>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
K 0

kropson1988

Gość
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 21:40 przez tomcioomen666

http://livetv.sx/pl/eventinfo/783643_arka_gdynia_lechia_gdansk/



Coś sie nie wkleiło sam link nie wiem czemu ale działa ,coś nie można linków wklejać widzę bo duże wyskakują jak w moim przypadku 



Proszę ogladać 


&nbsp;


Kurcze , a cos zeby mozna bylo ogladac za granica ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość


AL AHLY CAIRO - AL-AHLI TRIPOLI 3 set -5,5  1 1.50



 



Powinni spokojnie ogarnać można większe linie połapać po większych kursach
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 18:53 przez tomcioomen666



Hokej Niemcy 19:30



ADLER MANNHEIM - KOLNER HAIE 1 1.60



ADLER MANNHEIM - KOLNER HAIE -1  1 1.80



 



Vienna też powinna wygrać z Salzburgiem o 19:15 



 



Miłego wieczorku życzę ja uciekam 



Ślask mnie wydupcy 1 singielek a 2 kupon ako ,trudno Polska LIGA JEST NIE OBLICZALNA ,Marnie grali w 1 połowie ,oby w 2 wygrali jak nie to nic nie zrobie ,taki jest sport nie stety 



Spokojnych wygranych życzę 


&nbsp;


1-0 wygrana ✅



Handi 1-0 zwrot



Jst nieźle ważne z ewygrana a 2 szwedzka pięknie na gole weszła timra tAM NA  5,5 kurs był ponad 2 jak na 4,5 miałem 1.60 i nie skusiłem sie na 5,5 bo jakoś mi się nie widziło 4,5 też pięknie weszło i jestem zadowolony szkoda Hokeja Ruskich Babeczek  ale węgry dały zarobić pięknie i Ruska Play offy sakyranda 3-1 1 mecz play offów 



Jak mam to zawsze podam linki jakieś ,tylko nie patrz cały czas w tym dziale co sie dzieje 



Mi Maihen wszedł w ziemniaku i Angielki 1 tercja wins po 1.60 a w necie napaliłem się na 1,5 i straciłem ,nie wyczaje tych Kobiet 



KOREANKI  z MEXYKANKAMI WTOPA 2-4  a 1 tercja spokojnie by weszła 1,5 



Chorwatki dały zarobic na 1,5 1 tercja i handi -1,5 strzelili pod koniec na 2 gole przewagi i pięknie ,nie miałem czasu żeby podać w temacie tą opcje ,bo za 5 min grali ,a staram się przed meczami wystawiać troche czasu a nie tak na szybkiego przed meczem 



Pozdrawiam i miłej nocki



Co do Forum trza się przyzwyczaić ,tamta wersja mi siępodobała widać było wszystko pięknie i mniej obrazków a więcej Kolorków



A JESZCZE MOGŁEM  widzieć reputacje i opis doniej a teraz brak tej opcji i brak wyświetleń ile ludzi zagląda do danego działu ,ale to nie istotne dlamnie ,kto ma chęc to zagladnie i coś podbierze sobie jak znajdzie coś ciekawego 



Dobranoc uciekam bo w CZWARTEK ruszamy z HOKEJEM MŚ KOBIET  w Finlandi 



USA-FINLANDIA zapowiada się fajne widowisko 



a na 1 ogień Szwecja-Niemcy 
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 21:47 przez tomcioomen666



AL AHLY CAIRO - AL-AHLI TRIPOLI 3 set -5,5  1 1.50



 



Powinni spokojnie ogarnać można większe linie połapać po większych kursach


&nbsp;


Odpuszczony 3 set  nie spodziewałem się tego 



Trudno 3 sety to ryzyko



Sorka ⛔
 
jozzy22 555K

jozzy22

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 22:02 przez tomcioomen666



1-0 wygrana ✅



Handi 1-0 zwrot



Jst nieźle ważne z ewygrana a 2 szwedzka pięknie na gole weszła timra tAM NA  5,5 kurs był ponad 2 jak na 4,5 miałem 1.60 i nie skusiłem sie na 5,5 bo jakoś mi się nie widziło 4,5 też pięknie weszło i jestem zadowolony szkoda Hokeja Ruskich Babeczek  ale węgry dały zarobić pięknie i Ruska Play offy sakyranda 3-1 1 mecz play offów 



Jak mam to zawsze podam linki jakieś ,tylko nie patrz cały czas w tym dziale co sie dzieje 



Mi Maihen wszedł w ziemniaku i Angielki 1 tercja wins po 1.60 a w necie napaliłem się na 1,5 i straciłem ,nie wyczaje tych Kobiet 



KOREANKI  z MEXYKANKAMI WTOPA 2-4  a 1 tercja spokojnie by weszła 1,5 



Chorwatki dały zarobic na 1,5 1 tercja i handi -1,5 strzelili pod koniec na 2 gole przewagi i pięknie ,nie miałem czasu żeby podać w temacie tą opcje ,bo za 5 min grali ,a staram się przed meczami wystawiać troche czasu a nie tak na szybkiego przed meczem 



Pozdrawiam i miłej nocki



Co do Forum trza się przyzwyczaić ,tamta wersja mi siępodobała widać było wszystko pięknie i mniej obrazków a więcej Kolorków



A JESZCZE MOGŁEM  widzieć reputacje i opis doniej a teraz brak tej opcji i brak wyświetleń ile ludzi zagląda do danego działu ,ale to nie istotne dlamnie ,kto ma chęc to zagladnie i coś podbierze sobie jak znajdzie coś ciekawego 



Dobranoc uciekam bo w CZWARTEK ruszamy z HOKEJEM MŚ KOBIET  w Finlandi 



USA-FINLANDIA zapowiada się fajne widowisko 



a na 1 ogień Szwecja-Niemcy 


&nbsp;


czy mi się zera mnożą czy widzę bet za 600 000 w twoim temacie? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 0

kropson1988

Gość


Miec postawione Villarreal przy 3:2 po czym strzelaja na 4:2 , czlowiek mysli , że juz nic sie nie stanie , izi kasa i w koncowce po frajersku zremisowac heh . Musze troche odpuscic gry i forum bo poprostu ostatni czasy to jest czarna seria dla mnie . Juz mnie nic chyba nie zaskoczy w sporcie . Tylko najgorzej , że takie mecze jak te bola mega . Nie wiem jak to opisac nawet .
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
cytat z dnia 2 kwietnia 2019 23:30 przez kropson1988



Miec postawione Villarreal przy 3:2 po czym strzelaja na 4:2 , czlowiek mysli , że juz nic sie nie stanie , izi kasa i w koncowce po frajersku zremisowac heh . Musze troche odpuscic gry i forum bo poprostu ostatni czasy to jest czarna seria dla mnie . Juz mnie nic chyba nie zaskoczy w sporcie . Tylko najgorzej , że takie mecze jak te bola mega . Nie wiem jak to opisac nawet .


&nbsp;


Kogo bolą tego bolą ;)
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik


Golden State Warriors - Denver Nuggets over 230 @3.15



Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers Steven Adams DD @2.10



 



Polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom