>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Ja to sobie definitywnie odpuszczam mlb. Nie znam się na tym ale pobieram typy od ludzi który to ogarniają. Leci na doga to wtopa, na faworyta to też wtopa xD dziś mam Waszyngton pograny i pewnie nie odrobią ????
ja nie odpuszczę bo na overach i underach sporo zarobiłem, ale opcje typu ten mecz to kosmos, więc na faworytów już nigdy
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
nie no błagam to musi być jakiś wałek, nie wiem czy ktoś to ogląda i widział teraz co ten pałkarz zrobił i to w takiej sytuacji
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Na live bedzie mozna atakowac Czikago handicap jak Atlanta podgoni tak na 6 pkt, chociaz jestem zdania ze i 3.5 pokryja Kurs wiadomo 1.91 w 5Dimes w pre. Nie biore spadkow kurdow pod uwage.To akurat jest na plus bo znaczy ze &quot;niby cos na rzeczy&quot; przynajmniej tak buki chca myslec. Atlanta pewnie zacznie z wysokiego C zeby postraszyc, a wiec 6+ ha di na Chicago powinno byc na live. Ja bede gral za 1.5 stawki.
82:78....⛔ ⛔ ⛔ Scenariusz sie sprawdzil co do joty bylo 2:10 chyba w 1szej kwarcie a zrobilo sie 41:41 na ht
 
5567 719

5567

Użytkownik
Ej ti pi widziales wynik drużyny mojej ukochanej koszykarki? To zlota drużyna jesli idzie o overki, juz pare razy to pisałem. Juz nie będę pisal czy zarobilem bo zaraz wtapiajace hieny sie na mnie rzucą, ze się chwale i takie zachowanie jest dużym nietaktem :mrgreen:
 
5567 719

5567

Użytkownik
Hehe, Stefanie Dolson jedyne 97kg... Musi jeszcze pare razy przed meczem wpasc do KFC żeby mojej Danielle Adams dorównać :cool:
 
5567 719

5567

Użytkownik
Z ta Safarova to miałeś nerwy do ostatniej pilki. Ja jej nie grałem, ale sledzilem live z ciekawości. Fanatyk sportu ze mnie, nawet jak nie gram to lubie dużo wiedzieć ;)
 
D 0

dutra

Gość
Z ta Safarova to miałeś nerwy do ostatniej pilki. Ja jej nie grałem, ale sledzilem live z ciekawości. Fanatyk sportu ze mnie, nawet jak nie gram to lubie dużo wiedzieć ;)
Myślałem że dziadki statystują, miałem rację :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom