>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Nie wiem gdzie mieszkasz, może u siebie tego nie widzisz, ale ja codziennie słyszę jaka to wspaniała drużyna i że zmiotą tą grupę i idą po medal.
piszesz o dziennikarzach i kibicach ? przeciez to niema zadnego znaczenia ,dziennikarze to sprzedawcy jak kazdy przedstawiciel handlowy maja tylko sprzedac towar a potem w razie wpadki wytłumaczyc czemu to nie oni opowiadali bajki tylko towar zawiódł, tego sie nie zmieni, problem sie zaczyna gdy kadra zaczyna sie czuc mistrzami swiata , chyba nie pamietasz co sie działo przed mistrzostwami w korei albo potem za janasa teraz jest spokój skupienie pokora w szatabie i kadrze nie widze zadnego pompowania balona i przede wszystkim brak konfliktów wewnątrz kadry rób jak ja właczaj telewizor tylko na sam mecz,
jezeli na tej podstawie zakładasz ze zajmiemy ostatnie miejsce to to jest smieszne zamiast ogladac głupoty i dziennikarzy ogladaj mecze , przeciez widac ze tu kazdy z kazdym moze wygrac przynajmniej w poczatkowej fazie moze poza arabia i panama wiec mówienie ze zajmiemy ostatnie miejsce przed obejrzeniem przynajmniej pierwszej rundy spotkań w grupach oznacza ze nie wyciagnałeś zadnych wniosków po pierwszych dniach mistrzostw , a moze wiesz jakim ustawieniem zagramy jednym napastnikiem dwoma ? czy glik bedzie zdrowy i obrońcy w formie albo bramkarz ? nic nie wiesz
a tak ogólnie to
na tym forum jest za duzo emocji zwiazanych z samymi zawodami i z obstawianiem , granie allinów i dramatyczne deklaracje po przegranych meczach swiadcza o tym ze wiele osób źle stawkuje
a jak ktos lubi non stop adrenaline i musi robic po 20 betów dziennie to niech sobie na jednym buku gra małymi stawkami i nie z głownego budzetu i wtedy nie bedzie ciagłych płaczów , mi to pomogło
mysle tez ze wiele osób wie jak stawkowac i obstawiać ale załozyło sobie ze zrobi budzet grajac alliny i duzym procentem swoich pieniędzy a potem bedzie juz grało normalnie
a to niestety w wiekszosci przypadków prowadzi do płaczu bo jednym z najwiekszych problemów jest to ze gracze chca za szybko ten cel osiagnąć i cofają sie zamiast iśc do przodu , trzeba nauczyc sie cierpliwosci
trzeba duzo analizowac i mniej grać
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik

Duzy ten kurs na Hiszpanie. Maja 3 gole na koncie i w grupie Iran oraz Maroko ktorym moga nawet z 5-6 goli strzelic w zaleznosci jak sie tam mecze uloza.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Bachinger ( +1,5 seta ) @ 2,15

Oni oszaleli z tym kursem ?! Niemiec na trawie pełen kozak, a Kei na trawie to jeden wielki znak zapytania i 2,15 na jego seta ? Promo dnia.
 
afrykamen 2,2K

afrykamen

Użytkownik
Esport,
Virtus.pro @ 4
Przesadzony kurs, Navi dopiero skończyło ciezki mecz z Envy a Nasi mieli kilka godzin wolnego. VP wraca na właściwe tory + obie mapy zdecydowanie leżą Virtusom. Widze value.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
dobra dawaj zanevska to drewno łam, nie wiem po co ta zabawa. LArsson troche sie zagalopowała ????
e: no i elegancko, Larsson pewnie pójdzie z 5:2 na 5:7 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom