuje, nie spamuje,

wg mnie lepiej sie przyznać, kara do 3 tysi? *** jakos przeboleje na raty sie rozlozy, a moze nic nie przybija,
pojde powiem ze gralem historii nie mam bo skad konta nie ma szczegolow nie pamietam toc to 4 lata, a nie wiedzialem ze bylo to karalne, jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci, okradalem panstwo nieswiadomie, popelnialem czyn ale nie wiedzialem ze byl on karalny, temida stoi po mojej stronie narazie,

co o tym sadzicie?

adwokat z urzedu jeszcze jest....
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
pojde powiem ze gralem historii nie mam bo skad konta nie ma szczegolow nie pamietam toc to 4 lata, a nie wiedzialem ze bylo to karalne, jest cos takiego jak domniemanie niewinnosci, okradalem panstwo nieswiadomie, popelnialem czyn ale nie wiedzialem ze byl on karalny, temida stoi po mojej stronie narazie,
co o tym sadzicie?
Bardzo niewłaściwie rozumiesz zasadę domniemania niewinności w tym kontekście.
Jeśli powiesz wprost, że grałeś to automatycznie wykluczasz zastosowanie zasady domniemania niewinności dla własnej osoby.
 
L 516

lipny

Użytkownik
Przekop temat ustawy hazardowej do pierwszych wyroków,
Jeśli sie przyznasz małe kwoty itd to według Art. 107. § 4. kks
W wypadku mniejszej wagi, sprawca czynu zabronionego określonego w § 1 lub 2 podlega karze grzywny za wykroczenie skarbowe.

grzywna i chyba bez wpisu do KRK. Do niczego na wstepie sie nie przyznawaj tylko spytaj co ci proponują;) Proste ze za 50,- niewielu by sie chcialo z nimi bawić
E: jak sie zdecydujesz opisz co i ile przybili;) bedziesz chyba pierwszy z forumka
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
ludzie *** z danymi, co wam z mojego imienia i nazwiska, podalem kompletny dokument zeby byla wiarygodnosc wieksza, jak bym wykreslil to byscie psiczyli ze w paincie poklejone i sciema, wpis moga mi robić do rejestru, w srode w wyszko staje na wage chyba ostatnia sprawa za wymuszenie, zawiasy dostane, zeby bylo jasnosnosć

i wlasnie tam w tej sprawie jest zastosowane te domniemanie niewinnosci,
prokurator to przyklepal, wymuszalem ale powiedzialem ze nie wiedzialem ze to jest wymuszenie i prokuratorka uznala ze jest domniemanie niewinnosci i umorzyla, tylko ze tamten sie odwolal do wwa do generalnego i wznowili i jest sprawa ale nie jest powiedziane ze mnie skarza bo o tym sedzia zdecyduje moze tez te domniemanie przybic, i dlatego sie tym sugeruje,
powtarzam gralem w bvin a wplacalem przez poczte albo w pko bezposrednio na ich kontop, czekalo sie 6 dni i bylo,
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Mogę powiedzieć ze grałem ale tylko ze dwie stowy wplacilem i ze się reklamowali w internecie i ze chciałem zobaczyć jak to jest. Nie wiedziałem ze jest to nielegalne. I ze na meczach na koszulkach piłkarze mieli i widziałem na cyfrze i nawet mi do głowy nie przyszło ze nielegalne. Mogę glupka rznac i ***. Niewiedza mnie nie uniewinnia to wiem ale zawsze sieje to watpliwosc wich głowach. Farmazon dobry nie jest zły.
 
A 18

adamkrasinski

Użytkownik
Z reszta skąd by mieli historię gry? Skąd mają taka informacje ze grałem? Skąd wiedzą o mnie? Ktoś im bazę danych udostępnił czy jak??
 
hard_pass 0

hard_pass

Użytkownik
Z reszta skąd by mieli historię gry? Skąd mają taka informacje ze grałem? Skąd wiedzą o mnie? Ktoś im bazę danych udostępnił czy jak??
Pisali gdzies że przy okazji innego postępowania, otrzymali wyciąg konta bankowego BAH&#39;a i tym samym liste iluś tam tysiecy Polaków którzy dokonywali transakcji depo/cashout
 
Do góry Bottom