>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ale w varze nie mają kamery z góry, widzą dokładnie to co my w telewizji. No jakoś sobie nie wyobrażam, że mają tam matematyka, który im kąty liczy czy inne prawdopodobieństwo. Może niech jeszcze wzór na obwód wyprowadzi. ???? Żeby nie było, mnie chodzi tylko o przepisy, po to to jest, że eliminować takie błędy.
Nawet gdyby. To to by niczego nie zmieniło. Nie był to przecież gamechanger
No ja mam inne zdanie, to był gol na 3-0, który zakończył całą rywalizację.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Ale w varze nie mają kamery z góry, widzą dokładnie to co my w telewizji. No jakoś sobie nie wyobrażam, że mają tam matematyka, który im kąty liczy czy inne prawdopodobieństwo. Może niech jeszcze wzór na obwód wyprowadzi. ???? Żeby nie było, mnie chodzi tylko o przepisy, po to to jest, że eliminować takie błędy.

No ja mam inne zdanie, to był gol na 3-0, który zakończył całą rywalizację.
Moim zdaniem była styczna. Liniowy uznał że nie było autu i jeżeli var nie jest w 100 % pewny ze piłka wyszła całym obwodem poza linie to zostaje decyzja arbitra.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
SV LA FAMA - RIVER PLATE ARUBA over 2,5 1.50
USA W - BRAZIL W over 2,5 1.50
ako-2.25
Coś z piłeczki liga aruba i turniej Usa Kobietki
Może wejdzie nie jestem aż taki znawca ryzykuje Angielki dały pięknie
 
wakabayashi 304

wakabayashi

Użytkownik
Kto jeszcze nie połapał Xavier to właśnie przerwa, a kurs 2.65. Naprawdę warto, bo tu jak w NBA. Narazie na styku, 10 min przed końcem się zacznie mocniejsza obrona i szala pójdzie na stronę Gości momentalnie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
USA W - BRAZIL W 1 1.40
USA W - BRAZIL W -1 1 1.60
USA W - BRAZIL W -1,5 1 2
USA W - over 1,5 1.50
USA W - over 2,5 2.20
USA W - BRAZIL W over 2,5 1.50
USA W - BRAZIL W over 3,5 2.20
USA W - BRAZIL W 1 połowa over 1,5 2.20
Aruba zwali pewnie to Usa niech da zarobić ,jak nie będzie nocka do kitu ,chociaż hokej szwedzki dał zarobić
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Xavier zabrakło tych trójek wlasnie. No ale ogólnie słabiej zagrali. Mniej trójek, wiecej strat, mniej przechwytów. Utopiliśmy konkretnie ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Ten z ajaxu &quot;mętne oczy&quot; ma wyraz twarzy jakby był naćpany all the time. Neres
odnoszę takie samo wrażenie , gdy go widziałem to nuciłem pod nosem &quot;because i got high&quot;

co to tej piłki za linią to autu nie było, ale niektórym osobom nie przetłumaczysz bo bedą patrzeli na tamto zdjęcie które jest zrobione z takiego kąta że może SIĘ WYDAWAĆ że była za ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom