>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Buki sa juz tak za robione po paru dniach ze masakra a dla wielu ludzi tak jak dla mnie konczy sie obstawianie mistrzostw. Szkoda ale dzisiejszy dzien okrutny
 
adik1992 410K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Szkoda że dziś nie gra jeszcze Belgia z Panama bo czuje żeby szły domy na Belgię bo jak dwóch faworytów nie wygrało to trzeci musi wygrać.
Jakie było to ako na Brazylię i Niemców które miało wejść na lajcie?
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Scenariusz na drugą połowę to Brazylia podkręcająca tempo i wykorzystująca fakt, że Behrami czy Lichsteiner czyli bardzo ważni defensywnie gracze swoje musieli pobiegać. Mam wrażenie, że w dowolnym momencie po prostu przyspieszą, zagrają klepkę i Szwajcarzy tego nie ogarną. Poza tym Neymar się tak natapirował, że chyba dzisiaj musi coś wtoczyć, a poważnie to Brazylia daje mu stałe fragmenty gry więc ma zwyczajnie więcej szans na bramkę. Minięcie rywala to też nie problem dla niego więc taki zmęczony Szwajcar będzie łakomym kąskiem. Dlatego też :
⚽ Brazylia - Szwajcaria
over 2.5 @2.22 fortuna
oraz
⚽ Brazylia - Szwajcaria
Neymar strzeli @2.7 fortuna
⛔
i
⛔
Nie spodziewałem się tego, raczej widziałem jeszcze ze 2-3 bramki nawet. Najgorzej koleś z nudlesem na głowie, no pomyłka jakaś.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Mi sie chce plakac. Czas wybrac sie na jakas terapie. Dzis wiele osob stracilo wiele Zycie ...
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Karny w meczu @2.75
Gol w każdej połowie @1.79
⛔ ✅
Niemcy 1X miałem z czystą Brazylia na taśmie dopiero teraz zauważyłem ???? panowie nie grajcie za 20% budżetu w 1 kolejce mundialu... Po co kończyć na starcie...
Nie będę już opisywał w dziale grupy E - Szwajcaria wyjdzie z grupy @2.00 złapałem w 75 minucie. Jeśli Serbia nie wie co robić z piłką pod polem karnym w meczu z Kostaryka to starzy wyjadacze ze Szwajcarii z nimi nie przegrają. Później ograć Kostarykę i będzie gites
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom