>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Unibet - opinie

A 861

amigo007

Użytkownik
Co to za pytanie. Porównujesz ruska, do jednego z lepszych międzynarodowych bukmacherów. 22bet w każdej chwili bez powodu może ci ukraść pieniądze. I nic mu nie zrobisz. Grając za większe/ poważniejsze pieniądze tylko unibet.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Witam wiem ze tutaj się daje opinie na temat Unibet ale ja chce się zapytać bo nie wiem w jakim dziale pisać więc tutaj napisze. Próbowałem wpłacić na Unibet i zablokowali mi kartę i musiałem czekać kilka dni na odblokowanie karty mBanku. Jak mogę to obejść i gdzie wpłacać żeby grać na Unibet bez blokady ponownie mojej karty mBank?? Z góry dzięki za pomoc i odpowiedź
mBank nie jest był i nie jest dobrym wyborem, jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty do nielicencjonowanego bukmachera. Radziłbym zmienić/korzystać z innego konta bankowego, jeżeli masz taką możliwość, nawet przy założeniu, że wpłacasz i wypłacasz przez portfel internetowy.
Czy Unibet będzie bezpieczniejszy pod kątem wpłat/wypłat od 22bet? Ma ktoś porównanie?
W pełni bezpieczny. Jedyny wiarygodny buk, który nie podkulił ogona jak reszta renomowanych marek tj. bwin,bet365,expekt,betsson itp.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Każdy zagraniczny buk może zrobić co chce i nic mu nie zrobisz. Mimo to Unibet jest jak najbardziej do polecenia.
A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że tak samo mogą zrobić polskie krzak buki i też tak naprawdę nic im nie zrobisz 😉

Ja tam gram u ruska i nie narzekam od ponad roku kwoty rzędu paręset złotych na miesiąc może troszkę więcej. Oferta, kursy, wypłaty, Wpłaty, live polecam dla mnie najlepszy buk
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Wszystko zalezy na kogo zakładasz konto i jaką weryfikację ta osoba bądź Ty jesteś w stanie znieść . Jesli chcesz luźną weryfikacje , dobrą solidną i wysyko ratingowana firme w rankingu bukmacherów wybierasz Unibet.

Za to masz słabsza troche ofertę i mniejsza ilośc błedów .

Jesli jednak zakładasz konto na siebie , albo ciocia zrobi Ci 100 zdjeć do weryfikacji ale wolisz sporo błedów bukmachera - oczywiście pod warunkiem , ze umiesz te błedy dostrzec (super jest granie spotkania juz po tym jak znasz jego wynik - a tam się to zdarza dosc czesto) to wybierasz ruskiego i jego klony. Musisz tylko uważac żeby Ci limity nie przechodziły - ale na to sa patenty o których przeczytasz na innych forach

:)

A jak grasz za grosze , nie traktujesz tego jako sposób na zycie to jest Ci zupełnie obojętne gdzie grasz - nawet w sts znajdziesz turbo babole - jak sie postarasz
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Muszę powiedzieć że Unibet trochę mnie zawiódł, nie spodziewałem się tak szybkich limitów jak u ruska. Grałem głównie tenis oraz e-sport, grałem cały czas stawkami rzędu 1000zl. Po 2 tygodniach mam już problem żeby zagrać za 400-500zl ponieważ kupony ciągle są odrzucane. Co ciekawego zauważyłem, po odrzuceniu wchodzę jeszcze raz w zakład i zauważam że kurs spadł o 0.03-0.05, co najlepsze, nie tak jak u ruska że tylko na moim koncie a ktoś inny ma normalnie, a sprawdzając z zakładki incognito będąc nie zalogowanym na witrynie dla każdego wisi właśnie ten "spadnięty" kurs, mimo że mój zakład i tak nie został zaakceptowany. Dziwne
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja zauważyłem ostatnio, że każdy prawie typ jak kliknę live to od razu spada kurs.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Ja od 2 tygodni większość kuponów za 100 lub 200 mam do zatwierdzenia i 30 % z nich mam odrzucane. Chyba przyszły limity na moje konto w Unibet. Nie wiedziałem tylko, że tak niskie stawki już są limitowane.
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Unibet jest mocno przereklamowany. Pod względem bezpieczeństwa może i jest pewny, natomiast oferta dramatycznie słaba, a po wygraniu paru kuponów dostałem limit na obstawianie zakładów o kursie powyżej 3.0 za ponad 100zł.
 
adrian715 200,2K

adrian715

Użytkownik
Nagle poprosili mnie o weryfikację dowodem przy wypłacie na Much kwoty 800 zł… Długo to może potrwać,czy o dzisiejszej wypłacie mogę zapomnieć?
1-szy raz coś takiego,a gram już u nich kilka lat.
 
adrian715 200,2K

adrian715

Użytkownik
Co zrobić jeśli Uni prosi o rachunki i Kraj a wpłaciłem 1500 i teraz jestem w kropce… Chodzi o koleją weryfikację
 
Do góry Bottom