>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

A 861

amigo007

Użytkownik
Co to za pytanie. Porównujesz ruska, do jednego z lepszych międzynarodowych bukmacherów. 22bet w każdej chwili bez powodu może ci ukraść pieniądze. I nic mu nie zrobisz. Grając za większe/ poważniejsze pieniądze tylko unibet.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Witam wiem ze tutaj się daje opinie na temat Unibet ale ja chce się zapytać bo nie wiem w jakim dziale pisać więc tutaj napisze. Próbowałem wpłacić na Unibet i zablokowali mi kartę i musiałem czekać kilka dni na odblokowanie karty mBanku. Jak mogę to obejść i gdzie wpłacać żeby grać na Unibet bez blokady ponownie mojej karty mBank?? Z góry dzięki za pomoc i odpowiedź
mBank nie jest był i nie jest dobrym wyborem, jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty do nielicencjonowanego bukmachera. Radziłbym zmienić/korzystać z innego konta bankowego, jeżeli masz taką możliwość, nawet przy założeniu, że wpłacasz i wypłacasz przez portfel internetowy.
Czy Unibet będzie bezpieczniejszy pod kątem wpłat/wypłat od 22bet? Ma ktoś porównanie?
W pełni bezpieczny. Jedyny wiarygodny buk, który nie podkulił ogona jak reszta renomowanych marek tj. bwin,bet365,expekt,betsson itp.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172363

Gość
Każdy zagraniczny buk może zrobić co chce i nic mu nie zrobisz. Mimo to Unibet jest jak najbardziej do polecenia.
A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że tak samo mogą zrobić polskie krzak buki i też tak naprawdę nic im nie zrobisz 😉

Ja tam gram u ruska i nie narzekam od ponad roku kwoty rzędu paręset złotych na miesiąc może troszkę więcej. Oferta, kursy, wypłaty, Wpłaty, live polecam dla mnie najlepszy buk
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Wszystko zalezy na kogo zakładasz konto i jaką weryfikację ta osoba bądź Ty jesteś w stanie znieść . Jesli chcesz luźną weryfikacje , dobrą solidną i wysyko ratingowana firme w rankingu bukmacherów wybierasz Unibet.

Za to masz słabsza troche ofertę i mniejsza ilośc błedów .

Jesli jednak zakładasz konto na siebie , albo ciocia zrobi Ci 100 zdjeć do weryfikacji ale wolisz sporo błedów bukmachera - oczywiście pod warunkiem , ze umiesz te błedy dostrzec (super jest granie spotkania juz po tym jak znasz jego wynik - a tam się to zdarza dosc czesto) to wybierasz ruskiego i jego klony. Musisz tylko uważac żeby Ci limity nie przechodziły - ale na to sa patenty o których przeczytasz na innych forach

:)

A jak grasz za grosze , nie traktujesz tego jako sposób na zycie to jest Ci zupełnie obojętne gdzie grasz - nawet w sts znajdziesz turbo babole - jak sie postarasz
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Muszę powiedzieć że Unibet trochę mnie zawiódł, nie spodziewałem się tak szybkich limitów jak u ruska. Grałem głównie tenis oraz e-sport, grałem cały czas stawkami rzędu 1000zl. Po 2 tygodniach mam już problem żeby zagrać za 400-500zl ponieważ kupony ciągle są odrzucane. Co ciekawego zauważyłem, po odrzuceniu wchodzę jeszcze raz w zakład i zauważam że kurs spadł o 0.03-0.05, co najlepsze, nie tak jak u ruska że tylko na moim koncie a ktoś inny ma normalnie, a sprawdzając z zakładki incognito będąc nie zalogowanym na witrynie dla każdego wisi właśnie ten "spadnięty" kurs, mimo że mój zakład i tak nie został zaakceptowany. Dziwne
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja zauważyłem ostatnio, że każdy prawie typ jak kliknę live to od razu spada kurs.
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Ja od 2 tygodni większość kuponów za 100 lub 200 mam do zatwierdzenia i 30 % z nich mam odrzucane. Chyba przyszły limity na moje konto w Unibet. Nie wiedziałem tylko, że tak niskie stawki już są limitowane.
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Unibet jest mocno przereklamowany. Pod względem bezpieczeństwa może i jest pewny, natomiast oferta dramatycznie słaba, a po wygraniu paru kuponów dostałem limit na obstawianie zakładów o kursie powyżej 3.0 za ponad 100zł.
 
adrian715 200,2K

adrian715

Użytkownik
Nagle poprosili mnie o weryfikację dowodem przy wypłacie na Much kwoty 800 zł… Długo to może potrwać,czy o dzisiejszej wypłacie mogę zapomnieć?
1-szy raz coś takiego,a gram już u nich kilka lat.
 
adrian715 200,2K

adrian715

Użytkownik
Co zrobić jeśli Uni prosi o rachunki i Kraj a wpłaciłem 1500 i teraz jestem w kropce… Chodzi o koleją weryfikację
 
Do góry Bottom