>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

A 861

amigo007

Użytkownik
Gubernator, ale rozumiem że nie używasz "karty aplikacji mobilnej" ? Wpłacałeś zwykłą opcją visa czy te opcję Wizz? W każdej z tych opcji jest jeszcze dodatkowe przewalutowanie? Na rozwiązanie sprawy poczekasz pewnie do jutra lub do wtorku. Nikt ci nic nie ukradnie na pewno.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Visa i jest przewalutowanie, ale wolę to niż podatek w STS itd. Muszę spróbować ogarnąć te muchbetter, nie dokształcałem się jeszcze, ale jakieś wypłaty gówniane i na karte, nie wiem o co kaman - doczytam.

Podam przykład, wpłacam 900 zł, a w sumie tracisz 994 zł około. Ok wiem 94 zł. Tylko, że ja taką wpłatę robię bardzo żadko. Ugram co mam ugrać, wypłacam ten tysiak i gram za zysk. Niestety teraz przegiałem pałe i za dużo wypłaciłem i zostawiłem 2k, które niestety przegrałem więc z musu dokonałem wpłaty, która zaginęła i czekam na wyjasnienie.

PRzy wypłacie na konto coś tam też zabierają, ale dalej twierdzę, że to lepsze rozwiązanie niż buki z podatkiem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Muchbetter sobie odpuść. Będzie też drogo. Korzystaj z karty aplikacji mobilnej. Wpłacasz i WYPŁACASZ dokładnie tyle, ile wpisujesz w unibet. Zero jakichkolwiek prowizji. Standardowe wpłaty i wypłaty kartą widzę wychodzą bardzo drogo. Daj znać też jak odnajdą twoją kasę...
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Muchbetter sobie odpuść. Będzie też drogo. Korzystaj z karty aplikacji mobilnej. Wpłacasz i WYPŁACASZ dokładnie tyle, ile wpisujesz w unibet. Zero jakichkolwiek prowizji. Standardowe wpłaty i wypłaty kartą widzę wychodzą bardzo drogo. Daj znać też jak odnajdą twoją kasę...
nie rozumiem twojej nagonki na much better. Tyle ile wyplacisz z unibet, tyle bedziesz mial na much better. pozniej albo placisz karta w sklepach (bez prowizji), albo wyplacasz w bankomacie (0.99%, czyli 1 zł od kazdych 100 złotych wypłaconych. Więc nie wiem o co ci chodzi.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
nie rozumiem twojej nagonki na much better. Tyle ile wyplacisz z unibet, tyle bedziesz mial na much better. pozniej albo placisz karta w sklepach (bez prowizji), albo wyplacasz w bankomacie (0.99%, czyli 1 zł od kazdych 100 złotych wypłaconych. Więc nie wiem o co ci chodzi.
Ile Maks mogę wypłacić w bankomacie? Mam do wypłaty 5k to ile razy mam latac przez ile dni ? 10 dni po 500 zł? Jak tak to to pierd.... za przeproszeniem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Karta aplikacji mobilnej, to konto revolut. Na smartfonie w kilka minut aktywujemy i weryfikujemy revolut. Wpłata na revolut z polskiego banku (kartą), jest bez żadnej prowizji. Wypłata z revolut na polskie konto bankowe też 0zł. Więc opcja "karta aplikacji mobilnej" jest całkiem bezkosztowa. Poza tym ja mam dużo większe zaufanie do revolut niż do muchbetter.
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Karta aplikacji mobilnej, to konto revolut. Na smartfonie w kilka minut aktywujemy i weryfikujemy revolut. Wpłata na revolut z polskiego banku (kartą), jest bez żadnej prowizji. Wypłata z revolut na polskie konto bankowe też 0zł. Więc opcja "karta aplikacji mobilnej" jest całkiem bezkosztowa. Poza tym ja mam dużo większe zaufanie do revolut niż do muchbetter.
To tylko pamiętaj, że revolut jest bankiem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Właśnie dlatego mam do nich dużo większe, OGROMNE zaufanie. Już się trochę naużerałem z portmonetką ecopayz, przede wszystkim z problemami z weryfikacją. I sporymi opłatami za wypłatę na konto bankowe. Bank to bank, a nie jakaś portmonetka. Która w dodatku z dnia na dzień potrafi wycofać się z obsługi bukmacherów (ecopayz). Dlatego najbardziej polecam opcję "karta aplikacji mobilnej", czyli revolut :)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Gubernator daj znać, jak tylko pieniądze się znajdą. Nie ma bata, muszą się znaleźć. Pewnie płatność poszła offline. Tak jak mi kiedyś płatność kartą w sklepie. Zapomniałem o tym, i wybrałem kasę z konta. A po 5 dniach (roboczych), zrobił mi się minus na koncie bankowym. Nic nie pykaj, kasa musi się znaleźć. Może to potrwa jeszcze do jutra. Maksimum do czwartku. Daj znać jak się wyjaśni sprawa.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Odpisali. Błąd techniczny mieli. EDIT: za około 10 dni pośrednik mi zwróci kasę na konto. Na mój sprzeciw i prośbę, że proszę o zasilenie konta gracza w unibet, powiedzieli, że nie mogą, ponieważ przelew nie dotarł do nich, więc pośrednik mi zwróci. Jestem w dupke na przewalutowaniu i opłacie na transfer kartą. Odrobi się. Niech zwrócą hajs i po temacie.
Post automatycznie złączony:

Mają 5 dni roboczych chyba na to, żeby siano wróciło na konto, więc od czwartku do dzisiaj to jest dopiero trzeci dzień.
Mi chodziło o informację szybszą, gdzie moja kasa. Za długo to trwało wg mnie. Prosta sprawa to była.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Sprawdzajcie darmowe zakłady bo dzisiaj znowu 75 zł darmowych zakładów na Rzutki/Mistrzostwa Świata PDC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +344
Do góry Bottom