>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Urząd Kontroli Skarbowej - Bukmacherka

D 0

dobrykurs

Użytkownik
Witam, Panowie już dość długo śledzę to forum ale nigdy nic nie napisałem.
Dzisiaj jestem trochę przytłoczony tymi wszystkimi informacjami o urzędach skarbowych etc. więc mam pytanie.
Czy jeżeli wypłacam raz na 1-2 miesiące po około. 10 tysięcy z bet365 na skrill a potem na swoje konto w PKO to powinienem obawiać się skarbówki czy nie ?
Dodam , że mam status bezrobotnego i zastanawiałem się nad założeniem karty Skrill ale dużo wygodniej i taniej jest mi korzystać z banku PKO.
Panowie doradźcie, z góry dzięki.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
myślę, że nie powinno być problemu z takimi kwotami.
A to że korzystasz ze Skrilla dodatkowo Cię zabezpiecza, bo pamiętaj, że US nie wie, skąd te pieniądze są, jeśli wysylasz za pomocą Skrilla, więc nie musisz przyznawać się do grania u bukmachera nawet w razie jakiejkolwiek wpadki ;)
 
D 0

dobrykurs

Użytkownik
Też mi się tak wydaje ale lepiej zapytać, w tym kraju nigdy nic nie wiadomo ! Jak ktoś jeszcze się chce wypowiedzieć, chętnie poczytam, pozdro !
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Wiesz, z drugiej strony, założenie karty Skrill to opłata rzędu 3,33zł/msc, a możesz nią płacić jak normalną kartą płatniczą wszędzie... także jeśli Cię to ma uspokoić, to myślę, że to nie jest duży wydatek :razz:
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
W dniu w którym takie wezwanie dostane wypierdalam z tego kraju.
http://www.e-play.pl/zakady/item/3734-s%C5%82u%C5%BCba-celna-b%C4%99dzie-%C5%9Bciga%C4%87-za-gr%C4%99-w-zak%C5%82adach-bukmacherskich-online
Ministerstwo Finansów najwyraźniej zamierza w zdecydowany sposób uporządkować kwestię nielegalnych internetowych zakładów bukmacherskich. Wytypowano już prawie 17 tys. osób, które osiągnęły wygrane z gier online i mogą zostać ukarane przez Służbę Celną, która podlega MF, podała Fortuna Entertainment Group w komunikacie. Wszczęto już ponad 1,5 tys. postępowań karnoskarbowych przeciwko podejrzanym graczom.
Według danych zaprezentowanych niedawno przez Ministerstwo Finansów podczas posiedzenia sejmowej Komisji Sportu, łączna wartość wygranych osiągniętych przez ścigane osoby to ponad 24 mln zł, podała spółka.
&quot;Obstawiający w zakładach bukmacherskich online mają niestety bardzo dużą szansę, że grają u operatora niezarejestrowanego w Polsce, a co za tym idzie - w świetle polskiego prawa - operatora nielegalnego. Zgodnie z ostatnią analizą zawartą w raporcie firmy doradczej Roland Berger, bukmacherzy online działający nielegalnie mają obecnie już ponad 90% udziału w całym rynku i jest ich kilkakrotnie więcej niż tych operujących z licencją (na mocy zezwolenia Ministerstwa Finansów są to obecnie tylko 4 podmioty - Fortuna Online, STS, Totolotek i Milenium)&quot; - podano również.
W informacji zaznaczono, że wysokość grzywny, jaką mieliby być karani winni jest określona w Kodeksie Karnym Skarbowym oraz w Ustawie o grach hazardowych W każdym przypadku, oskarżeni będą musieli oddać wysokość wygranej, a dodatkowo ponieść koszty sądowe. Według Fortuny, takie nagłe i niezapowiedziane działania organów państwowych z pewnością mogą być sporym zaskoczeniem dla zagranicznych firm bukmacherskich oraz uczestników zakładów online. Na razie Ministerstwo nie ujawnia szczegółowych informacji w tej sprawie.
&quot;Uważamy, że przed przeprowadzeniem planowanej przez Służbę Celną akcji identyfikowania i karania uczestników nielegalnych gier hazardowych, wskazane jest przeprowadzenie na odpowiednią skalę kampanii społeczno-edukacyjnej, mającej na celu uświadomienie internautom, z?e korzystanie z gier hazardowych oferowanych poprzez zagraniczne domeny internetowe jest przestępstwem, którego dopuszcza sie? nie tylko ten, kto oferuje takie usługi, ale ro?wniez? ci, kto?rzy z nich korzystaja?&quot; - powiedział Konrad Łabudek z Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, cytowany w komunikacie.
Fortuna Entertainment Group to największy operator zakładów wzajemnych w Europie Środkowej; działa w Czechach, na Słowacji, w Polsce i na Węgrzech.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
a co z Panem Bońkiem czy Borkiem ? przecież oni reklamują bukmachera i namawiają Polaków do gry (słynne słowa Borka: próbowałeś już szczęścia w Betclic ?) oni w pierwszej kolejności powinni być ukarani ????
dajcie sobie spokój, mam kolegę, który pracuje w Kontroli Skarbowej , sam gra w bet365 ???? mówił, że Skarbówka się tym nie zajmuje, bo jak to jest legalne w UE to nic nie mogą zrobić, bo prawo UE jest nadrzędne w stosunku do PL.
Oni jedynie sprawdzają donosy jak ktoś doniesie, że Pan X ma nagle 200 tyś zł, to nie ma nic wspólnego z bukiem.
złodzieje w rządzie niech się zajmą tym by Polacy więcej zarabiali a nie 1200 zł zasuwaj na miesiąc i ani grosza więcej. Potem Sikorski czy inny patafian będzie tylko płacić za prywatną kolację z naszej kasy
 
D 0

dobrykurs

Użytkownik
Perek99 widzisz każdy mówi co innego i teraz niewiadomo czy zakładać te karty skrill czy nie i przy jakich kwotach najlepiej to zrobić. W sumie oprócz autora tematu chyba nie było tu więcej ludzi nażekających na jakieś problemy ze skarbówką ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Perek99
1.widzisz każdy mówi co innego i teraz niewiadomo czy zakładać te karty skrill czy nie i przy jakich kwotach najlepiej to zrobić.
2.W sumie oprócz autora tematu chyba nie było tu więcej ludzi nażekających na jakieś problemy ze skarbówką ?
Proponuje bardziej zagłębić się w ten temat, na forum znajdziesz conajmniej kilkanaście wątków.
1. Możesz pomarzyć o takich kwotach.
2. Nigdy nie słyszałem o takim przypadku a przeglądam różne fora więc wątpie żeby na setki tysięcy użytkowników ktoś miał taki problem i obeszło by się bez echa.
 
D 0

dobrykurs

Użytkownik
Proponuje bardziej zagłębić się w ten temat, na forum znajdziesz conajmniej kilkanaście wątków.
1. Możesz pomarzyć o takich kwotach.
2. Nigdy nie słyszałem o takim przypadku a przeglądam różne fora więc wątpie żeby na setki tysięcy użytkowników ktoś miał taki problem i obeszło by się bez echa.
To jeżeli nie ma się czego bać to jak rozumieć to zdanie z wyżej podanego artykułu... &quot; Wszczęto już ponad 1,5 tys. postępowań karnoskarbowych przeciwko podejrzanym graczom. &quot;.
Jeżeli oczywiście ten artykuł jest faktycznie prawdziwy.
 
J 18

joepike

Użytkownik
Nie chce mi się wierzyć że spośród 1,5 tyś. wszczętych postępowań ani jedno nie dotyczy użytkownika tego forum. Myślę że w innym wypadku ktoś by opisał tutaj swój problem.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie chce mi się wierzyć że spośród 1,5 tyś. wszczętych postępowań ani jedno nie dotyczy użytkownika tego forum. Myślę że w innym wypadku ktoś by opisał tutaj swój problem.
Przeglądam różne fora i wątpie żeby spośród setek tysięcy użytkowników taka sprawa obyla się bez echa.
To jeżeli nie ma się czego bać to jak rozumieć to zdanie z wyżej podanego artykułu... &quot; Wszczęto już ponad 1,5 tys. postępowań karnoskarbowych przeciwko podejrzanym graczom. &quot;.
Jeżeli oczywiście ten artykuł jest faktycznie prawdziwy.
Najwięcej zamentu sieją użytkownicy którzy są na forum od kilku dni. Myślisz że to przypadek ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przeglądam różne fora i wątpie żeby spośród setek tysięcy użytkowników taka sprawa obyla się bez echa.

Najwięcej zamentu sieją użytkownicy którzy są na forum od kilku dni. Myślisz że to przypadek ?
Dokładnie masz rację to nie przypadek tylko pewnie kilka osób które otrzymało za to pieniążki by siać ferment i jak najwięcej osób zaczęło kombinować i się bać.
 
B 73

br1t

Użytkownik
Nic dodac nic ujac co juz napisaliscie - prawo unijne jest nad prawem krajowym wiec nie ma czegos takiego ze dotycza nas tylko nakazy i zakazy a przywileje juz nie . Czasy niewolnictwa sie skonczyly wiec niech sobie ida pisac bajki gdzie indziej
 
Do góry Bottom