>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#46 ⚽ Hiszpania La Liga
Atletico Madryt - Rayo Vallecano
Wynik meczu: Atletico Madryt 1,30✅ 3:1
+
Elche - Barcelona
Wynik meczu: Barcelona over 1,5 1,25✅ 0:6
+
Cordoba - Real Madryt
Wynik meczu: Real Madryt over 1,5 1,22✅ 1:2
AKO 1,98
Stawka: 25zł
EW: 49,50zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#47 ???? NBA
Portland Trailblazers - Washington Wizards
Wynik meczu: Washington Wizards 1,62⛔ 103-96
+
Charlotte Hornets - NY Knicks
Wynik meczu: Charlotte Hornets 1,25✅ 76-71
AKO 2,03
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 50,75zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#48 ⚽ Francja Ligue 1, Włochy Serie A

Lyon - Metz
Wynik meczu: Lyon 1,45✅ 2:0
Nie rozumie za bardzo tego kursu na Lyon, ale chętnie skorzystam. W ostatnim czasie grają jak w transie , a to co robi Lacazette to coś niesamowitego. Stawiam na gospodarzy!
+
Inter Mediolan - Torino
Wynik meczu: Inter Mediolan DNB 1,30⛔ 0:1
Tutaj idę w stronę Interu. Po zmianie trenera zaczyna się coś dziać z zespołem na plus. W starciu z Torino nie powinni mieć problemów, ale ja podpieram się tutaj DNB. Wygrana Torino jest bardzo mało prawdopodobna, wiemy jaka to drużyna, może u siebie jeszcze daliby rade powalczyć ale na wyjeździe w najgorszym wypadku zwrot.
AKO 1,89
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 47,25zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#49 ⚽ Włochy Serie A
Parma - Cesena
Wynik meczu: Parma 1,58⛔ 1:2
Spotkanie na dnie tabeli Serie A, w którym stawiam na gospodarzy spotkania. Parma wzięła się za siebie od początku roku i na pewno gra lepiej niż przed nowym rokiem. oczywiście nikt nie mówi tutaj że grają niesamowicie i że są nie do przejścia bo to nie prawda. Oglądałem spotkanie Parmy z Fiorentiną i uświadomiłem sobie, że Parma nie odpuści nikomu na swoim stadionie, bo tylko tutaj może liczyć na jakieś punkty.W starciu z jeszcze słabszym od siebie rywalem muszą wygrywać i tak się dziś stanie.
+
Juventus - Chievo
Wynik meczu: Juventus over 1,5 1,33✅ 2:0
Juve gra konkretnie , mam nadzieje że już nie powtórzą błędów ze spotkania z Sampdorią czy Interem gdzie kontrolowali całkowicie mecz w pierwszej połowie prowadząc jedną bramką, a po przerwie wychodzili i stali jak pionki. W meczu z Napoli pokazali moc i nie wyobrażam sobie żeby tutaj nie było ich stać na dwie bramki przed własną publicznością . Stawiam over 1,5 i dorzucam do ako.
AKO 2,10
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 52,50zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#50 ???? NBA
Chicago Bulls - Miami Heat
Wynik meczu: Chicago Bulls -7,5 1,88⛔ 84-96
Edit: Trochę mnie poniosło ???? Trzeba wrócić na dobre tory, dobrze że złapałem fajny kurs na live -2,5 Miami Heat ???? A tak swoją drogą to bardzo piękny mecz Whiteside, blokował jak w transie.
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 47zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#51 ???? NBA
Cleveland Cavaliers - Oklahoma City Thunder
Wynik meczu: Cleveland Cavaliers -3,5 1,88✅ 108-98
Stawka: 25zł
EW: 47zł✅✅
#52 ???? NBA
Golden State Warriors - Boston Celtics
Wynik meczu: Golden State Warriors -17,5 1,82⛔ 114-111
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 45,50zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#54 ???? NBA
Golden State Warriors - Chicago Bulls
Wynik meczu: Golden State Warriors -9,5 1,94⛔ 111:113
Edit:No i nie ma serii 20 wygranych na własnym parkiecie, a szkoda...
Przy tej formie GS na własnym parkiecie i nie tylko , nie widzę dziś szans dla Bulls, którzy grają w moim odczuciu słabo. Nie widze tutaj szans dla gości z Chicago. Dodatkowo na korzyść gospodarzy w ekipie Bulls kontuzjowany jest Mike Dunleavy oraz pojawiły się informacje, że pod znakiem zapytania stoi występ Butlera. To wszystko skłania mnie do gry Golden State Warriors -9,5.
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 48,50zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#55 ???? NBA
LA Lakers - Washington Wizards
Wynik meczu: Washington Wizards -8,5 1,82⛔ 92-98
Wizards muszą wygrywać takie spotkania na spokojnie i wysoko. Muszą porządnie skupić się na nadchodzących ważnych meczach z drużynami z topu. Taki zespół jak Lakers powinni połknąć bez problemowo.
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 45,50zł
#56 ???? NBA
Miami Heat - Milwaukee Bucks
Wynik meczu: Miami Heat -2,5 1,94⛔ 102-109
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 48,50zł
Edit: Miejmy nadzieję, że jutro będzie lepiej ???? Nie łamiemy się!
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#56 ???? NBA
Utah Jazz - LA Clippers
Wynik meczu: LA Clippers -6,5 1,85 89-94
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 46,25zł
#57 ???? NBA
Houston Rockets - Dallas Mavericks
Wynik meczu: Houston Rockets -3,5 1,85✅ 99-94
Stawka: 25zł
EW: 46,25zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#58 ???? NBA
Minnesota Timberwolves - Boston Celtics
Wynik meczu: Boston Celtics 1,50
+
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons
Wynik meczu: Detroit Pistons 1,30
AKO 1,95
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 48,75
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#59 ???? NBA
Indiana Pacers - NY Knicks
Wynik meczu: NY Knicks +8,5 1,82⛔ 103-82
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 45,50zł
#60 ???? NBA
Orlando Magic - Milwaukee Bucks
Wynik meczu: Orlando Magic +4,5 1,82⛔ 100-115
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 45,50zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#61 Piłka ręczna LIVE
Polska - Katar
Wynik meczu: Polska +2,5✅ 29:31
Stawka: 383zł
EW: 643,44 zł✅✅✅✅
Edit: Gdy zobaczyłem ten zakład to oczom nie wierzyłem, bo miałem nadzieję że Polska odrobi stratę bardzo szybko. Do końca trzymali mnie w napięciu i szkoda że im się nie udało. Ja notuję plus i mam nadzieję, że będzie to koniec mojej słabej serii.
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#62 ???? NBA
Boston Celtics - Houston Rockets
Wynik meczu: Houston Rockets 1,38✅ 89-93
+
Miami Heat - Dallas Mavericks
Wynik meczu: Dallas Mavericks 1,18✅ 72-93
+
Utah Jazz - Golden State Warriors
Wynik meczu: Golden State Warriors 1,16⛔ 110-100 WTF?
AKO 1,89
Dziś liczę na przełamanie, gram bardzo bezpiecznie i liczę że w końcu wejdzie bo ten tydzień to totalna katastrofa ???? Co do spotkań to gram na oczywistych faworytów i myślę, że wszystko musi pójść gładko, nie ma innej opcji.
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 47,25zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#63 ⚽ Anglia Premier League
Manchester United - Leicester
Wynik meczu: Manchester United 1,33✅ 3:1
Manchester gra u siebie z słabiutkim Leicester. W tym spotkaniu przewiduję wygraną gospodarzy ponieważ, którzy w swoich składzie posiadają piłkarzy o co najmniej dwie klasy lepszych od przeciwnika. United pod wodzą Van Gala gra lepiej, oczywiście można przyczepić się do obrony, ale pamiętajmy o tym, że nowy trener boryka się z dużą ilością kontuzji graczy defensywnych. Czerwone Diabły za to nadrabiają bogactwem z przodu i moim zdaniem to powinno tutaj załatwić sprawę. W ataku Van Persie i Falcao, w pomocy kreatywny Mata , nieprzewidywalny Di Mariia i niezastąpiony w United Rooney. Jeśli tylko otworzą wynik meczu to później pójdzie już z górki.
+
West Bromwich Albion - Tottenham
Wynik meczu: Tottenham over 0,5 1,38✅ 0:3
West Brom kontra Tottenham tutaj na pewno będzie zacięty mecz i nikt tanio skóry nie sprzeda. Stawiam na bramkę dla Tottenhamu, który na wyjazdach prawie zawsze je strzela. Z przodu mają niezawodnego Harrego Kane , który strzela bramki jak na zawołanie, a gdy ma gorszy dzień odpowiedzialność z powodzeniem spływa na Eriksena, który także strzelać potrafi. Możliwe że Tottenham tego spotkania nie wygra, ale bramkę strzeli.
AKO 1,84
Stawka: 25zł
EW: 46zł✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#64 ⚽ Anglia Premier League
Crystal Palace - Everton
Wynik meczu: BTTS 1,85⛔ 0:1
Crystal Palace pod wodzą nowego trenera gra bardzo przyzwoicie. W końcu rozstrzygają spotkania na własną korzyść, ale nie unikają przy tym straty bramek. Everton można powiedzieć z nożem na gardle ponieważ gra zespołu nie klei się w ostatnim czasie, w ogóle cały sezon The Toffies bardzo mizerny. Zajmują 12 pozycje ktoś powiedziałby że bezpieczną ale od strefy spadkowej dzielą ich tylko 4 punkty. Sądząc po składzie wydaje mi się, że wyjdą tutaj z chęcią strzelania bramek i gry do przodu. Everton ma potencjał i o bramkę nie powinno być trudno.
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 46,25zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#66 ???? NBA
Próbujemy dalej z NBA...
San Antonio Spurs - LA Clippers
Wynik meczu: San Antonio Spurs 1,50 ⛔ 85-105
+
Orlando Magic - Dallas Mavericks
Wynik meczu: Dallas Mavericks 1,30 ✅ 93-108
AKO 1,95
Stawka: 25zł⛔⛔
EW: 48,75zł
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#67 ???? NBA
Minnesota Timberwolves - Cleveland Cavaliers
Wynik meczu: Cleveland Cavaliers -10,5 1,92✅ 90-106
Cavs w końcu notują ciekawą serie zwycięstw. Powrót LeBrona robi swoje, on sam spisuje się bardzo solidnie po powrocie. Cała drużyna gra dużo pewniej i co najważniejsze wygrywają pewnie swoje spotkania. Muszą korzystać z tej serii i na pewno będą chcieli jutro &quot;połknąć&quot; bardzo mizerny zespół z Minnesoty na dodatek zdołowany porażką z 76ersami . Oczekuje tutaj pewnej i wysokiej zarazem wygranej Cleveland Cavaliers!
Go Go Cavs!
Stawka: 25zł
EW: 48zł✅✅
Edit: Nie wiem co stało się z Cavs w 2 i 3 kwarcie bo dostawali lanie, wszystko jednak zakończyło się pewnie wygraną 4 kwartą i ostatni bet w styczniu wchodzi ????
Betclic
 
Do góry Bottom