>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Cchecie uniknac limitow nie dajcie im wiedziec ze jestescie z PL wyglada na to ze rodacy maja opiekunow skoro sa takie praktyki jak opisujecie

Rejestracja w cywilizowanych krajach i nie widzialem zeby to bylo dla nich problemem jak np wygralem 2500 funtow w weekend
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Cchecie uniknac limitow nie dajcie im wiedziec ze jestescie z PL wyglada na to ze rodacy maja opiekunow skoro sa takie praktyki jak opisujecie

Rejestracja w cywilizowanych krajach i nie widzialem zeby to bylo dla nich problemem jak np wygralem 2500 funtow w weekend
Limity zaleza od wielu rzeczy. Osobiscie uwazam, ze najwiekszy wplyw na limity ma to, gdzie zalozyles konto. Nie bede sie rozpisywal co i jak ale to ma moim zdaniem najwiekszy wplyw. Poprostu "ludzie" nie moga pozwolic zebys wygrywal. Drugi powod limitow to jest to co obstawiasz. Buk widzac, ze grasz Pingponga, 2lige z Nikaraguii czy tak jak przed chwila zagralem siatke kobiet z Brazylii po kursie 1 10 widzi, ze nie jestes typowym januszem jak 90% grajacych i mozesz byc dla niego zagrozeniem. I czesto nawet jak jestem na minusie czy niewielkim plusie to i tak dostaje prewencyjnie limit. Przerabialem to na grupie betsona, grupie 1xbet, grupie bwin, unibecie czy Lsbecie. To sa dwa glowne powody limitow. A to, ze jestes z Polski mysle, ze ma marginalny wplyw na limity. Ale to nie temat na takie dyskusje😉
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Taka sytuacja - zagrałem overa na strzały w meczu Frankfurtu ze Stuttgartem. Na oficjalnej stronie mamy 18 - 9 w strzałach. W Unibecie korzystają ze statystyk z Opta. Staty praktycznie zawsze się pokrywały, a tu nagle w rozliczeniu mam 12-7 w strzałach. Piszę do nich, a oni przysyłają mi w mailu jakiś raport. Ewidentnie widać, że to jakaś pomyłka, bo liczba strzałów nie może się różnić aż o 8. Miał ktoś taką sytuację i wie co można z tym zrobić? Przecież opieranie sie na tym fałszywym raporcie to jawne oszustwo. Poza tym przestrzegam na granie tam jakichkolwiek zakładów na statystyki. To jeden wielki wałek, skoro nie liczą się oficjalne dane. image-2021-09-12-19-34-44-135.png
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Taka sytuacja - zagrałem overa na strzały w meczu Frankfurtu ze Stuttgartem. Na oficjalnej stronie mamy 18 - 9 w strzałach. W Unibecie korzystają ze statystyk z Opta. Staty praktycznie zawsze się pokrywały, a tu nagle w rozliczeniu mam 12-7 w strzałach. Piszę do nich, a oni przysyłają mi w mailu jakiś raport. Ewidentnie widać, że to jakaś pomyłka, bo liczba strzałów nie może się różnić aż o 8. Miał ktoś taką sytuację i wie co można z tym zrobić? Przecież opieranie sie na tym fałszywym raporcie to jawne oszustwo. Poza tym przestrzegam na granie tam jakichkolwiek zakładów na statystyki. To jeden wielki wałek, skoro nie liczą się oficjalne dane. Pokaż załącznik 11469
Kazdy buk rozlicza to po swojemu. Moj pokazuje strzaly 8-4😁 wiec tez ma sie to nijak do oficjalnej strony. Chyba, ze Ty tam cos zle patrzysz. Ale ogolnie to nie rozumiem takich osob jak Ty. To przeciez tylko jeden kupon. Olej to. Jak umiesz grac to zaraz to sobie odbijesz. A jak nie to i tak wszystko oddasz bukowi.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Kazdy buk rozlicza to po swojemu. Moj pokazuje strzaly 8-4😁 wiec tez ma sie to nijak do oficjalnej strony. Chyba, ze Ty tam cos zle patrzysz. Ale ogolnie to nie rozumiem takich osob jak Ty. To przeciez tylko jeden kupon. Olej to. Jak umiesz grac to zaraz to sobie odbijesz. A jak nie to i tak wszystko oddasz bukowi.
Kto by się spodziewał że napiszesz coś takiego... Zmień płytę chłopie, bo jesteś nudny...
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Kazdy buk rozlicza to po swojemu. Moj pokazuje strzaly 8-4😁 wiec tez ma sie to nijak do oficjalnej strony. Chyba, ze Ty tam cos zle patrzysz. Ale ogolnie to nie rozumiem takich osob jak Ty. To przeciez tylko jeden kupon. Olej to. Jak umiesz grac to zaraz to sobie odbijesz. A jak nie to i tak wszystko oddasz bukowi.
Chłopie jaja sobie robisz? Buk Cię dyma a Ty to olewasz? Brawo. Z takim podejściem na pewno dorobiłeś się milionów. Po drugie jak można "coś tam źle patrzeć"? Strzały to strzały. Nawet największy debil domyśli się, że ten raport to wałek. Powtarzam, że w poprzednich przypadkach ich rozliczenia pokrywały się praktycznie w 100% z oficjalką. Czasem była różnica maksymalnie 1 strzału. A tu aż 8. Jak masz dawać takie rady to w ogóle się nie odzywaj.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Kto by się spodziewał że napiszesz coś takiego... Zmień płytę chłopie, bo jesteś nudny...
Nudne to jest sluchanie tego placzu jakie to buki sa niedobre i zle. Uda sie wygrac takiemu placzkowi cos raz na miesiac, buk go oszuka i potem placz i lament. Nauczcie sie grac to i plakac przestaniecie.
Post automatycznie złączony:

Chłopie jaja sobie robisz? Buk Cię dyma a Ty to olewasz? Brawo. Z takim podejściem na pewno dorobiłeś się milionów. Po drugie jak można "coś tam źle patrzeć"? Strzały to strzały. Nawet największy debil domyśli się, że ten raport to wałek. Powtarzam, że w poprzednich przypadkach ich rozliczenia pokrywały się praktycznie w 100% z oficjalką. Czasem była różnica maksymalnie 1 strzału. A tu aż 8. Jak masz dawać takie rady to w ogóle się nie odzywaj.
Juz Ci pisalem. Sprawdzalem na swoim buku i tez pokazuje zupelnie inne statystyki niz piszesz. W takim razie wszystkie buki dymaja? A to ze buki dymaja co jakis czas to jest normalna rzecz i nie wiem o co tu robic lament. Odegrasz sie dzisiaj czy jutro i wszystko.
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Nudne to jest sluchanie tego placzu jakie to buki sa niedobre i zle. Uda sie wygrac takiemu placzkowi cos raz na miesiac, buk go oszuka i potem placz i lament. Nauczcie sie grac to i plakac przestaniecie.
Post automatycznie złączony:


Juz Ci pisalem. Sprawdzalem na swoim buku i tez pokazuje zupelnie inne statystyki niz piszesz. W takim razie wszystkie buki dymaja? A to ze buki dymaja co jakis czas to jest normalna rzecz i nie wiem o co tu robic lament. Odegrasz sie dzisiaj czy jutro i wszystko.
Ale Ty jesteś nierozumny... fajne spojrzenie na świat.

Ktoś Cię oszuka ale jest ok, bo jutro się odegrasz.

Rozumiem, że jak ktoś Cię okradnie, to jest spoko bo jutro ty kogoś okradniesz i będziesz na zero a może nawet na plus.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Ale Ty jesteś nierozumny... fajne spojrzenie na świat.

Ktoś Cię oszuka ale jest ok, bo jutro się odegrasz.

Rozumiem, że jak ktoś Cię okradnie, to jest spoko bo jutro ty kogoś okradniesz i będziesz na zero a może nawet na plus.
Janek, no ale co z tym zrobisz? Gramy u niegalnych bukow i godzimy sie na ich warunki. Mnie tez nie raz buk oszukal no i co? Mam plakac po forach? I w czym to pomoze? Moge sobie pobluznic pod nosem i tyle. Dobrze wiem, ze nic wiecej sie z tym nie zrobi. Jak ktos ma z tym problem to niech sobie gra u Pl legalnych buow i wtedy bedzie takie sytuacje sobje reklamowal. Ale jak grasz u buka nielegalnego to wogole nie ma tematu. Poza tym u mnie tez pokazuje zupelnie inne statystyki niz te o ktorych mowi autor tematu wiec moze warto sprswdzic czy dane zrodlo sie nie pomylilo a nie obrazac sie jak male dziecko.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
statystyki u bukmachera sa tylko w celach informacyjnych. Rownie dobrze moze pokazywac, ze bylo 0-0 w strzalach a wynik bramkowy. Taki marathonbet ma statystyki strzalow, ktore nijak maja sie do rzeczywistosci.
ci. Inna kwestia jerst regulamin bukmachera, ktory mowi skad bierze statystyki na podstawie ktorych rozlicza zdarzenia. Statystyki u bukmachera nie sa zadnym zrodlem na podstawie ktorych rozlicza wynik, nawet buki maja taka notke napisana. Przeciez statystyki od buka to jest to co gosc siedzacy na meczu kliknie w apce a nie jakis punkt odniesienia, ktory jest oficjalnym zrodlem informacji.
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Janek, no ale co z tym zrobisz? Gramy u niegalnych bukow i godzimy sie na ich warunki. Mnie tez nie raz buk oszukal no i co? Mam plakac po forach? I w czym to pomoze? Moge sobie pobluznic pod nosem i tyle. Dobrze wiem, ze nic wiecej sie z tym nie zrobi. Jak ktos ma z tym problem to niech sobie gra u Pl legalnych buow i wtedy bedzie takie sytuacje sobje reklamowal. Ale jak grasz u buka nielegalnego to wogole nie ma tematu. Poza tym u mnie tez pokazuje zupelnie inne statystyki niz te o ktorych mowi autor tematu wiec moze warto sprswdzic czy dane zrodlo sie nie pomylilo a nie obrazac sie jak male dziecko.
Po pierwsze to nie płaczę, tylko pytam czy ktoś miał podobnie i czy można coś z tym zrobić. Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i ogólnie z logicznym myśleniem. Oficjalne źródło się pomyliło? O 8 strzałów? Oglądałem ten mecz. Na dowód tego, że ten raport to wałek, masz w tej karcie, że Kostic oddał 1 strzał. Tylko, że Kostic strzelił gola i strzelił z rzutu wolnego z 18 metrów w mur. Już masz dowód, że ten raport to pomyłka. Jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to się nie odzywaj i nie zaśmiecaj tematu. Jak lubisz być dymany przez buki to zachowaj to dla siebie.

Tak na przyszłość, nie grajcie tam tego typu zdarzeń, bo jak widać mogą Was oszukać bez żadnych konsekwencji.
 
Ostatnia edycja:
W 418

waniu1992

Użytkownik
Po pierwsze to nie płaczę, tylko pytam czy ktoś miał podobnie i czy można coś z tym zrobić. Widzę, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i ogólnie z logicznym myśleniem. Oficjalne źródło się pomyliło? O 8 strzałów? Oglądałem ten mecz. Na dowód tego, że ten raport to wałek, masz w tej karcie, że Kostic oddał 1 strzał. Tylko, że Kostic strzelił gola i strzelił z rzutu wolnego z 18 metrów w mur. Już masz dowód, że ten raport to pomyłka. Jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to się nie odzywaj i nie zaśmiecaj tematu. Jak lubisz być dymany przez buki to zachowaj to dla siebie.

Tak na przyszłość, nie grajcie tam tego typu zdarzeń, bo jak widać mogą Was oszukać bez żadnych konsekwencji.

Niestety nie zrobisz z tym kompletnie nic. Jest jakaś szansa że sami z siebie zmienia po konsultacjach na górze. Grałem takie magiczne zakłady w wielu bukach po ilość wybić bramkarzy po ilość autów strzałów fauli itp. Niestety każdy buk w regulaminie ma podane źródła z których korzysta i tylko i wyłącznie według tych stron oni weryfikują zakłady . naprawdę niekiedy różnice były podwójne nie tylko takie i rozliczali wg swoich źródeł nie patrzac jak było oficjalnie . Te oficjalne strony także podają błędne raporty niekiedy .
Radzę nie grać takich betów bo nie dość że loteria jest sam bet a druga loteria jakie dane poda dane źródło .

edit.
Jeśli chodzi o strzały np celne jeden buk zalicza tylko te lecące w światło bramki drugi zaś wystarczy że bramkarz interweniuje też miałem kiedyś z tym problem i też chodziło o sporą sumę nic nie ugrałem.
Teraz opowiem wam zabawna historię która niestety też mnie sporo kosztowała.
Miałem net typu xx wybić bramkarza . brakowało 1 wybicia do overka i ostatnia minuta meczu bramkarz miał już kartkę za opóźnianie gry noi do wybicia z piątki podszedł zawodnik z pola noi buk nie. zaliczył bo wybicie musi być przez bramkarza xd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Niestety nie zrobisz z tym kompletnie nic. Jest jakaś szansa że sami z siebie zmienia po konsultacjach na górze. Grałem takie magiczne zakłady w wielu bukach po ilość wybić bramkarzy po ilość autów strzałów fauli itp. Niestety każdy buk w regulaminie ma podane źródła z których korzysta i tylko i wyłącznie według tych stron oni weryfikują zakłady . naprawdę niekiedy różnice były podwójne nie tylko takie i rozliczali wg swoich źródeł nie patrzac jak było oficjalnie . Te oficjalne strony także podają błędne raporty niekiedy .
Radzę nie grać takich betów bo nie dość że loteria jest sam bet a druga loteria jakie dane poda dane źródło .

edit.
Jeśli chodzi o strzały np celne jeden buk zalicza tylko te lecące w światło bramki drugi zaś wystarczy że bramkarz interweniuje też miałem kiedyś z tym problem i też chodziło o sporą sumę nic nie ugrałem.
Teraz opowiem wam zabawna historię która niestety też mnie sporo kosztowała.
Miałem net typu xx wybić bramkarza . brakowało 1 wybicia do overka i ostatnia minuta meczu bramkarz miał już kartkę za opóźnianie gry noi do wybicia z piątki podszedł zawodnik z pola noi buk nie. zaliczył bo wybicie musi być przez bramkarza xd.
Siedzę w tym temacie od długiego czasu i szczerze powiem, że da się zarobić na strzałach, trochę rzadziej na faulach. Co do źródeł, to zgadzam się, dlatego trzeba grać u buków, które akceptują oficjalne źródła. Wiele buków wycofało z oferty strzały celne w Serie A, bo tam liczą też słupki i poprzeczki i często nawet strzały zablokowane. Żeby było śmieszniej to niedawno w ogóle nie podawali strzałów zablokowanych do ogólnych statystyk strzałów. Wystarczy spojrzeć na pierwszy lepszy mecz sprzed 2 sezonów i widać, że praktycznie nigdy nie było 20 uderzeń. Taki Betfan np. zmienił źródło rozliczania z oficjalnej strony Serie A na ESPN. Unibet parę miesięcy temu tez brał dane ze stron oficjalnych, ale ostatnio zmienili na dane Opta.
Przechodząc do sedna, mam już na koncie zapewne 20-30 meczów zagranych na liczbę strzałów przy nowym dostawcy statystyk i w każdym przypadku różnica wynosiła maksymalnie 1 - 2 strzały. Tutaj mamy 8. Dlatego nauczony doświadczeniem ufałem, że te statystyki są prowadzone rzetelnie. W sumie to zapewne nadal będą, a to była zwykła pomyłka, bo ktoś nie uwzględnił niektórych ewidentnych strzałów, co pokazuje przykład strzału z wolnego Kostica.

e: Gdzieś w necie widziałem inny podział na strzały i tam były uderzenia po stałych fragmentach. Było ich 7, a ogólna liczba wyniosła 26, rzut wolny Kostica nie zaliczony, więc chyba wiem, gdzie leży pomyłka ;)
 
M 94K

michalkin

Użytkownik
Taka sytuacja - zagrałem overa na strzały w meczu Frankfurtu ze Stuttgartem. Na oficjalnej stronie mamy 18 - 9 w strzałach. W Unibecie korzystają ze statystyk z Opta. Staty praktycznie zawsze się pokrywały, a tu nagle w rozliczeniu mam 12-7 w strzałach. Piszę do nich, a oni przysyłają mi w mailu jakiś raport. Ewidentnie widać, że to jakaś pomyłka, bo liczba strzałów nie może się różnić aż o 8. Miał ktoś taką sytuację i wie co można z tym zrobić? Przecież opieranie sie na tym fałszywym raporcie to jawne oszustwo. Poza tym przestrzegam na granie tam jakichkolwiek zakładów na statystyki. To jeden wielki wałek, skoro nie liczą się oficjalne dane. Pokaż załącznik 11469
Może pokażesz swój kupon i jaki tam umieściłeś typ.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
mówię zaraz po zakończeniu meczu nawet grubo po xx. godzinach staty nie są aktualne nawet na oficjalnych buk rozlicza Zara jak widzi że mecz ft . Dlatego pisz do nich i będzie korekta skoro zaktualizowali te strzały
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Do góry Bottom