>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy pejtas'a

pejtas 464

pejtas

Użytkownik

Real łapie rytm, wracają kluczowi zawodnicy, gra zaczyna wyglądać bardzo dobrze. Real dziś będzie dwoił się i troił aby wygrać ten mecz, ponieważ jest szansa odrobienia dwóch oczek do Barcelony. Villarreal bez Bonery, Babtistao i Maro Gaspara.
PSG zagra z Lyonem, który popadł w kryzys. Konflikty w szatni, trener na wylocie, defensywa dziurawa jak ser szwajcarski. PSG na własnym stadionie pożera przeciwników i dziś będzie tak samo!
Villareal - Real Madryt ----&gt; Real Madryt win 1,68 1:0 ⛔
+
PSG - Lyon ----&gt; PSG win 1,28 5:1 ✅
AKO 2,15 ⛔⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 107,50 PLN
Betclic

Edit: Ogólnie rzecz biorąc typy, które podałem w ten weekend były bardzo bezpieczne jednak faworyci zawiedli, albo zabrakło szczęścia i tak to wszystko wyszło. Trzeba trochę przemyśleć sposób grania. Mam nadzieję, że nikomu nie zaszkodziłem ???? Ciągle się uczę i myślę, że te przegrane typy tylko mnie wzmacniają oraz dodają mi więcej doświadczenia i pokory ???? Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#48 ⚽ Anglia, Premier League
Leicester - Chelsea ----&gt; Under 2,5 1,85 2:1 ⛔⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 92,50 PLN
Betclic

#49 ???? USA, NBA
Dallas Mavericks - Phoenix Suns ----&gt; Dallas Mavericks win 1,58 104-94 ✅
+
Chicago Bulls - Philadelphia 76-ers ----&gt; Chicago Bulls win 1,08 115-96 ✅
+
San Antonio Spurs - Utah Jazz ----&gt; San Antonio Spurs win 1,09
118-81 ✅
AKO 1,86 ✅✅✅
Stawka: 57 PLN
EW: 106,02 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#49 ⚽ Włochy, Puchar Włoch / Niemcy, Puchar Niemiec
Inter - Cagliari ----&gt; Inter win 1,45 3:0 ✅
+
Unterhaching - Bayern Leverkusen ----&gt; Bayern Leverkusen win 1,18 1:3 ✅
+
Borrusia M&#39;Gladbach - Werder ----&gt; Over 1,5 1,16 3:4 ✅
AKO 1,98 ✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 99 PLN
Betclic

#50 ⚽ Hiszpania, Puchar Króla / Portugalia, Primeira Liga
Deportivo La Corunya - Iliagostera ----&gt; Deportivo La Corunya win 1,40 1:1 ⛔
+
Uniao Madeira - Benifica ----&gt; Benifica win 1,30 0:0 ⛔
AKO 1,82⛔⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 91 PLN
Betclic
 
D 0

donadoni86

Użytkownik
witam, mam pytanie dlaczego ponownie edytowałeś post z kuponami nr 49 i 50? szkoda że nie zrobiłem screena - można byłoby zobaczyć Twój typ nr 50 -&gt; wygrana Benfiki i Deportivo La Coruny na 1 kuponie! Czy po remisie tej ostatniej stwierdziłeś iż zepsułaby Ci ona statystyki?
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Już wszystko sprostowane, edytowałem by dodać wyniki zakończonych spotkań Leverkusen i M&#39;Gladbach. Mam uszkodzoną myszkę i czasami zaznacza co chce, widocznie zaznaczyło mi ostatni kupon i go przypadkowo usunąłem. Dzięki za czujność, i przepraszam za wszelkie niedogodności z tym związane jeśli takowe miały miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#51 ⚽ Holandia, Puchar KNVB / Niemcy, Puchar DFB / Włochy, Puchar Włoch
Achilles 29 - Utrecht ----&gt; Over 2,5 1,45 0:5 ✅
+
Augsburg - Borussia Dortmund ----&gt; Over 1,5 1,17 0:2 ✅
+
Napoli - Hellas Verona ----&gt; Napoli win 1,16 3:0 ✅
AKO 1,97 ✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 98,50 PLN
Betclic

Edit: Borussia zepsuła mi trochę nerwy w pierwszej połowie, ponieważ więcej grali do tyłu niż do przodu. Mając takiego napastnika jak Aubameyang jest to grzechem. Całe szczęście, że na drugą połowę wyszli w miarę zmotywowani i udało się im zadać dwa śmiertelne ciosy :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#52 ???? USA, NBA
Brooklyn Nets - Miami Heat ----&gt; Miami Heat win 1,55 98-104 ✅
+
Oklahoma City Thunder - Portland Trail Blazer ----&gt; Oklahoma City Thunder win 1,17 106-90 ✅
+
Golden State Warriors - Phoenix Suns ----&gt; Golden State Warriors win 1,13 128-103 ✅
AKO 2,05 ✅✅✅
Stawka: 25 PLN
EW: 51 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Wiele razy przejechałem się na graniu overowo w piątki, więc dziś puszczam w moim odczuciu bezpieczną taśmę, z której opcjonalnie można wywalić jakiś mecz i zmniejszyć troszkę kurs. Jestem spokojny o wynik tego zakładu, może się mylę, ale prawdopodobieństwo powodzenia jest bardzo duże.
#54 ⚽ Polska, Ekstraklasa / Niemcy, Bundesliga / Francja, Ligue 1
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze ----&gt; Under 3,5 1,28 2:4 ⛔
+
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin ----&gt; Under 3,5 1,22 0:1 ✅
+
Shalke 04 - Hoffenheim ----&gt; Under 4,5 1,18 1:0 ✅
+
Nice - Montpelier ----&gt; Under 4,5 1,10 1:0 ✅
AKO 2,01
Stawka: 50 PLN
EW: 100,50 PLN
Betclic
Edit: Nie zła strzelanina w Lubinie .... Znając szczęście reszta typów wejdzie.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#56 ???? USA, NBA


Musi dojść tutaj do gwałtu na zespole Bucks, nie ma innej opcji!

Golden State Warriors - Milwaukee Bucks ----&gt; Golden State Warriors -19,5 1,88 121-112 ⛔⛔

Stawka: 50 PLN
EW: 94 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#57 ⚽ Niemcy, Bundesliga / Anglia, Premier League
Hannover 96 - Bayern Monachium ----&gt; Under 3,5 1,55 0:1 ✅
+
Chelsea - Sunderland ----&gt; Under 4,5 1,17 3:1 ✅
AKO 1,81 ✅✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 90,50 PLN
Betclic

Edit: Dobrze, że nie było mnie w domu bo zjadł bym dużo nerwów podczas meczu Chelsea-Sunderland ???? Wszystko dobrze się zakończyło. Swoją drogą, gratulacje dla Chelsea za tą wygraną po zwolnieniu Mou.
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#59 ⚽ Włochy, Serie A
AS Roma - Genoa ----&gt; Under 3,5 1,42 2:0 ✅

Wszyscy wiemy co stało się z Romą od pamiętnego meczu z Barcą. Ostatnie mecze pokazują, że poprawili się w defensywie. Rzymianom brakuje jednak pewności w ataku, jest wielki problem z kreowaniem sytuacji strzeleckich.
Genoa sama się wypunktowuje... ciągle łapiąc głupie czerwone kartki, dodatkowo dochodzi do tego słaba gra w ataku, która zaowocowała tylko jedną strzeloną bramką w trzech ostatnich spotkaniach, dziś dodatkowo Pavoletti zawieszony za czerwo. Odpadnięcie z pucharu z Aleksandrią także nie jest zbyt prestiżowe dla Genoi. Na plus u dzisiejszych gości jest dość dobra defensywa i Perrin w bramce. W moim mniemaniu Roma dziś wygra, ale będzie to wymęczone zwycięstwo 1:0 bądź 2:0.
+
Carpi - Juventus ----&gt; Juventus win 1,35 2:3 ✅

Juventus tak jak już pisano w dziale Serie A wraca na odpowiednie tory, Dybala osiem bramek na koncie. Ostatnio zaimponowała mi gra doświadczonego Patrica Evry , Pogba na wyrównanym wysokim poziomie, ogólnie bardzo dobrze funkcjonujący środek pola Juve.
Carpi potrafi czasami zaskoczyć , ale nie wierzę że drużyna która ledwo wymęczyła 0:0 z Hellas Veroną miałaby zatrzymać rozpędzony Juventus. Jedyne co może dziś nie sprzyjać piłkarzą to godzina rozgrywania spotkania, jednak wierzę że sobie poradzą.
Edit: Ostatnie minuty szalone w wykonaniu Juve, goście całkowicie uśpieni mogli pożegnać się z 3 punktami, ale wszystko zakończyło się dobrze. Allegri mało co wyszedł z siebie i stanął obok, po samobóju i szansie dla Carpi w ostatniej minucie meczu.
AKO 1,92 ✅✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 96 PLN
Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#60 ⚽ Holandia, Eredivisie , Hiszpania, La Liga
Ajax - Graafschap ----&gt; Ajax over 2,5 2:1 ⛔

Ajax ostatnio w leciutkim kryzysie spowodowanym odpadnięciem z Ligi Europejskiej, dodatkowo przegrana w lidze z Utrechtem.
Dziś nadszedł dzień, w którym Ajax podejmie na własnym obiekcie najsłabszą drużynę Eredivisie. Gospodarze dziś powinni pokazać kto tutaj rządzi i wpakować kilka bramek słabemu rywalowi. Ajax u siebie często strzela dużo bramek, a dziś jest do tego bardzo dobra okazja. Graffschap to jedna z najgorszych drużyn w europejskich ligach, w 16 kolejkach zdobyli tylko 5 pkt. El Ghazi , Klassen i Milik powinni załatwić tutaj sprawę.
Edit: Ehh... Ajax za dużo zmarnował, spokojnie mogło być 5:1 ????
+
Athletic Bilbao - Levante ----&gt; Over 1,5 1,28 2:0 ✅

Bilbao u siebie gra dobrze, ostatnio przydarzyła im się wpadka z Malagą co było spowodowane grą w osłabieniu gospodarzy, za sprawą San Jose i jego głupiego zachowania ( udrzenie łokciem ). Dziś widzę tutaj wygraną gospodarzy, jednak pewniejszą kwestią są dla mnie bramki. Aduriz na pewno głodny trafień + nieprzewidywalny Williams, który także może ukłuć. Levante również stać tutaj na trafienie, wszystko zależy od tego czy będą chcieli grać czy bronić. Myślę, że Athletic sam pokryje ten over.
AKO 1,92 ⛔⛔
Stawka: 50 PLN
EW: 96 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#61 ⚽ Włochy, Serie A

Inter - Lazio ----&gt; Inter win 1,85 1:2 ⛔⛔

Inter ewidentnie się rozkręca, ostatnia wysoka wygrana nad Udinese pokazuje, że nie grają już tak minimalistycznie. Icardi w końcu ustrzelił dublet i myślę, że powinno to na niego dobrze wpłynąć. Wracając do meczu z Udine to dzisiejszy rywal jest na tym samy poziomie , dodatkowo Inter posiada dziś atut własnego boiska. Trzeba także wspomnieć o tym, że Inter jest jedynym zespołem w Serie A, który posiada jednocyfrową liczę straconych bramek. Defensywa dzisiejszych gospodarzy jest zachwycająco skuteczna, a Handanović robi robotę gdy ta zawiedzie.
Co do Udinese to od poprzednieg sezonu zrobili wielki krok wstecz i sam do końca nie wiem czym jest to spowodowane. Wydaje mi się, że wiele w tamtym sezonie zależało od błysku niesamowitego wtedy Andersona. Obecnie Anderson nie jest sobą , do tego dochodzi Candreva, który także jest zupełnie bez formy.
Podsumowując Inter jest dziś faworytem, wiele zależy od tego jak wejdą w mecz i jak on się im ułoży. Najlepszym scenariuszem dla Interu byłby szybko strzelony gol, a później dobicie rywala. Zobaczymy jak to będzie i trzymamy kciuki za Inter!

Edit: Melo i Medel to jedna wielka pomyłka... powinni stracić miejsce w składzie na bardzo długie miesiące.

Stawka: 50 PLN
EW: 94 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#62 ⚽ Polska, Ekstraklasa
Podbeskidzie Bielsko Biała - Śląsk Wrocław ----&gt; Podbeskidzie Bielsko Biała DNB 2,10 0:1 ⛔⛔
Ogólnie mecz na remis, ale jeśli ktoś ma tutaj przechylić szale zwycięstwa to będzie to Podbeskidzie. Nie rozpisuje się bo mecz już za chwile.
Stawka: 50 PLN
EW: 102,50 PLN
Betclic
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
#63 :hokej: USA, NHL / ???? USA, NBA
New York Rangers - Anaheim Ducks ----&gt; New York Rangers OT 1,65 3:2 OT ✅
+
Philadelphia 76-ers - Memphis Grizzlies ----&gt; Memphis Grizzlies win 1,14 90-104 ✅
AKO 1,88 ✅✅✅✅
Stawka: 50 PLN
EW: 94 PLN
Betclic
 
Do góry Bottom