>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#1 Anglia FA Cup
W Anglii nie zwalniają tempa, po niesamowicie intensywnym okresie świąteczno-noworocznym przychodzi czas na zmagania w FA Coup. Ja wybrałem te według mnie najpewniejsze wyniki. Stawiam na zdecydowanych faworytów, którzy mierzą się z rywalami o wiele słabszymi. Derby, Stoke i Chelsea w moim typie to według mnie tylko formalność, grają u siebie i na pewno nie zlekceważą rywali. Jedynie United jedzie w delegacje i nie wierzę, że mogliby przegrać lub zremisować. W moim odczuciu będą chcieli załatwić sprawę szybko i uniknąć powtarzania meczu. Nie będę głębiej analizował tych spotkań, po prostu to musi wejść. Wszystkie te spotkania to wielka różnica klas zespołów i nie widzę tutaj innych wyników. Stawiam!
Derby - Southport
Wynik meczu: Derby 1,13✅ 1:0 Było ciężko gol w doliczonym czasie gry ;d
Stoke - Wrexham
Wynik meczu: Stoke 1,15✅ 3:1 Ten mecz także rozstrzygnięty w końcówce ;]
Chelsea - Watford
Wynik meczu: Chelsea 1,16✅ 3:0 Pewna wygrana.
Yeovil - Manchester United
Wynik meczu: Man Utd 1,20✅ 0:2 Pewna wygrana.
AKO 1,81
Stawka: 25zł
EW: 45,25✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#3 Hiszpania La Liga
Deportivo La Corunya - Athletic Bilbao
Wynik meczu: BTTS 2,25
Witam, na szybko bo mecz tuż tuż. Na podstawie czystych statystyk, w meczach tych zespołów od dawna padało dużo bramek. Wydaje mi się, że głód do gry i zdobywania bramek obydwie drużyny mają po tak długim rozbracie z piłką. Obie ekipy wystawiły optymalne składy, bramka dla gości to moim zdaniem pewniak, reszta zależy od gospodarzy.
Stawka: 20zł⛔⛔ 1:0 Baskowie mieli dużo szans na wyrównanie wyniku spotkania, ale zabrakło skuteczności. No cóż..
EW: 45zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#5 Anglia FA Cup
Postanowiłem ruszyć jeszcze coś z FA Cup i padło na jeden z moich ulubionych teamów w tym sezonie Premier League czyli na Southampton. Zespół kompletny moim zdaniem. Nie byle kto remisuje z miażdżącą wszystkich maszyną Mourinho, dochodzi do tego pewna wygrana z Arsenalem. Święci załapali rytm i w ogóle nie zdziwię się jak skończą seznon w pierwszej czwórce. Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz na St Mary&#39;a to widzę w nim zwycięstwo gospodarzy okraszone kilkoma bramkami, nie ważne że mierzą się z Ipswitch, który dobrze sobie radzi na zapleczu Premier League. W starciu z rozpędzonym zespołem Koemana dziś nie mają szans.
Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że sam trener ma sentyment do FA Cup i zapowiada walkę o dojście do finału tych rozgrywek. Podsumowując Southampton nie odpuści tego spotkania i pewnie sprawę będzie chciał załatwić już w pierwszej połowie. Liczę na dobry mecz na St Mary&#39;a i pewną wygraną Świętych.
Southampton - Ipswitch
Wynik meczu: Southampton -1 EH 2,05⛔
Stawka: 20zł⛔⛔
EW: 41zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#7 Hokej NHL

Carolina Hurricanes - Boston Bruins
Wynik meczu: Boston Bruins 60&#39; 2,18⛔
NHL typuję od święta, ale gdy nadarza się taka okazja jak dziś to nie ma na co się oglądać. Warto spróbować!
Stawka: 20zł⛔⛔
EW: 43,60zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#8 Włochy Serie A
Lazio - Sampdoria
Wynik meczu: BTTS 1,95⛔
Na dziś widzę coś takiego, Sampdoria bardzo dobrze sobie radzi w tym sezonie, potrafi wygrać z silnymi rywalami, bądź zremisować. Lazio u siebie także bardzo silne i przede wszystkim skuteczne. Widzę tutaj zacięty mecz i bramki z obu stron.
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 48,75zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#9 Koszykówka NBA
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers
Wynik meczu: Cleveland Cavaliers -4,5⛔ Jednak brak Irvinga , nie wspominając o Lebronie, to zbyt wiele. Przegrana z najsłabszą ekipą NBA.
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 47zł
#10 Koszykówka NBA
Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder
Wynik meczu: Golden State Warriors - 3,5 1,96✅
Stawka: 25zł
EW: 49zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#11 Włochy Serie A
Czas się przełamać w Serie A bo dość dawno nic ciekawego nie trafiłem w tej lidze.
Dziś wpadło mi w oko kilka spotkań i ukleiłem fajne AKO oraz jednego singla.
Na początek singiel. Tutaj na tapetę biorę spotkanie Parma - Fiorentina. Gospodarze jak każdy może zauważyć nie są w najlepszej dyspozycji i to nie chwilowo tylko od początku sezonu. Zdobyli tylko 7 pkt jak dotąd i nie zanosi się na wiele wygranych w nowym roku. Wiele braków w drużynie w postaci Galloppa, Santacroce, Biabiany, Coda, Ghezzal, Jorquera. To jeszcze bardziej przekonuje mnie do gry na Fiorentine.
Za to goście grają swoją piłkę, na dość równym poziomie. Warto dodać, że lepiej radzą sobie na wyjazdach, a z tak słabą Parmą nie powinni mieć najmniejszych problemów. Zajmują 8 pozycje w tabeli i mają duże szanse na wskoczenie nawet do top4 tego sezonu, ponieważ różnica między 4 a 8 zespołem jest niewielka. Muszą tylko poprawić grę na własnym obiekcie. Dziś obstawiam zwycięstwo Fiorentiny, która zagra z dostawcą pkt w tym sezonie.
Parma - Fiorentina
Wynik meczu: Fiorentina 2,00⛔
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 50zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#12 Wlochy serie A
Ako które ukleiłem wydaje się być pewne, ale kto wie Serie A też czasami lubi być nieprzewidywalne. Starałem się wybrać te najpewniejsze wyniki. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale sądzę że dobrze.
Cesena - Napoli
Wynik meczu: Napoli 1,35 1:4✅
Napoli podbudowane wygrana z Juve i zdobyciem trofeum na pewno na to spotkanie wyjdzie zmotywowane i głodne gry. Mają oni na pewno w głowie trudny terminarz, który się zbliża i na pewno będą chcieli tutaj dość szybko załatwić sprawę. Gospodarze w dołku ostatnio wysoka przegrana z Fiorentiną u siebie i z Genoą. Od samego początku sezonu grają fatalnie i efektem jest 16 spotkań bez wygranej. Główny kandydat do spadku u boku Parmy. Nie wróżę im nic dobrego w starciu z rozpędzającym się Napoli.
Udinese Calcio - Roma
Wynik meczu: Under 3,5 1,28 0:1 ✅
W spotkaniu Udine z Romą przewiduję remis, może nawet bezbramkowy. Głównym argumentem na to jest brak Gervinho, a nadodatek to że Roma nawet z nim na wyjazdach miała bardzo ciężkie przeprawy. Możliwe że będzie 0:1, bądź coś w ten deseń ale na pewno nie będzie dużo bramek i taki under mnie zadowala.
AC Milan - Sassuolo
Wynik meczu: AC Milan over 0,5 bramki 1,15 1:2 ✅
Ten typ jest dopełnieniem mojego ako. Milan u siebie na pewno coś ukłuje. Warto także pomyśleć nad strzelcem bramki i tutaj wytypował bym niezawodnego od jakiegoś czasu Meneza, który wyprawia niesamowite rzeczy. Widzę tutaj wygraną Milanu, a bramkę dla
gospodarzy na pewno.
AKO 1,99
Stawka: 25zł
EW: 49,75✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#13 Włochy Serie A
Próbuję jeszcze raz ????
Juventus - Inter Mediolan
Wynik meczu: BTTS 2,00 1:1✅
BTS wchodzi, w co zwątpiłem po pierwszej odsłonie gry. Juve bardzo słaba druga połowa i Inter z szansą na wygranie meczu.
Stawka: 25zł
EW: 50zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#14 Hiszpania Puchar Króla
Villarreal CF - Real Sociedad
Wynik meczu: Villarreal CF 1,62✅ 1:0
Na dziś idę twardo w faworytów. Wybrałem sobie dwa spotkania, w których nie widze innego rozwiązania jak wygrana gospodarzy.
Na pierwszy ogień idzie mecz Villarreal CF - Real Sociedad. Gospodarze imponują mi w tym sezonie, oglądałem ich spotkania w Lidze Europy i widać po nich, że jest to zespół nastawiony na szybką, kombinacyjną i ładną dla oka piłkę, którą każdy z nas lubi. W lidze radzą sobie także bardzo dobrze bo w dość trudnej lidze jaką jest La Liga zajmują 6 pozycję. Cóż tutaj więcej dodać, u siebie grają znakomicie, na wyjazdach zdarzają się momenty słabszej gry jak np w ubiegłej kolejce La Liga gdzie zremisowali po 2-bramkowym prowadzeniu, zaś kilka kolejek temu wygrali z Atletico Madryt w Madrycie co nie jest proste. To wszystko wystarcza mi żeby postawić na czyste zwycięstwo Villarreal. Natomiast goście w lidze tracą do dzisiejszego rywala 13 pkt, radzą sobie średnio utrzymując cały czas bezpieczną lokatę w tabeli. W ostatniej kolejce pokonali Barcelonę na własnym stadionie po słabym występie gości, którzy zapakowali piłkę do własnej siatki i później nie umieli nic więcej zrobić. Wydaje mi się że dzisiejszy mecz będzie inny, szybko strzelona bramka przez Villarreal i kontrola meczu.
Valencia - Espanyol
Wynik meczu: Valencia 1,52✅ 2:1
Drugie spotkanie do dubla to Valencia - Espanyol. W tym pojedynku stawiam na murowanego faworyta według mnie. Valencia niesiona triumfem nad niepokonanym Realem najlepszą drużyną świata powinna bezproblemowo poradzić sobie ze średniakiem jakim jest przeciwnik z Barcelony. Gospodarze grają w tym sezonie bardzo dobrze, warto dodać że na swoim obiekcie są najlepsi w lidze plasując się na pierwszym miejscu z bilansem bramkowym 20:5 co jest niesamowitym wynikiem.
Espanyol gra przeciętnie, a Valencia na pewno nie odpuści tak prestiżowego tytułu jakim jest Puchar Króla.
AKO 2,4
Stawka: 23zł
EW: 55zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
# 15 Koszykówka NBA
Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks
Wynik meczu: Milwaukee Bucks -6,5 1,84✅ 77-97
Dziś w NBA na tapetę biorę spotkanie 76ers&#39;ów z Bucks, gospodarze zanotowali ostatnio zwycięstwo co w tym sezonie jest dla nich prawie że nie możliwe. Grali przeciwko osłabionych brakiem LeBrona Cavaliers i dodatkowo w tamtym spotkaniu zabrakło Irvinga. Takiej okazji 76ers nie mogli zmarnować i wygrali różnicą 3pkt albo jakoś tak. Moim zdaniem to zwycięstwo wystarczy im znowu na jakiś czas. Milwaukee powinno bez większych problemów pokonać miernych w tym sezonie gości z Philadelphi.
Stawka: 25zł
EW: 46zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
# 17 Anglia Premier League
Jutro 21 kolejka ligi angielskiej, ale ja podchodzę do niej troszkę sceptycznie. Nie wiem dla czego, ale czasami zdarza się tak, że gdy tylko popatrzę na pary danej kolejki to od razu widzę, że ciężko będzie coś konstruktywnego wykombinować. W tej kolejce nie widzę wielkich szans na zarobek. Gram tylko jedno ako w tej kolejce( w sobotę), może coś dorzucę jutro.
Skupiam się na spotkaniach Chelsea z Newcastle i Crystal Palace z Tottenhamem.
Crystal Palace - Tottenham
Wynik meczu: Tottenham DNB 1,55⛔ 2:1
W starciu Crystal Palace z Tottenhamem stawiam na gości. W ostatniej kolejce pokazali klasę. Cały zespół wyglądał wyśmienicie od obrony po niesamowity atak w osobie Harrego Kane. Koguty pokazały, że potrafią zagrać otwartą piłkę z liderem Premier League i wyszło im to koncertowo.
Na dodatek sam fakt wygranej z The Blues to na pewno niesamowity zastrzyk motywacyjny dla gości. Warto także zwrócić uwagę, że Tottenham na wyjazdach radzi sobie bardzo dobrze, nie licząc przegranych z dwoma najsilniejszymi zespołami ligi na wyjeździe to Tottenham na delegacji nie przegrał, zremisował 3 razy i 6 razy wygrał. W starciu z Crystal Palace, które bije się o utrzymanie widzę bardzo duże szanse dla Kogutów i stawiam na nich z lekką podpórką.
Chelsea - Newcastle
Wynik meczu: Chelsea over 1,5 1,30✅ 2:0
Drugie spotkanie jakie biorę na tapetę to Chelsea - Newcastle. Tutaj nie będę się bardzo rozpisywał. Chelsea podrażniona porażką w derbach z Tottenhamem będzie chciała na swoim stadionie zmyć plamę i pokazać, że nic złego się nie dzieje, a wypadki się zdarzają. Dodatkowo będą chcieli zemścić się na Newcastle za przegraną na St James Park. Przewiduję tutaj wygraną gospodarzy, ale kursy są nie opłacalne. Za to do duble over bramkowy gospodarzy jest jak znalazł.
AKO 2,02
Stawka: 25zł
EW: 50,50zł⛔⛔
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
# 18 Hiszpania La Liga
W jutrzejszych meczach ligi hiszpańskiej znalazłem coś zasługującego na uwagę moim zdaniem. Dwa spotkania które łącze w ako.
CF Malaga - Villarreal CF
Wynik meczu: Villarreal CF over 0,5 1,35✅ 1:1
W tym spotkaniu stawiam na bramkę dla gości. Villarreal gra bardzo ciekawą piłkę. Szybka gra, wiele zagrań z pierwszej piłki gdy trzeba umieją pograć kombinacyjnie. Piłka w wykonaniu gości jest piękna dla oka. Villarreal strzela dużo bramek i mało kiedy zdarza się żeby nie wbili piłki do bramki przeciwnika, wystarczy spojrzeć w H2H lub rozegrane mecze Villarreal. Kurs jest bardzo dobry jak dla mnie i idealnie pasuje do dubla.
Celta Vigo - Valencia
Wynik meczu: Valencia over 0,5 1,33✅ 1:1
W tym starciu podobnie jak w poprzednim, jednak Valencia to inny typ zespołu niż Villarreal. Valencia gra mądrze, mniej haotycznie, umieją wykorzystywać sytuacje które im się nadarzają. Wygrana z Realem wpłynęła na morale zespołu, które i tak było już wysokie. Nie odważę się typować wyniku spotkania bo Celta to nieprzewidywalny rywal, ale w over bramkowy gości po takim kursie wchodzę z miłą chęcią.

AKO 1,80
✅
Stawka: 25zł
EW: 45zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#19 Włochy Serie A
Fiorentina - Palermo
Wynik meczu: Palermo over 0,5 1,5✅ 4:2
Stawiam na bramkę dla gości, Fiorentina załapała dołek za to Palermo idzie pewnie do przodu i przy tym strzela dużo bramek. Fiorentina w ostatniej kolejce nie popisała się przegrywając z słabą Parmą. Wynik końcowy jest zagadką, ale bramka dla gości jest jak najbardziej możliwa.
Roma - Lazio
Wynik meczu: Roma over 0,5 1,25✅ 2:2
To spotkanie zapowiada się arcyciekawie. Ja osobiści widzę bramki w obie strony ponieważ Lazio w ostatnich spotkaniach gra świetnie. Bramka dla Romy wydaje się być tutaj także pewna.
AKO 1,94
Stawka: 25zł
EW: 48,50zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#21 Włochy Serie A, Hiszpania La Liga
Napoli - Juventus
Wynik meczu: Napoli over 0,5✅ 1:3
Napoli już od dawna pokazuje że ma patent na Juve, przede wszystkim u siebie potrafi zaaplikować im bramkę i to nie jedną. Występ Juve w ostatniej kolejce jeszcze bardziej przekonuje mnie do tego typu.
FC Barcelona - Atletico Madryt
Wynik meczu: Atletico Madryt over 0,5 3:1
W tym spotkaniu nie wiem jak sprawy się potoczą, wiele zależy od Barcelony. Ja stawiam że Atletico strzeli, co miało miejsce w ostatnich spotkaniach tych drużyn na Camp Nou.
AKO 2,34
Stawka: 25zł
EW: 58,50zł✅✅
Betclic
 
Do góry Bottom