>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [61]

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Coritiba - Bahia pierwsza połowa 1 @ 2,9

10 minut za nami, miażdżąca przewaga gospodarzy. Kwestia czasu kiedy gole zaczną wpadać.

Coritiba - Bahia 1 @ 2,05

Mecz też powinni ogarnąć.

Gram obie kombinacje.
⛔ ⛔

Jakimś cudem skończyło się 0:0. Niestety. To co się wydarzyło w doliczonym czasie gry to jakaś tragi-komedia. Coritiba miała dwie setki, a Bahia jedną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
⛔ ⛔

Jakimś cudem skończyło się 0:0. Niestety. To co się wydarzyło w doliczonym czasie gry to jakaś tragi-komedia. Coritiba miała dwie setki, a Bahia jedną.
Oglądałem końcówkę, to chyba mamy różne definicje &quot;setek&quot; ????
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Oglądałem końcówkę, to chyba mamy różne definicje &quot;setek&quot; ????

Eee... Że to niby nie setki? Najpierw gościu z Kurytyby nie trafił głową z trzeciego metra. Potem piękny strzał po kontrze zawodnika Bahii jeszcze piękniej wyjął bramkarz. A na koniec gościu z Coritiby jadąc na wślizgu nie trafił na trzecim metrze dobrze w piłkę.

Dla mnie każda z tych akcji powinna zakończyć się golem.
 
owen930 414

owen930

Użytkownik
Jorge Wilstermann vs The Strongest ,ale się w końcówce sytuacja odwróciła z sytuacji sam na sam poszła kontra i karny z drugiej strony boiska ????
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Jorge Wilstermann vs The Strongest ,ale się w końcówce sytuacja odwróciła z sytuacji sam na sam poszła kontra i karny z drugiej strony boiska ????
Oglądałem parodia. Kontra 4 na 1 i nie strzelili gola, piłka w drugą stronę, w pole karne, obrońca zabrał ją ręką i karny.
 
adik1992 491,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
jest gdzieś u buka możliwość zagrania że Magda Linette będzie wyżej w rankingu od Radwańskiej na koniec roku?
albo że Radwańska skończy poza np. top 30, 40 itd
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
jest gdzieś u buka możliwość zagrania że Magda Linette będzie wyżej w rankingu od Radwańskiej na koniec roku?
albo że Radwańska skończy poza np. top 30, 40 itd
Bez przesady.Linette zagrała b.dobry RG i tez mi się bardzo podobała ale już w ostatnim meczu z Ahn na trawie jak ją widziałem to znów kaszankę grała.Od Pisi raczej na pewno wyżej na koniec roku nie będzie.
To co dziś Berdych do grania tam gdzie krecze wypłacają?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom