>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Podpowiedzcie co wysłać jako weryfikację adresu,bo nie chciałbym stracić tych środków.
Ale co jest innego w tej weryfikacji niż normalnie bo nic nie napisales? Normalnie rachunek z adresem i data nie starszą niż 3 miesiące, jakieś potwierdzenie z banku, list czy cokolwiek co przychodzi z oficjalnego źródła na twój adres. Najmniejszych problemów nie miałem z weryfikacją w Unibet. Dokument + rachunek klasycznie wszystko załatwia w kilka godzin.
 
adrian715 200,2K

adrian715

Użytkownik
No właśnie chodzi o to że nie mam żadnych rachunków na siebie,a muszę potwierdzić adres i kompletnie nie wiem co mam teraz zrobić.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
No właśnie chodzi o to że nie mam żadnych rachunków na siebie,a muszę potwierdzić adres i kompletnie nie wiem co mam teraz zrobić.
Idziesz do banku i placisz 10zł za wydruk z twoimi danymi i adresem zameldowania z pieczątką banku( często za darmo). Oczywiście powinieneś wiedzieć że adres u buka i zameldowania musi się zgadzać ale to wiadomo odkąd istnieje bukmacherka więc zakładam że to wiesz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"

Unibet podjął decyzję o tymczasowym usunięciu wszystkich krajowych sportów rozgrywanych w Rosji i na Białorusi, w tym KHL (hokeja na lodzie), rosyjskiej Premjer-Ligi (piłki nożnej) i Ligi Pro (tenisa stołowego).



Wszystkie zakłady postawione przed anulowaniem będą nadal ważne zgodnie z naszym Regulaminem.



Dziękujemy za współpracę.



Zespół Unibet

"
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Niestety wielki minus za czas oczekiwania na wypłatę. Niedawno było to max doba, teraz czekam już 3 dni robocze a kasy nie ma...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom