>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#27 NBA
Phoenix Suns - Dallas Mavericks
Over 213,5 pkt 1,88
Suns 124-115 Dallas✅
Obydwie ekipy bardzo overove z tego co widzę, więc chyba warto zaryzykować. Nie gram często NBA, ale lubię czasami popatrzeć. Zobaczymy mam plan na kilka typów tygodniowo z NBA, ale to wszystko zweryfikuje czas ;]
Stawka: 25zł
EW: 47zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#29 Anglia Premier League
Boxing Day! To co lubię w święta. Troszkę śniegu za oknem, ciepły dom, duży telewizor, wygodny fotel i calutka kolejka Premier League.
Dziś na oku mam wiele spotkań. Będzie krótko i zwięźle.
Na początek takie tam lajtowe AKO, stawiam na faworytów.
Chelsea - West Ham
Wynik meczu: Chelsea 1,30✅
Chelsea kontra West Ham mecz zapowiada się fascynująco. Derby Londynu zawsze rozgrzewają kibiców i piłkarzy. Gospodarze u siebie rządzą niepodzielnie podobnie jak w tabeli ligi angielskiej. Pewni w obronie, rozsądni w środku pola, kreatywnie i bramkostrzelni w ataku. Dyktują warunki gry w każdym spotkaniu z ich udziałem. Nie widzę tutaj innego scenariuszu jak wygrana Chelsea. Goście owszem grają wyśmienity sezon, ale na urwanie pkt liderom Premier League moim zdaniem dziś ich nie stać.
Manchester United - Newcastle
Wynik meczu: Man Utd 1,35✅
United u siebie podejmuje ekipę Newcastle, która odbiła się od dna i wydostała z niesamowitego kryzysu który zawitał na St James Park. Alan Pardew uratował swoje stanowisko i został wybrany trenerem miesiąca. To wszystko jest w głównej mierze spowodowane dobrą grą na własnym obiekcie. Na wyjazdach Sroki radzą sobie znacznie gorzej. Wysoka przegrana z Arsenalem, który nie gra ostatnio zbyt dobrej piłki musi coś znaczyć. Czerwone Diabły załapały swój rytm, Van Gall jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku. Na własnym obiekcie United miażdży swoich rywali od kilku dobrych kolejek. Do tego wraca Di Maria, który bedzie robił różnice na skrzydle.
Rooney daje pewność i napędza tą ekipę. No i to co najważniejsze De Gea gra chyba swój najlepszy sezon, to co wyprawia w bramce jest nieprawdopodobne.
Arsenal - Queen&#39;s Park Rangers
Wynik meczu: Arsenal 1,22✅
Kolejne dziś derby Londynu, w których widzę tylko jeden scenariusz. Głęboka obrona QPR, mnóstwo rzutów rożnych dla Arsenalu i ciągły napór na bramkę Rangersów.
Pewna wygrana Arsenalu! Niesamowita ofensywa Arsena Wengera w postaci Welcebka, Sancheza, Cazorli, Giroud. Nie widzę tutaj szans dla QPR.
AKO 2,14
Stawka: 25zł
EW: 53,50zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#31 Anglia Premier League
Kolejne super AKO ????
Wpadło mi w oko spotkanie Burnley - Liverpool. Po spotkaniu Liverpool - Arsenal co raz bardziej widać, że gra Liverpoolczyków zaczyna się kleić. Stwarzają dużo sytuacji podbramkowych. Zdobywają dużo kornerów, ogólnie to oni kontrolowali spotkanie z Arsenalem. Dominowali w środku pola, a z przodu podobał mi się Coutinho, który w końcu zaczął brać grę na siebie. Sterling także potrafi zrobić różnicę. Gerrard daje wielką pewność w środku pola podobnie jak Skrtel w obronie. Oczywiście jeszcze wiele czasu potrzeba, aby Liverpool zaczął grać perfekcyjnie i wygrywać mecz za meczem. Jednak w starciu z kiepsko spisującym się od początku sezonu Burnley widzę wielką szansę dla gości z Anfield Road. Moim zdanie powinni załatwić sprawę gładko około 2 może 3 do zera ewentualnie 1:2/1:3.
