>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Czy też macie limity nawet przy europejskich ligach na popularne zakłady ? Trochę mnie to irytuje a w przeszłości tak nie było
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Czy też macie limity nawet przy europejskich ligach na popularne zakłady ? Trochę mnie to irytuje a w przeszłości tak nie było
Unibet limituje graczy (zresztą jak chyba wszyscy inni bukmacherzy), poziomów limitów jest parę - zaczynają chyba od ścięcia maxa x3, później o kolejne x3, x2 i x2 - wtedy powiedzmy na jakąś linię w basket możesz zagrać za max 10 PLN zysku.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Napisz na czym polegaja te Twoje limity ? Jesteś ograniczony na stawkach, kursach, konkretnych zdarzeniach ? Podaj kilka przykładów.
Oczywiście przy dobrych kursach występują ograniczenia stawki np max 200,300 zł przy zakładaniu meczów 1x2, a przy rzutach różnych,kartkach jest to ograniczenie czasem nawet do 100 zł. Przy wyborze opcji "zagraj za całą stawkę" potrafią sami dobrać stawkę i anulować sławetny cashout za 0 zł na przynajmniej godzinę przed rozpoczęciem spotkania. Fajny ten Unibet, ale kryształowy nie jest.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Na inne dane?Bo chyba 1 osoba nie może mieć kilka.A jeśli na inne dane to czy nie robią problemów , że wpłata z innego źródła?


Podczas procesu rejestracji musisz wybrać walutę swojego portfela MuchBetter, która będzie stosowana do wszystkich płatności przechodzących przez portfel.

Nie możesz zmienić waluty swojego konta bezpośrednio w aplikacji, ale nasz zespół pomocy może Ci w tym pomóc.

Jeśli zdecydujesz się zmienić walutę portfela, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy i potwierdź, na którą walutę chcesz zmienić swój portfel. Upewnij się, że nie dokonujesz żadnych nowych płatności podczas wymiany walut.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 2,5K

mejt

Użytkownik
un.png
Dosyc dziwna polityka, mecze nie pokrywają się, jest to jeden turniej, 4 oddzielne zespoły, każdym buku można to postawić u nich nie. Pisząc na chacie otrzymałem informacje że " I am sorry to inform you that betting odds are offered at only traders discretion and we have no more detail about it " Czyli nic się nie dowiedziałem.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Czesc.

Mam pytanie. Od pewnego czasu mam problem na swoim koncie z bonusami. Ostatnio otrzymałem 2 bonusy do wykorzystania, ale nie mogę z nich w ogóle skorzystać. Jak wchodzę w aktywne bonusy to wyskakuje komunikat:

"Coś poczło nie tak. Przepraszamy, ale wystąpił błąd. Prosimy spróbuj ponownie".

Usunąłem historie i zaakceptowałem cookies i powiadomienia, natomiast nadal nie mogę skorzystać z chatboxu ani bonusów. Wiecie czym moze to byc spowodowane?
 

Załączniki

mateusz-kocur 1,2K

mateusz-kocur

Użytkownik
Witam wiem ze tutaj się daje opinie na temat Unibet ale ja chce się zapytać bo nie wiem w jakim dziale pisać więc tutaj napisze. Próbowałem wpłacić na Unibet i zablokowali mi kartę i musiałem czekać kilka dni na odblokowanie karty mBanku. Jak mogę to obejść i gdzie wpłacać żeby grać na Unibet bez blokady ponownie mojej karty mBank?? Z góry dzięki za pomoc i odpowiedź
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Witam wiem ze tutaj się daje opinie na temat Unibet ale ja chce się zapytać bo nie wiem w jakim dziale pisać więc tutaj napisze. Próbowałem wpłacić na Unibet i zablokowali mi kartę i musiałem czekać kilka dni na odblokowanie karty mBanku. Jak mogę to obejść i gdzie wpłacać żeby grać na Unibet bez blokady ponownie mojej karty mBank?? Z góry dzięki za pomoc i odpowiedź
Załóż portfel typu MuchBetter
 
Do góry Bottom