>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Psychol32 to jest minus tego portfela. Ale jak chcesz mieć wszystko za free to wyrabiasz sobie kartę i płacisz kartą wtedy nie masz żadnych opłat. Wypłata na konto lub kartą w bankomacie 2%
A nie da się tego limitu wypłat dziennych 300zł obejść poprzez wypłatę np. w żabce? Wiadomo, że wtedy coś musisz kupić, ale kupujesz lizaka za 1zł i płacisz kartą z opcją wypłaty i wypłacasz max 300zł. Wtedy system widzi to jako wypłatę, czy po prostu płatność kartą na sumę 300zł w żabce? 🤔
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
No ale przy platnosciach karta eco tez nie ma chyba oplat. Mam konto gold i nie zauwazylem zeby pobierali jakies oplaty za transakcje w sklepach. A jak biora to grosze ktorych nie widac.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Muszę się skontaktować z supportem Unibetu. Mam pisać po angielsku czy mogę po Polsku. Ktoś miał z nimi jakieś doświadczenia?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Wczoraj zagrałem mecz w siatę Czechy - Słowacja na DW 3:2 i 2:3. Przy każdej opcji miałem do wygrania po kilkanaście tysięcy. Przy 2:1 dla Czeszek i prowadzeniu Słowaczek w 4 secie skontrowałem na 3:1 dla Czeszek by nie być stratnym. Jak się okazało mecz zakończył się wynikiem 2:2 bo były ugadane na 4 sety. Wszystkie kupony rozliczyli mi jako przegrane i nie chcą zwrócić kasy (suma stawek na DW to 2500).
 
Ostatnia edycja:
waska 131

waska

Użytkownik
Wczoraj zagrałem mecz w siatę Czechy - Słowacja na DW 3:2 i 2:3. Przy każdej opcji miałem do wygrania po kilkanaście tysięcy. Przy 2:1 dla Czeszek i prowadzeniu Słowaczek w 4 secie skontrowałem na 3:1 dla Czeszek by nie być stratnym. Jak się okazało mecz zakończył się wynikiem 2:2 bo były ugadane na 4 sety. Wszystkie kupony rozliczyli mi jako przegrane i nie chcą zwrócić kasy (suma stawek na DW to 2500).
Ale jaja to jak wiedzieli ze będą tylko 4 sety to powinni nie przyjąć Ci zakładów i je odrazu anulować albo wogole zdjąć
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Wczoraj zagrałem mecz w siatę Czechy - Słowacja na DW 3:2 i 2:3. Przy każdej opcji miałem do wygrania po kilkanaście tysięcy. Przy 2:1 dla Czeszek i prowadzeniu Słowaczek w 4 secie skontrowałem na 3:1 dla Czeszek by nie być stratnym. Jak się okazało mecz zakończył się wynikiem 2:2 bo były ugadane na 4 sety. Wszystkie kupony rozliczyli mi jako przegrane i nie chcą zwrócić kasy (suma stawek na DW to 2500).
Kij ma zawsze dwa konce. Z drugiej strony nie raz jest tak, ze gram mecz towarzyski. I juz dzien przed meczem wiem, ze bedzie grane 2x60min. A kursy na overy sa normalnie. Buki w dniu meczu dowiaduja sie ze bedzie grane 2x60 i automatycznie obnizaja kursy na overy. Ale zaklad ktory postawilem rozliczaja normalnie. A tez mogli by anulowac.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Z ziemba Ty już kilka razy pokazałeś że jesteś kombinatorem więc nie sprowadzaj innych do swojego poziomu. Ja regularnie gram live siatkę na dokładne wyniki 3:2 i 2:3 gdy któraś z drużyn prowadzi 2:0 w setach i mam podstawy twierdzić że mecz nie skończy się 3:0 Czasami zagram 3:1 na odzyskanie wkładu, ewentualnie tak jak wczoraj przy prowadzeniu w 4 secie Słowaczek i 2:1 w setach dla Czeszek dam solidną kontrę na 3:1 by być do przodu. Na te 3:2 kursy przeważnie są ok 10.00, a jak prowadzi 2:0 faworyt to przykładowo na Słowację było 21.00

Żeby nie było to przed chwilą po kilku meilach zrobili zwrot stawek bo zrozumieli że zrobili błąd przy wystawianiu zakładu. Pozostała tylko złość że podpuścili mnie tym meczem i wiedząc że spora kwota zasili moje konto część tych pieniędzy zainwestowałem w inny mecz który okazał się przegranym.
 
Ostatnia edycja:
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Jakim kombinatorem? Jakiego poziomu? O czym Ty piszesz? To, ze eco zamyka mi konto za to, ze wplacam 100zl ktore komus zaraz przelewam to jest kombinowanie wedlug Ciebie? Tak jak pisalem kij ma dwa konce. Ty tracisz bo stawiasz cos o czym do konca nie masz pojecia a inny wlasnie na tym wygrywa bo sie interesuje i wie wiecej niz bukmacherzy i tacy gracze jak Ty.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Jakim kombinatorem? Jakiego poziomu? O czym Ty piszesz? To, ze eco zamyka mi konto za to, ze wplacam 100zl ktore komus zaraz przelewam to jest kombinowanie wedlug Ciebie? Tak jak pisalem kij ma dwa konce. Ty tracisz bo stawiasz cos o czym do konca nie masz pojecia a inny wlasnie na tym wygrywa bo sie interesuje i wie wiecej niz bukmacherzy i tacy gracze jak Ty.
No tak w tym przypadku wygrał ten który postawił DW 2:2 mimo że nie było możliwości czegoś takiego zagrać.
 
L 2,4K

lolekpolek

Użytkownik
No tak w tym przypadku wygrał ten który postawił DW 2:2 mimo że nie było możliwości czegoś takiego zagrać.
Akurat w tym przypadku nie ma co winić buka. Chciałeś wyruchac buka a on wyruchał Ciebie. On wiedzial Ty nie ze bedzie tylko 4 sety a na kazdym buku pisze ze punkty i wsio tam jest orientacyjne. 1:0 dla buka i tyle
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Akurat w tym przypadku nie ma co winić buka. Chciałeś wyruchac buka a on wyruchał Ciebie. On wiedzial Ty nie ze bedzie tylko 4 sety a na kazdym buku pisze ze punkty i wsio tam jest orientacyjne. 1:0 dla buka i tyle
Ty sobie jaja robisz? :) przeciez ten zaklad byl niezgodny z warunkami licencyjnymi, ktore otrzymal bukmacher... kurs moglby byc milion 500 sto 900 i tak by nie weszlo... nie bylo fizycznej mozliwosci aby ten zaklad wszedl... bukmacher wystawil kursy na zdarzenie, ktore nie moglo miec miejsca co jest niezgodne z licencja jaka otrzymal... Bukmacher nie zrobil mu łaski, ze dal zwrot... bukmacher dostalby po dupie przy kazdym odwolaniu do instytucji nadzorujacej...
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Akurat w tym przypadku nie ma co winić buka. Chciałeś wyruchac buka a on wyruchał Ciebie. On wiedzial Ty nie ze bedzie tylko 4 sety a na kazdym buku pisze ze punkty i wsio tam jest orientacyjne. 1:0 dla buka i tyle
Chłopie nie męcz dupy i zamilcz bo robisz z siebie po prostu parodystę.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Akurat w tym przypadku nie ma co winić buka. Chciałeś wyruchac buka a on wyruchał Ciebie. On wiedzial Ty nie ze bedzie tylko 4 sety a na kazdym buku pisze ze punkty i wsio tam jest orientacyjne. 1:0 dla buka i tyle
Jeżeli on wiedział że będą 4 sety to wystawił błędną ofertę bo jak przy 4 setach można dać do zagrania DW 3:2? Poza tym nie będę gadał kto kogo wydymał bo zrobili mi zwrot nawet za kontrę na DW 3:1 mimo że taki wynik był możliwy. Wystawili złą ofertę na DW i przyznali się do błędu zwracając wkład.
 
Do góry Bottom