>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Jeżeli ktoś myśli grać na vickery że względu na to że Isia odpuści i poleci do Sydney bo tam ma punkty do obrony to niech się lepiej zastanowi. Przecież ona musi wszędzie punkty zdobywać bo poprzedni sezon to wszędzie 1 i 2 runda i walizki. Teraz nie ma różnicy gdzie tylko wygrywać trzeba. Co nie zmienia faktu że to dopiero początek sezonu i po długiej przerwie jest świeża i może pograć intensywniej i na spokoju grać na Full i tu i tu.
Ja osobiście gram +5.5 Na saszke bo ma dużo więcej potencjału niż townsend i powinna grać na równi z Agnieszką którą jak wiadomo formy w 2 dni nie zrobi.
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Jeżeli ktoś myśli grać na vickery że względu na to że Isia odpuści i poleci do Sydney bo tam ma punkty do obrony to niech się lepiej zastanowi. Przecież ona musi wszędzie punkty zdobywać bo poprzedni sezon to wszędzie 1 i 2 runda i walizki. Teraz nie ma różnicy gdzie tylko wygrywać trzeba. Co nie zmienia faktu że to dopiero początek sezonu i po długiej przerwie jest świeża i może pograć intensywniej i na spokoju grać na Full i tu i tu.
Ja osobiście gram +5.5 Na saszke bo ma dużo więcej potencjału niż townsend i powinna grać na równi z Agnieszką którą jak wiadomo formy w 2 dni nie zrobi.
Zgodzę się z Tobą to fakt raczej nie powinna odpuścić tym bardziej, ze po Vickery jest Wozniacka wiec i tak dzisiaj leci do Sydney tylko pytanie czy Vickery na to pozwoli.
Strycova sobie odpuscila jednak
Ludzie nie grajcie nic z tego Auckland, jedynie na zywo możliwe cos do ugrania. Co chwilę jest przerwa z powodu deszczu i nawet najlepszych takie coś potrafi rozstroić. Powodzenia
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Hives -Bouzkova 2.65 to trzeba sprobowac, wczoraj rosjanka skreczowala majac przelamanie w 2 secie kurs piekny a Zoe pozegnala Andreescu
Kenin +6.5 z Wozniacki
i bedzie
nie wiem po ile CC Bellis stoi teraz ale ona to wezmie.....
 
D 319

defox

Użytkownik
CO ta Hsieh wyprawia ???? kurde mialem ja grac pre, ale i tak 2.4 udalo sie zlapac na poczatku 3 seta;D
Schnur + Kubler @ 3.6
takie cos leci
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Hives -Bouzkova 2.65 to trzeba sprobowac, wczoraj rosjanka skreczowala majac przelamanie w 2 secie kurs piekny a Zoe pozegnala Andreescu
Kenin +6.5 z Wozniacki
i bedzie
nie wiem po ile CC Bellis soti teraz ale ona to wezmie.....
Grałem wczoraj Bouzkovą i gram ja dzisiaj. Czeszka to jest talent nie wiem czemu ona jeszcze w tourze nie gra
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Grałem wczoraj Bouzkovą i gram ja dzisiaj. Czeszka to jest talent nie wiem czemu ona jeszcze w tourze nie gra
odpowiedz jest prosta tak samo Kenin poleciała grac poza stany a a dostala w kly od pieknej brunetki 2-0, ktora to ograla nawet T1000 pozniej napisze cos wiecej,
Moze Rose nie traktuje az tak powaznie tenisa albo nie ma tylu sponsorow, szkoda bo spodziewalem sie jej na AO w tym roku, wychodzi na to, ze slaba Kenin zacznie walczyc a Collins zadowoli sie itfami. Juz nie raz pisalem, ze na tenis trzeba miec pieniadze kazdy to wie, i nikt nie bedzie sie wpierdalal w dalekiej rejony za gruba kase bo mozze sie uda.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
zeby nie bylo co sie posilkuje samymi wynikami, laski w tenisa tak grubiej sledze ze 5 lat i troche meczy widialem. Pisze bo nie chce co by mi jakis laik zarzucil, ze gram po statystykach.
Teraz to uderze, ale jestem w stanie przewidziec jak dana laska sie zachowa , przy konkretnym wyniku w konkretnej wymianie, u nich gra sama psycha to jest proste jak pierdolenie, wiadamo 100 procent nie masz nigdy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom