>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Statystyki styczeń​

Ilość zagranych kuponów: 73
Ilość wygranych kuponów: 43
Ilość przegranych kuponów: 29
Zwroty: 1
Zainwestowane stawki: 2166 PLN
Stawki wygrane: 2642,92 PLN
Zysk/Strata: +476,92 PLN
YIELD: 22,02%
Styczeń był dla mnie bardzo dobrym miesiącem, wliczając nawet ten tragiczny ostatni tydzień z NBA. Za to w trzech tygodniach było wyśmienicie, zarobiłem trochę kasy i jestem zadowolony.W drugim i trzecim tygodniu YIELD stał na poziomie 35%, a w najlepszym momencie miałem 46% i to najbardziej mnie cieszy. Polubiłem typowanie NBA i w tym miesiącu także pogram kilka kuponów z tej jakże emocjonującej ligi. Podsumowując jestem bardzo mocno zmotywowany na nadchodzący miesiąc i miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepszy. Pozdrawiam wszystkich śledzących temat i życzę wam powodzenia.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#1 ⚽Anglia Premier League, La Liga
Arsenal - Aston Villa
Wynik meczu: Arsenal 1,28✅ 5:0
+
Southampton - Swansea
Wynik meczu: Southampton DNB 1,22⛔ 0:1 kolejny wynik wbrew logice...
+
Sevilla-Espanyol
Wynik meczu: Sevilla DNB 1,25
AKO 1,95
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 48,75 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#2 ⚽Serie A
W Serie A dziś w oko wpadły mi dwa spotkania Lazio i Juve.
Juventus gra swoje w tym sezonie, zdarzyły im się słabsze momenty, ale ostatnie spotkania Starej damy to całkowita dominacja zespołu z Turynu. Juve gra konkretnie we szystkich formacjach. Z przodu wielka moc w postaci Teveza, Vidala i Pogby moim zdaniem trójcy, która ciągnie całą gre Starej damy. Dodatkowo dobra gra w tyłach i kontrola środka pola w prawie każdym spotkaniu. Dziś nie widzę innego rozwiązania jak wygrana Juve.
Drugie spotkanie to Lazio grające na wyjeździe z Ceseną. W tym spotkaniu stawiam na wygraną Lazio, które bardzo mi się podoba. Zagrali ostatnio kilka trudnych spotkań i przegrali tylko z Napoli. Dziś Lazio wygra ponieważ jest to drużyna na prawdę grająca na wysokim poziomie, dużo jakości dają im tacy zawodnicy jak Candreva, Klose, Mauri podobna trójca jak w Juve. Dziś Lazio wygra!
Cesena - Lazio
Wynik meczu: Lazio 1,50⛔ 2:1
+
Udinese Calcio - Juventus
Wynik meczu: Juventus 1,40⛔ 0:0
Edit: Oj dziwna jest ta liga...
AKO 2,10
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 52,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#3 ⚽Hiszpania La Liga
Sevilla - Espanyol
Wynik meczu: Sevilla 1,62✅ 3:2 Ledwo ledwo, ale jednak ????
+
Barcelona - Villarreal
Wynik meczu: Barcelona 1,20✅ 3:2
AKO 1,94
Stawka: 25 PLN
EW: 48,50 PLN✅✅
Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#7 ???? NBA
Washington Wizards - Charlotte Hornets
Wynik meczu: Charlotte Hornets +7,5 1,88✅ 88-92
Wizards wyraźnie załapali dołek, grają słabo. Dużo nieprzygotowanych rzutów, gdy już prowadzą to wkrada się jakieś dziwne rozluźnienie i w mgnieniu oka tracą przewagę alby w końcowym rozrachunku przegrać.
Hornets odwrotnie, w moim odczuciu grają stanowczo. W trzynastu ostatnich meczach przegrali tylko 3 razy i to nie z byle kim bo dwukrotnie ze Spurs i raz z świetnie radzącymi sobie po powrocie LeBrona Cavaliers.
Mecz pewnie będzie wyrównany, ale nie sądzę żeby Wizzards wygrali tutaj ośmioma punktami.
Stawka: 25 PLN
EW: 47 PLN✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#8 ???? NBA
Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
Wynik meczu: Memphis Grizzlies -2,5 1,91⛔ 101-102 Nie wiele brakowało ????
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 47,75 PLN

#9 ???? NBA
New Orleans Pelicans - Atlanta Hawks
Wynik meczu: New Orleans Pelicans +3,5 1,88✅ 115-100
Stawka: 25 PLN
EW: 47 PLN✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#11 ???? NBA
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
Wynik meczu: Philadelphia 76ers +8,5 1,88✅ 105-98
Stawka: 25 PLN
EW: 47 PLN✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#12 ???? NBA
Minnesota Timberwolves - Miami Heat
Wynik meczu: Miami Heat +2,5 1,88✅ 102-101
Powinno być dobrze. Heat mają potencjał nawet bez Dwyane Wade. Widziałem ostatnio kilka spotkań Miami i sądzę, że nie powinni mieć większych problemów z przejęciem kontroli w meczu i dociągnięciem do końca pozytywnego dla nich wyniku. Bosh i Whiteside to klasowi zawodnicy, bardzo podoba mi się ich gra głównie Hassana Whiteside, który zaimponował mi w meczu z Bulls oraz Celtics. Minnesota gra słabo zarówno u siebie jak i na wyjazdach. W starciu z Heat teoretycznie nie powinni mieć żadnych szans choć różne cuda się dzieją czasami. Ja stawiam jednak na zwycięstwo gości z bardzo przyjemnym plusowym handi.
Stawka: 25 PLN
EW: 47 PLN✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
# 13 ???? NBA
New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
Wynik meczu: New Orleans Pelicans -3,5 1,82⛔ 91-102
OKC bez Duranta na cholernie ciężkim terenie o czym przekonała się wczoraj Atlanta, która dostała niezłe bicie. Obawiam się że Westbrook i Ibaka nie wystarczą na Pelikany w pełnej paczce podbudowane okazałą wygraną z Atlantą, która do meczu z nimi miała 19 zwycięstw. Przegrywały tutaj najlepsze ekipy, sama Oklahoma dostała tutaj lanie już 2 razy w tym sezonie i dziś będzie podobnie! ????
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 45,50 PLN
#14 ???? NBA
Boston Celtics - Denver Nuggets
Wynik meczu: Boston Celtics -2,5 1,88✅ 104-100
Denver problemy wewnątrz zespołu , konflikt z trenerem. Takie sytuacje na pewno nie wpływają dobrze na grę drużyny. Miałem zagrać 2 typy, ale aż szkoda tego nie spróbować.
Stawka: 25 PLN
EW: 47 PLN✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#15 ???? NBA
Cleveland Cavaliers - LA Clippers
Wynik meczu: Over 207,5 1,88⛔ 105-94
Zapowiada się na bardzo ciekawe widowisko, szkoda że nie będę miał przyjemności zobaczenia tego spotkania, wiadomo szara rzeczywistość, trzeba rano wstać w miarę przytomnym do pracy ???? , ale nie o tym tutaj.
Cavs po powrocie LeBrona spisują się wyśmienicie i o ich grę dziś jestem spokojny. Clippers także konkretna drużyna, która ma we krwi wysokie zdobycze punktowe. Na parkiecie plejada gwiazd i nie widzę tutaj możliwości aby ten over nie pękł.
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 47 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#16 ???? NBA
Charlotte Hornets - Washington Wizards
Wynik meczu: Washington Wizards -1,5 1,88⛔ 94-87
Dziś liczę na przełamanie złej passy magików z Washingtonu, w moim odczuciu mają oni dużo większy potencjał od Hornets i dziś to pokażą przy okazji odgrywając się za porażkę z przed dwóch dni. Nie ważne, że Wizards b2b, jeśli mają wygrać to wygrają, a przeczucie mówi mi, że dziś tak właśnie się stanie.
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 47 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#17 ???? NBA
Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers
Wynik meczu: Cleveland Cavaliers -5,5 1,80⛔ 103-99
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 45 PLN
#18 ???? NBA
Boston Celtics - Philadelphia 76ers
Wynik meczu: Philadelphia 76ers +7,5 1,94⛔ 107-96
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 48,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#19 ⚽ Premier League
Tottenham - Arsenal
Wynik meczu: Aresenal over 0,5 1,20 ✅ 2:1
+
Queen&#39;s Park Rangers - Southampton
Wynik meczu: Southampton over 0,5 1,22✅ 0:1
+
Manchester City - Hull
Wynik meczu: Manchester City over 1,5 1,30⛔ 1:1
AKO 1,90
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 47,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#20 ⚽ Niemcy Bundestliga
Wolfsburg - Hoffenheim
Wynik meczu: Wolfsburg 1,55✅ 3:0
+
Stuttgart - Bayern Monachium
Wynik meczu: Bayern Monachium 1,22✅ 0:2
AKO 1,89
Stawka: 25 PLN
EW: 47,25 PLN✅✅
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#21⚽ Anglia Premier League, Hiszpania La Liga
Aston Villa - Chelsea
Wynik meczu: Chelsea 1,35 ✅ 1:2
+
Manchester City - Hull
Wynik meczu: Manchester City 1,18⛔ 1:1
+
Villarreal - Granada
Wynik meczu: Villarreal 1,28
AKO 2,04
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 51 PLN
To wszystko pograne wczoraj, nie jestem z tego zbyt zadowolony bo wczoraj byłem bardzo wykończony co wpłynęło na moją koncentrację. Muszę nad tym popracować i nie stawiać kiedy nie czuję się na siłach siedzieć przed komputerem. Dziś jest już wszystko ok i mam nadzieję że coś z tego będzie.
Edit: Tak jak pisałem wyżej, trzeba się ogarnąć.
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#22???? NBA
Czas zacząć grać rozważniej, nie chodzi mi tutaj o same typy ale o ich ilość. Od dziś nie więcej typów dziennie niż 2.
Dziś w oko wpadły mi dwa spotkania jedno z nich to New Orleans Pelicans - Chicago Bulls. Pelicans wyraźnie forma zwyżkowa, wygrali z mega silnymi Hawks , ogólnie podtrzymuję moją opinię o tym, że na swoim terenie są mega trudnym rywalem.
Nie sposób wspomnieć dziś o Anthonym Davisie, jeden z najlepszych podkoszowych ligi dziś stanie naprzeciw słabej moim zdaniem defensywie Bulls. Oczywiście można się sprzeczać, że Bulls wypoczęci, a Pelikany b2b. Ja nie zwracam dziś na to uwagi, bo jeśli będą mieli roznieść gości z Chicago to zrobią to bez problemowo. Nie wierzę, że Bulls zdołali poprawić swoją grę w obronie i widać to nawet gdy spojrzymy w ostatnie spotkania Byków. Pelicans w ostatnim czasie bardzo mi imponują i wierzę że dziś pokonają Bulls, jeśli ktoś ma tutaj problemy z grą obronna czy w ataku to są to Bulls i dziś powinno to być widoczne.
New Orleans Pelicans - Chicago Bulls
Wynik meczu: New Orleans Pelicans 2,15 72-107 Kontuzja Anthonego Davisa na początku 2 kwarty i koniec meczu dla Pelikanów..
Stawka: 25 PLN⛔⛔
EW: 53,73 PLN
Betclic
 
Do góry Bottom