>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [66]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Luke ja już mam dosyć typowania na dzisiaj ,3 mecze podałem ,i wszystkie siadły
Dziękuję a tobie tez idzie ładnie widzę
Czekam na Bandy na rano ,i pogram overki
Pozdrawiam i dzięki co napisałeś domnie
Niema co się stresować ,już i tak ktoś mi popsuł nerwy na portalu innym ,Obraził mnie strasznie ,ale nie będe wyzywał jak to on mnie ,spokojnie mu odpisałem tylko ,bez wyzwisk
Gdzie to Tomciomenie,który to? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tomek nie będe podawał strony ,szkoda nerwów na Palantów jak tutaj co do niektórych tylko się czepiają nic wiecej ,ale szkoda nerwów na niektórych
Pozdrawiam i powodzenia z Koszykówką
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
przyszedl mi ostatnio email od parcha, ze sie chwala szybka kasa przez trutly ktos cos ogarnia? bo mam troche dosyc nerwow u ruska czy nagle nie zniknie p24. kiedys nie wroci i wtedy beda smiechy.
wogle jak to jest, ze Uni wystawia kursy na mecze na flashu, z tego co mi wiadomo nie mieli koncesji a tu takie loty, moze ktos po cichu wzial na lape i odpuscil buka stsy i tak juz zarobily, a wladza tez nie ma zamiaru scigac za 200 zlotych na konto postraszyli i sie udalo wszystkotak na szybko
moze p Juroszek przyllobbowal, a w polsce policjantow nie ma na tylu wyszkolonych co by sie mieli groszami zajmowac to nie usa gdzie sameprogramy lapia tych twardych przestepcow.
 
piotrex007 97,4K

piotrex007

Użytkownik
https://www.flashscore.pl/mecz/4vKzMgJ4/#szczegoly-meczu
kursy nie wydaja się wam dziwne ABC OD 7 meczy gola nie strzelilo Juventude walczy o awans do serie A
co wy na to
Często przy takich meczach lubią się dziać cuda, daleko szukać nie trzeba - oto dzisiejszy mecz w League One:
https://www.flashscore.pl/mecz/rmE7VNa4/#szczegoly-meczu
Gospodarze jedno zwycięstwo dotychczas, goście jedna porażka i gospodarze wygrywają 3:2, strzelając dwa gole w osłabieniu ;) Dlatego też np. różnie może być w meczu Górnik - Piast, kursy na Zabrzan zachęcają i wydaje się niemożliwe, żeby nie wygrali, ale jednak coś mnie powstrzymuje od grania na nich, przynajmniej narazie, do weekendu jeszcze czas ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom