>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Czy ten Nacho jest jakimś kretynem? Mecz dawno rozstrzygnięty, a gość dostaje w sumie dwie żółte w minutę hahaha. Dawno nie oglądałem piłki i po tym meczu długo nie będę oglądał. ????
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ajax awans @1,65 Fortuna ✅ ✅

Grać przeciwko Realowi w tej fazie ... mam obawy ale Ajax jest po prostu lepszy, Real nawet jak strzeli to dogrywka, a kontry od Holendrów będą na pewno jeszcze
E: Mimo że pograłem to nie spodziewałem się że Real dzisiaj z tej LM odpadnie tak łatwo, jeszcze na czuja zagrałem ten awansik z Totkami DNB i też siadło.
Mam tylko nadzieję że Ajax bedzie cos grał w kolejnej fazie a nie dostanie baty
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Pajac i dzban , jak kto woli ????
Podczas gdy Real Madryt był eliminowany z Ligi Mistrzów przez Ajax, pauzujący za żółte kartki Sergio Ramos w swojej loży na Santiago Bernabéu nagrywał epizod do dokumentu na swój temat przygotowywanego przez Amazona. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu 1/8 finału europejskich rozgrywek kapitan Królewskich wymusił żółtą kartkę, aby wyczyścić się przed potencjalnym ćwierćfinałem. Jak się okazuje, przymusowa pauza została przez stopera wykorzystana nie tylko do odpoczynku.
Przed rewanżowym meczem z Ajaxem Ramos zagrzewał kibiców w mediach społecznościowych do dopingu przez pełne 90 minut, natomiast przed pierwszym gwizdkiem sędziego sam udał się do szatni, aby życzyć szczęścia swoim kolegom. Następnie kapitan udał się do swojej loży, w której kamery nagrywały jego reakcje na kolejne bramki Holendrów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
na Arube o 1 polecam 3,5 po kursie 2,20 ,2,5 to jest 1,50 tez powinno wejsć
wcześniej mam anglia -japonia po 2,5 coś zapodam z hokeja na NHL ZASTANAWIAM SIĘ NAD OTTAWĄ overkiem i Tampe nad 3,5 własne jak coś wymyśle to zapodam
Z PUCHARÓW NIC MI NIE PRZYCHODZI DO GŁOWY NA 23:15 moż ecoś na 1:30 jakieś overki w padną
Pozdrawiam i ogladamy Polke w tenisie
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
DUTRA DA SILVA R. - UGO CARABELLI C. 2 set 1 1.30
SWIATEK I. - BONAVENTURE Y. 2 set 1 1.30
ako-1.69
Powinno być ok ????:eek:ye::bow:
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
DUTRA DA SILVA R. - UGO CARABELLI C. 2 set 1 1.30
SWIATEK I. - BONAVENTURE Y. 2 set 1 1.30
ako-1.69
Powinno być ok ????:eek:ye::bow:
⛔
Polka nie dała rady jeszcze wrypie mecza trudno ,albo odpoczywa na 3 set
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom