>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
psychol32 477,6K

psychol32

Użytkownik
Wczorajszej nocy Bouzkova dała zarobić dzisiaj pójdzie bet na Bozović 3.59 która na tym samym turnieju robi świetną robotę
-2,5 na USA 1.57 też do jakiegoś dubla. Parę godzin temu było 1.88 Powinni rozjechać Czechów po wczorajszej wtopie ze Szwecją
✅ i ✅
 
S 431

strike

Użytkownik
Dalej niech te rynki odblokują w Auckland to zamknę to Hsieh bo tutaj niezłe jaja mogą wyjść. Nie zdziwie się jak z 5-0 przegra.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
zeby nie bylo co sie posilkuje samymi wynikami, laski w tenisa tak grubiej sledze ze 5 lat i troche meczy widialem. Pisze bo nie chce co by mi jakis laik zarzucil, ze gram po statystykach.
Teraz to uderze, ale jestem w stanie przewidziec jak dana laska sie zachowa , przy konkretnym wyniku w konkretnej wymianie, u nich gra sama psycha to jest proste jak pierdolenie, wiadamo 100 procent nie masz nigdy ????
To jakie typy panie na noc?
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
nie wiem po ile Cepede stoi ale zre dobrze tak samo jak BeLLis
Kenin z Woniacki tez idzie na moje, skupie sie na nizszej randze turniejow tam czuje sie najlepiej ale nic nie bede wrzucal na sile.
Bellis 2-0 dziekowac nie musita fajnie wyszlo i tyle. Pisałem, ze petarda ale lekko nie bylo ????
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Ten stream w całorocznym się w ogóle nie ładuje, a jak się załączy to na 5 sekund i wyskakuje czarny ekran. Ma ktoś jakiegoś streamka do polskiej mistrzyni rakiety Isi?
 
P 75

piter152

Użytkownik
Jason kubler 1.61 1xbet koles jest mega mocny u siebie juz koncowke zeszlego roku mial dobra a Opelka to straszne drewno w zeszlym roku jeszcze cos ogarnial ale teraz slabo dla mnie pewniak
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
po ile na Vickery?
Kenin wziela seta, jakos mnie to ostro nie zasjkakuje, szkoda tej Rose kurwa mac
Jak Glushko wezmie seta to sie obraze na Pauline, widzialem ostatniio Julke i oprocz siatki i autow nie prezentowala nic czekam czekam
Wiadomo, ze na takie turnieje nikt z czolowki sie spinal sie nie bedzie, ale na AO granie na mlode wilczynie bedzie warto, zresta zaloze swoj temat na ten incydent.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom