>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik


Miałem tego nie pisać, ale przecież forum jest od wyrażania własnego zdania. Wiem też, że zabrzmi to trochę jak hejt, ale trudno.



Dobry luty, dobry marzec, nie neguję, super robota, chciałoby się mieć cały czas regularnie taką skuteczność czy to live czy pre (NIE GRAJĄC PROGRESJĄ). Ma się lepsze miesiące i gorsze, ja ostatnio mam wrażenie stoję w miejscu.



Wg mnie @apil64



w temacie Kupony ze Statystykami bierze te 3 typy dnia z kursami over 3.0 mam wrażenie, że troche na pałe (sorry za szczerość), jak tak przeanalizowałem oferty z 2-5 dni jego gry. Dobór typów dwu drogowych, bez remisów czyli zmniejszamy ryzyko.



Jakoś ciężko mi uwierzyć, że chłopina nagle się zalogował na forum, założył temat i ma taką więdzę z każdej dyscypliny sportu i lig nie popularnych. Zwłaszcza, że wczesniej grał triple z mniejszymi kursami, na których poległ. Mogę się mylić co do wiedzy !. Zeby nie było sam gram duble i triple.



Tak jak pisałem kiedyś, jak pół roku wytrwa ten temat to wielki szacun i chyba zacznę grać podobnie, choćby spróbuję (nie kopiuj wklej, swoje typy i przemyślenia). Jednak, żeby kasa była dla mnie w miarę musiałbym mieć zarezerwowany budżet gdzie przyjmuję 1j = 50 zł a tak naprawdę 100 zł. Wtedy trzeba mieć 9300 zł lub 18600 zł budżet tylko na tą grę. Przy tej drozszej wersji mamy miesięczny zysk 2000-3000 zł. Niby spoko, ale ryzykujemy prawie 19 k.



Tak jak pisałem, szacun za robotę, ale tak się głośno zastanawiam skąd to wszystko sie wzięło, a że lubię analizować wszystko jako analityk, tak to także poddałem , nawet pod kątem ulepszenia swojej gry, jak i tego przypadku a także szukania nowej drogi do ogrania buka. Może nawet taka analiza typów będzie szybsza niż taka, którą obecnie przeprowadzam. No trzeba by mieć pecha, aby trafić na serię tylu porażek, nie pamiętam ile zakłada jego progresja. 



3mam kciuki bo najwazniejsze to golić buka. Nie hejtuję, głośno myślę i się zastanawiam.



 



 
 
ferdzio1 53,4K

ferdzio1

Użytkownik


Nie wyobrażam sobie budżetu mniejszego niż 10000 - 15000 do stałego grania. Tak jak i grania w 1-2 bukmacherze( oczywiście nie liczę naziemnych bo tam nie gra nikt kto osiąga stały dochód). Przy np. 10 bukmacherach + rezerwie w skrillu to i tak tylko po o 1000 na buka wychodzi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom