>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Chodzi mi czy PKO nie robi problemu z wypłatami w takich bukach?
Edit. Posiadacie jakiś kod promocyjny ? A czy w ofercie jest żużel ?
Tak poważnie rzecz biorąc to jak chcesz grać w unibet proponuję założyć portfel MuchBetter.
Kodów promocyjnych w tym buku nie ma.
Coś tam z żużla jest ale ogólnie unibet z ofertą jest 100 lat za murzynami. Inne firmy 10 lat temu miały lepszą ofertę od tego co proponuje nam unibet.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Tak poważnie rzecz biorąc to jak chcesz grać w unibet proponuję założyć portfel MuchBetter.
Kodów promocyjnych w tym buku nie ma.
Coś tam z żużla jest ale ogólnie unibet z ofertą jest 100 lat za murzynami. Inne firmy 10 lat temu miały lepszą ofertę od tego co proponuje nam unibet.
Zgodzę się że Much lub revolut czyli wirtualna karta a oferta jest ok nie ma niższej polski niż żużlu ale podatku nie bulisz i twierdzenie że są 100 lat za murzynami to chyba ty 100 lat jestes
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zgodzę się że Much lub revolut czyli wirtualna karta a oferta jest ok nie ma niższej polski niż żużlu ale podatku nie bulisz i twierdzenie że są 100 lat za murzynami to chyba ty 100 lat jestes
Chłopie ogarnij się. Znajdź mi buka z gorszą ofertą na tak popularne sporty jak kosz, siatę czy ręczną to pogadamy
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Jeśli chodzi o unibet muszę zgodzić się z psychol32.Kody promocyjne dostają tam gracze, którzy zostawiają tam siano żeby zachęcić ich do kolejnych depozytów.Ja mam konto z limitowane na niektóre rynki do 4,59 zł.Zakłady statystyczne w zależności od kursu mniej więcej do ok 46 zł.Ostatnio nawet im napisałem że są niszowym bukmacherem.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Rzeczywiście Unibet nie ma rewelacyjnej oferty, ale w dzisiejszych czasach, gdzie jest bardzo mało dostępnych bukmacherów dla graczy z PL to jednak warto tam mieć konto. Jest o wiele bardziej wiarygodny niż "ruskie" buki. Oferta na żużel jest ale bardzo słaba. Jak interesuje Cię żużel to 22 bet ma świetną ofertę, chyba najlepsza jaką kiedykolwiek skonstruował jakiś bukmacher, no ale 22bet to z wiarygodnością na bakier i szybkie limity jak jesteś dobry.
Chodzi mi czy PKO nie robi problemu z wypłatami w takich bukach?
Edit. Posiadacie jakiś kod promocyjny ? A czy w ofercie jest żużel ?
Rzeczywiście Unibet nie ma rewelacyjnej oferty, ale w dzisiejszych czasach, gdzie jest bardzo mało dostępnych bukmacherów dla graczy z PL to jednak warto tam mieć konto. Jest o wiele bardziej wiarygodny niż "ruskie" buki. Oferta na żużel jest ale bardzo słaba. Jak interesuje Cię żużel to 22bet ma świetną ofertę, chyba najlepsza jaką kiedykolwiek skonstruował jakiś bukmacher, no ale 22bet to z wiarygodnością na bakier i szybkie limity jak jesteś dobry.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Wyrobienie karty to nic trudnego i jest darmowe. Prowizja od wypłaty z bankomatu to 0.99 %. Za przelew nie wiem, bo nie robiłem. Poczytaj na forum MuchBetter. Zależy od walutyi kilku innych czynników ale na pewno więcej. Niecały jeden procent to naprawdę mało w stosunku do innych portfeli elektronicznych. Możesz też płacić tą kartą w sklepach i wtedy nie pobierają prowizji. Nie ma lepszej opcji.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Wypłacał ktoś kasę na konto w banku??? W tytule przelewu co jest napisane Unibet czy FirstClear Ltd tak jak w przypadku MuchBettera? I czy nie będzie przypału z tego powodu z pasożytami z US????
 
Do góry Bottom