>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
psychol32 481,3K

psychol32

Użytkownik
Miałem dzisiaj perełkę w indonezyjskim koszu ale bałem się podawać bo kurs był podejrzanie wysoki i co najważniejsze rósł cały czas od rana. A mój faworyt wygrał 32 punktami po kursie 1.83
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Hej, kupował ktoś z Was kod perfect money, którym można przedłużyć wizja.tv? W jaki sposób można go wykupić? Jakie płatności? Jest opcja skrilla? No i pytanie do posiadających premium w wizji. Czy tam dalej jest awaria, czy już jest ok i ktoś z Was kupił kod i wszystko działa?
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Kepco vs Samsung Blue Fangs
Samsung Bluefangs wygra - @2.05⛔ - przy stanie 1:0
Z rana dwa minusy w piłce więc wjeżdżam w siatkę tym razem. Goście to faworyci biorąc pod uwagę suche statystyki. Pierwszego seta przegrali więc kurs wzrósł na ich win z przedmeczowego @1.50 na ponad @2.
FT: 3-2
 
psychol32 481,3K

psychol32

Użytkownik
Hej, kupował ktoś z Was kod perfect money, którym można przedłużyć wizja.tv? W jaki sposób można go wykupić? Jakie płatności? Jest opcja skrilla? No i pytanie do posiadających premium w wizji. Czy tam dalej jest awaria, czy już jest ok i ktoś z Was kupił kod i wszystko działa?
Ja wizja tv nie używam bo cały czas u nich były kłopoty Znalazłem jakiś program 3 dni jest za darmo a potem się płaci Można sms 7 dni za 2.46 miesiąc za 10 zł chyba Teraz mnie nie ma w domu więc nie sprawdzę
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Oglądał ktoś może w nocy/nad ranem Konte ze Switoliną i powie mi jak mecz wyglądał, dlaczego krecz? Nie dotrwałem i zasnąłem, wcześniej oglądałem Cornet z Sasnowicz od drugiego seta. Białorusinka w świetnej dyspozycji, wszystko trafiała w kort. Cornet chciała zmusić ją do błędów, ale ona ich nie popełniała, a Francuzka zwłaszcza w trzecim secie wyglądała dużo gorzej fizycznie i kondycyjnie. Trzeba Białorusinkę oglądać, bo w takiej formie jak z drugiego i trzeciego seta, może naprawdę dużo zdziałać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom