>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Monaco zawaliło dzisiaj nie jeden kupon, tak samo BVB, bo dużo osób grało dzisiaj przeciwko Realowi sugerując się meczem z Betisem
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Mons Calpe vs Gibraltar Phoenix , Gibraltar 0-0 15 min
X2 kurs 2,22 / Phoenix +1 handi kurs 1,8 .... 1/10
faworytem jest Mons , ale wszystkie mecze na Gibraltarze rozgrywanw sa na tym samym boisku / Gibraltar Phoenix to nowy zespol w lidze / Trenerem Mons Caple jest byly szkoleniowiec Gibraltar Phoenix , z ktorym zdobyl awans !! moze na remisik zagraja ? ????
✅✅ 1-2 ????
 
xbrajanx 34,4K

xbrajanx

Użytkownik
Monaco się nie spodziewałem po tym co Porto grało z Besiktas, ale chociaż Real z overkiem 3,5 siądzie ładnie , totalnie nie rozumiem sugerowania się meczem z Betisem
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Luke ja już mam dosyć typowania na dzisiaj ,3 mecze podałem ,i wszystkie siadły
Dziękuję a tobie tez idzie ładnie widzę
Czekam na Bandy na rano ,i pogram overki
Pozdrawiam i dzięki co napisałeś domnie
Niema co się stresować ,już i tak ktoś mi popsuł nerwy na portalu innym ,Obraził mnie strasznie ,ale nie będe wyzywał jak to on mnie ,spokojnie mu odpisałem tylko ,bez wyzwisk
 
B 107K

byle-na-plus

Użytkownik
Luke ja już mam dosyć typowania na dzisiaj ,3 mecze podałem ,i wszystkie siadły
Dziękuję a tobie tez idzie ładnie widzę
Czekam na Bandy na rano ,i pogram overki
Pozdrawiam i dzięki co napisałeś domnie
Niema co się stresować ,już i tak ktoś mi popsuł nerwy na portalu innym ,Obraził mnie strasznie ,ale nie będe wyzywał jak to on mnie ,spokojnie mu odpisałem tylko ,bez wyzwisk
Masz racje idz spać bo rano do szkoły...
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ja polecam dziś granie na rogi Liverpoolu. Biorę -2,5 po 3.05 w LSbet, -1.5 za 1,85 i więcej po prostu rogów po 1.53. Widzę długie męczenie buły dzisiaj i będzie wynik na krawędzi. Nie chcę mi się tu wypisywać statystyki, kto chcę to sobie sprawdzi na flashscore jednak ja tu widzę fajne opcje.
+++ nie łatwo ale weszło ładnie, tak samo typ z działu LM Napoli więcej bramek od City, wieczór na + ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom