>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#10 ⚽ Anglia, Capital One Cup
Stoke - Liverpool ----&gt; BTTS 2,00 0:1 ⛔⛔

Spodziewam się dobrego meczu i bramek z obydwu stron. Stoke w ostatnim czasie zachwyciło dobrymi występami w spotkaniach z topowymi ekipami. Wygrane z City, United u siebie i Evertonem na wyjeździe. Z drugiej strony nie za dobry występ w ostatniej kolejce Premier League i przegrana z WBA, które było do pokonania gdyby nie ta czerwona kartka. Stoke pokazało w tym spotkaniu, że gdy się ich porządnie przyciśnie to po prostu się gubią tak jak przy bramce na 2:1 dla WBA w doliczonym czasie gry. Statystyki spotkań obydwu ekip także przemawiają za BTS&#39;em warto więc spróbować.
Przeczucie mówi mi, że obejrzymy dziś kilka bramek i oby tak się stało. Fakt, że jest to mecz pucharowy powinien jeszcze bardziej temu sprzyjać.
Stawka: 25 PLN
EW: 50 PLN
Betclic
Edit: Stoke otrzymało prezent w postaci kontuzji Coutinho oraz Lovrena jak na ten czas filaru defensywy Liverpoolu, ale gospodarze nie byli w stanie przeprowadzić ani jednej składnej akcji. Piłki posyłane na oślep do przodu nie wystarczą na nawet tak osłabiony Liverpool.... Zawiodłem się na Stoke tak jak większość z typujących dzisiejszy mecz....
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#11 ???? USA, NBA
Dallsa Mavericks - Sacramento Kings ----&gt; Under 213,5 1,88 233 ⛔⛔
Stawka: 25 PLN
EW: 47 PLN
Betclic

Edit: A jednak chłopaki pograli otwartą koszykówkę, myślałem że mavs bardziej skupią się na defensywie ;]
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik

Widząc składy i niemalże rezerwy wystawione przez Villarreal zdecydowałem się pobrać fajny kurs na wygraną gospodarzy, którzy wypuszczają do gry bardzo mocny skład. Powinni sobie poradzić grając u siebie.
Athletic Bilbao - Villarreal ----&gt; Athletic Bilbao wygra 1,80 3:2 ✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 90 PLN
Betclic

Edit: Już po pierwszej połowie wiadomo wszystko, Bilbao gra jak zwykłe patałachy, a Villarreal stoi, czeka i wyprowadza dwie kontry które kończą się bramkami...
Edit2: Muszę przeprosić graczy Atleticu, pokazali tutaj wielkie serce do gry, kapitalny powrót do tego spotkania w ich wykonaniu i wygrana w sytuacji gdzie po pierwszej połowie przegrywali 0:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#13 ⚽ Anglia, Capital One Cup / Portugalia, Primeira Liga
Everton - Manchester City ----&gt; Manchester City over 4,5 RR 1,48 6RR ✅
Dziś bardzo ciekawe spotkanie w Liverpoolu, Everton podejmuje Manchester City w Pucharze Ligi. Po ostatnich występach obydwu ekip spodziewam się dziś szybkiego meczu z dużą ilością akcji. Nie stawiam tutaj na bramki ani wynik końcowy bo jest to wielkim znakiem zapytania. Idę w stronę kornerów Manchesteru, który nabija ich bardzo dużo i myślę, że dziś przynajmniej 5 kornerów w ich wykonaniu powinniśmy zobaczyć. Oby zagrał Kevin De Bruyne bo jest to główna maszynka do nabijania rożnych w ekipie City, jeśli nie zagra to są inni którzy także powinni nabić kilka rogów np. Navas, który bardzo lubi iść do lini końcowej i nabijać przeciwników. Liczę także na strzały z dystansu i piękne parady Howarda, które będą owocować rożnymi. Powinno być dobrze.
FC Porto - Rio Ave ----&gt; FC Porto over 1,5 1,30 1:1 ???? ⛔

Porto od teraz powinno skupić się na lidze i walce o mistrzostwo Portugalii.
Gospodarze u siebie powinni bez problemów strzelić 2 bramki średniemu Rio Ave. Patrząc w historie to w ostatnich 10 spotkaniach tych ekip Porto tylko raz nie pokryło tej lini. Myślę, że warto spróbować.
AKO 1,92 ⛔⛔
Stawka: 25 PLN
EW: 48 PLN
Betclic

Edit: Porto miało 70 minut na strzelenie drugiej bramki i jej nie strzeliło.... chyba rzadko im się to zdarza ????
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#16 ⚽ Anglia, FA Cup / Francja, Ligue 1
Exeter - Liverpool ----&gt; Under 11,5 RR 1,68 10 RR ✅

Liverpool bez większości ofensywnych zawodników, w obronie podobnie. Mecz na 0:0 bądź na wygraną jednobramkową w którąś ze stron. Na pewno nie będzie to szybkie spotkanie z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Kursy na under rzutów rożnych bardzo zachęcające.
PSG - Bastia ----&gt; Under 11,5 RR 1,20 8 RR ✅

Tutaj sytuacja wygląda następująco. PSG powinno kontrolować spotkanie, szybko strzelony gol uspokoi gospodarzy, którzy poczekają na rozwój sytuacji i ukłują jeszcze raz. Nie spodziewam się tutaj wielu rzutów rożnych.
AKO 2,02 ✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 101 PLN
Betclic

Edit: Na styku!
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#18 ⚽ Hiszpania, La Liga
Barcelona - Granada ----&gt; Oba zespoły strzelą? NIE 1,50 4:0 ✅
+
Sevilla - Athletic Bilbao ----&gt; Over 1,5 1,28 2:0 ✅
AKO 1.92 ✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 96 PLN
Betclic

Edit: Krycha ładnie zanurkował i załatwił mi over ????
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#19 ⚽ Włochy, Serie A / Anglia, FA Cup
Frosinonee - Napoli ----&gt; Napoli -1 RR 1,45 3-9 ✅

Napoli nie czeka tutaj spacerek, ponieważ Frosinone już nie raz pokazywało się z dobrej strony. Goście na pewno będą musieli się dużo napracować co powinno sprzyjać nabujaniu rzutów rożnych. Patrząc na statystyki Napoli w większości meczów pokrywa ten handicap i myślę, że dziś także nie powinno być z tym większych problemów. Główne atuty tego typu to niebezpieczne skrzydła ekipy z Neapolu. Dodatkowo Higuain w formie także powinien często nękać bramkarza rywali, który pewnie kilka razy popiszę się jakąś efektowną paradą parując piłkę na rzut rożny.
Chelsea - Scuntchorpe ----&gt; Under 14,5 RR 1,25 4-6 ✅

Mecz dla Chelsea, która powinna tutaj pewnie wygrać coś ok. 2:0 bądź 3:0. Takie wyniki nie sprzyjają nabijaniu rzutów rożnych. Chelsea jest zespołem, który prowadząc bezpiecznym wynikiem, nie forsuje tępa tylko gra piłką. Analizując wyniki wczorajszych spotkań w FA Cup, chyba nie zdarzyła się sytuacja w meczu, w którym grał mocny zespół z tym słabszym żeby, w którymś z tych spotkań wpadło powyżej 14 kornerów. Myślę, że goście przyjeżdżają tutaj tylko po to aby się pokazać i rozegrać mecz dla swoich kibiców, bo z wynikiem musza z góry być pogodzeni.
AKO 1,81 ✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 90,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#20 ⚽ Hiszpania, La Liga
Real Socieda - Valencia ----&gt; Valencia lub remis 1,58 2:0 ⛔

Valencia w końcu musi się przełamać na wyjeździe. Dziś okazja do tego myślę, że dobra. Goście podbudowani dobrymi występami z Realem oraz Granadą w pucharze. Morale na pewno idzie w górę , a przy braku kluczowego zawodnika przeciwników myślę, że Valencia powinna wywieść z tego spotkania 3 pkt.
Celta Vigo - Atletico Madryt ----&gt; Under 3,5 1,16 0:2 ✅

Szykuje się mecz w stylu Atleticu, wydaje mi się że wynik zakręci się w okolicach 0:1,0:2 w hardkorowym scenariuszu 1:2. Celta gra nadal bez Nolito i widać gołym okiem, że gdy zabrakło tego zawodnika to Celta gra bardzo słabo. Przegrali z Bilbao u siebie oraz z Malagą na wyjeździe notując bardzo słabe spotkania.
AKO 1,83 ⛔⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 91,50 PLN
Betclic


Edit: Eh ta Valencia..... Weekend zamykam, żeby być konsekwentnym tak jak sobie postanowiłem. Nie gram wszystkiego co przyjdzie mi do głowy chodź kilka typów mógłbym jeszcze dzisiaj puścić. Możliwe że zapodam coś z NHL bądź NBA, ale to później. Aha z ostatnich kilku typów jestem bardzo zadowolony, w końcu coś ruszyło :]
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#21 ???? USA, NBA
Memphis Grizzlies - Boston Celtics ----&gt; Memphis Grizzlies +2,5 1,92 101-99 ✅✅✅
Stawka: 25 PLN
EW: 48 PLN
Betclic

Edit: Grizzlies wygrali w wielkim stylu. Poradzili sobie bez dwóch bardzo waznych graczy i pokazali, ze na własnym terenie mało kto moze im podskoczyc. Brawa i pokłony dla nich :]
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#23 ⚽ Anglia, Premier League
Bornemouth - West Ham ----&gt; West Ham lub remis 1,85 1:3 ✅✅✅
Stawka: 25 PLN
EW: 46,25 PLN
Betclic

Edit: Coś jest w tym Payecie, piękna bramka i ta cudowna asysta. Teraz już wiem dlaczego kibice West Hamu tak go kochają :]. A bramka na 1:3 też fenomenalna, taki mały paradoks, że to West Ham w pierwszej połowie prezentował się słabo, przerwa dobrze im zrobiła i na boisko wybiegła &quot;inna&quot; drużyna, która zdołała odwrócić losy spotkania ????
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#24 ⚽ Anglia, Premier League
Manchester City - Everton ----&gt; BTTS 1,65 0:0 ⛔

Spotykają się dwie ekipy nastawione głównie na ofensywę, podobnie jak w spotkaniu Evertonu z Tottenhamem stawiam tutaj, że obydwie ekipy strzelą bramkę.
City ma problemy z defensywą co można stwierdzić po wynikach, chodzi mi tutaj o to, że tracą bramki. W ostatnich trzynastu spotkaniach na stadionie The Citizens padł BTS. Dziś będą gościć swoich pogromców z pucharu gdzie dzisiejsi gospodarze przegrali 2:1 i na pewno będą chcieli to sobie odbić. Tak czy siak BTS bardzo prawdopodobny, a kurs bardzo fajny.
Tottenham - Leicester ----&gt; Tottenham lub remis 1,20 0:1 ⛔

Tottenham wyglądał bardzo dobrze w meczu z Evertonem, zaimponowali mi w pierwszej połowie i powiedzmy sobie szczerze trochę pechowo stracili tą bramkę. Remis wywieziony z Goodison Park to dobry wynik, międzyczasie mierzyli się z dzisiejszym rywalem w pucharze gdzie doszło do remisu 2:2. Myślę, że dziś Tottenham powinien przejąć kontrolę nad tym spotkaniem i zdobyć trzy punkty bo w obecnej sytuacji są oni o wiele lepszym zespołem od tracących impet Lisów. W najgorszym wypadku remis.
AKO 1,98 ⛔⛔
Stawka: 25 PLN
EW: 49,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#25 ⚽ Anglia, Premier League
Chelsea - West Brom ----&gt; Chelsea over 1,5 1,65 2:2 ✅
+
Swansea - Sunderland ----&gt; Under 3,5 1,22 2:4 ⛔
AKO 2,01 ⛔⛔
Stawka: 25 PLN
EW: 50,25 PLN
Betclic

Edit: Nie wstrzeliłem się z meczami.... o dzisiaj szybko zapominamy i lecimy dalej ????
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#28 ⚽ Belgia, Jupiler League / Portugalia, Primeira Liga
Genk - Zulte Waregem ----&gt; BTS 1,75 ✅
+
Sporting Lizbona - Tondela ----&gt; Sporting Lizbona win 1,10 2:2 ⛔
AKO 1,92 ⛔⛔
Stawka: 25 PLN
EW: 48 PLN
Beltcic​

Edit: Ja to mam pecha... Sporting niszczy wszystkich jak leci... strzela po 4 czasami po 6 bramek w meczu, a tutaj mecz z ostatnia drużyną ligi i czerwona kartka dla gracza Sportingu i w efekcie 2:2.
Eh szkoda gadać.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#29 ⚽ Anglia, Premier League
Tottenham - Sunderland ----&gt; Tottenham over 1,5 1,42 4:1 ✅

Tottenham w ostatniej kolejce zmierzył się z rewelacją tego sezonu Lisami z Leicester. Gospodarze po ciężkim i pechowym jakby nie było dla siebie meczu przegrali 0:1 po bramce Hutha. Warto przypomnieć sobie przebieg tego spotkania ponieważ toczyło się ono pod dyktando Tottenhamu, który dominował w środku pola kreując sobie przy tym wiele okazji, tym razem zabrakło wykończenia, z którym z reguły Koguty nie mają problemów w tym sezonie. Sunderland na koniec roku trafił bardzo ciężki terminarz od początku grudnia mierzył się z bardzo mocnymi ekipami jak Arsenal, Watford, Chelsea, Manchester City, Liverpool. Czarne Koty wszystkie te mecze przegrały, ale nie sprawowały się w nich aż tak źle, o czym mogą świadczyć bramki strzelone z tymi najlepszymi czyli Arsenal, Chelsea oraz City. Ostatnio zagrali na wyjeździe w Walii gdzie gościli ich gracze Swansea, mecz zakończył się hokejowym wynikiem 2:4 do czego przyczyniła się decyzja sędziego z 37 minuty kiedy to pokazał on czerwoną kartkę jednemu z gospodarzy. Sunderland grając w przewadze stracił jeszcze jedną bramkę i to Swansea do przerwy prowadziła 2:1. Po przerwie Sundrland pokazał pazur i z 2:1 wyszedł na 2:4. Nie wróżę na jutro żadnej niespodzianki bo sami wiecie jak gra Swansea i ten mecz nie może być żadnym punktem odniesienia do tego co będzie działo się w jutrzejszym spotkaniu. Tottenham żądny krwi po przegranej będzie chciał oddać kibicom to co się im należy. Dwie bramki dla gospodarzy to w mojej opini formalność.
Manchester City - Crystal Palace ----&gt; Manchester City win 1,33 4:0 ✅

City w ostatniej kolejce zagrało dobre spotkanie z Evertonem niestety nie udało im się strzelić bramki ekipie Martineza. Everton zagrał perfekcyjnie w defensywie i to było kluczem do wywiezienia jednego oczka z Manchesteru. Na podstawie trzech ostatnich spotkań Citizens gołym okiem widać, że do formy wraca Aguero, który załatwił trzy oczka w meczu z Watfordem. Z The Toffies Aguero zabrakło tylko bramki, można przyczepić się do niego o skuteczność, ale biorąc pod uwagę długość absencji to jego gra jak na ten moment wygląda bardzo dobrze, a wydaje się że z każdym meczem będzie wyglądać co raz lepiej.
Palace ostatnio gra słabo, jeszcze nie dawno można było chwalić defensywę, ale po meczu z mierną w tym sezonie Chelsea wywnioskowałem, że coś w tej formacji &quot;strzeliło&quot;. Wyjazdowa Porażka z Aston Villa tylko to potwierdza i skłania mnie do zagrania City po bardzo fajnym kursie.
AKO 1,89 ✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 94,50 PLN
Betclic
 
Do góry Bottom