>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Na live bedzie mozna atakowac Czikago handicap jak Atlanta podgoni tak na 6 pkt, chociaz jestem zdania ze i 3.5 pokryja Kurs wiadomo 1.91 w 5Dimes w pre. Nie biore spadkow kurdow pod uwage.To akurat jest na plus bo znaczy ze &quot;niby cos na rzeczy&quot; przynajmniej tak buki chca myslec. Atlanta pewnie zacznie z wysokiego C zeby postraszyc, a wiec 6+ ha di na Chicago powinno byc na live. Ja bede gral za 1.5 stawki.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Na live bedzie mozna atakowac Czikago handicap jak Atlanta podgoni tak na 6 pkt, chociaz jestem zdania ze i 3.5 pokryja Kurs wiadomo 1.91 w 5Dimes w pre. Nie biore spadkow kurdow pod uwage.To akurat jest na plus bo znaczy ze &quot;niby cos na rzeczy&quot; przynajmniej tak buki chca myslec. Atlanta pewnie zacznie z wysokiego C zeby postraszyc, a wiec 6+ ha di na Chicago powinno byc na live. Ja bede gral za 1.5 stawki.
Co to v?
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
To nie wiem jak liczysz swoją &quot;nauke&quot; skoro się składami nie interesujesz :cool:
Sklady maja tyle do gadania ze szok:p Ile to juz razy indywidualny sklad( tenis) nie ogarnal meczu a byl mega pewniakiem? Przeciez taki Tsonga nie mogl przegrac na FO, bo skill a jednak:p Czasami poprostu zalezy dyspozycja dnia i wszelkie analizy o kij rozbic. Zeby nie bylo, nie gralem meczu Tsongi, ale podalem przyklad o ktorym chyba bylo glosolno z tego co wiem.
 
D 0

dutra

Gość
Sklady maja tyle do gadania ze szok:p Ile to juz razy indywidualny sklad( tenis) nie ogarnal meczu a byl mega pewniakiem? Przeciez taki Tsonga nie mogl przegrac na FO, bo skill a jednak:p Czasami poprostu zalezy dyspozycja dnia i wszelkie analizy o kij rozbic. Zeby nie bylo, nie gralem meczu Tsongi, ale podalem przyklad o ktorym chyba bylo glosolno z tego co wiem.
Nikt nie mówi że w tenisie ktoś przesra, bardziej mowa o twojej samozwańczeń nauce, escelistyce.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nikt nie mówi że w tenisie ktoś przesra, bardziej mowa o twojej samozwańczeń nauce, escelistyce.
To nie jest samozwancza nauka poprostu wiekszosc osob pewnie uzywa Excela do analizowania, czy to do porowynywania over 2.5 w pilke, kartki, czy porownywanir skladow. Ja poprostu analizuje pod innym katem a co do Excelialistyki to ja tylko nadalem nazwe. Excelialistyka nie jest rownowarte z moim Excelem do kosza, chociaz wiekszosc moze tak myslec.
P.S. jak juz pisalem wiele razy, slawny historyk razem z matematykiem opracowali formule na przewidywanie kto zostanie prezydentem USA. Od czasu powstania formuly w 1980, przewidzial wszystkich prezydentow na miesiace przed wyborami, w tym wygranie Trumpa. Co ciekawe, formula jest tak dobra ze gdyby sie wrocic w czasie i zastosowac ja w latach 1800 jak powstawalo USA to kazdego prezydenta by przewidzialo. Gosciu w wielu wywiadach dla fake news typu cnn bbc itp mowil ze jego nie obchodza jakies glosowania ze &quot; a gdyby wybory byly dzisiaj&quot; itp. Krotko mowiac mozna by pisac i pisac, i najwazniejsze to wyciagac wnioski ????
 
D 0

dutra

Gość
To nie jest samozwancza nauka poprostu wiekszosc osob pewnie uzywa Excela do analizowania, czy to do porowynywania over 2.5 w pilke, kartki, czy porownywanir skladow. Ja poprostu analizuje pod innym katem.
CZYLI CZYSTA STATYSTKA ?
mało tego w koszykówce nie jesteś w stanie statystycznie obrać dajmy na to: formy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom