>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [70]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Mogi - Paulistiano
Mogi również słabo zaczęło, a Paulistiano na 5 rzutów za 3pkt trafiło 4.
Mogi - 2.30, przy stanie 5:14 w plecy.
Nie,no tym razem to Ci się nie uda,bo ja grubo w Paulistano w pre załadowałem I teraz kminie co dalej czy nie zamykac.
Fakt,tu jeszcze róznie może być ,chociaz kursy byly przesacowane.
Mogi nic w tym sezonie nie ugra, bo takie ekipy jak Franca,Flamengo czy Paulistano, lepsiejsze sklady mają ????
Mogi to stare byki, od lat tym samym skladem,natomiast Paulistano,ciekawy młody skład z reprezentatami kraju ,plus Nesbit I Fulerr ????
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Nie,no tym razem to Ci się nie uda,bo ja grubo w Paulistano w pre załadowałem I teraz kminie co dalej czy nie zamykac.
Fakt,tu jeszcze róznie może być ,chociaz kursy byly przesacowane.
Mogi nic w tym sezonie nie ugra, bo takie ekipy jak Franca,Flamengo czy Paulistano, lepsiejsze sklady mają ????
Prawdopodobnie tak, szkoda, że nie napisałeś przed tym jak obstawiłem, Paulistano zjada ich trójkami. Ale spokojnie, na NBA sobie odbiję ???? .
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Nue
Prawdopodobnie tak, szkoda, że nie napisałeś przed tym jak obstawiłem, Paulistano zjada ich trójkami. Ale spokojnie, na NBA sobie odbiję ???? .
Nie zauważyłem Twojego postu,zawsze jak tylko mogę to staram się pisać.
Sam pogralem w ostatniej chwili I kursy tak polecialy,ze nie bylo sensu wrzucac typu.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Ja puszczam taką taśmę, ale na spokojnie, tylko za 100 ???? .
Chicago +8,5
Cleveland +7,5
Philadelphia win
AKO: 3.63
Teraz jak tak patrzę to boję się trochę tych Spurs przeciwko 76ers, ale już poszło.
Miłej nocki ???? .
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ja puszczam taką taśmę, ale na spokojnie, tylko za 100 ???? .
Chicago +8,5
Cleveland +7,5
Philadelphia win
AKO: 3.63
Teraz jak tak patrzę to boję się trochę tych Spurs przeciwko 76ers, ale już poszło.
Miłej nocki ???? .
Tak phila zgadza się,tez zagram .
,utah +phila
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom