>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Witam,
Typuję już od jakiegoś czasu i doszedłem do wniosku, że zacznę coś publikować.
Na razie bez analiz jakichś większych. Zobaczymy jak to wszystko się rozwinie.
Moje dzisiejsze typy
Dziś skupiam się na meczu United z Southampton.
Goście przyjeżdżają na to spotkanie w bardzo dobrym nastroju po ostatnich wygranych. Southampton wyraźnie załapał dołek tylko jest tutaj jeden haczyk, zauważmy z jakimi drużynami ostatnio mierzyli się Święci. Wydaje się, że Man Utd w końcu załapał formę, a Van Gaal jak dla mnie jest odpowiednim człowiekiem dla United. Dziś nadchodzi dzień weryfikacji formy obydwu drużyn. Przewiduję zacięte spotkanie.
#1 Anglia Premier League
Southampton - Manchester United
Goście over 1,5 kurs 2,30
Stawka: 25zł
EW: 57,50zł✅✅
#2 Anglia Premier League

Southampton - Manchester United
Over 10,5 RR kurs 1,85
Stawka: 25zł
EW: 46,25⛔
Edit: Van Persie pokazał klasę dzisiaj i poprowadził United do zwycięstwa na ciężkim terenie.Tak jak pisałem powyżej, zacięte spotkanie ;] Co do zakładu na RR to jednak jak nie ma Di Marii to nie ma rożnych :] Z dzisiejszego dnia jestem zadowolony.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Pora na Ligę Mistrzów !
Dziś stosunkowo dużo meczy o tzw. pietruszkę, ale są wyjątki takie jak np. Liverpool - Basel. Ten mecz zapowiada się na prawdę ciekawie, sprawa oczywista Anfield Road nie jest przyjazne dla gośći , atmosfera na tym stadionie to coś magicznego i z tym spekulować nie będę. Jest jedno ale, stadion to nie wszystko, a Liverpool jako drużyna spisuje się ostatnio tragicznie. Nie chce być złym prorokiem bo całym sercem będę zawsze za drużynami z Angli, ale drużyna Basel już od 2 może 3 sezonów wpadła mi w oko przede wszystkim przez potyczki z Chelsea i nie wieżę, że Basel czegoś tutaj nie ustrzeli. Ten zakład łączę w AKO z Olimpiakosem , tutaj bez większych przemyśleń moim zdaniem różnica klas.
#3 Liga Mistrzów
Liverpool - FC Basel
Gol dla gości 1,50✅
Olympiakos - Malmoe
typ 1 1,35✅
AKO 2,03
stawka: 25zł
EW: 50,75✅✅
#4 Liga Mistrzów
Drugie spotkanie, które biorę pod lupę to Galatasaray - Arsenal. I tutaj idę w stronę Kanonierów. Galata bardzo słaba w tym sezonie LM. Arsenal ma swoje przebłyski i bardzo duży potencjał. Moje przeczucie zapowiada tutaj overowy mecz , a kurs over 1,5 bramki Arsenalu to moim zdanie bardzo kusząca propozycja. Więc gram!
Galatasaray - Arsenal
Gole gości over 1,5 2,05✅
stawka: 25zł
EW: 51,25zł✅✅
Kursy z Betclic
Edit: Szkoda Liverpoolu, ale z przebiegu gry wynik końcowy korzystny dla Basel, moim zdanie ten awans drużynie ze Szwajcarii bardzo się należał. Olimpiakos zrobił swoje z malutkimi problemami, a Arsenal pokrył bet w 11 min. Cóż więcej chcieć dziś wszystko na plus. Pozdrawiam.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Ostatni wieczór z Ligą Mistrzów w tym roku ????
Gram dziś Ajax liczę na ich wygraną bo bardzo podoba mi się ten zespół. Przede wszystkim Ajax ma o co grać i moim zdaniem jest lepszy od Apoelu.
Tutaj over 1,5 bramki dla Ajaxu i łączę to w AKO z golem dla Chelsea. The Blues podrażnieni porażką z Newcastle na pewno na swoim stadionie nie dają się pokonać Sportingowi, a jeszcze pewniejsze jest to, że wpakują piłkę do siatki przynajmniej raz!
Osobiście gram bezpiecznie, ale przeczucie mówi, że Chelsea wygra gładko.
#5 Liga Mistrzów
Ajax - APOEL Nicosia
Gole gospodarzy over 1,5 1,70✅
Chelsea - Sporting L.
Gol dla gospodarzy TAK 1,17✅
AKO 1,99
Stawka: 25zł
EW: 49,75zł ✅✅
#6 Liga Mistrzów
Drugie AKO może troszkę ryzykowniejsze ze względu na to, że stawiam tutaj na bramkę dla PSG, ale Barcelona moim zdanie nie gra zbyt dobrze w obronie, przykład? w ostatnim meczu ligowym przy bramce na 0:1 dla gości. Obrona stała jak pionki. Na dodatek sądzę że PSG nie odpuści tutaj szansy na wyjscie z grupy na pierwszym miejscu, na pewno Paryżanie powalczą.
Kolejny mecz do AKO to typ na bramkę dla Obywateli. Man City musi to wygrać, nie widzę innej opcji. Trochę męczyli się w ostatnim meczu ligowym , ale nie grali też z byle kim tylko z Evertonem, który nie jest prostym przeciwnikiem dla żadnej z topowych drużyn Premier League. City pokazało klasę i to że zależy im na tym awansie w ostatnim meczu Ligi Mistrzów pokonując Bayern u siebie. Na pewno Roma godnie stawi czoła gościom z Manchesteru, ale nie wierzę w to,że City nie ustrzeli choć jednej bramki.
FC Barcelona - Paris Saint-Germain
Gol dla gości TAK 1,58✅
Roma - Manchester City
Gol dla gości TAK 1,25✅
AKO 1,98
Stawka: 25zł
EW: 49,50zł✅✅
Kursy z Betclic
Edit: Kolejny bardzo dobry dzień :] Wszystko według planu i moich przewidywań. City zagrało bardzo dobry mecz, aż mnie zaskoczyli bo myślałem że spotkanie będzie bardziej wyrównane. Roma nie licząc kilku indywidualnych wyczynów Gervinho i kilku strzałów z dystansu, nie zrobiła nic jako kolektyw i to ich zgubiło. Co rzuciło się w moje oczy? Bardzo dobra dwójka defensywnych pomocników City Fernando i Fernandinho, multum odbiorów i dominacja w środku pola aż pokoszę się o stwierdzenie, że City zagrało lepiej niż niekiedy z Yaya Ture.
Ajax zrobił swoje, bardzo dobry mecz Arka Milika cieszy ????
PSG przegrało, ale tak jak mówiłem powalczyli, a przy golu Zlatana defensywa Barcy się nie popisała.
Chelsea tak jak pisałem, gładko poszło ze Sportingiem Chelsea 3:1 Sporting. Nawet Obi Mikel ustrzelił bramę :p Jedyne czego szkoda to fakt, że to już koniec Ligi Mistrzów w tym roku.
Kończę i pozdrawiam :]
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Dziś bez większych przemyśleń.
Stawiam na faworytów i na to, że będą padać bramki!
Może trochę ryzykowne AKO, ale boisko to zweryfikuje.
#7 Piłka nożna, Liga Europejska
Borussia M&#39;gladbach - FC Zürich
Gole gospodarzy over 1,5 1,33✅
Apollon Limassol - Villarreal CF
Gole gości over 1,5 1,30✅
Sevilla - Rijeka
Wynik meczu : Sevilla 1,17✅
AKO 2,02
Stawka: 25zł
EW: 50,50zł ✅✅
Kursy z Betclic
Edit: Gladbach i Villarreal gładko pokrywają overy :] Sevilla bardzo dobre pierwsze 30min meczu i strzelona bramka przez Suareza po indywidualnej akcji, później oddali trochę inicjatywę rywalom. Rijeka jednak nie dała rady wyrównać wyniku spotkania i taki oto sposobem Sevilla wygrywa skromnie u siebie.
Kolejny dzień na ✅ i ogólnie ten tydzień bardzo udany.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#8 Anglia Premier League
Dziś z bliższa przyglądam się dwóm spotkaniom i z tych spotkań tworzę fajne AKO.
Chelsea - Hull
Handicap Europejski Chelsea -1 1,48✅
W meczu Chelsea - Hull stawiam zdecydowanie na gospodarzy, którym w ostatniej kolejce przydarzyła się pierwsza wpadka w tym sezonie. Jestem pewien, że ostatnia kolejka rozdrażniła The Blues i ci na swoim stadionie dają upust swojej piłkarskiej złości. Nie będę się rozpisywał o atutach piłkarskich gospodarzy, bo każdy wie co i jak. Jeśli nie gra Costa, to bramki pakuje Drogba, jak zawsze Hazard robi różnice itd.
Za Hull nie przemawia nic, grają słabo. Statystyka spotkań wyjazdowych w tym sezonie to tylko jedna wygrana i cztery remisy i pięć przegranych. Nie widzę tutaj dla nich szans na tle takiego zespołu jak Chelsea.

Leicester - Manchester City
Wynik meczu: Manchester City 1,45✅
W tym spotkaniu stawiam na City. Są w gazie, dodatkowo niesieni awansem do fazy pucharowej ligi mistrzów. Bardzo dobry mecz z Romą, City zagrało bardzo mądrze, a bramki przyszły im dość gładko. Podobnego scenariuszu spodziewam się w dzisiejszym meczu. City wie, że musi wygrywać takie mecze bo Chelsea może zacząć częściej potykać się na wyjazdach co w tamtym sezonie było ich jedynym mankamentem. City aby to wykorzystać musi wygrywać takie mecze jak dzisiejszy.
Leicester gra otwartą piłkę z każdym i to mi się podoba. Otwarta gra z City może jednak nie wyjść im na dobre.
AKO 2,15
Stawka: 25zł
EW: 53,75zł✅✅
#9 Anglia Premier League
I jeszcze jedno zabójcze AKO bez analizy : ]
Chelsea - Hull
Gole gospodarzy powyżej 1,5 1,30✅
Sunderland - West Ham
Gol dla gości TAK 1,33✅
Burnley - Southampton
Gol dla gości TAK 1,20⛔
AKO 2,07
Stawka: 25zł
EW: 51,75zł⛔⛔
Kursy z Betclic pograne wczoraj.
Edit: Dziś z emocjami ???? Chelsea dość pewnie pokrywa zakład, ale wynik meczu City był otwarty do samego końca. Mecz bez historii, jedna akcja przebłysk Nasriego i wykończenie przez Lamparda załatwiają sprawę ???? Szkoda drugiego zakładu bo było blisko ???? Southampton nietrafia karnego... później dostaje bramkę i nic już nie strzela.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#10 Anglia Premier League, Hiszpania La Liga
Dziś oczy całego piłkarskiego świata skierowane są na Old Trafford. Klasyk Premier League Manchester United - Liverpool, mecze między tymi drużynami to prawdziwa piłkarska bitwa, wiele podtekstów i dyskusyjnych decyzji arbitrów. Multum kartek pokazanych obydwu zespołom, często czerwonych. Dużo można było by pisać o takich niuansach, ale skupmy się na piłce nożnej i aktualnej dyspozycji obydwu klubów.
United po odejściu Sir Alexa załapało konkretny dołek, Moyes okazał się niewypałem, drużyna grała bardzo słabo w tamtym sezonie. Po objęciu wodzy w United przez Van Gala także nie wyglądało to zbyt dobrze, kiepski start sezonu i zaczęły się spekulacje czy na pewno był to dobry wybór. Jednak od kilku kolejek zaczyna być zauważalny wpływ Holenderskiego szkoleniowca na grę drużyny. Bardzo dobra seria zaczęła się od remisu w prestiżowym meczu z Chelsea liderem Premier League, United zagrało bardzo rozsądnie. Oczywiście jak już pisałem wyżej takie mecze to bitwa i w tamtej z Chelsea także trafiła się czerwona kartka, ale tak to już jest w klasykach ligi anglieskiej. United gra w ostatnich meczach bardzo dobrze, są małe braki bo oczywiście nie ma bardzo ważnego w układance Van Gala Di Marii, który robił by różnice na skrzydle. Niestety dla kibiców Liverpoolu nie upatruje dziś szansy na cokolwiek w wykonaniu ich ulubieńców.
Liverpool gra bardzo słabo, nie ma co się rozpisywać. Zagrożona jest posada szkoleniowca The Reds i to samo mówi za siebie. Odpadnięcie z Ligi Mistrzów kosztem FC Basel także nie wystawia dobrego świadectwa Liverpoolczykom.
Moim zdanie Liverpool nie ma dziś szans na zdobycie choć jednego punktu na bardzo trudnym terenie jakim jest Old Trafford. Mecz w środku tygodnia także robi swoje.
Ja w tym meczu idę w stronę United, jak zawsze oczywiście połączę to w jakieś ako żeby zakręciło się w okolicy kursu powyżej 2.
Manchester United - Liverpool
Gole gospodarzy powyżej 1,5 1,75✅
Łącze to w AKO z moim zdaniem pewniakiem z La Liga.
Atletico Madryt - Villarreal CF w tym meczu stawiam na bramkę dla gospodarzy. U siebie Atletico jest bezkompromisowe od ośmiu spotkań. A kurs 1,16 na bramkę dla gospodarzy bardzo ładnie uzupełnia moje AKO ???? Villarreal także gra bardzo dobrze, na pewno jest to bramkostrzelny zespół co udowadnia w lidze a także w Europie. Przewiduje tutaj wygraną gospodarzy, ale to na inny kupon ????
Atletico Madryt - Villarreal CF
Gol dla gospodarzy TAK 1,16⛔
AKO 2,03
Edit: Mój pewniak nie wchodzi, choć bramka była ale nie uznał jej sędzia, który w tym spotkaniu się nie popisał. Gol jak najbardziej prawidłowy...
Stawka: 25zł
EW: 50,75zł⛔⛔
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#11 Hiszpania La Liga, Włochy Serie A
Tak jak pisałem w poprzednim poście Atletico Madryt to konkretna drużyna grając u siebie, na wyjazdach także dobrze sobie radzą. W obliczu remisu jaki zanotowała Barcelona mają oni okazję zrównać się z nimi punktami i moim zdaniem nie zaprzepaszczą tej szansy. Bardzo dobra defensywa moim zdanie zatrzyma bez problemów stosunkowo dobrą ofensywę gości. Simeone zrobi swoje w kwestii motywacji swoich podopiecznych i trzy pkt zostaną w Madrycie.
Atletico Madryt - Villarreal CF
Wynik meczu: Atletico Madryt 1,52⛔
W Serie A moje oczy skierowane są na spotkanie lidera z Turynu, który u siebie podejmuje dobrze dysponowaną Sampdorie. Juve jak to Juve zrobi wszystko żeby zainkasować trzy oczka. Stara Dama u siebie gra bardzo konkretnie, podobnie jak Atletico 10 meczy bez straty nawet jednego pkt, oprócz ostatniego z Atletico w Lidze Mistrzów , ale jak wszyscy wiem był to mecz w którym remis urządzał obydwie ekipy.
Stawiam tutaj na wygraną Juve!
Juventus - Sampdoria
Wynik meczu: Juventus 1,33⛔
AKO 2,02
Stawka: 25zł
EW: 50,50zł⛔⛔
Edit: Sampdorii dopisało szczęście, Juve dobra pierwsza połowa i to wtedy mieli zamknąć wynik meczu strzelając min 3 bramki bo okazji mieli dużo.
Kursy Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Na szybko.
#12 Włochy Serie A, Niemcy Bundesliga
Bez analiz
Wolfsburg - Paderborn
Wynik meczu: Wolfsburg 1,38⛔
Cesena - Fiorentina
Wynik meczu: Fiorentina 1,45✅
AKO 2,0
Stawka: 25zł
EW:50zł⛔⛔
Edit: Wolfsburg mógł &quot;zabić&quot; mecz już w pierwszej połowie. Nietrafiony karny. No i jak to już zawsze bywa pada bramka dla rywali i zespół który dominuje zaczyna się denerwować i tracić koncentracje.
W taki sposób Wolfsburg remisuje z beniaminkiem...

Kursy Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Nowy tydzień nowe szanse : D
#13 Anglia Premier League
Everton - Queen&#39;s Park Rangers
Czyste konto: Everton 2,10
Stawka: 25zł
EW: 52,50⛔⛔
#14 Anglia Premier League
Everton - Queen&#39;s Park Rangers
Everton EH -1 2,05
Stawka: 25zł
EW: 51,25zł✅✅
Dziś idę twardo w gospodarzy spotkania kończącego 16 kolejkę. Everton miewa gorsze dni, ale dziś przeczucie zapowiada dobry mecz w wykonaniu gospodarzy. Goście osłabieni brakiem swojego czołowego snajpera Austina. QPR na wyjazdach nie strzela nawet kiedy ma Austina, a teraz przy absencji człowieka ktory jes odpowiedzialny za strzelanie bramek to zadanie jest jeszcze trudniejsze. Goodison Park nie jest przyjaznym stadionem dla gości i wydaje mi się że QPR dziś się o tym przekona.
Kursy Betclic
Edit: Wedle przewidywań, ryzykowny był ten pierwszy bet, ale było blisko. Handicap pokryty i nie jest źle ????
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#15 Koszykówka, NBA
Cleveland Cavaliers - Charlotte Hornets
Cleveland -10,5 pkt 1,88
Edit: Zabrakło 2 pkt ????
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 47zł
#16 Koszykówka, NBA
Phoenix Suns - Milwaukee Bucks
Zwycięzca: Suns 1,45⛔
Portland Trailblazers - San Antonio Spurs
Zwycięzca: Portland 1,26✅
AKO 1,83
Stawka: 25zł
EW: 45,75zł⛔⛔
Edit: Tutaj tez na styku ????
Kursy Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#17 Niemcy Bundesliga
Bayern Monachium - Freiburg
Bayern Monachium -2 EH 1,60
Stawka: 100zł
EW: 160zł⛔⛔
Edit: O Boże trzeba się ogarnąć trochę bo kapitał maleje ???? . Dobrze, że istniej coś takiego jak zakłady Live ???? Od następnego typu zaczynam grać na poważnie, żarty się skończyły. Dziś na siłę szukałem betu i tak się to skończyło.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#18 Niemcy Bundesliga
Dziś mam na oku dwa spotkania
Borussia Dortmund - Wolfsburg
Gol dla gości TAK 1,35
2:2✅
W tym spotkaniu stawiam na bramkę dla gości, bardzo dobra ofensywa. Grają kombinacyjnie z polotem, wielką różnicę robi Kevin De Bruyne i nie wierzę, żeby z tak słabą ekipą jak Borussia Dortmund tak dobrze grający Wolfsburg nie strzelił chociaż jednej bramki.
Paderborn - Schalke 04
Schalke 04 +1EH 1,35
1:2✅
W tym spotkaniu moim zdaniem faworytem jest Shalke, wystarczy spojrzeć na składy. W najgorszym wypadku mecz zakończy się remisem. Gospodarze zaliczyli bardzo dobry start sezonu, ale teraz to już typowa gra średniaka albo nawet gorzej.
AKO 1,82
Stawka: 25zł
EW: 45,50zł✅✅
Edit: Tak jak przewidywałem, trochę bałem zagrać otwarcie na Shalke, ale może nawet dobrze. Szkoda trochę Dortmundu a tak na prawdę to Immobile, chłopak harował za cały zespół, a oni zostawiają przy rzucie rożnym bez opieki Naldo. Mecz kończy się remisem. A ja notuję ✅
Kursy Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#19 Włochy Serie A
Cagliari - Juventus
Gole gości over 1,5 1,48✅
Juventus nie może pozwolić sobie tutaj na stratę pkt. Oglądałem ostatnie spotkanie Starej Damy z bardzo dobrze grającą w tym sezonie Sampdorią. Juve w tym spotkaniu usiadło na gościach bardzo twardo i udało się wbić bramkę, później nie wiem z jakich przyczyn Juve zaczęło grać lekko asekurancko i w drugiej połowie tuż po przerwie dostali bramkę. Zaczęła się nerwówka i mecz zakończył się remisem. Przewiduję, że dziś Juventus także od samego początku zastosuje wysoki pressing i szybko wbije bramkę, a przeciwnik nie jest z najwyższej półki bo jest to drużyna ze strefy spadkowej. Juve wbije tutaj co najmniej 2 bramki.
Napoli - Parma
Wynik meczu: Napoli 1.28✅
W tym spotkaniu podobnie jak wyżej. Napoli musi takie mecze wygrywać, jest to drużyna nieprzewidywalna potrafi wygrać z Romą i przegrać z totalnymi średniakami. W dzisiejszym meczu muszą sobie poradzić. Spotykają się z ostatnią drużyną ligi na dodatek mają atut własnego boiska. Dziś wygrają i wydaje mi się, że wynik zakręci się koło 3:0.
AKO 1,89
Stawka: 25zł
EW: 47,25zł✅✅
Kursy z Betclic.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#21 Anglia Premier League

Hull - Swansea
Gol dla gości: TAK 1,35✅
Southampton - Everton
Gol dla gości: TAK 1,38⛔
Wiele jutrzejszych spotkań zwróciło moją uwagę. Dziś kilka słów o pierwszym AKO na ten weekend. Biorę pod lupę spotkanie Hull ze Swansea. Goście na wyjazdach nie grają nic szczególnego, można tak powiedzieć patrząc na statystyki. Z drugiej strony patrząc na mecze Łabędzi można zaobserwować że są to bardzo często fascynujące widowiska. Drużyna gra ofensywnie a co za tym idzie odkrywa się i też traci bramki. Kilka przegranych Swansea to po prostu niesamowite szczęscie rywali jak np. z Tottenhamem. O gospodarzach nie mogę wiele powiedzieć, ale co do bramki dla gości jestem tego pewien.
Drugie spotkanie to Southampton z Evertonem. Gospodarze ewidentna zadyszka, bardzo dobry start sezonu, a teraz seria 6 spotkań bez wygranej. Ewidentnie coś pękło w tej ekipie i muszą na nowo odbudować poprzednią formę. Nie wiem czy spodziewać się tutaj bramek z ich strony. Na pewno zagrają mądrze w obronie i Everton ich nie rozstrzela, ale bramka dla gości jest jak najbardziej prawdopodobna. Everton gra średnio, ale bramki strzelać potrafi i na pewno nie ograniczy się do kontrowania rywala tylko zagra otwarty mecz.
AKO 1,86
Stawka: 25zł
EW: 46,50zł⛔⛔
Kursy z Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#22 Anglia Premier League
West Ham - Leicester
Wynik meczu: West Ham 1,65✅
Aston Villa - Manchester United
Gol dla gości: TAK 1,15✅
West Ham w tym sezonie jest bardzo konkretną drużyną, u siebie grają niesamowicie. W starciu z Leicester pokażą przyjezdnym miejsce w szeregu.
Ciekawie zapowiada się także spotkanie Aston Villa - Manchester United. Goście na fali, notują bardzo dobrą serię spotkań. Przekonująca wygrana z Liverpoolem w bardzo prestiżowym meczu. Myślę że te wszystkie wygrane napędzają na nowo maszynę do robienia pkt jaką w niedalekiej przeszłości było United.
AKO 1,90
Stawka: 25zł
EW: 47,50zł✅✅
Kursy z Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#23 Anglia Premier League
Gram jeszcze coś takiego.
Tottenham - Burnley
Wynik meczu: Tottenham 1,48✅
Manchester City - Crystal Palace
Wynik meczu: Man City 1,25✅
AKO 1,85
Stawka: 25zł
EW: 46,25zł✅✅

#24 Anglia Premier League
West Ham - Leicester
West Ham -1 EH 2,70✅
Stawka: 25zł
EW: 67,50zł✅✅
Edit: Dzisiaj bardzo fajnie, prawie wszystko wchodzi. Everton trochę zawalił, ale za to West Ham mnie nie zawiódł ???? dzień na ✅
Kursy z Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
# 24 Anglia Premier League
Dziś spróbuję szczęścia w bardzo dobrze zapowiadającym się spotkaniu The Reds z Kanonierami. Nie będę się zbyt mocno rozpisywał. Zacznijmy od gospodarzy, Liverpool w bardzo dużym i ciągle pogłębiającym się dołku, bo przecież ta wygrana w środku tygodnia w CoC nic nie znaczy moim zdanie. Rodgers pod co raz większą presją, jego zespół gra fatalnie. Oliwy do ognia dolewa także wypadnięcie z Ligi Mistrzów kosztem Basel. Na Anfield atmosfera staje się bardzo gorąca, piłkarsko The Reds także nie wyglądają z byt ciekawie z United tworzyli sobie wiele sytuacji ale nic nie umieli trafić, brakuje im prawdziwego napastnika, który zapewnił by bramki. Sterling haruje z przodu nieziemsko ale gdy przychodzi co do czego to nie potrafi się wstrzelić.
Z drugiej strony Arsenal, który gra w kratkę. Dziś widzę jednak więcej aspektów które przemawiają za gośćmi i dla tego pójdę w ich stronę. Arsenal na pewno gra lepiej od Liverpoolu w tym sezonie, grają bardzo dobrze z przodu. Umieją przycisnąć przeciwnika i strzelić bramkę a nawet dwie w krótkim odstępie czasu. Mają z przodu bardzo dobrze grającego Welbecka i Giroud no i oczywiście Sancheza. Może troche gorzej radzą sobie w tyłach, ale na takie mecze idzie się zmobilizować. Wypatruję tutaj także dobrego występu Wojtka Szczęsnego, który lubi w takich meczach dać o sobie znać(oby z tej dobrej strony). W moim odczuciu Liverpool ma dziś szanse, ale Arsenal na pewno nie ułatwi im zadania. Stawiam na bramki dla Arsenalu!
Liverpool - Arsenal
Gole goście over 1,5 2,05✅
Stawka: 25zł
EW: 51,25zł✅✅
Edit:Wszystko według planu, niesamowite widowisko. Pierwsza połowa trochę mnie zniechęciła ale te dwie bramki w samej końcówce pierwszej połowy coś pięknego. Druga na bardzo wysokim poziomie. Rzuty rożne także bez problemów pokryte. Kolejny dzień na ✅
Kursy z Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#26 Anglia Premier League
Dziś mecz lidera Premier League czyli Chelsea kontra Stoke.
Goście w moim odczuciu załapali lekką zadyszkę, ale nie ma się czemu dziwić. Chelsea gra na wielu frontach i zawodnicy mają prawo być zmęczeni. Dziś sercem jestem za The Blues z resztą jak zawsze, jednak obiektywnie patrząc na sytuację nie odważę się zagrać na czystą wygraną gości, a kursy w okolicach 1,60 są kuszące.
Chelsea przyjedzie do Stoke po 3pkt i tylko od gospodarzy zależy czy uda się to drużynie Mourinho czy nie.
W moim odczuciu Stoke stać na sprawienie niespodzianki, na swoim terenie potrafią postawić się drużyną z topu. Przegrywają ze słabymi, ale na mecz z Chelsea , City, United ten zespół potrafi wyjść na prawdę zmotywowany. Jedyne co dziś widzę w tym meczu to BTTS. O bramkę dla gości jestem spokojny, a reszta zależy od gospodarzy. Jeśli się postarają to ustrzelą bramkę albo nawet dwie.
Stoke - Chelsea
BTTS 1,90
Stawka: 25zł
EW: 47,50zł⛔⛔
Betclic
 
Do góry Bottom