>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [72]

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Typ na Napoli ????????⛔
Zielinski jest tak strasznie slaby..moze i z ogorkami cos tam gra ale z druzynami z topu jest tragiczny. W defensywie to na bank najslabszy zawodnik Napoli
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
I skończy się jak zwykle, Napoli walczy o majstra, a i tak Juve wygra lige jak zawsze,
Typ na Napoli ????????⛔
Zielinski jest tak strasznie slaby..moze i z ogorkami cos tam gra ale z druzynami z topu jest tragiczny. W defensywie to na bank najslabszy zawodnik Napoli
Insignie i drugi konus Mertens to dopiero jest porażka, tym się różni Juve od Napoli że mimo że słabą grają to wygrywają te mecze, a Napoli stwarza sytuacje ale nie ma kto strzelać, Mertens z Insignie potrzebują po kilka sytuacji w meczu żeby coś strzelić.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Co za polska kibicowska holota na tych meczach pare minut do konca mam pograny win Piasta i teraz co? Pewnie pinbet potraktuje to jak krecz w tenisie i zabiorą mi kase
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Co za polska kibicowska holota na tych meczach pare minut do konca mam pograny win Piasta i teraz co? Pewnie pinbet potraktuje to jak krecz w tenisie i zabiorą mi kase
Jaki kraj taki obyczaj.W innych krajach dawno zrobili porządek z taka stonka,a u nas wciąż się z tym pierdola
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Jaki kraj taki obyczaj.W innych krajach dawno zrobili porządek z taka stonka,a u nas wciąż się z tym pierdola
Kary po 50 tysiecy złotych i nikt by się nawet racy nie odważył zapalić a co dopiero odpierdzielać takie cyrki
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Kary po 50 tysiecy złotych i nikt by się nawet racy nie odważył zapalić a co dopiero odpierdzielać takie cyrki
A tych co odjebali manianę na meczu Legii z Borussią to do tej pory nie skazali i co, takie cackanie się z cymbałami.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Kary po 50 tysiecy złotych i nikt by się nawet racy nie odważył zapalić a co dopiero odpierdzielać takie cyrki
Ja mysle ze lepsza bylaby zssylka do kamienilomow na pare miesiecy ..przymusowa robota wykanczajaca fizycznie po 16 godzin dziennie.bo tych chlopaczkow rozpiera energia potrzebuja ja spozytkowac w jakis rozsadny sposob
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Gdzie takich debili rodzą tak swoją drogą ? Grają dwie nie oszukujmy się ale śmieciowe drużyny , rozumiem derby śląska , ale no nie można się ustawić po meczu gdzieś na napierdzielanie na polu czy gdzie tam , a dać ludziom normalnym się ,,delektować&quot; tą kopaniną
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Do kamieniołomów do roboty za miche zupy.Zero tv i żadnych przywilejow w pudle to by mieli respekt.A tak to co? Smieja się te nasze karki zwane kibicami z tych naszych nieuchronnych kar ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom