>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Więcej bramek strzeli Belgia jak w dwóch pozostałych meczach 4 drużyny, oczywiście jak będą chęci i nie zahamują po drugiej,trzeciej
to jest jedyny mecz w którym obawiam się o mój under 4,5 bramki w 128 połowach turnieju hehe
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
pierwsze 0-0 jak nic
Całkiem możliwe
Miałem remis w meczu Maroko - Iran Do tego w robocie gramy w typera i obstawiałem dokładny wynik 0:0 bo myślałem ze tak się skończy ten mecz. M brakło.
Tak się zastanawiam czy progresja nie zagrać DW 0:0 tylko spory budżet trzeba by było przeznaczyć
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dwa razy było strasznie blisko 0-0 bo jeszcze ten gol Urugwaju w 89&#39;. Lepszego 0-0 w całym turnieju nie widziałem jak Szwecja-Korea przed turniejem patrząc i chyba nie znajdę, chyba że jakaś ustawka w 3 kolejce, ale to pewnie 1-1 czy coś
Kowal w Weszło potwierdza 0-0, teraz to już w ogóle lokata
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
A mi się znowu wydaje,że w chu polecą i jednak będzie 1:0 jak z Danią gdzie też typowałem po 0:0
W Danii z Peru to powinno być 7-3 dla Peruwiańczyków. Szwecja to są kloce przy dobrej technicznie ofensywie Duńczyków, zupełnie nie trafiony przykład.
Spójrzcie towarzyskie Szwedów i Koreii oni już skrzętnie trenowali 0-0, 270 minut towarzyskiego i zero bramek choćby jednej straconej, gdzie pewnie grało z 40 rożnych zawodników
 
C 334

copper

Użytkownik
Polska ostatnia w grupie @ 6.60 lvbet
Znajde gdzies wiecej? Albo nawet mniej ale coś bez podatku?
Co za różnica gdzie wiecej jak typ bez szans..Polacy przez 30lat mieli kiepską reprezentacje i wtedy takie typy miały sens a obecna drużyna jak gra w najmocniejszym zestawieniu jest klasową drużyną i awans będzie miała już zapewniony po dwóch meczach grupowych.Ja zawsze też byłem sceptykiem ale w tą obecną drużynę wyjątkowo wierze.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Wierze w to mocno ale bedzie trudno ????
Over na luzie ,a reszta się okaże.Albo Belgusy wejdą mocno w turniej ,albo cykna ze 2-3 i olewka.Uwidzimy jutro.Szwedzi z Korea może być ciekawie.Zbuki faworyzują undery,ale coś mi się wydaje żeby nie był to Zonk i bramki w meczu padną;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Co za różnica gdzie wiecej jak typ bez szans..Polacy przez 30lat mieli kiepską reprezentacje i wtedy takie typy miały sens a obecna drużyna jak gra w najmocniejszym zestawieniu jest klasową drużyną i awans będzie miała już zapewniony po dwóch meczach grupowych.Ja zawsze też byłem sceptykiem ale w tą obecną drużynę wyjątkowo wierze.
Dziękuje za opinie (o którą nie prosiłem z resztą), ale ja uważam, że ten balon pierdzielnie bardzo głośno.
A skoro jesteś taki pewny awansu po 2 meczach, to rozumiem, że pograna wygrana w obu pierwszych meczach w dublu, bo inaczej się raczej nie da awansować po 2 meczach. Masz nawet lepszy kurs niż ja na moje ostatnie miejsce, bo średnio prawie 8.00
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Dziękuje za opinie (o którą nie prosiłem z resztą), ale ja uważam, że ten balon pierdzielnie bardzo głośno.
A skoro jesteś taki pewny awansu po 2 meczach, to rozumiem, że pograna wygrana w obu pierwszych meczach w dublu, bo inaczej się raczej nie da awansować po 2 meczach. Masz nawet lepszy kurs niż ja na moje ostatnie miejsce, bo średnio prawie 8.00
a tak z ciekawości na czym to pompowanie balona polega ?
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Nie wiem gdzie mieszkasz, może u siebie tego nie widzisz, ale ja codziennie słyszę jaka to wspaniała drużyna i że zmiotą tą grupę i idą po medal.
i to jest akurat główny powód do zajęcia ostatniego miejsca w grupie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom