>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Co za głupoty pierdolicie o tym,ze na Zachodzie sobie poradzili... popatrzcie co się dzieje na boiskach Niemiec, Francji. A potem gadajcie swoje. Wy obstawiacie mecze, oni przeżywają. Dla Was to hajs, dla nich sprawa wyższa
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
na stadionach powinny byc sektory dla graczy bukmacherskich ! ???? 100-200 miejsc , podest jakis , miejsce na tablety , laptopy , komorki , hostessy chodzilyby z krewetkami ???? tak byc powinno ! bo np. stawiasz under , a twoja druzyna strzela i tylko ty nie cieszysz sie , dajesz over , strzela przeciwnik i tylko ty sie cieszysz , a tak gracze sobie w swoich sektorach siedza :cool: ????
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Walkower dla kolo ??kto.wygra mecz? Jak to rozlicza pinnacle i pinbet ktos wie jak to z pilka nozna tam jest ja rzadko gram pilke i nie wien
walkower ? czyli 3:0 = czyli doczekalismy sie dzis overka w Polsce hihi:p
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Walkower dla kolo ??kto.wygra mecz? Jak to rozlicza pinnacle i pinbet ktos wie jak to z pilka nozna tam jest ja rzadko gram pilke i nie wien
Oficjalnie to dopiero komisja dyscyplinarna podejmie decyzję czy dokończyć mecz. Ale wg mnie 3-0 dla Górnika (walkower), nie powinni mieć wątpliwości. U buków wtedy zwroty.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Co za głupoty pierdolicie o tym,ze na Zachodzie sobie poradzili... popatrzcie co się dzieje na boiskach Niemiec, Francji. A potem gadajcie swoje. Wy obstawiacie mecze, oni przeżywają. Dla Was to hajs, dla nich sprawa wyższa
Jaka to sprawa wyższa dla hołoty.Paru nacpanych prowodyrow i reszta w stadzie odważna.Zobacz kto zarabia kasę na Legii i innych stadionach.Goscie którzy gonia prochy .Im w takie coś graj
 
L 234

lalus85

Użytkownik
moze niewyraznie wygladasz na zdjeciu ? ???? wez Rutinoscorbin przed zdjeciem
Nie , oni to specjalnie robią już na którymś koncie z rzędu , bo konto mi zlimitowali , na zlimitowany, ich na ponad 10k ograłem jeszcze a ja po złości zlecam wypłaty po 200zł żeby jakiś matoł pozniej musial to recznie ksiegowac i mial wiecej roboty ....wet za wet
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Nie , oni to specjalnie robią już na którymś koncie z rzędu , bo konto mi zlimitowali , na zlimitowany, ich na ponad 10k ograłem jeszcze a ja po złości zlecam wypłaty po 200zł żeby jakiś matoł pozniej musial to recznie ksiegowac i mial wiecej roboty ....wet za wet
Tej, to podziel się typami jak tak kroisz buka :p
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Nie , oni to specjalnie robią już na którymś koncie z rzędu , bo konto mi zlimitowali , na zlimitowany, ich na ponad 10k ograłem jeszcze a ja po złości zlecam wypłaty po 200zł żeby jakiś matoł pozniej musial to recznie ksiegowac i mial wiecej roboty ....wet za wet
kiedys pisales , ze na dane babci zakladales u nich itp i nie chcieli wyplacic ???? jak to sie skonczylo ?
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Jak myślicie Del Potro ogra tego rudego fagasa 2:0?
Ja wlasnie koncze kariere bo ostatnie konto mi zostalo , wiec raczej sie nie dogadamy
Zawsze możesz tutaj ludziom podrzucić swoje propozycje skoro tak zajebiście ci szło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom