>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#64 :hokej: NHL

Dallas Stars - San Jose Sharks

Dziś upatruję zwycięstwa Sharks na wyjeździe. W ekipie gospodarzy zabraknie głównej gwiazdy i co za tym idzie motoru napędowego całego zespołu, a przede wszystkim najlepszego strzelca Tylera Seguina. Wszystko wskazuje na to, że goście powinni w tym spotkaniu ugrać pozytywny wynik, a przy absencji Seguina szanse te idą jeszcze bardziej w górę.

Wynik meczu: San Jose Sharks 1,90 (wliczając dogrywkę i rzuty karne)✅ 2:5

Stawka: 25 PLN
EW: 47,50 PLN✅✅

Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#65 ???? NBA
Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
Jutro bardzo duża dawka basketu w NBA. Wiele meczy, a ja jak na razie z kilku przeanalizowanych spotkań postanowiłem zagrać plusowy handicap na gospodarzy czyli Philadelphie 76-ers. Gra gospodarzy w tym sezonie nie wygląda imponująco, ale jak dało się zauważyć od jakiegoś czasu 76-ers notowali bardzo dobre wyniki. Ostatnie 10 spotkań to cztery zwycięstwa i sześć przegranych. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to jak Philadelphia gra na własnym terenie. Przyjezdni od jakiegoś czasu nie przyjeżdżają tutaj po łatwe punkty. 76-ers w ostatnich pięciu spotkaniach u siebie przegrali tylko raz i to z GSW, które miało bardzo ciężką przeprawę i wygrało pięcioma punktami. Warto dodać, że Pacers przegrali w Philadelphi na początku stycznia co prawda jednym punktem, ale nie chodzi mi tutaj o wygraną 76-ers tylko o to, że spotkanie było bardzo wyrównane i dziś spodziewam się podobnego scenariusza.
Oczywiście biorę tutaj także pod uwagę wczorajszy deadline, który może wydawać się nie zbyt dobry w wykonaniu Philadelphi.
Mimo wszystko wystawiona linia moim zdanie jest trochę za wysoko i myślę, że pogranie +8,5 dla 76-ers to dobry interes.
Wynik meczu: Philadelphia 76-ers +8,5 1,94⛔ 96-106 Bardzo nie wiele brakowało.
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 48,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#66 ???? NBA
Portland Trailblazers + Chicago Bulls AKO 2,00
Dziś gram jeszcze ako zaproponowane przez mojego ulubionego znawce forumowego czyli karmola. Szukałem długo jakiegoś meczu aby dorzucić go do ako z Portland, które od początku miałem na oku, nie umiałem jednak dopasować nic sensownego. Kombinowałem z Hawks, kombinowałem z Pelicans ale nie byłem do końca przekonany. Wiadomo jaka jest sytuacja, drużyn, nie są w rytmie meczowym po przerwie i na pewno trochę to potrwa zanim wróci odpowiednia skuteczność. Dziś jednak nie widzę innego rozwiązania jak wygrana Blazers. W swoich przemyśleniach całkowicie umknęła mi gdzieś ekipa z Chicago, która dziś mimo wszystko jest faworytem tego meczu. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało w praniu.
AKO 2,00 Dziś całkowicie nie trafione ako.
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#67 ???? NBA
Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Dużo już napisano na forum o tym spotkaniu, nie ma wiele co dodawać. Pozostaje mi tylko potwierdzić to, że Minnesota powinna wykorzystać dziś zamieszanie jakie jest w szeregach Suns. Grają na własnym parkiecie, mieli dużo czasu na odpoczynek więc nasuwa się pytanie kiedy jak nie dziś. Handicap także bardzo przyjemy więc warto spróbować.
Wynik meczu: Minnesota Timberwolves -1,5 1,88✅ 111-109 Na styk ????
Stawka: 25 PLN
EW: 47 PLN✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#68 ⚽ Anglia Premier League, Hiszpania La Liga
Crystal Palace - Arsenal
Wynik meczu: Over 1,5 1,30✅
Chelsea - Burnley
Wynik meczu: Chelsea 1,18⛔ 1:1 pfff
Atletico Madryt - Almeria
Wynik meczu: Atletico Madryt 1,18✅
Dziś gram ultra AKO. Stawiam na zdecydowanych faworytów oraz na over bramkowy w derbach Londynu.
Jeśli chodzi o mecz Crystal Palace - Arsenal to tutaj sprawa dla mnie jest prosta. Nie upatruję tutaj wygranej, którejś z drużyn bo wiemy, że Kanonierzy muszą mieć dobry dzień żeby wygrać, a takie mecze lubią właśnie przegrywać. Jedyne czego dziś możemy być pewni to, że padną bramki jak to zwykle bywa w spotkaniach Arsenalu. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że są to derby i w takich meczach nie raz działy się różne nieprzewidywalne rzeczy. Ja stawiam na skromny over 1,5 bramki choć spodziewam się dużo większej ilości bramek. Crystal Palace od momentu przejęcia władzy nad zespołem przez Alana Pardew, zaczęły grać o niebo lepiej i dziś liczę także na ich dobry występ. Rzecz jasna, że najbardziej liczę na Arsenal bo jak się dobrze postarają to oni sami pokryją ten over i to w krótkim czasie.
Do ako dorzucam mecz lidera angielskiej Premier League czyli Chelsea FC. The Blues grają dziś z Burnley zespołem zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli. Goście grają źle, co widać po samej tabeli. Oczywiście potrafili postawić się wielu zespołom, ale dziś nie wróżę im zbyt dobrze. Przyjeżdżają na Stamford Bridge gdzie nikomu nie jest łatwo. Gospodarze tuż po meczu w Lidze Mistrzów, po którym mogą czuć mały niedosyt bo przecież nie wygrali, a oni mają to we krwi. Nie będę opisywał jakie atuty posiada Chelsea bo po co to powtarzać co tydzień. Dziś widzę wysoką wygraną The Blues.
Ako uzupełnia typ na Atletico Madryt. Mecz na stadionie Atletico, do składu wracają kluczowi gracze. Mecz przeciwko słabemu średniakowi z Almerii. Atletico podrażnione porażką w ostatniej kolejce. Wydaje mi się, że tyle twardych i niepodważalnych faktów wystarczy aby zagrać na wygraną Atletico.
AKO 1,81
Stawka: 40 PLN⛔⛔
EW: 72,40 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#70 :hokej: NHL
Philadelphia Flyers - Nashville Predators
Wynik meczu: Nashville Predators 60&#39; 2,02⛔ 2:2
Stawka: 200 PLN⛔⛔
EW: 404 PLN
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#74 ⚽ Włochy Serie A
Napoli - Sassuolo
Wynik meczu: Oba zespoły strzelą bramkę 1,82⛔ 2:0

Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 45,50 PLN
Edit: Eh będzie dobrze jak wyjdę na leciutki plus w tym miesiącu... ale nie łamiemy się!
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#76 ⚽ Liga Mistrzów
Arsenal - Monaco
Wynik meczu: 2 lub 3 gole 1,95
✅
1:3

Ekipa z księstwa jest dla mnie zagadką ponieważ nie było mi pisane w ostatnim czasie oglądać żadnego spotkania z ich udziałem. Patrzę na to spotkanie z perspektywy Monaco, które przyjeżdża do faworyzowanego przez bukmacherów i nie tylko Arsenalu. Wszystko w porządku, na papierze Kanonierzy są drużyną o wiele lepszą. Dodatkowymi atutami Arsenalu może być to, że w Lidze Mistrzów grają co sezon. Są ograni w europie i przede wszystkim głodni Europejskiego sukcesu, na który wciąż czekają. Monaco to przede wszystkim solidna defensywa i zgrana ekipa. Defensywa defensywą, ale wiadomo, że bramka strzelona w Londynie była by na wagę złota dla gości, ponieważ nie wierzę w to, że Arsenal miałby dziś zremisować bezbramkowo bądź przegrać z Monaco. Arsenal ma kim straszyć i chyba zbędne będą wywody o tym jaką siłą rażenia w ataku dysponują Kanonierzy. Warto za to wspomnieć o tym, że Arsenal nie jest aż tak perfekcyjny w obronie.Wszystkie te fakty sprzyjają mojemu typowi. Dziś widzę w Londynie 3 lub minimum 2 bramki i tak właśnie stawiam.
Stawka: 25 PLN
EW: 48,80 PLN[
✅✅✅
Edit: Dobrze, że ten mecz wybrałem do oglądania. Niesamowite widowisko.
Bet365

#77 ⚽ Liga Mistrzów
Leverkusen - Atletico Madrid
Wynik meczu: 2 lub 3 gole 1,95
⛔
1:0

Leverkusen w nowym roku nie radzi sobie zbyt dobrze, trzeba to otwarcie przyznać. Dziś ekipa Bayernu według mnie zepnie się w 100% i postara się o wygraną, która postawiła by ich w dobrej sytuacji przed rewanżem. Jak to im wyjdzie? Wszystko się okaże to jest Liga Mistrzów. Wyjazd do Madrytu będzie dla nich bardzo ciężkim zadaniem i jeśli dziś nie postarają się o bramki to sprawa raczej będzie przesądzona. Scenariusz na dzisiejszy mecz jest taki, że Leverkusen przędzej czy później będzie musiało zaatakować większą ilością graczy, a co za tym idzie odkryć się. Atletico to niesamowicie ciężki przeciwnik, ubiegłoroczny finalista także będzie chciał już dziś zapewnić sobie &quot;spokój&quot; u siebie i postara się o bramkę, a jeśli dobrze pójdzie to nawet o wygraną. Niektórzy przewidują tutaj szachy i murowanie dostępu do bramek, ja widzę jednak bardzo realne szanse na bramki.
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 48,80 PLN
Edit: Wszystko według przewidywań, Leverkusen zagrało na 100%, szkoda że Atletico nie wystrzeliło...
Bet365​
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#78 ???? NBA
Minnesota Timberwolves - Washington Wizards
Wynik meczu: Minnesota Timberwolves -2 1,90
✅
Będzie krótko.
Wielki comeback Kevina Garnetta po pierwsze, coraz lepsza gra wolves po drugie, co raz gorsza gra w obronie wizzards po trzecie. Tak swoją drogą to jestem bardzo zaskoczony grą magików, a za razem zawiedzony. Dziś widzę wielką szansę dla gospodarzy i moim zdaniem warto spróbować.
Stawka: 25 PLN
EW: 47,72 PLN✅✅
Bet365​
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#79 ⚽ Liga Europejska
Fiorentina - Tottenham
Wynik meczu: 2 lub 3 gole 2,00
✅ 2:0 Pierwsza połowa zdecydowanie dla Tottenhamu, szkoda że nic nie wykorzystali było by ciekawiej. Wszystko jednak na plus dzięki Fiorentinie.
Dziś w oko wpadło mi to spotkanie. W Londynie 1:1 i dziś pora na rewanż w Italii.
W tym meczu widzę bramki ponieważ Tottenham raczej tanio skóry nie sprzedaje, dał tego przykład w ostatniej kolejce Premier League gdzie wyszarpał remis pewnym zwycięstwa graczom West Hamu. Goście z Londynu posiadają bardzo cennego zawodnika, którym jest świetnie spisujący się w tym sezonie napastnik Harry Kane. Dodatkowo bardzo groźny wykonawca stałych fragmentów gry Kristian Eriksen, który ostatnio zapisuje bardzo ważne trafienia na swoim koncie. W moim odczuciu Tottenham dziś nie odpuści i jestem przekonany, że bramka dla gości padnie, a wtedy mecz się otworzy. Pojawi się więcej miejsca na boisku bo Fiorentina także zacznie otwarciej atakować. Będzie to woda na młyn skrzydłowych obu drużyn. Fiorentina także potrafi napsuć krwi swoim rywalom o czym Tottenham przekonał się już w pierwszym meczu.
Przede wszystkim oczekuję dobrego widowiska jak wczoraj w przypadku Arsenalu z Monaco.
Stawka: 30 PLN
EW: 60 PLN✅✅
Bet365​
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#80 ???? NBA
Chicago Bulls - Minnesota Timberwolves
Wynik meczu: Minnesota Timberwolves +4,5 1,95
⛔ 96-89
Jutro bardzo bogata oferta w NBA. Dużo bardzo ciekawych spotkań, szkoda że nic nie obejrzę, ale trzeba rano wstać. Jutro na pewno obejrzę sobie NBA w nocy bo C+ pewnie coś pokarze.
Co do wybranego prze zemnie typu na jutro to stawiam tutaj na dobry mecz w wykonaniu gości z Minnesoty. Wielki powrót Garnetta na duży plus, dziś ekipa Wolves powinna dobrze wypaść w starciu z osłabionymi Bykami. W składzie gospodarzy zabraknie motoru napędowego zespołu Poul Gasol&#39;a oraz bardzo cennego Derricka Rose&#39;a. Nie przesadzam i nie mówię, że Minnesota zniszczy dziś Bulls bo zagrał bym czysty win. Jednakże widzę dziś wielką szansę dla gości, którzy są bardzo naładowani dobrą energią po powrocie swojej legendy. Bulls bez dwóch kluczowych zawodników według mnie nie podołają, jeśli wygrają to będzie to bardzo szczęśliwa wygrana więc handi +4,5 zdaje się być bardzo atrakcyjny.
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 48,80 PLN
Bet365​
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#81 ⚽ Anglia Premier League
Manchester United - Sunderland
Wynik meczu: United over 1,5 1,53✅
Burnley - Swansea
Wynik meczu: Swansea czyste konto - NIE 1,28
⛔
AKO 1,97
Stawka: 20 PLN⛔⛔
EW: 39,40 PLN
Bet365​
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#82 :hokej: NHL
Columbus Blue Jackets - NJ Devils
Wynik meczu: Columbus Blue Jackets 1,83
⛔ 0-2
Pograne trochę wcześniej.
Stawka: 20 PLN⛔⛔
EW: 36,60 PLN
Bet365​
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Statystyki luty

Ilość zagranych kuponów: 78
Ilość wygranych kuponów: 32
Ilość przegranych kuponów: 46
Zwroty: 1
Zainwestowane stawki: 3012,51 PLN
Stawki wygrane: 3003,44 PLN
Zysk/Strata: -0,30%

Do statystyk nie wliczam zakładów live. Od marca gram znacznie mniej i więcej przemyślanych typów. Wszystkim śledzącym temat serdecznie dziękuję i obiecuję poprawę ;]
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#1 ???? NBA
Miami Heat - Atlanta Hawks
Wynik meczu: Atlanta Hawks -4,5 1,86 91-93

Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 46,73 PLN
 
Do góry Bottom