Burnley - Liverpool
Liverpool over 1,5 bramki 1,70⛔
Spotkanie, które dołączam do tego Ako to Leicester - Tottenham i typ na bramkę dla gości. Tottenham ostatnio radzi sobie dość dobrze. Mają skutecznego do bólu Harrego Kane. Ogólnie grają jako drużyna. Jakoś to wszystko wygląda.
Chodziło mi po głowę, żeby zagrać czysty win Tottenhamu bo kursy w okolicach 2,20 bardzo kuszą, powstrzymałem się i zagram coś pewniejszego czyli bramkę dla gości.
Leicester - Tottenham
Gol dla gości: TAK 1,18✅
AKO 2,01
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 50,25zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#32 Anglia Premier League
Sunderland - Hull
Wynik meczu: Sunderland 2,00⛔
To jest ten dzień dla Kotów! Po wygranej rzutem na taśmę na St James Park, na którym potknęła się Chelsea, ekipa Sunderlandu podejmuje na własnym stadionie słabo grające Hull. Dziś nastąpi przełamanie złej passy na własnym obiekcie! Go Go Sunderland!
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 50zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#33 Anglia Premier League
Już jutro kolejny super maraton z ligą angielską ????
Pierwsze spotkanie, które od razu wpada mi w oko to Southampton - Chelsea.
Widzę tutaj tylko jeden scenariusz jakim jest wygrana gości!
The Blues pokazują w ostatnich meczach niesamowitą klasę, cały zespół to jeden wielki kolektyw. Zawodnicy Mourinho grają pewnie w obronie, dodatkową pewność daje im Courtois. W środku pola niezawodny Matic i łowca asyst Fabregas. Przód to już opcjonalnie, Mou ma bardzo duży wybór na ławce także nie ma co się martwić o zmęczenie. Oczywiście powtórzę to co wszyscy, ale to ma sens! Chelsea na pewno lepiej zniesie grę co 2 dni bo są do tego przyzwyczajeni. The Blues są bardzo dobrzy w pressingu i odbiorze piłki, wyprowadzają szybkie kontry. Londyńczycy w tym sezonie to same konkrety. Nie mówię, że gładko tutaj wygrają bo Southampton w tym sezonie gra wyśmienicie. Święci jednak nie radzą sobie z drużynami z topu , a punkty nabijają na słabych zespołach. Nie dawno przegrali nawet z Burnley, z którym nie wypada przegrać zespołowi bijącemu się o top4. Nie sądzę że gospodarze dają rade liderowi, który czuje na plecach oddech rywali z Manchesteru.
Southampton - Chelsea
Wynik meczu: Chelsea 1,80 ⛔
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 45zł
Dodatkowo gram kornery w tym spotkaniu, bo na pewno ich nie zabraknie.
Southampton - Chelsea
Over 10,5 RR⛔
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 46,25zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#34 Anglia Premier League
Oczywiście nie może zabraknąć jakiegoś ciekawego AKO.
Queen&#39;s Park Rangers - Crystal Palace
QPR over 0,5 bramki 1,30 ⛔
QPR ma cholernie skutecznego Austina, a goście przyjeżdżają na Loftus Road z tymczasowym szkoleniowcem. Można tutaj pokusić się o tym na wygraną QPR. Ja gram, że Rangersi strzelą bramkę, bo kurs jak dla mnie jest bardzo wysoki i dobry na sklejenie jakiegoś fajnego ako.
Manchester City - Burnley
Man City over 1,5 bramki 1,25✅
City podejmują u siebie słabe Burnley. Na pewno nie jest to wygodny przeciwnik ale obywatele wiedzą, że muszą punktować co mecz i czekać na potknięcie lidera z Londynu. Scenariusz na ten mecz to pewna wygrana gospodarzy.
Tottenham - Manchester United
Man Utd over 0,5 bramki 1,17 OMG ⛔
Całe ako dopełnia typ na bramkę dla United w wyjazdowym meczu z Tottenhamem. Wydaje mi się, że pokrycie tego kursu przez United to formalność, której powinni dokonać w pierwszej połowie.
Ostatnio weszli na wysokie obroty, niesamowita ofensywna trójca RVP, Falcao i Rooney zapewnia bramki dla United. Ostatnio zaczyna rozkręcać się coraz bardziej Mata, który popisał się ostatnio ładnymi asystami. Bramka dla gości jest pewna!
AKO 1,90
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 47,50zł
Jutro pewnie jeszcze coś dorzucę, na dziś wystarczy.
Edit: No szkoda tego AKO, United nic nie grali w drugiej połowie. Oby to był ostatni dziś bezbramkowy remis bo takich nie lubimy.
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#35 Anglia Premier League

W tym momencie łamie swoje ścisłe zasady ażeby nie ruszać dwa razy tego samego spotkania. W poprzednim ako podałem typ na over 0,5 bramki dla QPR.
Nie mogę się jednak powstrzymać przed zagraniem czegoś więcej w tym spotkaniu ????
Mam wielkie przeczucie, że będzie dużo bramek w tym meczu.
Ryzykownie ale ma to sens, a zysk może być fajny.

Queen&#39;s Park Rangers - Crystal Palace
QPR over 1,5 bramki 2,40

Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 60zł

Edit: O dzisiejszym dniu szybko zapominamy bo nie wchodzi nicc ????
Są jednak plusy, w postaci straty pkt przez CITY. Ja osobiście odegrałem się na live, stówkę którą postawiłem na dzisiejsze zakłady odrobiłem z lekką nadwyżką.


Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#36 NBA
Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons
Over 206 pkt 1,90⛔
Tak żeby lepiej się oglądało meczyk ???? za troszkę niższą stawkę.
Over bardzo możliwy, analizując suche statystyki.
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 26zł
Edit:Wielkie zaskoczenie faworyzowani Cavs przegrywają różnicą 23pkt.
Swoją drogą dobrze, że nie mam okazji na co dzień oglądać NBA tylko teraz w okresie świątecznym taka okazja się nadarza z powodu urlopu ????
No i zaś pokusiłem się na live ????

Betclic

Tak na prawdę od dziś koniec z live i ryzykowaniem. To wszystko było spowodowane słabym powodzeniem w ostatniej kolejce PL.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#37 Anglia Premier League, Anglia Championship
Liverpool - Swansea
Gola dla gości: TAK (1,48)✅
Długo szukałem czegoś sensownego i wydaje mi się, że znalazłem. Bramka dla Swansea ze słabo spisującym się Liverpoolem. Swansea strzela na wyjeździe i to prawie w kazdym meczu. Liverpoolczycy grają przeciętnie, żeby nie pisać słabo.
Fulham - Brighton
Wynik meczu: Fulham lub Remis (Kurs: 1,33)⛔
W tym spotkaniu zawierzam innym typerom z forum, którzy jednogłośnie stwierdzają wygraną Fullham. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
AKO 1,97
Stawka: 25zł⛔
EW: 49,25 zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
# 39 Anglia Championship, Portugalia Puchar Ligi
Witam, dziś liczę na przełamanie złej passy w moim wykonaniu. Nie wiem czym jest to spowodowane, pewnie tym, że jest to po prostu gra. Piłka nożna czasami bywa nieprzewidywalna i tak czasem wychodzi. Trzeba wrócić na dobre tory i zaliczyć jakiś plusik przed końcem roku.
Dziś wypatrzyłem kilka ciekawych spotkań, ale po dłuższym zastanowieniu stwierdziłem że nie będę ruszał dzisiejszych meczy towarzyskich klubowych. Wiem wiem, Real same wygrane od 23(czy jakoś tak) spotkań, ale kursy w tym meczu mnie nie zbyt zadowalają, a wiadomo w towarzyskim meczu może zdarzyć się wszystko.
Biorę na tapetę dwa meczę, które toczyć się będą o stawkę.
Na początek spotkanie na zapleczu Premier League Derby kontra Leeds. Gospodarze załapali rytm w ostatnich spotkaniach, patrząc na tabele pod względem formy obydwu zespołów widać jasno kto tutaj powinien rozdawać karty. Nie miałem okazji oglądać Derby w tym sezonie grających w lidze, za to widziałem ich w potyczce z Chelsea. W tym meczu Derby radziło sobie bardzo dobrze biorąc pod uwagę że Mourinho zagrał bardzo mocnym składem. Ostatni mecz gospodarzy to wysoka wygrana na niełatwym terenie czyli w Birmingham, wygrali tam bardzo pewnie 0:4, strzelając po 2 bramki w obydwu połowach meczu. Nie sposób także zwrócić uwagi na grę zespołu Leeds na wyjazdach gdzie wygrali tylko jedno spotkanie w tym sezonie, oprócz tego notują 8 przegranych i 3 remisy ze średniakami. Leeds przegrywało w sześciu ostatnich spotkaniach na terenie Derby. Wszystko w tym spotkaniu przemawia na korzyść gospodarzy więc stawiam.
Derby - Leeds
Wynik meczu: Derby 1,40✅
Drugi mecz, który dorzucam do ako to spotkanie w Pucharze Ligi Portugalskiej między Rio Ave i FC Porto. Tutaj przede wszystkim trzeba od razu zwrócić uwagę na bezpośrednie pojedynki tych dwóch ekip. Od roku 2009 na 16 rozegranych spotkań 15 razy triumfowało FC Porto i tylko raz padł remis. Goście dzisiejszego meczu moim zdaniem sa murowanym faworytem, w lidze grają bardzo dobrze. Zaliczyli kilka pechowych remisów i przegraną z Benificą oraz Sportingiem ( dwaj odwieczni rywale FC Porto ) W dzisiejszym meczu nie ma co się dużo zastanawiać, Porto na pewno zależy na tym trofeum i meczu z wygodnym rywalem na pewno nie przegrają.
Rio Ave - FC Porto
Wynik meczu: FC Porto 1,45✅
AKO 2,03
Stawka: 25zł
EW: 50,75zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Małe podsumowanie moich typów w tym miesiącu. Dzisiaj może jeszcze coś dorzucę z NBA bądź NHL jeśli coś ciekawego wypatrzę.
Start tego miesiąca miałem bardzo dobry, końcówka troszkę w kratkę i wychodzi prawie że na zero.
Typy trafione: 20✅ Typy nietrafione: 22⛔
Zainwestowane: 1125zł
Wygrane: 1059,50zł
Zysk/Strata: -65,50zł
Yield: -2,67%
W tym miesiącu jak by nie było uratowało mnie typowanie na live głównie NBA, w nadchodzącym miesiącu już tego nie będzie, ponieważ wracam do szarej codzienności co równa się z mniejszą ilością czasu, który głównie poświęcę Piłce Nożnej.
Oczywiście postanowienia noworoczne co do typowania są!
Nie więcej niż 3 typy dziennie, gra bardziej zachowawcza, mniej ryzyka, chłodny umysł i mniej opierania się o typy innych typerów z forum.
Pewnie wszystko nie wypali, ale czas pokaże. Jestem pozytywnie nastawiony na ten nowy rok z typowaniem.
Życzę wszystkim udanej imprezy sylwestrowej i w nowym roku jak najwięcej trafionych typów, ale przede wszystkim aby zdrowie dopisywało bo to największy skarb jaki możemy mieć.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#41 NBA
Indiana Pacers - Miami Heat
Under 188,5 pkt 1,88⛔
Obydwie ekipy bardzo underove, w bezpośrednich pojedynkach na 10 ostatnich pojedynków tylko 3 razy nie pokryli by tego typu. Z tego co mi wiadomo w drużynie gości barakuje Grangera czyli siły w ofensywie, wraca Bosh, który wzmocni defensywę co tylko umacnia mój typ. Bardzo prawdopodobny under.
Stawka: 25zł⛔
EW: 47zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#42 Anglia Premier League
Na noworoczną kolejkę mam kilka propozycji. Dziś przedstawię jedną konkretną.
Po meczu Southampton - Chelsea jestem pewien, że spotkanie Świętych z Kanonierami nie będzie dla gości spacerkiem i tutaj właśnie postaram się coś wytypować.
Arsenal cały czas mnie nie przekonuje, nie podoba mi się ich gra. Przegrana ze Stoke w pierwszej połowie meczu, później bardzo słaba postawa w meczu z Liverpoolem, który cały mecz dominował, ale w głupi sposób tracił bramki co w efekcie dało remis. Głupie zachowanie Oliviera Giroud w spotkaniu z QPR, które także mogli zremisować bądź przegrać gdyby nie było to QPR. Ostatni mecz z West Hamem może troszkę lepszy ale nie miałem okazji go oglądać. Te wszystkie aspekty działają na niekorzyść ekipy Wengera w moich oczach. Jedynie Alexis Sanchez haruje za cały zespół i Welbeck stara się coś dać drużynie.
Odwrotnie jest ze Świętymi, którzy owszem załapali dołek i przegrali z ekipami z Manchesteru i z Arsenalem, oczywiście z Kanonierami troszkę pechowo przegrali bo bramka padła jakoś w ostatnich minutach meczu. Teraz wracają na swoje tory, wygrana z Evertonem trzema bramkami i ostatnie spotkanie z Liderem Premier League, w którym Southampton naprawdę mi zaimponowali. Zagrali bardzo mądrze, były momenty że Chelsea nie umiała rozgrywać piłki dzięki bardzo dobremu pressingowi rywali. Ofensywa pokazała prawdziwą moc i wydaje mi się, że gdyby nie przebłysk geniuszu Edena Hazarda to Chelsea mogłaby wracać z Southampton bez punktów. Ci z was, którzy śledzili to spotkanie pewnie podzielą moją opinię na temat Świętych.
Patrząc na te wszystkie pozytywy ze strony Świętych nie zdziwię się jeśli pokonają Arsenal wysoko. Mane i Pelle na prawdę z przodu robią wielką różnicę na korzyść Southampton, środek pola Wanyama w środku także bardzo mi się podobał, waleczny nie odpuścił żadnej piłki widać że jest konkretnie zmotywowany i gra na wysokim poziomie. Nawet młody Target zagrał bez żadnych kompleksów przeciwko takiemu zespołowi jak Chelsea. Widać że Koeman wie co robi i bardzo dobrze mu to wychodzi, można zauważyć, że jest mu dobrze na St Mary’s Stadium. Jeśli Święci zagrają od początku tak jak z The Blues to nie widzę tutaj szans dla Kanonierów. A kursy na to spotkanie są bardzo fajne. Stawiam więc na gospodarzy tego spotkania i życzę im jak najlepiej bo podoba mi się ich styl gry!
Southampton - Arsenal
Wynik meczu: Southampton DNB 1,90✅
Stawka: 25zł
EW: 47,50zł✅✅
Edit: Wedle przewidywań, dominacja Świętych nad Kanonierami bardzo wyraźna.
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#43 Anglia Premier League
Na dziś przewidziałem jeszcze dwa typy, które zagrałem już wczoraj.
Pierwszy z nich to mecz Tottenham - Chelsea. Gospodarze w ostatnim spotkaniu z United pokazali, że w piłkę grać umieją i w tym meczu mogli zdobyć co najmniej 2 bramki, ale stracić mogli jeszcze więcej. United zabrakło szczęścia bo gdyby strzelili chociaż w dwóch okazjach jakie im się nadarzyły to mogli by to spotkanie wygrać, biorąc pod uwagę, że w bramce mają wyśmienitego Davida De Gea, ale nie o tym.
Chelsea w meczu z Tottenhamem u siebie zniszczyła gości w kilka minut. W tym momencie Chelsea myślę, że nie obniżyła lotów bo spisuje się bardzo dobrze. Ostatnio pewna wygrana z mocnym West Hamem i moim zdaniem bardzo ważny remis z Southampton, o którym już pisałem w poprzedniej analizie. Wydaje mi się, że St Mary&#39;s do końca sezonu będzie bardzo trudnym terenem i mało kto wywiezie z tego stadionu pkt, ale to też opowieść na inną bajkę. Wracając do meczu Tottenham-Chelsea to widzę tutaj skromną wygraną The Blues bo łatwo na pewno nie będzie, chyba że zaczną czarować i strzelą szybko 2 bramki, wtedy Chelsea czuje się najlepiej i w pełni kontroluje spotkanie. Tottenham w tym sezonie gra podobnie jak w każdym, punktują ze słabymi zespołami w meczach z topowymi zespołami to już zależy jak im wyjdzie mecz. Czasami są w stanie zagrać na wysokim poziomie tak jak z United, a czasami przegrać mecz w kilka minut pierwszej połowy tak jak z The blues ostatnim rezem. Przewiduje zacięty mecz bo Tottenham u siebie raczej będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony grając w tak prestiżowym meczu jak Derby Londynu! Stawiam na zwycięstwo gości!
Tottenham - Chelsea
Wynik meczu: Chelsea 1,72⛔
Edit: Nie wiem czy ktokolwiek przewidywał coś takiego, no ale to jest Premier League. Mecz niesamowity.

Drugim spotkaniem które dorzucam do AKO aby troszeczkę &quot;podrasować&quot; kurs jest mecz na Anfield Road. Liverpool ostatnio w formie, która może pomału wprowadzać w ich szeregi optymizm. Przede wszystkim jest to czego brakowało Liverpoolczykom od początku sezonu czyli bramki. Co raz lepiej gra Coutinho, który tak jak oczekiwano od niego bierze większość ciężaru gry na siebie przy tym dysponuje bardzo dobrym uderzeniem z dystansu.
Posada Rodgersa, która była zagrożona po odpadnięciu z LM i słabych występach w lidze też wydaje się teraz umacniać. Wydaje mi się, że jeśli potrafili strzelić 4 bramki dość mocnym i niewygodnym dla The Reds rywalom jakimi jest Swansea to z Leicester nie powinni mieć najmniejszych problemów. Ciężki do upilnowania Sterling i Coutinho w dość dobrej formie powinni tutaj załatwić sprawę, a reszta zespołu tylko dopełnić formalności jaką jest kontrola piłki w środku boiska i niedopuszczenie rywala do bramki przez obrońców. Stawiam tutaj bezpiecznie chodź przewiduję gładką wygraną the Reds. Ja tylko aby dopełnić AKO, ale ten mecz jest dobrym zaczątkiem na jakieś porządniejsze AKO.
Liverpool - Leicester
Wynik meczu: Liverpool over 0,5 bramki 1,07✅
AKO 1,84
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 46zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#44 Anglia Premier League
Bez większych analiz bo czas goni, chodź tutaj mógłbym troszkę się rozpisać o obydwu spotkaniach ???? Jednak ci którzy interesują się angielską piłką zrozumieją moje typy.
Także zagrane wczoraj, nie wiem jak tam dzisiaj z kursami ale wczoraj bardzo fajnie ako z tego wyszło więc zagrałem.
Stoke - Manchester United
Wynik meczu: Man Utd DNB Zwrot
Tutaj widzę wygraną United, jednak warto podeprzeć się zwrotem w razie czego, bo Stoke to istna zagadka u siebie. Czerwone diabły mają moim zdanie więcej argumentów i wydaje mi się, że jeśli nie zabraknie im skuteczności tak jak z Tottenhamem to mecz zakończy się wygraną United, jeśli skuteczności braknie to widzę tutaj 0:0 czyli zwrot. Zobaczymy jak będzie.
+
West Ham - West Bromwich Albion
Wynik meczu: West Ham DNB Zwrot
W tym spotkaniu wydaje mi się, że śmiało można stawiać na gospodarzy. U siebie punktują regularnie ze słabszymi zespołami. Młoty czują się pewnie w tym sezonie i wystarczy spojrzeć na tabele aby to sobie uświadomić. West Ham na równi z Arsenalem i Tottenhamem to musi motywować cały zespół. Powinni tutaj gładko ograć West Brom.
AKO 1,92
Stawka: 25zł Zwrot
EW: 48zł
Edit: Jednak dobrze było się zabezpieczyć tymi DNB ????
Betclic
 
Do góry Bottom