>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [86]

Status
Zamknięty.
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kenin @1,62 lub 2:0 @2,34
Roma +17% posiadania piłki
Saratov o91,5 @1,9
Giron - Kecmanovic o9,5 @1,81
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
W tym Sydney .uja sie dzieje. Moze goście na koniec cos strzela szczęśliwie, bo sydney bez pomysłu te ataki.
Próbuje ulsan win @6.50
Minus
 
K 0

kropson1988

Gość
Sprobuje IBK kobiety siatkowka wygraja mecz przy 0:2 w plecy w setach i 7:3 w trzecim dla nich @2,5 Betsafe.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Gra ktoś z Was w LVbet? Powiecie mi o co chodzi w tym bonusie na start tak na chłopski rozum? Bo tak zagmatwanej fabuły nie widziałem nawet w dobrych filmach. Jakieś mnożniki x100 itp. Wpłacam powiedzmy 100zł i co muszę zrobić żeby dostać drugie tyle?
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Gra ktoś z Was w LVbet? Powiecie mi o co chodzi w tym bonusie na start tak na chłopski rozum? Bo tak zagmatwanej fabuły nie widziałem nawet w dobrych filmach. Jakieś mnożniki x100 itp. Wpłacam powiedzmy 100zł i co muszę zrobić żeby dostać drugie tyle?
Dostaniesz bonusową złotówkę (1% wpłaty) za którą możesz zagrać kupon spełniający wymagania opisane w regulaminie i &#39;doładować&#39; go mnożnikiem x100, to tak w bardzo dużym uproszczeniu (grasz za 1 zł ale kurs na ten jeden kupon masz pomnozony razy 100)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Gra ktoś z Was w LVbet? Powiecie mi o co chodzi w tym bonusie na start tak na chłopski rozum? Bo tak zagmatwanej fabuły nie widziałem nawet w dobrych filmach. Jakieś mnożniki x100 itp. Wpłacam powiedzmy 100zł i co muszę zrobić żeby dostać drugie tyle?
Wrzucasz 100 masz do mnoznika 1 zł ktore mnozysz razy kurs razy 100. W kursie muszą być 3 zdarzenia po minimum około 1.3. Kwota wpłacona pozostaje i do wypłaty obrócić musisz wpłata i wygrana z mnoznika
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom