>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
pisalem ze Radwanska dostala bolca to juz sie nie skupia na tenisie ????
w sumie to taki zarobkiewicz z niej dla mnie to ona moze pograc w malej lidze miszczyn pod tytulem &quot;rywalki bija za mocno&quot;
 
D 319

defox

Użytkownik
Warto bylo nie spac kolejna noc z rzedu ????
&quot;Jeszcze trzeba myslec ze da sie to wszystko odwrocic ???? &quot;
ulubienica przegrywa kazda wymiane z kretesem mimo duzego zaangazowania a ten dalej wierzy: ???? D
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Ale szczerze Vickery bardzo fajny tenis gra, pięknie porusza się po korcie i dodatkowo z backhandu gra bardzo ładnie, no chyba, że to tylko dlatego, iż po drugiej stronie siatki jest taka świetna tenisistka ????
Ps. Ta amerykanka jakiego ma udźca :eek:
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Vickery od jakiegos czasu grala dobry tenis a Pisia leci na leb na szyje. Mnie zastanawia co innego, na jakim poziomie jest ta amerkanska szkolka i te itfy w ktorych graja. Przeciez te panny opricz tego ze w do przyszego roku zaczna wojowac toury to sa zajebiste talenty, w porownaniu do starych &quot;europejskich&quot; gwiazd. Nie chce napisac za duzo bo mam zamiar na nich jeszcze cos wygrac a wy mi tylko zbijeta kursy ????
Brawo Cepede uuuaa 4 MP nie wykorzystane przy wlasnym serwisie,
 
T 41

thomaszc

Użytkownik
Vickery od jakiegos czasu grala dobry tenis a Pisia leci na leb na szyje. Mnie zastanawia co innego, na jakim poziomie jest ta amerkanska szkolka i te itfy w ktorych graja. Przeciez te panny opricz tego ze w do przyszego roku zaczna wojowac toury to sa zajebiste talenty, w porownaniu do starych &quot;europejskich&quot; gwiazd. Nie chce napisac za duzo bo mam zamiar na nich jeszcze cos wygrac a wy mi tylko zbijeta kursy ????
Ja tam lubię grać mecze Agnieszki, w tamtym roku ładnie na + mnie wyprowadziła. Oczywiście grając na przeciwników ???? .
Ale ta amerykanka, tj. mówisz dobry typ może być w przyszłości ???? .
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Mayer/Zeballos WIN
@2 bet563
wzialem to 3 godziny temu hehe Cepede ogarnela piekna sprawa
plusowe na Kenin tez do przodu.
zaraz rozlicze swoje wypociny, minusow tez nie brakowalo
bede mial dla Was pare fajnych typow na noc z damskiego tenisa ???? trochu ogladalem troche analizy powinno byc ok
e// Tomcio sie rozwija niedlugo za pomoca fortuny i czatu sts zostanie jak slawny Rocco invates Poland hehe tak wogole to swieczka mogl robic transfuzje, ewentualnie jakis przeszczep np serca.
spojrzałem na tennis explorera i Mayer/Zeballos po 2.11 no chyba nie bardzo*, na pierwszy strzał, bo tam to nawet widze dwa do zera dla Zeballosow...mecz o 2.30
Sydney laski
Bellis z Kucova na 2-0 nie wiem ile dadza jakies 1.5 mysle w to jakie 8/10, (Bellis juz po 1.4 na mecz u moskala)
zedytuje posta pozniej z kursami i stawkami
Zeballos/Mayer ✅
Duan dodatnie gemy z Puig
Cepede po 2.5 z Katherina Bondarenko? to strzał na dzis. Cepede juz po 2.75. u moskala ????
Sanchez/Klepac w deblu po 1.65 tu tez bym zapierdolil
ide sie plumknac grajta co chceta, ale moim zdaniem sa to mecze godne uwagi.
Zaczely beze mnie ????
✅
Duan po 3 tez polecam pograc jakie plusy
✅
debel po 11
Hives -Bouzkova 2.65 to trzeba sprobowac, wczoraj rosjanka skreczowala majac przelamanie w 2 secie kurs piekny a Zoe pozegnala Andreescu
Kenin +6.5 z Wozniacki
i bedzie
debel Zeballosow ✅
nie wiem po ile CC Bellis stoi teraz ale ona to wezmie.....
✅
✅
Glushko dostanie wciry od Parmentier 2-0 teraz po jakies 1.9
ale mam cepede grubo zajebana po 5 z groszem, trzymamy kciuki
⛔
Cepede na ✅ ah ta Glushko mi piskusa wyjebala, una tak ma, ze potrafi zagrac mecz zycia no szkoda
jezeli czegos nie rozliczylem to biore na klate kazda riposte
Alexandrowa poleci ze slaba Dabrowski -4.5 nie wiem po ile ale tyle bym wystawil po 1.85. Sam serwis Gabi nie wystarczy spodziewam sie lomotu.
Alexandrova -5.5 1.72 bum
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom