>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#43 ⚽ Niemcy Bundestliga, Francja Ligue 1

W piątkowy wieczór zaczynamy kolejki europejskich lig. Nie ma za wiele spotkań i nie chciałem raczej nic obstawiać, ale po krótkiej symulacji i zastanowieniu się w oko wpadł mi bardzo miły bet.

Marsylia - Reims
Marsylia rzecz oczywista, że gdy gra u siebie to w większości spotkań przejmuje kontrolę nad meczem i mozolnie dąży do strzelenia bramki, kiedy im się to uda wtedy jeszcze bardziej zaczyna kontrolować spotkanie i grać na 0 z tyłu. Spotkania Marsylczyków na własnym obiekcie w tym sezonie najczęściej kończą się wynikami oscylującymi w okolicach 2:0 ewentualnie 2:1. Owszem są pojedyńcze spotkania, w których pada więcej bramek ale dzieje się to na prawdę rzadko. O gościach zbyt wiele nie wiem, ale wystarczy mi to, że oglądałem kilka meczy z ligi Francuskiej i wiem, że ciężko w tej lidze o mecze z dużą ilością bramek. Dziś wypatrzyłem bardzo ciekawy zakład z jeszcze ciekawszym kursem i stawiam.

Wynik meczu: Under 3,5 1,48 2:2 niestety zanosiło się na 2:1 jak zawsze, ale oczywiście musieli strzelić na 2:2 ????

Borussia Dortmund - Mainz
Jeszcze lepszą perełkę wynalazłem w Niemczech gdzie na własnym obiekcie Borussia Dortmunt zmierzy się z Mainz. Jak gra Borussia w tym sezonie wszyscy wiemy. W oczy rzuca się najbardziej fatalna gra w obronie. Dortmundczycy tracą bramki w głupi sposób itd. dużo by tutaj opowiadać.
Mainz to drużyna według mnie dość dobrze poukładana. Grają jak na swoje możliwości stabilnie. Potrafią remisować z naprawdę wymagającymi rywalami i to nie tylko u siebie, wystarczy zerknąć w h2h. Od razu rzucił mi się w oko zakład Mainz +2 po kursie 1,92 i może to jeszcze zagram, muszę się troszeczkę głębiej zastanowić. Do tego AKO dorzucam Mainz +3 po kursie 1,35.

Wynik meczu: Mainz +3 1,35✅ 4:2

AKO 2,00

Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 50 PLN

Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#45 ⚽ Niemcy Bundestliga
Bayer Leverkusen - Wolfsburg
Wynik meczu: over 2,5 1,65✅✅ Szybki zarobek 29 minut i over pokryty przez Wolfsburg ????

Dziś gram coś takiego za większą troszkę większą stawkę.
Spotykają się dwie nadzwyczaj ofensywne drużyny. Wiele ciekawosek jest opisanych w dziele Bundestliga jeśli chodzi o to spotkanie. Ja zbytnio nie mam czasu więc się dziś nie rozpisuję.
Stawka: 336 PLN
EW: 554,40 PLN✅✅✅✅
Edit: Tym zakładem odegrałem się za niezbyt udany tydzień. Od teraz gram mniej bo widzę że forsowanie tempa nie daje zysków.
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#46 ⚽ Włochy Serie A, Hiszpania La Liga
Palermo - Napoli
Palermo kontra Napoli to moim zdanie mecz, który powinien obfitować w bramki.
Palermo u siebie jest bardzo ciężkim rywalem dla każdego kto pojawia się na ich obiekcie. Przekonały się o tym takie zespoły jak Roma i Udinese. Palermo gra bardzo ciekawie z przodu i właśnie dla tego twierdze, że gospodarze powinni dziś pokusić się nawet o niespodziankę bo rzecz oczywista to Napoli jest tutaj faworytem, ale nie aż tak pewnym.
Jeśli chodzi o Napoli to od przegranego meczu z Juve na własnym stadionie Napoli wzięło się za siebie i wygrywają swoje spotkania czy to na wyjeździe czy to u siebie. Sześć meczy wygranych z rzędu to już coś znaczy i dziś o ich bramkę raczej jestem spokojny więc stawiam na BTTS w tym spotkaniu.
Wynik meczu: BTTS 1,62✅ 3:1
Malaga - Espanyol
Do ako dorzucam spotkanie wieczorne z La Liga gdzie Malaga na własnym stadionie podejmuje Espanyol.
W tym spotkaniu stawiam na bramkę dla gospodarzy, którzy u siebie są bardzo groźni. Malaga na własnym stadionie gra bardzo konkretnie i przede wszystkim do przodu. Przekonały się w tym sezonie o tym takie firmy jak Valencia, Villarreal, Barcelona oraz Reala Madryt, który wygrał ale po wielkich męczarniach. Bardzo ciekawy jest także zakład na wygraną Malagi, ale jest to ryzykowny typ moim zdaniem ponieważ Espanyol w tym sezonie także pokazał że grać w piłkę potrafi i także stawia swoim rywalom wysoko poprzeczkę. Stawiam więc na bramkę dla gospodarzy, która jak dla mnie musi paść.
Wynik meczu: Malaga over 0,5 1,28⛔ 0:2
AKO 2,07
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 51,75 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#48 ⚽ Włochy Serie A
Roma - Parma
Powrót do składu Romy takich graczy jak Gervinho , De Rossi, Dumbia i Manolas to duża dawka dobrej piłki wstrzyknięta w żyły Romy. Dodatkowo Powracający gracze będą chcieli pokazać, że z nimi Roma jest bardzo mocna i zaprezentują dziś swoje możliwości. Na pewno są poddenerwowani sytuacją gdzie pod ich nieobecność Roma traciła punkty seryjnie. Dziś zmierzą się na własnym obiekcie z ostatnią w tabeli Parmą, w której z dnia na dzień dzieje się coraz gorzej. Stawiam na over bramkowy gospodarzy.
Wynik meczu: Roma over 1,5 1,38⛔ 0:0 No proszę , kto by się tego spodziewał...
Torino - Cagliari
Do ako dorzucam mecz Torino z Cagliari. Gospodarze ewidentnie załapali dobry rytm i niezłą formę więc trzeba z tego skorzystać. Cztery spotkania wygrane z bardzo fajnymi wynikami. Dzisiejszy dodatkowy atut to oczywiście swój stadion na którym Torino gra solidnie i rzadko kiedy pozwala sobie na przegraną. Ja stawiam bezpiecznie Torino DNB.
Wynik meczu: Torino DNB 1,33 1:1
AKO 1,84
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 46 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#49 ⚽ Włochy Serie A
Genoa - Verona
Bez większej analizy gram jeszcze na Genoe, która prezentuje ostatnio dość dobrą piłkę i w starciu z mizerną Veroną grającą na wyjeździe powinna bezproblemowo załatwić sprawę na własną korzyść.
Wynik meczu: Genoa 1,90✅ 5:2
Stawka: 25 PLN
EW: 47,50 PLN✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#53 ???? NBA ALL-STARS LIVE
East All Stars - West All Stars
Wynik meczu: West All Stars -2,5 1,85✅ 158-163 trzeba było się troszeczkę odkuć i udało się ????
Stawka: 100 PLN
EW: 185 PLN✅✅✅
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#55 ⚽ Liga Mistrzów
Paris Saint-Germain - Chelsea
Spotkanie w Paryżu zapowiada się niezwykle ciekawie. Dużo mówi się o wielkich osłabieniach PSG i konflikcie między Zlatanem a Cavanim. Ja także sądzę że Chelsea teoretycznie powinna załatwić spokojnie PSG. Jednak jest jedno ale, Mou lubi grać swoje dziwne gierki i często źle na tym wychodzi. Scenariusz wydaje się być prosty dość szybkie 0:1 dla Londyńczyków i później czekanie na Paryżan. Tutaj może być pies pogrzebany bo bramkę można stracić zawsze nawet w 95minucie. Właśnie dla tego nie odważę się postawić na wygraną Chelsea choć jest to bardzo kusząca propozycja...
Ja stawiam na pewno na co najmniej jedną bramkę dla Londyńczyków. Szkoda, że nie będę mógł zobaczyć tego meczu, ale w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze, może zdążę na powtórki w nc+ ????
Wynik meczu: Chelsea over 0,5 1,42✅ 1:1
Szachtar Donieck - Bayern Monachium
Tutaj akurat muszę zgodzić się z większością i stwierdzić, że nie widzę dziś większych szans dla Szachtara. Owszem Bayern nie wszedł w ten nowy rok zbyt dobrze, ale wydaje mi się, że już zdążyli załapać rytm i bez większych problemów wygrają dziś swój mecz w Lwowie. Szahtar bez stadionu, pewnie też bez kibiców wszyscy wiemy co dzieje się na Ukrainie, no i to o czym wszyscy już wspominają Szachtar dawno już nie grał meczu o stawkę, a tutaj od razu Bayern...
Wynik meczu: Bayern Monachium 1,350:0 Już na Bayenr raczej nie postawie ????
AKO 1,92
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 48 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#56 ⚽ Liga Mistrzów

Paris Saint-Germain - Chelsea
Wynik meczu: Under 9,5 Rzutów rożnych w meczu✅✅ 8 Rożnych

Gram jeszcze coś takiego. Po szybkim przeanalizowaniu kilku spotkań obu zespołów pod kątem zdobywanych rzutów rożnych ten bet wygląda bardzo zachęcająco.

Stawka: 19,51 PLN
EW: 37,07 PLN✅✅✅

Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#57: :hokej: NHL
Gram dziś Chellengera
Carolina Hurricanes - New York Islanders
Wynik meczu: Carolina Hurricanes 2,00
Stawka: 25 PLN
EW: 50 PLN

#58 :hokej: NHL
Pittsburgh Penguins - Washington Capitals
Wynik meczu: Pittsburgh Penguins 1,60
+
St Louis Blues - Dallas Stars
Wyniki meczu: St Louis Blues 1,43
AKO 2,29
Stawka: 25 PLN
EW: 57,25 PLN
Edit: To był błąd, koniec stawiania po pijaku ????
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#59 ⚽ Liga Mistrzów
FC Basel - Porto
Dziś jedyny racjonalny pomysł jaki przychodzi mi do głowy to pogranie w stronę FC Basel. Mecz w Bazylei i od razu trzeba wspomnieć o tym jak mocnym zespołem na własnym podwórku jest Basel. W fazie grupowej wygrali u siebie prawie wszystko mówię prawie bo przegrali 0:1 z Realem Madryt, który w tamtym okresie był na kosmicznym poziomie i niszczył wszystko na swojej drodze, a w Bazylei się męczył.
Zespół gospodarzy już od jakichś trzech sezonów robi na mnie wielkie wrażenie, zawsze gdy słyszę FC Basel to od razu przypominam sobie spotkania FC Basel z Chelsea, kto oglądał ten wie o co mi chodzi. Basel z sezonu na sezon staje się co raz solidniejszą marką w europie. Nie zdziwi mnie gdy to właśnie drużyna z Bazylei awansuje do następnej rundy kosztem Porto.
Wynik meczu: FC Basel lub Remis 1,65✅✅

Stawka: 37 PLN
EW: 61 PLN✅✅
Co do drugiego spotkania to wstrzymuję się od typowania ponieważ Real z ostatnich spotkań nie bardzo mnie przekonuje i wczoraj na podobnym typie się przejechałem. Bayern także teoretycznie miał sobie poradzić bezproblemowo, a wyszło jak wyszło. Dziś w spotkaniu Shalke - Real może być podobny scenariusz. Jak już to może coś puszczę na LIVE.
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#62 ⚽ Liga Europejska
Wolfsburg - Sporting L.
Wolfsburg ostatnio zachwyca formą. Wygrywają swoje mecze z imponującymi dorobkami bramkowymi. Graja piłkę otwartą, ofensywną, szybką i co za tym idzie przyjemną dla oka. Taki styl gry ciągnie za sobą także złe aspekty czyli tracone bramki. Gospodarze mają kim straszyć ich gwiazdy są w formie co pokazują w każdym kolejnym spotkaniu. Do ekipy dołączył bardzo mocny Schurrle, który także lubi strzelać. Za całość odpowiedzialny jest genialny Kevin De Bruyne, który jest motorem napędowym całej drużyny. Potrafi zrobić różnicę, podobnie jak Schurrle, który także z meczu na mecz powinien wskakiwać na jeszcze wyższy poziom. Drużyna gości to doświadczony zespół, od dawna w europejskich pucharach. Sporting to solidna marka na europejskim rynku i na pewno tanio skóry nie sprzedają. Dziś jednak wydaję mi się, że zadowolą się jedną bramką strzeloną na terenie przeciwnika, jeśli oczywiście podołają wyzwaniu. Dwie bramki dla Wolfsburga w takiej formie jak obecna to powinno być łatwe zadanie i tak właśnie typuję.
Wynik meczu: Wolfsburg over 1,5 1,58✅ 2:0
AaB Aalborg - Club Brugge
Do tego dorzucam Club Brugge lub remis za 1,25 do ako.
Goście to drużyna w moim odczuciu dużo lepsza i na pewno nie będą chcieli pozwolić sobie na przegraną na wyjeździe bo to może skomplikować ich sytuację. Wydaję mi się że plan minimum na to spotkanie to remis, a ja i tak przewiduję gładką wygraną gości. Warto dodać, że strzelać bramki na wyjazdach to oni potrafią i dziś z pewnością coś ukłują. Nie wydaje mi się żeby gospodarzy było stać na odpowiedź ale w razie czego typ 2 lub x jest idealny.
Wynik meczu: Club Brugge lub remis 1,25✅ 1:3
Stawka: 35 PLN
EW: 69,30 PLN✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#63 ⚽ Liga Europejska
Ajax - Legia Warszawa
No sorry, ale to są chyba jakieś żarty? Taki kurs na Ajax to prawdziwa okazja. Powiem krótko bo o zespole z Warszawy nie chcę się wypowiadać. Legia w starciu z zespołem, który jak równy z równym walczył w lidze mistrzów z takimi zespołami jak Barca czy PSG? Nie widzę dziś Legi w tym meczu, a kursy to bajka. Może przesadzam ale tak to według mnie wygląda.
Wynik meczu: Ajax over 1,5 2,15⛔ 1:0 Bardzo słaby Ajax w drugiej połowie, to jednak nie jest ta sama drużyna co na jesieni...
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 53,75 PLN
Betclic
 
Do góry Bottom