>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Kiedyś na czacie w kasynie koleś opowiadał jak p...tał 130 k w jedną noc. Może bajka, może nie, ale współczuję...
Niekoniecznie bajka. Dla niektórych 130 k to tyle co nic. Byłem w prawdziwym kasynie i widziałem ile ludzie potrafią p...lić pieniędzy przez parę godzin
 
D 319

defox

Użytkownik
nie no to rpzeciez jest jakas farsa..
gram Dulgheru w 3 secie przy serwisie Zvonariej i wyniku 4:4 i 30:30, konczy sie wiadomo - 4 6.
Wczesniej Konta zagrana sekunde przed kreczem.
Pozniej Eguchi 2:2 30:30 &gt; 3:6.
Teraz Hanfman przy 1:1 w 3 secie, mial 40 0 na przelamanie nie przelamal i sie zawinal do domu 1;6 pewnie bedzie;D: ???? D: CUDA
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
nie no to rpzeciez jest jakas farsa..
gram Dulgheru w 3 secie przy serwisie Zvonariej i wyniku 4:4 i 30:30, konczy sie wiadomo - 4 6.
Wczesniej Konta zagrana sekunde przed kreczem.
Pozniej Eguchi 2:2 30:30 &gt; 3:6.
Teraz Hanfman przy 1:1 w 3 secie, mial 40 0 na przelamanie nie przelamal i sie zawinal do domu 1;6 pewnie bedzie;D: ???? D: CUDA
to czas wywnioskować z tego, że musisz grać odwrotnie ;) idziesz w swoim typach na łatwizne nie ryzykujesz i przegrywasz
 
jelinek 126

jelinek

Użytkownik
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla kogoś dużo to przegrać 100 zł. Dla innego to będzie 1000zł czy 10000zł lub więcej. Wszystko zależy od budżetu jakim ktoś dysponuję i wtedy to indywidualnie wychodzi ile dla kogoś to sporo siana.
 
D 319

defox

Użytkownik
Zaryzykowalem na Hanfmanie, grany przy 1:1 0:0. Zawsze jest tak ze przeciwnikowi wystarczy 1bp, a moj musi miec 100. Czas wywnioskowac zeby rzucic to granie w pizdu.
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
Zaryzykowalem na Hanfmanie, grany przy 1:1 0:0. Zawsze jest tak ze przeciwnikowi wystarczy 1bp, a moj musi miec 100. Czas wywnioskowac zeby rzucic to granie w pizdu.
Po wczorajszym dniu nie wywnioskowałeś że tenis nie da Tobie zarabiać? To nie jest dyscyplina sportu gdzie ładuje się duże pieniądze.
 
D 319

defox

Użytkownik
Po wczorajszym dniu nie wywnioskowałeś że tenis nie da Tobie zarabiać? To nie jest dyscyplina sportu gdzie ładuje się duże pieniądze.
tak sie wlasnie sklada ze w ubieglym tygodniu to wszystko wygralem. Ja gram tylko tenis bo tylko w tej dyscyplinie mam jakas wiedze.
To prostu zawsze konczy sie seria do zera, za kazdym razem. I to nie jest kwestia goracej glowy, bo dzieja sie rzeczy ktorych nikt nie jest w stanie przewidziec. Ale moze to prawda, ze staram sie malo ryzykowac, pewnie dlatego ze stawki sa wysokie. Czesto udaje mi sie zrobic np z 500zl 10k i pozneij zjechac do zera grajac po 1k
 
psychol32 479,7K

psychol32

Użytkownik
tak sie wlasnie sklada ze w ubieglym tygodniu to wszystko wygralem. Ja gram tylko tenis bo tylko w tej dyscyplinie mam jakas wiedze.
To prostu zawsze konczy sie seria do zera, za kazdym razem. I to nie jest kwestia goracej glowy, bo dzieja sie rzeczy ktorych nikt nie jest w stanie przewidziec. Ale moze to prawda, ze staram sie malo ryzykowac, pewnie dlatego ze stawki sa wysokie. Czesto udaje mi sie zrobic np z 500zl 10k i pozneij zjechac do zera grajac po 1k
Dlatego tak się dzieje że Ty grając wysokimi stawkami wybierasz same niskie kursy (kiedyś tez tak grałem i suma sumaru zawsze byłem na minusie) bo uważasz że faworyci muszą wygrać a tak nie jest w żadnej dyscyplinie sportu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom