>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
A ogólnie to dane z opty pobiera sofascore. Wszystko jest to samo. Więc tam śmiało możesz podglądać staty bez meczenia się i szukania na opta. Pozdro
No tak, ale dla Unibetu sofascore to żaden dowód. Już 2 razy mi odpisali, że nie ma opcji na zmianę rozstrzygnięcia typu. Nie wiem czy są tak bezmyślni czy wyrachowani, żeby nie dostrzec, że coś tu się nie zgadza w tym raporcie. O dziwo mecz był wczoraj o 15.30 a jeszcze dziś zasłaniali się tymi statystykami, więc to nie jest tak, że rozliczyli na gorąco od razu po meczu. Pozdro
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Zagrałem na żółtą kartkę Glika w meczu Polska - Anglia, zakład został rozliczony na minus. Pracownik na chacie powołał się na ten punkt regulaminu:
5) Dla celów rozstrzygnięcia zakładu, w przypadku wszystkich zakładów dotyczących żółtych/czerwonych kartek, liczby punktów karnych itd. tylko kartki pokazane zawodnikom, którzy w danym momencie znajdują się na boisku są brane pod uwagę. Kartki, kary dyscyplinarne, zawieszenia i inne kary nałożone na dowolną osobę, która w momencie ich nałożenia nie gra i nie znajduje się, lub nie powinna się znajdować, na boisku, jak również środki dyscyplinarne powzięte po zakończeniu meczu, nie będą brane pod uwagę.
Glik był pełnoprawnym zawodnikiem, przebywającym na boisku oraz otrzymał żółtą kartkę w trakcie trwania meczu, a nie po jego zakończeniu. Czy według was prawidłowo rozliczyli ten zakład?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Akurat Unibet to bukmacher z którym idzie się dogadać. Trzeba tylko pisać do angielskiego supportu z konkretnymi dowodami. Bywa też tak że po kilku dniach sami potrafią zmienić rozstrzygnięcie zdarzenia.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Zagrałem na żółtą kartkę Glika w meczu Polska - Anglia, zakład został rozliczony na minus. Pracownik na chacie powołał się na ten punkt regulaminu:
5) Dla celów rozstrzygnięcia zakładu, w przypadku wszystkich zakładów dotyczących żółtych/czerwonych kartek, liczby punktów karnych itd. tylko kartki pokazane zawodnikom, którzy w danym momencie znajdują się na boisku są brane pod uwagę. Kartki, kary dyscyplinarne, zawieszenia i inne kary nałożone na dowolną osobę, która w momencie ich nałożenia nie gra i nie znajduje się, lub nie powinna się znajdować, na boisku, jak również środki dyscyplinarne powzięte po zakończeniu meczu, nie będą brane pod uwagę.
Glik był pełnoprawnym zawodnikiem, przebywającym na boisku oraz otrzymał żółtą kartkę w trakcie trwania meczu, a nie po jego zakończeniu. Czy według was prawidłowo rozliczyli ten zakład?
Dobrze. Glik dostal kartke poza boiskiem
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobrze. Glik dostal kartke poza boiskiem
Nie dostal kartki poza boiskiem tylko w trakcie meczu. Wszystkie kartki po gwizdku konczacym mecz nie sa brane pod uwage. Te kartki, ktore zostaly pokazane tuz po gwizdku konczacym 1 polowe normalnie sa liczone. Jesli chcieliby Glik dostal kartke po gwizdku konczacym 1 polowe to normalnie powinnien buk rozliczyc typ jako wygrany. Dlaczego? A no dlatego, ze ten sam buk pokazywal u siebie w statach normalnie te kartki dla Glika i Maguirea i chyba nawet oferowal bety na kartki (co do tego drugiego nie jestem na 100% pewien) w ktorych normalnie byly wliczone te kartki i linie meczowe na druga polowe odpowiednio zaaktualizowane. Tak sie akurat sklada, ze mialem ten mecz na oku i w Betsson, bet365, Bet2u, Betinia, ZigZagSport, Dafabet, 1xbet, STS normalnie byly linie kartkowe na druga polowe zaaktualizowane o pokazane kartki dla Glika i Maguirea. Nie mozesz wliczac kartek tych zawodnikow do ogolnej linii i jednoczesnie nie zaliczac tych kartek granych pojedynczo na konkretnego zawodnika. Zreszta Unibet znany jest z tego, ze lubi sobie rozliczyc rozne dziwne i niejasne zaklady wg wlasnego widzimisie.
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Nie dostal kartki poza boiskiem tylko w trakcie meczu. Wszystkie kartki po gwizdku konczacym mecz nie sa brane pod uwage. Te kartki, ktore zostaly pokazane tuz po gwizdku konczacym 1 polowe normalnie sa liczone. Jesli chcieliby Glik dostal kartke po gwizdku konczacym 1 polowe to normalnie powinnien buk rozliczyc typ jako wygrany. Dlaczego? A no dlatego, ze ten sam buk pokazywal u siebie w statach normalnie te kartki dla Glika i Maguirea i chyba nawet oferowal bety na kartki (co do tego drugiego nie jestem na 100% pewien) w ktorych normalnie byly wliczone te kartki i linie meczowe na druga polowe odpowiednio zaaktualizowane. Tak sie akurat sklada, ze mialem ten mecz na oku i w Betsson, bet365, Bet2u, Betinia, ZigZagSport, Dafabet, 1xbet, STS normalnie byly linie kartkowe na druga polowe zaaktualizowane o pokazane kartki dla Glika i Maguirea. Nie mozesz wliczac kartek tych zawodnikow do ogolnej linii i jednoczesnie nie zaliczac tych kartek granych pojedynczo na konkretnego zawodnika. Zreszta Unibet znany jest z tego, ze lubi sobie rozliczyc rozne dziwne i niejasne zaklady wg wlasnego widzimisie.
Dokładnie tak samo uważam, polski chat powiedział, że nie mam racji, to spróbowałem z angielskim i czekam na odpowiedź
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Czemu nie da sie zagrac takiego akumulatora?

1637978535083.png

Jak te dwa mecze na poczatku sie nie zaczely tez sie nie dalo

Widac łebek scisniety maja

Hu im w D oby nie weszlo
 
G 0

gubernator_nh

Gość
w czwartek wpłaciłem ok godz. 19 do unibet 900 zł kartą. Do tej pory nie mam kasy na koncie gracza.

dodam, że nigdy z tym problemu nie było i kasa od razu była na koncie gracza, jednak już w tygodniu jak wpłacałem jakąś stówkę to już był dziwny sygnał niepokojący, bo wpłata była po ok 10 minutach. Dziś testowo wpłaciłem 40 zł i od razu kasa była na koncie gracza więc może wróciło do normy.

Natomiast to 900 zł zaginęło. Chcieli potwierdzenie przelewu to im wysłałem. Wyjaśniają z pośrednikiem. Natomiast piszę o tym tutja, bo długo to trwa. W meilach ich już gnoję, bo mnie wnerwiają i niby sprawie nadali priorytet. Bank mówi, że kasa wyszła poprawnie z mojego konta. Użeranie się i niepotrzebne nerwy.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Przez setki czy tysiące wpłat miałem rzeczywiście tak w Unim, że dwie czy trzy nie zostały zaksięgowane natychmiastowo i też musiałem im coś tam powysyłać, ale zawsze to ale zawsze po 1-2 dniach dodawali w końcu kasę. Często dostawałem od nich jakiś bonus lub nawet zegarek jak coś było nie tak, więc uważam że błędy zdarzają się każdemu, ale mało kto jak Uni potrafił je załatwiać. Przynajmniej z mojego doświadczenia.
 
G 3,3K

general1973

Użytkownik
Nie wiem co w tym Uni sie dzieje,ale oferta live i pre jest mega uboga.Głownie mi chodzi o kosza ale widzę,że i inne rynki też bez szału.
Na live 5 zdarzeń w kosza,gdzie u konkurencji jest po kiladziesiąt.
Czas się przenosić.
 
Do góry Bottom